vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu

14.08.2010   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Pavel Kubričan   vrchní rozhodčí: Zdeňka Rychterová
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Lhota Zbyšek 1984 1 Žel.Brod87.90 2 93.70 4 89.90 -
2. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha88.70 2 90.60 0 90.600.70/0,8-
3.1/VJTůma Martin 1972 2 Hubertus91.50 0 99.20 2 91.501.60/1,8-
4. Lepík Filip 1976 2 Hubertus92.90 0 92.40 4 92.903.00/3,3-
5.1/DSAbraham Tomáš 1992 2 Benátky91.90 2 108.30 52 93.904.00/4,4-
6.2/VJMulač Viktor 1975 2 Loko Plz95.90 2 95.90 0 95.906.00/6,7-
7.1/DMŠedivý Jakub 1994 2 Č.Lípa98.40 2 96.30 4 100.3010.40/11,6-
8. Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice98.80 2 108.60 4 100.8010.90/12,1-
9.3/VJPechlát Hynek 1971 2 Sušice99.90 2 101.00 0 101.0011.10/12,3-
10.4/VJBoček Zdeněk 1975 2 SKVS ČB100.10 4 101.30 0 101.3011.40/12,7-
11.1/VSMěchura Jiří 1954 2 Třebech.100.70 4 102.40 0 102.4012.50/13,9-
12. Polívka Radek 1980 2 Sláv.HK100.60 2 104.60 2 102.6012.70/14,1-
13. Měchura Jiří 1987 2 Třebech.102.80 2 104.00 4 104.8014.90/16,6-
14.2/DMPetříček Vojt. 1994 2 L.Žatec99.70 6 108.00 6 105.7015.80/17,6-
15.1/VMaceček Dušan 1962 2 Hubertus104.20 2 106.10 0 106.1016.20/18,0-
16.2/DSTatsuya Morita 1993 Japonsko105.00 6 102.40 4 106.4016.50/18,4-
17. Šrámek Michal 1982 2 Č.Lípa102.70 4 106.30 4 106.7016.80/18,7-
18.2/VKoudelka Tomáš 1964 2 Č.Kruml.106.90 0 109.60 0 106.9017.00/18,9-
19.5/VJLacina Pavel 1970 2 Rožátov105.90 2 107.60 6 107.9018.00/20,0-
20.6/VJBáča Milan 1973 2 Benátky112.50 2 108.10 0 108.1018.20/20,2-
21.3/DMMyšák Albert 1994 2 Č.Lípa107.50 8 106.10 2 108.1018.20/20,2-
22.7/VJPanzer Aleš 1974 3 Loko Plz107.50 2 137.00 6 109.5019.60/21,8-
23.4/DMMeita Asami 1994 Japonsko119.00 0 107.70 2 109.7019.80/22,0-
24. Abraham Jiří 1977 2 Benátky106.30 4 113.90 6 110.3020.40/22,7-
25.5/DMRaška Jan 1995 2 USK Pha103.80 8 105.80 6 111.8021.90/24,4-
26.3/VKubričan Pavel 1961 0 Benátky111.20 2 112.00 0 112.0022.10/24,6-
27.6/DMKořínek Filip 1995 3 USK Pha108.90 4 134.40 8 112.9023.00/25,6-
28.7/DMZieris Matyáš 1995 2 Trutnov108.90 4 124.70 60 112.9023.00/25,6-
29. Kota Fujino 1990 Japonsko103.10 10 132.40 2 113.1023.20/25,8-
30. Danda Tomáš 1977 3 Pardub.110.30 4 110.30 6 114.3024.40/27,1-
31.1/ZSŠtěpán Bron. 1996 3 Benátky113.30 2 131.00 14 115.3025.40/28,3-
32.3/DSHeger Kryštof 1992 2 Rakovník134.00 10 111.90 4 115.9026.00/28,9-
