vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalomy v Táboře, neděle

12.05.2013   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: xls   xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSLhota Matyáš 1999 2 USK Pha105.64 6 103.33 2 105.33 55
2.1/Kopička Ondřej 1989 2 Tech.Pha107.81 0 109.81 0 107.812.48/2,451
3.2/Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy109.78 0 110.19 0 109.784.45/4,247
4.3/Habich Bohumil 1991 2 VS Tábor126.59 4 113.80 0 113.808.47/8,043
5.1/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa114.73 2 115.28 0 115.289.95/9,439
6.4/Háša Michal 1981 3 Bechyně116.17 0 126.81 6 116.1710.84/10,335
7.5/Habich Karel 1994 2 VS Tábor119.41 2 114.86 2 116.8611.53/10,931
8.1/VMTáborský Pavel 1972 2 Horš.Týn120.04 2 117.97 0 117.9712.64/12,027
9.2/VKeller Miloslav 1962 2 VS Tábor117.84 2 118.25 0 118.2512.92/12,323
10.2/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy124.05 6 116.77 2 118.7713.44/12,819
11.1/DMKuna Václav 1998 3 SKVS ČB126.50 16 112.89 6 118.8913.56/12,918
12.3/VMPrchlík Jiří 1978 L.Tábor142.57 2 117.75 4 121.7516.42/15,617
13.2/DMKlíma Jan 1998 3 Č.Kruml.136.51 4 122.49 0 122.4917.16/16,316
14.3/VKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L130.14 6 121.06 2 123.0617.73/16,815
15.4/VMPopovič Pavel 1971 3 VS Tábor127.16 0 126.73 6 127.1621.83/20,714
16.5/VMKotek Miloš 1974 3 VS Tábor127.77 0 135.86 50 127.7722.44/21,313
17.1/VSHoral Martin 1957 3 Horš.Týn146.13 0 128.37 4 132.3727.04/25,712
18.2/ZSWendl Denis 2000 3 Horš.Týn130.08 4 135.08 6 134.0828.75/27,311
19.4/VKrofta Zdeněk 1959 3 VS Tábor139.71 6 135.92 0 135.9230.59/29,010
20.2/VSBenhák Jiří 1956 3 Jablonec136.34 2 137.69 0 137.6932.36/30,79
21.5/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor130.64 8 197.86 4 138.6433.31/31,68
22.6/VMulač Oldřich 1961 3 Hubertus140.52 4 134.94 6 140.9435.61/33,87
23.3/DMHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor140.14 10 138.49 6 144.4939.16/37,26
24.7/VDvořák Václav 1966 VS Tábor150.82 8 141.92 6 147.9242.59/40,45
25.1/ZMPříhoda Lukáš 2001 USK Pha154.56 12 148.17 6 154.1748.84/46,44
26.3/ZSSkořepa Vojtěch 1999 Č.Kruml.174.03 102 156.24 2 158.2452.91/50,23
27.2/ZMBohatý Karel 2001 Třebech.158.39 8 169.11 6 166.3961.06/58,02
28.3/ZMRaška Tomáš 2001 USK Pha215.69 12 166.51 8 174.5169.18/65,71
29.8/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň155.61 112 141.97 60 201.9796.64/91,70
30.3/VSKrejčí Antonín 1955 3 Kralupy169.99 62 126.73 402 231.99126.66/120,30
31.4/ZMWeisl Martin 2002 USK Pha281.52 64 235.84 8 243.84138.51/131,50
32.5/ZMUrbánek Matyáš 2002 USK Pha192.14 112 303.83 56 304.14198.81/188,70
  Cuc Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Větrovský Jiří 1966 2 Zbraslav0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Pešta Jan 1981 3 L.Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Červenka Jaroslav 1964 3 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDušková Kateřina 1998 3 USK Pha143.37 6 142.14 8 149.37 3
