vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

03.10.2015   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha 113.53 0 112.31 0 112.31 81
2.2/VMPOLLERT Jaroslav 1971 3 USK Pha 114.31 0 114.26 0 114.261.95/1,777
3.1/ BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus117.93 0 118.87 6 117.935.62/5,073
4.1/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB 117.67 2 119.15 0 119.156.84/6,169
5.2/ PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn119.95 0 121.21 2 119.957.64/6,865
6.3/VMNOVOSAD Lukáš 1976 3 Č.Kruml.120.82 2 119.12 2 121.128.81/7,861
7.3/ PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor 122.23 0 120.75 2 122.239.92/8,857
8.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.123.28 0 121.68 2 123.2810.97/9,853
9.4/ HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 126.47 2 122.89 2 124.8912.58/11,249
10.5/ JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek125.85 2 126.25 0 126.2513.94/12,445
11.4/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn126.85 0 127.79 2 126.8514.54/12,941
12.6/ WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB 127.67 0 124.12 6 127.6715.36/13,737
13.1/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn126.14 4 125.78 2 127.7815.47/13,833
14.5/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja134.37 0 129.26 0 129.2616.95/15,129
15.7/ KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy 131.87 0 129.96 0 129.9617.65/15,725
16.3/DSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.128.94 2 128.71 2 130.7118.40/16,421
17.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 136.17 0 131.21 0 131.2118.90/16,817
18.7/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn135.95 4 132.10 0 132.1019.79/17,616
19.1/VČEKAL Josef 1970 2 Klášter.133.34 0 132.78 2 133.3421.03/18,715
20.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor138.12 2 133.45 0 133.4521.14/18,814
21.1/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy 134.70 0 133.57 0 133.5721.26/18,913
22.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha 138.00 0 138.56 2 138.0025.69/22,90
23.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.140.94 0 138.12 0 138.1225.81/23,012
24.2/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha 138.84 2 138.43 0 138.4326.12/23,311
25.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 139.85 2 138.81 0 138.8126.50/23,610
26.3/ZSMALÝ Filip 2002 Ot.Strak139.62 0 140.26 54 139.6227.31/24,39
27.2/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha 152.29 10 146.59 0 146.5934.28/30,50
28.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy 144.94 2 148.51 0 146.9434.63/30,88
29.4/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha 146.62 4 140.48 10 150.4838.17/34,07
30.8/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor155.89 2 150.95 0 150.9538.64/34,46
31.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.156.89 2 149.98 4 153.9841.67/37,15
32.8/ MARTINŮ Lukáš 1987 3 VS Tábor154.32 0 156.10 2 154.3242.01/37,44
33.5/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 160.62 16 157.60 2 159.6047.29/42,13
34.2/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor161.98 0 158.37 2 160.3748.06/42,82
35.3/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 162.98 0 178.59 2 162.9850.67/45,11
36.4/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 175.78 2 171.70 2 173.7061.39/54,70
  ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB 185.89 2 4.00 999 999.00 0
38.6/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň 189.45 12 186.48 16 201.4589.14/79,40
39.6/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn199.51 2 212.29 54 201.5189.20/79,40
40.3/PZHARTL Jan 2005 Horš.Týn276.68 60 221.12 6 227.12114.81/102,20
  PECHLÁT Adam 2007 Sušice 494.71 12 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor122.53 0 120.85 0 120.85 57
2.1/ POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice 125.51 2 124.84 0 124.843.99/3,353
3.2/ ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB 130.68 2 125.35 0 125.354.50/3,749
4.3/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor124.75 4 123.39 2 125.394.54/3,845
5.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 127.47 0 127.54 0 127.476.62/5,541
6.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha 133.23 0 129.20 0 129.208.35/6,937
7.1/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB 131.71 2 130.62 0 130.629.77/8,133
8.2/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 134.32 0 131.18 0 131.1810.33/8,529
9.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak130.64 2 132.78 0 132.6411.79/9,825
10.2/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice1.00 999 131.15 2 133.1512.30/10,221
11.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz137.28 4 135.98 2 137.9817.13/14,217
12.4/ PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.135.56 4 136.98 4 139.5618.71/15,516
13.3/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha 143.14 0 138.53 2 140.5319.68/16,315
14.3/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus141.28 2 137.59 4 141.5920.74/17,214
15.4/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.149.50 4 140.25 2 142.2521.40/17,713
16.5/ PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň 151.78 2 145.57 2 147.5726.72/22,112