33.2/ZSČervenka Ond. 1996 3 Hubertus111.90 4 137.30 252 115.9026.00/28,9-
34.2/VSBuchtel Eduard 1951 0 Ot.Strak114.00 2 114.00 2 116.0026.10/29,0-
35.8/VJPohanka Jiří 1969 3 Klatovy122.30 6 114.40 2 116.4026.50/29,5-
36. Horák David 1976 3 S.Žižkov113.10 4 117.60 10 117.1027.20/30,3-
37.1/ZMŠodek Petr 1998 3 Benátky113.80 54 113.40 4 117.4027.50/30,6-
38.8/DMŠpeta Sebast. 1995 3 USK Pha115.60 2 145.30 58 117.6027.70/30,8-
39.9/VJHajský Stan. 1969 3 Semily116.10 2 117.50 2 118.1028.20/31,4-
40.4/VKodet Marcel 1965 0 L.Žatec118.30 0 116.20 2 118.2028.30/31,5-
41.3/ZSPetřík Matouš 1997 3 USK Pha118.50 0 131.70 10 118.5028.60/31,8-
42. Lásko Jan 1977 3 Dv.Král.108.50 10 146.60 112 118.5028.60/31,8-
43.4/DSVomáčka Jakub 1993 3 Trutnov118.60 0 141.10 62 118.6028.70/31,9-
44.10/VJHeřmánek Anton 1973 3 S.Žižkov115.10 4 132.20 104 119.1029.20/32,5-
45.11/VJJáša Radek 1967 3 SKVS ČB119.20 0 135.00 6 119.2029.30/32,6-
46.5/VNeuwirth Josef 1961 3 Hubertus116.20 6 115.80 4 119.8029.90/33,3-
47.12/VJVorel Zdeněk 1974 3 Pardub.125.40 56 115.60 6 121.6031.70/35,3-
48.2/ZMHeger Tomáš 1998 3 KVS HK122.00 0 178.60 54 122.0032.10/35,7-
49.13/VJŠrámek Jiří 1966 3 Klatovy120.20 2 125.10 4 122.2032.30/35,9-
50.14/VJJindrák Petr 1969 3 Tech.Pha113.10 10 132.10 6 123.1033.20/36,9-
51.4/ZSMatějka Mich. 1997 3 USK Pha117.30 6 121.30 2 123.3033.40/37,2-
52.15/VJZáruba Martin 1974 3 Dv.Král.120.10 4 141.60 58 124.1034.20/38,0-
53.16/VJToncar Martin 1973 3 SKVS ČB126.20 0 121.50 4 125.5035.60/39,6-
54.6/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník135.40 2 124.10 2 126.1036.20/40,3-
55.17/VJOutrata Jind. 1970 3 Pardub.124.10 6 120.30 6 126.3036.40/40,5-
56. Polívka Jan 1986 3 Blovice116.80 10 127.40 2 126.8036.90/41,0-
57.3/VSPártl Mirek 1954 3 Č.Kruml.132.20 0 125.10 2 127.1037.20/41,4-
58.7/VTěhle Zbyněk 1964 3 Štětí148.10 4 128.30 2 130.3040.40/44,9-
59.4/VSBoch Pavel 1951 3 Semily133.80 2 130.90 0 130.9041.00/45,6-
60.5/ZSKraus Filip 1997 3 ČSAD Plz129.50 2 130.40 52 131.5041.60/46,3-
61.9/DMTakeshi Simizu 1995 Japonsko112.10 56 118.10 14 132.1042.20/46,9-
62. Jaroš Jakub 1986 3 Rakovník117.50 110 120.20 12 132.2042.30/47,1-
63.18/VJBeran Jan 1969 3 KVS Pha4126.70 6 120.90 12 132.7042.80/47,6-
64.5/VSPolívka Karel 1945 3 Sláv.HK133.20 0 136.40 2 133.2043.30/48,2-
65.8/VPražák Jan 1963 3 KVS HK130.20 4 153.40 2 134.2044.30/49,3-
66.19/VJPalouda Tomáš 1969 3 Č.Kruml.167.90 56 129.70 6 135.7045.80/50,9-