2.1/ZSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml.167.75 104 150.83 6 156.837.46/5,02
3.1/ZMDvořáková Eliška 2001 USK Pha177.24 58 161.05 8 169.0519.68/13,21
4.2/ZMKrálová Adéla 2001 USK Pha199.15 104 195.14 8 203.1453.77/36,00
  Blažková Tereza 2000 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
3 Bechyně
3
125.48 0 124.25 8 125.48 24
2.1/VSBenhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
2
125.53 0 127.41 8 125.530.05/0,020
3.1/VHabich Bohumil
Keller Miloslav
1961
1962
2 VS Tábor
2
136.11 8 132.83 6 138.8313.35/10,616
4.1/ZSWallisch Vít
Lhota Matyáš
1999
1999
USK Pha
2
161.02 12 142.93 0 142.9317.45/13,912
5.2/Pospíšilová Jitka
Bouzek Filip
1989
1992
3 VS Tábor
3
141.42 2 137.95 8 143.4217.94/14,38
6.1/VMMěšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
3 Bechyně
3
138.81 8 144.85 6 146.8121.33/17,07
7.2/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
3
161.06 12 143.46 8 151.4625.98/20,76
8.3/Habich Karel
Válek Michal
1994
1974
3 VS Tábor
VS Tábor
148.04 4 146.14 10 152.0426.56/21,25
9.1/DMKlíma Jan
Skořepa Vojtěch
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
155.97 14 150.62 2 152.6227.14/21,64
10.4/Filipi Robert
Filipi Viktorie
1964
2002
2 Č.Lípa
Č.Lípa
148.90 6 157.16 8 154.9029.42/23,43
11.1/ZMPříhoda Lukáš
Lhota Kryštof
2001
2002
USK Pha
USK Pha
158.33 8 149.59 6 155.5930.11/24,02
12.1/DSŘíha Jan
Pavlík Pavel
1996
1998
3 Třebech.
Třebech.
178.21 64 196.47 16 212.4786.99/69,31
13.2/ZSRaška Tomáš
Eliáš Ondřej
2001
2000
USK Pha
USK Pha
251.36 66 238.17 14 252.17126.69/101,00
14.5/Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
192.91 62 231.34 62 254.91129.43/103,10
  Větrovský Jiří
Jindrák Petr
1966
1969
Zbraslav
2
0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Prchlík Michal
Kotrba Tomáš
1981
1977
L.Tábor
L.Tábor
0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Bouzek Filip 1992 2 Sušice89.03 0 89.42 0 89.03 121
2.1/VMTůma Martin 1972 2 Hubertus91.58 0 89.15 0 89.150.12/0,1117
3.1/DSČervenka Ondřej 1996 2 Hubertus89.81 2 89.18 0 89.180.15/0,2113
4.2/VMGrossmann Petr 1974 2 Loko Plz95.33 0 91.41 0 91.412.38/2,7109
5.3/VMMulač Viktor 1975 2 SKVS ČB92.76 2 94.12 0 94.125.09/5,7105
6.4/VMKyrián Luděk 1978 3 SKVS ČB99.78 0 96.57 0 96.577.54/8,5101
7.5/VMVyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha99.97 2 98.08 0 98.089.05/10,297
8.6/VMSajdl František 1970 2 L.Žatec104.45 0 101.04 0 101.0412.01/13,593
9.1/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa102.96 0 101.94 4 102.9613.93/15,689
10.2/Háša Michal 1981 2 Bechyně115.00 4 103.49 0 103.4914.46/16,285
11.3/Jilma Martin 1989 2 L.Tábor114.28 2 105.89 2 107.8918.86/21,281
12.7/VMMilyán David 1974 2 L.Žatec109.72 0 108.25 2 109.7220.69/23,277
13.2/VKoudelka Tomáš 1964 2 Č.Kruml.114.97 2 108.09 2 110.0921.06/23,773
14.4/Kozohorský Vojtěch 1991 2 Roztoky0.00 999 110.34 2 112.3423.31/26,269
15.1/DMPavlík Pavel 1998 2 Třebech.114.74 4 110.97 2 112.9723.94/26,965