17.1/PZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 152.95 4 145.95 2 147.9527.10/22,40
18.4/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník146.26 4 145.78 6 150.2629.41/24,311
19.1/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 196.62 0 151.50 0 151.5030.65/25,410
20.3/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.151.34 2 149.70 2 151.7030.85/25,59
21.1/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.150.56 2 153.31 6 152.5631.71/26,28
22.6/ VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy 157.64 2 154.20 0 154.2033.35/27,67
23.5/ZMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha 147.48 8 160.39 54 155.4834.63/28,76
24.6/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak143.54 12 146.14 12 155.5434.69/28,75
25.4/ZSBUSINSKÁ Ema 2002 3 USK Pha 1.00 999 152.31 6 158.3137.46/31,04
26.7/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.176.96 6 158.68 0 158.6837.83/31,33
27.2/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 152.62 12 155.20 4 159.2038.35/31,70
28.8/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 166.89 4 159.70 2 161.7040.85/33,82
29.3/PZČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 155.67 10 156.73 6 162.7341.88/34,70
30.9/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 162.94 6 163.14 2 165.1444.29/36,61
31.10/ZMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 160.10 6 159.26 6 165.2644.41/36,70
32.11/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 162.20 4 161.51 4 165.5144.66/37,00
33.4/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn166.42 0 162.67 4 166.4245.57/37,70
34.5/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.167.48 2 172.62 4 169.4848.63/40,20
35.6/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak171.10 10 169.70 2 171.7050.85/42,10
36.7/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn180.51 4 186.18 4 184.5163.66/52,70
37.8/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 193.96 8 182.96 4 186.9666.11/54,70
38.9/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 Horš.Týn195.94 6 187.93 6 193.9373.08/60,50
39.5/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice 216.57 10 198.71 10 208.7187.86/72,70
40.12/ZMSTEJSKALOVÁ Barbora 2003 USK Pha 178.62 56 206.60 16 222.60101.75/84,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ HÁŠA Michal
WEBER Oldřich
1981
1987
1 Bechyně
SKVS ČB
128.78 2 124.15 0 124.15 41
2.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
128.54 2 128.29 2 130.296.14/4,933
3.2/ PIVOŇKA Zdeněk
WENDL Denis
1982
2000
2 Horš.Týn
Horš.Týn
136.96 4 136.12 2 138.1213.97/11,329
4.3/BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
139.98 2 140.71 0 140.7116.56/13,325
5.4/ BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
Klatovy
Klatovy
147.02 2 145.29 2 147.2923.14/18,621
6.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
150.79 2 149.98 0 149.9825.83/20,817
7.2/DSKUNA Václav
REZEK Tomáš
1998
2001
2 SKVS ČB
SKVS ČB
154.21 8 147.46 4 151.4627.31/22,013
8.1/PZJIRAS Filip
POLLERT Jan
2005
2005
USK Pha
USK Pha
153.57 2 150.15 2 152.1528.00/22,60
  WENDL Samuel
WENDL Miloslav
2003
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
151.40 2 4.00 999 999.00 9
10.6/ KOZOHORSKÝ Vojtěch
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
154.64 8 151.93 2 153.9329.78/24,08
11.1/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
152.78 4 154.35 0 154.3530.20/24,37
12.1/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
159.85 2 158.92 2 160.9236.77/29,66
13.7/Fleisigová Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
Roztoky
Roztoky
159.75 2 157.87 6 161.7537.60/30,30
14.8/MARTIN Václav
MARTIN Václav
1971
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
170.47 12 165.60 2 167.6043.45/35,05
15.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch
STANOVSKÝ Jakub
2002
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
162.56 12 157.18 12 169.1845.03/36,34
16.9/POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
168.94 10 161.60 8 169.6045.45/36,63
17.1/ZMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
173.21 6 176.65 12 179.2155.06/44,30
18.2/ZMPOLLERT Jáchym
ONDRUŠ Mario
2004
2005
USK Pha
USK Pha
212.78 10 184.18 6 190.1866.03/53,20
19.3/ZMČIHOVSKÝ Šimon
ŠEDIVÝ Jan
2003
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
188.73 6 184.31 6 190.3166.16/53,32
20.4/ZMKADLEC Filip
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
219.95 18 193.29 10 203.2979.14/63,71
21.5/ZMKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
188.34 60 195.84 8 203.8479.69/64,20
22.6/ZMKLÍMA Martin
FURIŠ Eduard
2005
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
203.28 2 206.25 8 205.2881.13/65,30
23.7/ZMNOVOSADOVÁ Kristina
HLAVNIČKOVÁ Tereza
2004
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
199.60 10 197.84 8 205.8481.69/65,80
24.3/ZSFiala Jakub
ŠEFCŮ Marek
2001
2002
Boh.Pha
Boh.Pha
248.75 10 248.45 6 254.45130.30/105,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.00 2 101.85 0 101.85 160
2.1/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice 107.39 4 105.32 2 107.325.47/5,4152
3.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.110.31 0 108.21 0 108.216.36/6,2148