67.20/VJMatějka Jakub 1973 0 USK Pha134.60 2 130.30 6 136.3046.40/51,6-
68. Matějka Jakub 1981 3 S.Žižkov126.70 10 143.10 10 136.7046.80/52,1-
69.6/ZSPeterka Adam 1996 3 Rakovník127.00 12 145.60 6 139.0049.10/54,6-
70. Vávra Petr 1991 3 Roztoky135.90 4 0.00 0 139.9050.00/55,6-
71. Veselý Radek 1980 3 S.Žižkov132.20 8 152.00 58 140.2050.30/56,0-
72. Winter Tomáš 1979 3 Jablonec140.80 0 134.80 402 140.8050.90/56,6-
73. Vlasák Jan 1986 3 Třebech.128.60 52 133.30 8 141.3051.40/57,2-
74.9/VPavlík Jiří 1964 3 Třebech.138.60 4 153.20 10 142.6052.70/58,6-
75.10/VWinter Eduard 1956 3 Jablonec139.50 4 164.50 60 143.5053.60/59,6-
76.21/VJŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek141.60 2 162.90 8 143.6053.70/59,7-
77.11/VBednárek Čestm 1961 3 Šumperk143.00 2 149.10 6 145.0055.10/61,3-
78.7/ZSJáša Filip 1997 3 SKVS ČB134.70 12 142.40 10 146.7056.80/63,2-
79.3/ZMKořínek Vilém 1999 3 USK Pha139.10 8 143.30 12 147.1057.20/63,6-
80. Letko Radek 1978 3 S.Žižkov143.70 6 0.00 0 149.7059.80/66,5-
81.12/VJarolímek Otta 1961 3 Turnov150.50 0 0.00 0 150.5060.60/67,4-
82.8/ZSMiller Jan 1997 0 Turnov142.50 8 0.00 0 150.5060.60/67,4-
83.22/VJPiskáček Pavel 1970 0 Štětí151.10 0 148.80 4 151.1061.20/68,1-
84.4/ZMKuna Václav 1998 3 SKVS ČB143.60 8 648.80 16 151.6061.70/68,6-
85.6/VSHeger Miroslav 1955 0 Rakovník147.80 4 160.40 8 151.8061.90/68,9-
86.10/DMTakanori Uehara 1994 Japonsko102.20 56 110.70 106 158.2068.30/76,0-
87.5/ZMVenc Alexandr 1999 0 Dukla B.150.60 8 194.80 14 158.6068.70/76,4-
88.11/DMKratochvíl Dan 1994 3 ČSAD Plz155.40 4 0.00 0 159.4069.50/77,3-
89.9/ZSKarlovský Mar. 1997 0 KVS HK159.00 4 174.70 58 163.0073.10/81,3-
90.23/VJRadil Jiří 1968 0 KVSPísek181.50 4 157.10 6 163.1073.20/81,4-
91.12/DMBáča Jakub 1994 3 Benátky157.50 8 161.60 60 165.5075.60/84,1-
92.6/ZMRadil Jakub 1998 0 USK Pha170.50 64 154.70 16 170.7080.80/89,9-
93.7/VSNedvídek Frant 1944 3 Dv.Král.163.30 8 0.00 0 171.3081.40/90,5-
94.7/ZMPeterka Jáchym 1998 0 Rakovník166.50 12 0.00 997 178.5088.60/98,6-
95. Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky132.90 56 169.00 56 188.9099.00/110,1-
96.8/ZMKlišč Zdeněk 1999 0 Třebech.186.20 6 206.30 64 192.20102.30/113,8-
97.13/DMKnotek Jan 1994 3 Tech.Pha184.90 10 198.50 60 194.90105.00/116,8-
98.14/DMJícha Martin 1994 3 Tech.Pha183.90 12 200.20 54 195.90106.00/117,9-
99.9/ZMStránský Domin 1999 0 Benátky198.70 60 135.70 62 197.70107.80/119,9-