16.8/VMPazourek Jan 1973 Bechyně131.59 4 111.21 2 113.2124.18/27,261
17.2/DMVybulka Jakub 1998 2 Kralupy111.95 8 109.34 4 113.3424.31/27,357
18.5/Prchlík Michal 1981 3 L.Tábor116.80 0 113.88 0 113.8824.85/27,953
19.1/ZSBeran Václav 2000 3 USK Pha113.17 2 113.66 2 115.1726.14/29,449
20.2/ZSBárta Jan 2000 3 Kralupy113.24 2 117.34 0 115.2426.21/29,445
21.9/VMHorák David 1976 3 SKŽižkov123.03 2 117.11 0 117.1128.08/31,544
22.10/VMPazourek Pavel 1976 3 Bechyně117.18 0 118.74 0 117.1828.15/31,643
23.3/VNeuwirth Josef 1961 2 Hubertus119.16 2 115.79 2 117.7928.76/32,342
24.2/DSŘíha Jan 1996 2 Třebech.119.77 4 116.25 2 118.2529.22/32,841
25.1/ZMMilyán David 2001 3 L.Žatec119.19 4 120.70 0 120.7031.67/35,640
26.2/ZMLhota Kryštof 2002 3 USK Pha119.72 2 119.73 2 121.7232.69/36,739
27.11/VMDvořák Vít 1971 2 Happy Li128.63 0 119.82 4 123.8234.79/39,138
28.1/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus123.89 0 129.99 4 123.8934.86/39,237
29.6/Fohl Ondřej 1979 3 Kralupy125.09 0 113.82 50 125.0936.06/40,536
30.3/ZMRezek Tomáš 2001 3 SKVS ČB121.96 6 125.97 0 125.9736.94/41,535
31.3/ZSNesnídal Radek 2000 3 L.Žatec130.39 2 124.45 2 126.4537.42/42,034
32.7/Winter Jan 1982 3 Jablonec133.04 2 125.75 2 127.7538.72/43,533
33.4/ZSWallisch Vít 1999 3 USK Pha127.75 2 124.53 4 128.5339.50/44,432
34.4/ZMRaška Tomáš 2001 3 USK Pha128.77 0 138.03 2 128.7739.74/44,631
35.5/ZSZvolánek Filip 1999 3 Bechyně121.58 8 121.22 8 129.2240.19/45,130
36.4/VPavlík Jiří 1964 2 Třebech.128.74 8 125.63 4 129.6340.60/45,629
37.8/Holub Jan 1982 3 Roztoky139.82 52 126.50 4 130.5041.47/46,628
38.12/VMPalouda Tomáš 1969 3 Č.Kruml.133.70 6 128.00 4 132.0042.97/48,327
39.6/ZSSkořepa Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.131.39 2 128.42 4 132.4243.39/48,726
40.13/VMBrebta Vladimír 1972 3 Jablonec129.25 4 130.50 4 133.2544.22/49,725
41.5/ZMHoral Vojtěch 2002 Horš.Týn131.58 2 144.39 2 133.5844.55/50,024
42.6/ZMPříhoda Lukáš 2001 3 USK Pha130.08 4 147.68 104 134.0845.05/50,623
43.2/VSGrossmann Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.132.58 2 136.44 0 134.5845.55/51,222
44.3/VSWinter Eduard 1956 3 Jablonec130.35 6 128.76 6 134.7645.73/51,421
45.7/ZSŠvagr Rostislav 2000 3 Týniště145.08 2 135.86 0 135.8646.83/52,620
46.3/DMŘáha Oldřich 1998 3 L.Žatec133.99 2 132.91 8 135.9946.96/52,719
47.4/VSProcházka Miloš 1954 3 Hubertus123.77 50 130.09 6 136.0947.06/52,918
48.7/ZMBohatý Karel 2001 3 Třebech.136.20 0 138.16 6 136.2047.17/53,017
49.9/Fleisig Daniel 1988 3 Roztoky142.75 4 129.27 8 137.2748.24/54,216
50.10/Winter Tomáš 1979 3 Jablonec138.37 2 105.61 556 140.3751.34/57,715
51.5/VSBenhák Jiří 1956 3 Jablonec146.66 2 138.59 2 140.5951.56/57,914
52.6/VSPazourek Jan 1948 3 Bechyně143.67 6 140.17 2 142.1753.14/59,713
53.8/ZMWeisl Martin 2002 USK Pha143.53 2 140.28 2 142.2853.25/59,812
54.7/VSJilma Ivan 1957 3 L.Tábor142.47 0 0.00 999 142.4753.44/60,011
55.9/ZMMalý Filip 2002 KVSPísek138.10 6 129.98 60 144.1055.07/61,910