4.2/ POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 109.45 2 108.85 2 110.859.00/8,8144
5.1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz117.31 4 111.67 0 111.679.82/9,6140
6.3/ HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 115.45 2 110.46 2 112.4610.61/10,4136
7.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.119.28 8 110.93 2 112.9311.08/10,9132
8.3/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice111.64 2 112.48 6 113.6411.79/11,6128
9.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 114.21 0 113.31 2 114.2112.36/12,1124
10.1/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz115.40 2 118.78 0 117.4015.55/15,3120
11.3/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.118.12 2 117.43 0 117.4315.58/15,3116
12.4/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec 118.76 0 116.23 2 118.2316.38/16,1112
13.4/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz125.60 2 118.42 0 118.4216.57/16,3108
14.2/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB 117.85 6 114.84 4 118.8416.99/16,7104
15.5/VMMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha 121.62 0 118.95 0 118.9517.10/16,8100
16.2/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice 120.18 0 119.17 0 119.1717.32/17,096
17.4/ VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 115.46 4 116.26 4 119.4617.61/17,392
18.1/ZSMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha 122.54 10 120.98 0 120.9819.13/18,888
19.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice129.78 14 119.40 2 121.4019.55/19,284
20.5/ KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy 123.16 4 121.51 0 121.5119.66/19,380
21.6/VMČVANČARA Pavel 1971 3 Loko Plz124.81 2 122.21 0 122.2120.36/20,076
22.3/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec 120.17 8 118.93 4 122.9321.08/20,772
23.3/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 117.00 6 115.68 52 123.0021.15/20,868
24.4/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 126.32 0 121.10 2 123.1021.25/20,964
25.5/ZSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha 123.39 0 121.31 2 123.3121.46/21,160
26.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice 131.62 4 126.15 0 126.1524.30/23,956
27.7/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB 124.21 2 124.18 2 126.1824.33/23,952
28.6/ KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy 130.46 0 124.96 2 126.9625.11/24,748
29.8/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 123.81 4 139.20 0 127.8125.96/25,544
30.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice 125.89 2 126.32 2 127.8926.04/25,640
31.9/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň 127.43 4 126.26 2 128.2626.41/25,939
32.6/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB 131.67 6 125.35 4 129.3527.50/27,038
33.7/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak127.78 6 126.89 4 130.8929.04/28,537
34.5/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec 128.00 6 129.14 2 131.1429.29/28,836
35.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor132.96 4 130.14 2 132.1430.29/29,735
36.7/ CHOD Ondřej 1984 3 Blovice 146.54 2 131.51 2 133.5131.66/31,134
37.10/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov129.34 10 131.18 4 135.1833.33/32,733
38.2/VPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy 136.16 0 135.25 0 135.2533.40/32,832
39.2/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB 142.73 6 133.59 2 135.5933.74/33,131
40.3/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB 137.29 12 134.53 2 136.5334.68/34,130
41.2/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak137.16 0 147.57 52 137.1635.31/34,729
42.11/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak4.00 999 135.35 2 137.3535.50/34,928
43.8/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz136.45 6 135.89 2 137.8936.04/35,427
44.3/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak137.95 6 139.25 0 139.2537.40/36,726
45.3/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice142.59 4 139.31 0 139.3137.46/36,825
46.4/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice 148.32 6 140.20 0 140.2038.35/37,724
47.5/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha 136.81 14 134.48 6 140.4838.63/37,923
48.12/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor139.51 4 137.53 4 141.5339.68/39,022
49.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha 139.68 2 139.79 2 141.6839.83/39,121
50.6/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha 152.93 0 140.10 2 142.1040.25/39,520
51.7/ZMViktor Janoušek 2003 USK 149.31 8 138.60 4 142.6040.75/40,00
52.8/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB 145.82 8 142.73 0 142.7340.88/40,119
53.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha 142.75 4 139.25 4 143.2541.40/40,60
54.2/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 147.79 10 143.54 0 143.5441.69/40,90
55.5/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.147.57 2 143.64 0 143.6441.79/41,018
56.13/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky 144.65 4 142.59 2 144.5942.74/42,017
57.9/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB 144.31 4 144.68 2 146.6844.83/44,016
58.4/VKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz154.31 56 145.64 2 147.6445.79/45,015