100.10/ZMKoubík Ondřej 1999 3 Boh.Pha141.00 58 230.70 308 199.00109.10/121,4-
101.11/ZMŠtercl Vít 1999 0 Dukla B.169.30 162 139.20 60 199.20109.30/121,6-
102.15/DMSofron Daniel 1995 0 ČSAD Plz153.30 56 180.70 108 209.30119.40/132,8-
103.10/ZSŽítek Michal 1996 0 Hubertus160.60 56 172.60 62 216.60126.70/140,9-
104.12/ZMPříhoda Matouš 1998 0 USK Pha157.30 60 170.10 164 217.30127.40/141,7-
105.13/ZMPavlík Pavel 1998 0 Třebech.155.50 158 156.10 66 222.10132.20/147,1-
106.11/ZSŘíha Jan 1996 3 Třebech.214.10 12 253.10 112 226.10136.20/151,5-
107.8/VSDodal Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 0 124.30 102 226.30136.40/151,7-
108.12/ZSPechman Vojt. 1997 0 Roudnice173.70 54 182.50 62 227.70137.80/153,3-
109.13/ZSSahula Vojtěch 1997 0 Benátky178.00 62 163.00 68 231.00141.10/157,0-
110.14/ZMKyzlík Milan 1999 0 Roudnice226.40 10 173.00 410 236.40146.50/163,0-
111.14/ZSŠpalek Vojtěch 1996 0 Benátky190.70 62 180.20 214 252.70162.80/181,1-
112.15/ZMBareš Antonín 1998 0 Štětí158.60 208 155.00 108 263.00173.10/192,5-
113.16/ZMPechman Štěpán 1999 0 Roudnice201.10 114 173.70 312 315.10225.20/250,5-
114.5/DSČítek Adam 1993 3 Tech.Pha129.00 260 199.40 116 315.40225.50/250,8-
115.15/ZSŠvub Jakub 1996 0 Šumperk0.00 0 165.70 262 427.70337.80/375,8-

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Heger Vojtěch 2000 KVS HK128.60 6 169.80 6 134.60 -
2. Špalek Matěj 2000 Benátky148.10 12 158.70 110 160.1025.50/18,9-
3. Pohanka Vítek 2000 Klatovy154.70 54 154.60 6 160.6026.00/19,3-
4. Beran Václav 2000 USK Pha155.10 8 243.40 12 163.1028.50/21,2-
5. Petříček Jakub 2000 L.Žatec158.10 8 148.10 54 166.1031.50/23,4-
6. Wendl Denis 2000 Horš.Týn180.10 8 183.80 104 188.1053.50/39,7-
7. Raška Tomáš 2001 USK Pha152.70 60 184.90 404 212.7078.10/58,0-
8. Štrunc Ondřej 2000 L.Žatec175.70 54 228.60 58 229.7095.10/70,7-
9. Příhoda Lukáš 2001 USK Pha178.20 58 249.10 106 236.20101.60/75,5-
10. Klement Maxim 2001 Roudnice184.00 64 201.90 60 248.00113.40/84,2-
11. Wendl Samuel 2003 Horš.Týn201.30 52 205.50 106 253.30118.70/88,2-
12. Bohatý Karel 2001 Třebech.200.40 214 243.70 308 414.40279.80/207,9-
13. Bednář Jan 2000 Třebech.0.00 0 267.80 308 575.80441.20/327,8-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Daille Viviana 1998 Francie167.50 4 223.20 4 171.50 -
2. Matulková Jana 1996 3 Horš.Týn168.80 6 172.10 6 174.803.30/1,9-
3. Fryšová Petra 1993 2 USK Pha138.00 50 229.80 6 188.0016.50/9,6-
4. Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor0.00 0 172.20 104 276.20104.70/61,0-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Šrámek Michal
Šedivý Jakub
1982
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
118.90 106 120.40 4 124.40 -
2.1/VJKlimuškin Pave
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
119.90 6 118.30 52 125.901.50/1,2-
3.2/VJVětrovský Jiří
Kučera Tomáš
1966
1970
2 Zbraslav
RK Troja
122.80 10 121.30 6 127.302.90/2,3-
4.1/VBenhák Jiří
Benhák Ladisla
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
133.20 56 129.60 0 129.605.20/4,2-
5.1/DMRaška Jan
Rohan Lukáš
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
124.80 8 127.30 4 131.306.90/5,5-
6.2/VVala Vladimír
Keller Milosla
1963
1962
3 VS Tábor
VS Tábor
130.90 2 131.10 2 132.908.50/6,8-
7.3/VJBoček Zdeně
Jindrák Petr
1975
1969
2 SKVS ČB
Tech.Pha
128.30 6 132.70 8 134.309.90/8,0-
8.4/VJMatěják Petr
Tůma Martin
1973
1972
0 Klášter.
Hubertus
0.00 0 133.60 6 139.6015.20/12,2-
9. Osochovská Mic
Wendl Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
132.80 10 130.80 10 140.8016.40/13,2-
10.5/VJPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
131.50 14 140.90 2 142.9018.50/14,9-
11.6/VJBoch Pavel
Hajský Stanisl
1951
1969
3 Semily
Semily
144.80 0 141.30 8 144.8020.40/16,4-
12.1/ZSVětrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
138.20 8 144.00 2 146.0021.60/17,4-
13. Kolovrátek Lukáš
Zach Richard
1978
1979
3 Sláv.KV
Sláv.KV
134.20 12 181.60 60 146.2021.80/17,5-
14.7/VJPanenka Petr
Mulač Viktor
1947
1975
3 RK Troja
Loko Plz
138.40 8 146.80 8 146.4022.00/17,7-
15.8/VJLíhař Filip
Lacina Pavel
1970
1970
3 Rožátov
Rožátov
154.00 6 142.60 10 152.6028.20/22,7-
16.9/VJPeterka Vít
Minařík Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
149.90 6 152.50 4 155.9031.50/25,3-
17.10/VJVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
148.00 8 204.20 64 156.0031.60/25,4-
18.11/VJZáruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
0.00 0 151.10 6 157.1032.70/26,3-
19.3/VSýkora Jaroslav
Červenka Jaros
1961
1964
0 Hubertus
Hubertus
144.70 14 151.30 60 158.7034.30/27,6-
20.4/VŠrámek Jaroslav
Mulač Oldřich
1957
1961
3 Č.Lípa
Hubertus
156.90 6 172.90 16 162.9038.50/30,9-
21.1/VSKučera Tomáš
Poula Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
129.20 56 155.60 108 185.2060.80/48,9-
22.5/VTerber Richard
Kubeš Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
136.10 62 136.60 206 198.1073.70/59,2-
23.6/VSlavík Frant.