56.8/ZSCubr Filip 2000 ČSAD Plz156.11 54 147.65 0 147.6558.62/65,89
57.11/Matějka Jaroslav 1993 3 Ot.Strak143.18 6 139.58 60 149.1860.15/67,68
58.10/ZMKlíma Vojtěch 2002 Č.Kruml.151.21 2 147.76 10 153.2164.18/72,17
59.14/VMLhota David 1971 3 Happy Li154.57 56 144.66 10 154.6665.63/73,76
60.9/ZSEliáš Ondřej 2000 USK Pha192.07 56 154.06 2 156.0667.03/75,35
61.8/VSMaňas Miroslav 1955 3 Hubertus159.94 4 156.99 4 160.9971.96/80,84
62.11/ZMUrbánek Matyáš 2002 USK Pha162.94 10 151.25 10 161.2572.22/81,13
63.10/ZSSofron Tomáš 1999 ČSAD Plz157.72 4 175.00 12 161.7272.69/81,62
64.5/VSahula Martin 1968 3 Benátky162.42 4 160.98 8 166.4277.39/86,91
65.15/VMVaněk Martin 1971 VS Tábor161.88 10 152.17 56 171.8882.85/93,10
66.16/VMPražák Radek 1972 L.Tábor158.96 102 165.25 8 173.2584.22/94,60
67.11/ZSTáborský Antonín 1999 Horš.Týn179.75 0 183.53 8 179.7590.72/101,90
68.12/ZMStránský Daniel 2002 Benátky170.57 12 247.75 2 182.5793.54/105,10
69.17/VMŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek138.78 54 178.60 10 188.6099.57/111,80
70.13/ZMKoudelka Samson 2002 Č.Kruml.175.53 114 185.91 12 197.91108.88/122,30
71.12/ZSMarek Aleš 1999 SKVS ČB235.73 66 169.62 56 225.62136.59/153,40
72.14/ZMVeverka Lukáš 2001 Benátky237.52 104 233.79 110 341.52252.49/283,60
73.15/ZMPšenička Václav 2001 Rakovník149.53 214 181.39 354 363.53274.50/308,30
  Jícha Martin 1994 2 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kořínek Vilém 1999 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Dodal Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Letko Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Švejd Jakub 2001 3 Sušice0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Jindrák Petr 1969 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kárník Zdeněk 1968 L.Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Babor Stanislav 1958 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Jakl Vincent 2001 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kotrba Tomáš 1977 L.Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Šanda Petr 2000 2 Vlašim0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml.109.75 2 109.89 2 111.75 46
2.1/Lagnerová Lenka 1985 3 Č.Kruml.125.90 0 112.09 0 112.090.34/0,342
3.1/DMDušková Kateřina 1998 2 USK Pha112.63 0 114.24 2 112.630.88/0,838
4.1/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň115.23 0 111.39 2 113.391.64/1,534
5.2/Krejčová Kristýna 1991 2+ Kralupy114.14 2 113.70 0 113.701.95/1,730
6.3/Kozohorská Alžběta 1990 2 Roztoky118.88 4 112.02 2 114.022.27/2,026
7.2/ZSDušková Michala 2000 2 USK Pha119.03 4 114.55 2 116.554.80/4,322
8.1/ZMDvořáková Eliška 2001 3 USK Pha118.56 0 122.63 4 118.566.81/6,118
9.1/VLagnerová Jana 1959 2 Soběslav135.39 0 120.68 2 122.6810.93/9,817
10.4/Pinkavová Marta 1986 3 RK Troja129.13 2 125.33 0 125.3313.58/12,216
11.5/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor143.74 6 126.72 2 128.7216.97/15,215