59.10/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB 151.43 4 148.65 0 148.6546.80/45,914
60.11/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 147.10 12 145.96 4 149.9648.11/47,213
61.12/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak139.96 10 136.34 56 149.9648.11/47,212
62.3/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 157.68 6 148.96 2 150.9649.11/48,20
63.13/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.152.10 6 145.65 6 151.6549.80/48,911
64.4/PZKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.158.10 4 152.31 0 152.3150.46/49,50
65.14/VMSTANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 156.15 12 151.78 2 153.7851.93/51,010
66.9/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice148.47 62 149.78 4 153.7851.93/51,09
67.10/ZSJAHODA Martin 2001 USK Pha 152.70 14 153.79 0 153.7951.94/51,08
68.6/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz151.59 4 152.57 8 155.5953.74/52,87
69.11/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň 150.15 14 151.75 4 155.7553.90/52,96
70.5/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň 164.71 12 150.26 6 156.2654.41/53,40
71.14/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha 157.26 12 154.56 2 156.5654.71/53,75
72.6/PZVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.156.84 12 153.29 4 157.2955.44/54,40
73.15/ZMČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz159.16 16 154.89 4 158.8957.04/56,04
74.12/ZSBAUDISCH Adam 2001 USK Pha 153.54 8 157.45 6 161.5459.69/58,63
75.16/ZMKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn165.62 12 160.56 2 162.5660.71/59,62
76.7/PZBENDA Jan 2005 Roudnice167.32 6 164.35 0 164.3562.50/61,40
77.5/VBŘÍZA Václav 1962 Klatovy 168.25 4 161.45 4 165.4563.60/62,41
78.8/PZSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice180.46 16 161.65 4 165.6563.80/62,60
79.17/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice 170.59 8 165.26 2 167.2665.41/64,20
80.9/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 161.78 6 166.34 6 167.7865.93/64,70
81.18/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň 154.21 14 169.21 8 168.2166.36/65,20
82.19/ZMSTEHNO Petr 2003 USK Pha 165.85 8 154.89 14 168.8967.04/65,80
83.10/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz175.17 10 167.34 4 171.3469.49/68,20
84.20/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň 165.59 18 159.50 12 171.5069.65/68,40
85.8/ KRAML Jan 1984 Ot.Strak170.70 62 170.81 4 174.8172.96/71,60
86.11/PZSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 170.31 12 170.71 8 178.7176.86/75,50
87.12/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor174.00 10 171.18 10 181.1879.33/77,90
88.13/PZJINEK Hugo 2005 USK Pha 170.68 22 169.46 12 181.4679.61/78,20
89.14/PZVOBOŘIL Kryštof 2005 USK Pha 183.85 10 177.94 6 183.9482.09/80,60
90.13/ZSFIALA Jakub 2001 Boh.Pha 204.62 14 180.29 4 184.2982.44/80,90
91.15/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor196.79 8 178.81 6 184.8182.96/81,50
92.21/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 188.17 18 183.98 4 187.9886.13/84,60
93.16/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 189.28 52 188.21 2 190.2188.36/86,80
94.22/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha 188.62 22 176.50 20 196.5094.65/92,90
95.17/PZNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor200.23 16 196.10 6 202.10100.25/98,40
96.14/ZSŠEFCŮ Marek 2002 Boh.Pha 197.10 12 198.16 6 204.16102.31/100,50
97.23/ZMŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 230.12 112 198.16 16 214.16112.31/110,30
98.18/PZŠROGL Michal 2006 USK Pha 216.00 10 202.73 14 216.73114.88/112,80
99.19/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice209.85 12 210.26 56 221.85120.00/117,80
100.15/ZSMARTIN Václav 2002 Boh.Pha 208.54 22 204.54 62 230.54128.69/126,40
101.20/PZSTREJC Václav 2005 SKVS ČB 266.62 110 220.75 10 230.75128.90/126,60
  PECHLÁT Adam 2007 Sušice 219.64 14 4.00 999 999.00 0
103.22/PZKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 228.81 6 224.67 10 234.67132.82/130,40
104.23/PZDOLANSKÝ Ondřej 2005 Č.Kruml.285.26 74 238.54 10 248.54146.69/144,00
105.24/PZKALOUSEK Ondřej 2005 SKVS ČB 477.92 114 385.98 168 553.98452.13/443,90
  KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAMÁK Martin 1976 2 Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAMÁK Miloslav 1982 3 Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB 142.78 2 136.56 0 136.56 9
2.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor146.98 0 143.71 0 143.717.15/5,25
3.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha 152.53 0 151.15 0 151.1514.59/10,74
4.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor157.93 0 158.10 4 157.9321.37/15,63
5.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak160.18 0 164.68 2 160.1823.62/17,32
6.1/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn208.14 4 188.42 0 188.4251.86/38,00
7.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.192.29 0 180.62 8 188.6252.06/38,11
8.4/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak194.81 6 180.62 10 190.6254.06/39,60
9.1/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml.212.16 4 214.70 10 216.1679.60/58,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3