Horal Martin
1957
1957
3 S.Žižkov
Horš.Týn
180.30 106 160.20 54 214.2089.80/72,2-
24.2/DMŠrůma Radek
Morkes Michal
1995
1995
3 KVS HK
KVS HK
175.90 64 185.40 58 239.90115.50/92,8-
25.2/VSNedvídek Frant
Polívka Karel
1944
1945
2 Dv.Král.
Sláv.HK
241.70 58 0.00 0 299.70175.30/140,9-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Štěpánková Van 1978 3 Dukla B.121.20 0 117.00 0 117.00 -
2. Dandová Michal 1984 2 Benátky118.30 2 117.50 6 120.303.30/2,8-
3. Osochovská M. 1986 2 Horš.Týn119.10 2 118.70 6 121.104.10/3,5-
4. Krejčová Kr. 1991 2 Kralupy117.80 6 122.70 2 123.806.80/5,8-
5. Kozohorská Alž 1990 2 Roztoky122.70 2 143.40 6 124.707.70/6,6-
6.1/VJKoehlerová Ren 1975 0 S.Žižkov122.30 4 122.90 8 126.309.30/7,9-
7.2/VJPlavjaniková P 1975 2 Benátky133.80 0 125.10 2 127.1010.10/8,6-
8.1/VPlašilová Drah 1961 3 Benátky126.60 2 125.70 2 127.7010.70/9,1-
9. Brádková Alice 1988 3 Roudnice124.20 4 135.00 2 128.2011.20/9,6-
10. Vanyšová Andr. 1987 3 L.Žatec132.00 6 124.20 4 128.2011.20/9,6-
11. Pešková Hana 1980 3 Benátky130.30 0 137.10 0 130.3013.30/11,4-
12. Bačáková Radka 1983 2 Rakovník125.20 6 132.90 10 131.2014.20/12,1-
13.1/ZMDaille Viviana 1998 Francie131.20 2 134.20 0 133.2016.20/13,8-
14. Šrámková Mich. 1991 2 Sušice133.10 2 131.40 6 135.1018.10/15,5-
15. Murková Alena 1979 0 Semily133.80 2 164.30 6 135.8018.80/16,1-
16. Semerádová Pet 1981 3 Benátky143.40 4 135.40 2 137.4020.40/17,4-
17.1/ZSMatulková Jana 1996 2 Horš.Týn138.30 2 142.10 12 140.3023.30/19,9-
18.3/VJLacinová Leona 1974 0 Semily155.90 56 141.40 2 143.4026.40/22,6-
19.1/DSFryšová Petra 1993 3 USK Pha148.00 6 141.70 6 147.7030.70/26,2-
20. Černá Klára 1987 0 Roudnice142.30 6 162.20 6 148.3031.30/26,8-
21. Fillová Eva 1984 0 Dv.Král.153.00 4 153.90 4 157.0040.00/34,2-
22. Fišerová Lenka 1988 2 ČSAD Plz129.90 52 150.40 10 160.4043.40/37,1-
23.2/ZSHajduchová Ad. 1996 3 Boh.Pha161.80 6 160.50 210 167.8050.80/43,4-
24. Pospíšilová J. 1989 3 VS Tábor165.40 10 164.00 4 168.0051.00/43,6-
25.3/ZSPrüherová Alž. 1996 3 SKVS ČB177.20 8 163.80 8 171.8054.80/46,8-
26.1/DMBuriánková Anž 1994 3 Semily165.90 8 157.60 52 173.9056.90/48,6-
27.2/ZMDušková Kateř. 1998 3 USK Pha168.10 6 207.00 10 174.1057.10/48,8-
28.2/DMKoudelková Kat 1995 3 Č.Kruml.180.80 4 199.90 60 184.8067.80/57,9-
29.3/ZMPaloudová Anž. 1999 3 Č.Kruml.205.30 6 186.00 10 196.0079.00/67,5-
30. Bolehovská Iva 1978 0 Trutnov195.80 6 227.00 56 201.8084.80/72,5-
31.4/ZMHolická Adéla 1999 0 Dukla B.199.40 4 203.60 110 203.4086.40/73,8-
32.3/DMŠebelová Ter. 1994 3 Kadaň176.20 58 204.30 10 214.3097.30/83,2-
