vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně

31.08.2013   Lipno pod přehradou
ředitel:   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.14:21,01 60/91/0
2. PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.14:30,539.52/1,153/79/0
3. SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec14:42,8321.82/2,547/67/0
4. KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.14:50,3629.35/3,442/0/56
5. RYGEL Marek 1989 3 VSDK14:58,1937.18/4,338/0/44
6. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.14:58,7637.75/4,434/55/0
7. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.15:00,4939.48/4,631/43/0
8. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.15:05,0244.01/5,128/31/0
9. ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel15:08,8647.85/5,625/0/32
10. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK15:32,0771.06/8,318/0/14
11. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo15:38,7377.72/9,016/0/8
12. PATÁK Jan 1997 2 Litovel16:11,45110.44/12,814/0/2
13. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.16:37,86136.85/15,912/7/0
14. CUC Michal 1977 Tech.Pha16:39,15138.14/16,010/1/0
15. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto16:48,88147.87/17,29/0/0
16. ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel17:03,67162.66/18,98/0/1
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNF 22/19/0
  BUKNA Lukáš 1987 1 LitovelDSQ 20/0/20
  ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.DNS 0/0/0
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.DNS 0/0/0
  KEJKLÍČEK Tomáš 1980 MT Pardub.DNS 0/0/0
  RAŠNER Karel 1976 1 LitovelDNS 0/0/0
  ZAPLETAL Štěpán 1993 2 LitovelDNS 0/0/0
  ŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK BrnoDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno14:16,38 60/0/60
2. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.14:38,3621.98/2,653/30/0
3. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava14:49,4533.07/3,947/0/48
4. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.15:59,78103.40/12,142/18/0
5. DRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž16:45,61149.23/17,438/0/36
6. TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.17:01,84165.46/19,334/6/0
  PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.MýtoDNF 0/0/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 LitovelDNF 0/0/0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 LitovelDNF 0/0/0
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 LipníkDSQ 0/0/0
  LIGURSKÁ Blanka 1994 3 KroměřížDNS 0/0/0
  HROUZKOVÁ Alena 1985 1 KroměřížDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc12:35,20 75/0/98
2. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc12:53,0717.87/2,468/0/86
3. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc13:06,0530.85/4,162/0/74
4. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc13:15,3540.15/5,357/0/62
5. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov13:23,9648.76/6,553/97/0
6. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov13:25,3950.19/6,649/85/0
7. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž13:25,4750.27/6,746/0/50
8. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK13:26,1550.95/6,743/73/0
9. NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc13:30,0854.88/7,340/0/38
10. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc13:46,7671.56/9,533/0/20
11. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz13:50,4975.29/10,031/49/0
12. OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí14:05,7290.52/12,029/0/14
13. KOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha14:10,2695.06/12,627/37/0
14. TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.14:10,5095.30/12,625/25/0
15. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha14:21,57106.38/14,123/13/0
16. KLAMMER Jesko 1972 KC Turngemeinde Muenchen14:29,26114.06/15,10/0/0
17. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.14:29,92114.72/15,221/7/0
18. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto14:45,31130.11/17,219/1/0
19. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:56,27141.07/18,717/0/8
20. BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava16:30,68235.48/31,215/0/2
  STEFAN Tomáš 1995 1 SoběslavDNF 37/61/0
  NOVÁK Ondřej 1992 1 OlomoucDSQ 35/0/26
  PAPULA Martin 1999 3 LitovelDNF 0/0/0
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0/0/0
  HÁLA Richard 1992 1 OlomoucDNS 0/0/0
  KUBŮ Petr 1976 2 OlomoucDNS 0/0/0
  NACHTIGAL Jiří 1997 2 ChomutovDNS 0/0/0
  LIGURSKÝ Ivo 1990 2 KroměřížDNS 0/0/0
  KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK BrnoDNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1919
1976
3 Litovel
USK Pha
14:14,10 60/91/37
2. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1919
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:18,684.58/0,553/79/0
3. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
14:19,775.67/0,747/67/25
4. MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
MT Boh.Pha
VSDK
14:27,1913.09/1,542/55/13
5. JELÍNEK Filip
JELÍNEK Šimon
1919
1996
1 Boh.Pha
Boh.Pha
15:05,3451.24/6,038/43/0
6. HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
15:15,4361.33/7,234/31/0
7. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
15:15,5561.45/7,231/19/0
8. JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1919
1969
Tech.Pha
Tech.Pha
15:27,3473.24/8,628/7/0
9. HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1919
1967
1 KK Brno
KK Brno
15:37,6883.58/9,825/0/1
  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
DSQ 0/0/0
  ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
DNF 0/0/0
  MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1919
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
DNS 0/0/0
  HOŘÍNEK Jaroslav
HUDEČEK Vojtěch
1919
1963
1 Litovel
Litovel
DNS 0/0/0
  ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3