12.2/ZMNesnídalová Lucie 2002 L.Žatec0.00 999 130.00 0 130.0018.25/16,314
13.2/DMMaňasová Michaela 1997 3 Hubertus141.84 8 139.83 2 141.8330.08/26,913
14.2/VMBeranová Eliška 1970 3 KVS Pha4146.69 0 143.25 4 146.6934.94/31,312
15.3/ZSPaloudová Karolína 2000 3 Č.Kruml.141.43 6 140.73 8 147.4335.68/31,911
16.3/ZMStrasserová Bára 2001 3 L.Žatec145.36 4 153.03 4 149.3637.61/33,710
17.6/Vanková Markéta 1979 3 Hubertus176.41 4 143.64 6 149.6437.89/33,99
18.4/ZMKrálová Adéla 2001 3 USK Pha148.50 4 144.84 6 150.8439.09/35,08
19.7/Benháková Anna 1993 3 Jablonec145.28 14 143.33 10 153.3341.58/37,27
20.5/ZMFilipi Viktorie 2002 Č.Lípa178.44 2 0.00 999 180.4468.69/61,56
21.3/DMKoudelková Veronika 1998 Č.Kruml.192.70 10 169.56 12 181.5669.81/62,55
22.8/Maikranzová Kateřina 1990 Tech.Pha157.34 56 143.34 56 199.3487.59/78,44
23.6/ZMVaňková Klára 2001 3 VS Tábor212.00 106 154.20 56 210.2098.45/88,13
24.4/DMPetriláková Ludmila 1998 3 Hubertus152.30 60 155.27 58 212.30100.55/90,02
25.5/DMPšeničková Jana 1998 3 Rakovník165.86 58 143.40 204 223.86112.11/100,31
26.7/ZMWeislová Eliška 2002 USK Pha239.00 4 170.11 152 243.00131.25/117,40
27.4/ZSHonischová Barbora 1999 Kadaň172.66 206 167.05 150 317.05205.30/183,70
28.9/Pajmová Jana 1984 Kadaň180.86 156 177.46 156 333.46221.71/198,40
29.8/ZMPajmová Sandra 2002 Kadaň173.91 302 190.31 202 392.31280.56/251,10
  Benešová Marie 1961 2 Sušice0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Blažková Tereza 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Habichová Alena 1969 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Chalupská Jana 2000 Kadaň0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Žatecká Nikola 2002 KVSPísek0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZSahula Matěj 2003 Benátky130.42 2 123.92 2 125.92 0
2.2/PZWendl Samuel 2003 Horš.Týn130.03 2 141.43 4 132.036.11/4,90
3.3/PZKrál Adam 2003 USK Pha142.31 0 141.35 2 142.3116.39/13,00
4.4/PZTáborský Jan 2003 Horš.Týn159.57 56 150.33 4 154.3328.41/22,60
5.5/PZVaněk Matěj 2004 VS Tábor174.11 6 152.89 8 160.8934.97/27,80
6.6/PZŘíha Matyáš 2003 USK Pha155.71 6 167.86 56 161.7135.79/28,40
7.7/PZHajduch Jaroslav 2004 Ot.Strak187.31 12 178.28 4 182.2856.36/44,80
8.8/PZPípal Zbyněk 2003 SKVS ČB148.30 310 164.80 152 316.80190.88/151,60
9.9/PZŠedivý Jan 2003 SKVS ČB186.72 160 197.70 164 346.72220.80/175,30
10.10/PZŠedivý Vít 2004 SKVS ČB188.78 160 242.46 160 348.78222.86/177,00
11.11/PZStanovský Vojtěch 2003 SKVS ČB162.62 256 218.45 162 380.45254.53/202,10
12.12/PZStrasser Marek 2004 L.Žatec177.42 306 171.94 212 383.94258.02/204,90
13.13/PZStanovský Jakub 2004 SKVS ČB69.14 804 66.45 756 822.45696.53/553,20
  Švejd Jan 2004 Sušice0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZBeranová Hana 2003 USK Pha167.89 10 170.61 106 177.89 0
2.2/PZDunovská Viktorie 2003 Ot.Strak181.58 158 162.20 56 218.2040.31/22,70
3.3/PZPražáková Nela 2003 VS Tábor221.87 152 182.07 110 292.07114.18/64,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3