33.5/ZMKoudelková V. 1998 0 Č.Kruml.218.40 6 259.10 354 224.40107.40/91,8-
34.4/DMKohoutková P. 1995 0 Šumperk208.20 62 187.70 62 249.70132.70/113,4-
35. Veselá Jitka 1991 3 Klatovy168.90 106 0.00 0 274.90157.90/135,0-
36.4/ZSNováková Marta 1997 0 Štětí187.40 210 0.00 0 397.40280.40/239,7-

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Dvořáková Eliška 2001 USK Pha186.50 10 182.30 62 196.50 -
2. Okáčová Lucie 2000 USK Pha242.60 10 203.40 604 252.6056.10/28,5-
3. Paloudová Karol. 2001 Č.Kruml.232.20 54 222.90 110 286.2089.70/45,6-
4. Žatecká Nikola 2002 KVSPísek187.40 106 227.90 62 289.9093.40/47,5-
5. Kyzlíková Mon. 2001 Roudnice265.10 352 236.20 160 396.20199.70/101,6-
  Šimková Táňa 2001 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Indruch Tomáš 1976 M Dukla B.99.90 4 117.10 12 103.90 -
2.1/VJKučera Tomáš 1970 2 RK Troja106.80 4 116.30 8 110.806.90/6,6-
3.2/VJMiller Jan 1968 2 Turnov112.70 0 118.10 0 112.708.80/8,5-
4.3/VJPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB106.80 6 106.50 10 112.808.90/8,6-
5.4/VJŠťastný Jan 1970 2 Pardub.113.20 0 130.60 8 113.209.30/9,0-
6.5/VJHajský Stan. 1969 2 Semily113.40 0 119.10 6 113.409.50/9,1-
7. Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn111.70 2 130.20 54 113.709.80/9,4-
8. Šrámek Michal 1982 2 Č.Lípa113.30 2 149.40 6 115.3011.40/11,0-
9. Nováček Michal 1977 2 Hubertus115.80 0 121.30 6 115.8011.90/11,5-
10.6/VJKašpar Martin 1967 2 S.Žižkov116.10 0 123.40 10 116.1012.20/11,7-
11.7/VJVětrovský Jiří 1966 2 Zbraslav116.40 0 123.10 12 116.4012.50/12,0-
12.8/VJVorel Zdeněk 1974 2 Pardub.113.00 4 143.70 256 117.0013.10/12,6-
13. Kolovrátek L. 1978 2 Sláv.KV115.40 2 132.00 52 117.4013.50/13,0-
14.1/DMRohan Lukáš 1995 2 USK Pha121.20 0 141.50 62 121.2017.30/16,7-
15.9/VJPechlát Hynek 1971 2 Sušice119.90 2 127.20 8 121.9018.00/17,3-
16.10/VJBolehovský Jiř 1974 3 Trutnov121.90 0 175.10 16 121.9018.00/17,3-
17.1/VRenčín Tomáš 1961 3 Sláv.HK120.80 2 146.50 6 122.8018.90/18,2-
18.2/VSchreiber Zb. 1963 2 Šumperk120.90 2 126.40 258 122.9019.00/18,3-
19.11/VJŘežábek Martin 1973 2 RK Troja122.70 2 129.60 6 124.7020.80/20,0-
20.12/VJMatěják Petr 1973 3 Klášter.123.20 2 134.90 12 125.2021.30/20,5-
21.1/ZSVětrovský Jan 1997 2 USK Pha122.20 6 157.50 60 128.2024.30/23,4-
22.13/VJBoček Zdeněk 1975 3 SKVS ČB125.60 4 151.60 14 129.6025.70/24,7-
23.1/VSHák Jiří 1952 2 Trutnov129.80 0 168.20 4 129.8025.90/24,9-
24.1/DSRejman Zbyšek 1992 2 KVS HK124.90 6 135.10 58 130.9027.00/26,0-
25.3/VKuna Alois 1960 3 SKVS ČB127.50 4 173.40 60 131.5027.60/26,6-
26.14/VJMilyán Dušan 1973 2 L.Žatec126.10 6 146.60 306 132.1028.20/27,1-
27.2/DMKouša Šimon 1994 2 USK Pha122.90 10 193.60 206 132.9029.00/27,9-
27.4/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník134.70 0 151.00 8 134.7030.80/29,6-
29.15/VJLíhař Filip 1970 3 Rožátov129.00 6 157.20 10 135.0031.10/29,9-
30. Indruch Jarom. 1976 2 KVS HK133.90 0 141.80 52 133.9030.00/28,9-
31.16/VJKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L135.90 0 162.00 58 135.9032.00/30,8-
32.1/ZMHeger Tomáš 1998 3 KVS HK135.10 2 141.00 258 137.1033.20/32,0-
33.5/VKarlovský Jiří 1965 3 KVS HK134.70 4 150.00 4 138.7034.80/33,5-
34.17/VJŠerý Michal 1971 3 Rožátov135.20 4 175.60 260 139.2035.30/34,0-
35.2/ZSMatějka Mich. 1997 3 USK Pha134.70 8 171.80 62 142.7038.80/37,3-
36.6/VFišera Mil. 1958 3 ČSAD Plz136.50 8 203.80 354 144.5040.60/39,1-
37.7/VŠrámek Jar. 1957 3 Č.Lípa142.50 4 173.00 62 146.5042.60/41,0-
38.18/VJLadýř Karel 1972 2 KVS HK142.80 4 163.20 402 146.8042.90/41,3-
39.2/VSPanenka Petr 1947 3 RK Troja141.10 6 202.60 206 147.1043.20/41,6-
40.8/VČervenka Jar. 1964 3 Hubertus141.70 6 163.90 10 147.7043.80/42,2-
41. Zach Richard 1979 3 Sláv.KV143.10 6 185.80 70 149.1045.20/43,5-
42. Jaroš Jakub 1986 0 Rakovník149.10 6 129.70 60 155.1051.20/49,3-
43.9/VHolý Jiří 1957 3 Rakovník162.50 0 245.00 60 162.5058.60/56,4-
44.3/VSPoula Jan 1955 3 Sláv.KV158.70 4 0.00 0 162.7058.80/56,6-
45.3/DMPospíšil Adr. 1995 0 Trutnov163.70 2 187.70 66 165.7061.80/59,5-
46.4/DMMorkes Michal 1995 0 KVS HK158.20 10 135.50 66 168.2064.30/61,9-
47.10/VSýkora Jar. 1961 3 Hubertus119.40 52 115.50 600 171.4067.50/65,0-
48.19/VJMíl Pavel 1967 3 Trutnov173.00 8 185.60 62 181.0077.10/74,2-
49.5/DMŠrůma Radek 1995 3 KVS HK187.00 0 144.70 210 187.0083.10/80,0-
50.11/VBuriánek Karel 1965 3 Semily302.00 52 155.60 58 213.60109.70/105,6-
51.12/VKouša Martin 1965 0 KVS Pha4165.60 56 185.50 62 221.60117.70/113,3-
52.3/ZSPetřík Matouš 1997 3 USK Pha213.80 8 230.30 64 221.80117.90/113,5-
53.20/VJPiskáček Pavel 1970 0 Štětí217.80 6 255.30 108 223.80119.90/115,4-
54. David Ondřej 1984 3 KVS HK167.60 58 200.50 58 225.60121.70/117,1-
55.13/VMulač Oldřich 1961 3 Hubertus170.20 56 187.80 60 226.20122.30/117,7-
56.4/VSNedvídek Frant 1944 3 Dv.Král.245.60 108 225.00 56 281.00177.10/170,5-
57.14/VMalík Martin 1965 0 NeoMi P.202.80 104 0.00 0 306.80202.90/195,3-
58.21/VJNajman Martin 1972 2 Kralupy271.60 60 151.50 354 331.60227.70/219,2-
59. Chrápek Ondřej 1989 3 Klášter.195.60 158 173.20 254 353.60249.70/240,3-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3