Slalom na Chrudimce

22.07.2018  
ředitel: Jindřich Outrata   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 Dv.Král.158.40 0 156.90 0 156.90 -
2.1/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.196.80 0 185.10 0 185.1028.20/18,0-
3. VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.193.40 0 186.90 0 186.9030.00/19,1-
4.1/DMVESELÁ Veronika 2002 Pardub.229.60 2 219.60 4 223.6066.70/42,5-
5.1/PZBRTKOVÁ Viktorie 2010 KKBeroun4.00 999 320.30 506 826.30669.40/426,6-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.113.90 0 113.90 0 113.90 -
2.1/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.120.00 0 121.30 6 120.006.10/5,4-
3.2/VMBRTEK Tomáš 1981 3+ KKBeroun122.40 0 121.60 0 121.607.70/6,8-
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto120.90 2 126.70 2 122.909.00/7,9-
5.3/VMZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král.125.60 0 130.00 2 125.6011.70/10,3-
6.1/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov128.00 2 128.60 2 130.0016.10/14,1-
7.4/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.127.90 4 128.20 2 130.2016.30/14,3-
8.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.134.80 0 132.90 0 132.9019.00/16,7-
9.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.139.60 0 136.80 2 138.8024.90/21,9-
10. ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.0.00 999 136.70 4 140.7026.80/23,5-
11.2/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.141.50 0 141.10 2 141.5027.60/24,2-
12.3/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov145.70 0 143.80 0 143.8029.90/26,3-
13. UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub.142.10 4 4.00 999 146.1032.20/28,3-
14.3/ZSVIRAGH Tomáš 2004 Týniště171.50 2 171.30 2 173.3059.40/52,2-
15.1/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště179.30 0 175.40 6 179.3065.40/57,4-
16.2/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.186.60 0 1.00 999 186.6072.70/63,8-
17.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.249.40 54 240.20 2 242.20128.30/112,6-
18.2/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.253.70 8 252.50 4 256.50142.60/125,2-
19.2/PZKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.333.20 2 310.80 2 312.80198.90/174,6-
  BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
127.50 2 124.00 2 126.00 -
2.1/DMMAREK Matyáš
HANUŠ Jiří
2003
2002
3 Třebech.
Třebech.
143.80 2 144.90 2 145.8019.80/15,7-
3.2/DMSKALICKÝ Aleš
JIŘÍK Matěj
2002
2005
3 Pardub.
Pardub.
149.80 4 170.50 0 153.8027.80/22,1-
4. MÍL Pavel
MÍL Jakub
1967
2003
3 Trutnov
Trutnov
158.20 8 156.00 4 160.0034.00/27,0-
5.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj
VESELÝ Ondřej
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 159.10 4 163.1037.10/29,4-
6.2/ZSBUNDOVÁ Simona
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2004
2005
Pardub.
Vys.Mýto
181.80 6 179.00 0 179.0053.00/42,1-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.131.10 0 127.80 0 127.80 -
2.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto134.10 0 133.70 0 133.705.90/4,6-
3.2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.142.50 2 140.70 0 140.7012.90/10,1-
4.1/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.142.70 0 140.90 0 140.9013.10/10,3-
5. VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.165.00 2 163.40 0 163.4035.60/27,9-
6.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.162.40 2 169.20 0 164.4036.60/28,6-
7.2/DMVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.168.50 2 165.20 2 167.2039.40/30,8-
8.3/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.172.90 0 171.50 0 171.5043.70/34,2-
  HURBANOVÁ Gabriela 2004 Slovensko4.00 999 4.00 999 999.00 -
  BARTOŠOVÁ Lucia 2003 Slovensko4.00 999 4.00 999 999.00 -
  JANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 3+ Vys.Mýto101.30 100 109.20 0 109.20 -
2.1/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.115.40 0 111.00 2 113.003.80/3,5-
3.1/DMHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.114.30 0 118.30 0 114.305.10/4,7-
4.2/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov117.40 4 112.40 2 114.405.20/4,8-
5.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.113.10 2 140.90 52 115.105.90/5,4-
6.3/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.115.60 0 119.90 0 115.606.40/5,9-
7.1/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště124.80 2 122.40 0 122.4013.20/12,1-
8.2/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.143.40 0 124.70 0 124.7015.50/14,2-
9.3/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště125.10 0 123.20 2 125.1015.90/14,6-
10.4/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.128.00 0 130.10 2 128.0018.80/17,2-
11.2/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.129.60 0 132.00 2 129.6020.40/18,7-
12.1/ZMBEK Matyáš 2006 3 Týniště144.60 0 141.70 2 143.7034.50/31,6-
13.4/VMAREK Pavel 1972 3 Třebech.146.20 0 147.30 2 146.2037.00/33,9-
14.2/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.189.30 8 181.50 2 183.5074.30/68,0-
15.3/ZMMAREK Jan 2007 Třebech.179.90 4 183.80 2 183.9074.70/68,4-
16.4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto195.80 2 187.70 4 191.7082.50/75,5-
17.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.194.00 4 188.60 50 198.0088.80/81,3-
18.2/PZKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.203.50 0 201.80 0 201.8092.60/84,8-
19.3/PZJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto226.70 2 237.00 2 228.70119.50/109,4-
  BARTOŠ Simon 2005 Slovensko4.00 999 4.00 999 999.00 -
  BAKO David 2002 Slovensko4.00 999 4.00 999 999.00 -
  KUBINEC Filip 2002 Slovensko4.00 999 4.00 999 999.00 -
  HEBORT Samuel 2004 Slovensko4.00 999 4.00 999 999.00 -
  BOBÁK Filip 2000 Slovensko4.00 999 4.00 999 999.00 -
  BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 -
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 -
  JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 -
  MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 -
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 -
  ŠVAGR Robin 2004 Týniště4.00 999 5.00 0 999.00 -

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOREL Zdeněk
VORLOVÁ Darina
1974
1984
2 Pardub.
Pardub.
150.40 0 143.30 0 143.30 -
2.1/VŠŤASTNÝ Jan
ŠŤASTNÁ Marta
1970
1973
Pardub.
Pardub.
149.90 2 144.90 2 146.903.60/2,5-
3.1/VMOUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
3 Pardub.
Pardub.
149.20 0 143.90 6 149.205.90/4,1-
4.1/DMMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
3 Třebech.
Třebech.
157.90 0 153.80 2 155.8012.50/8,7-
5. ZÁRUBOVÁ Michaela
MÍL Pavel
1986
1967
3 Dv.Král.
Trutnov
4.00 999 156.30 0 156.3013.00/9,1-
6. BRTEK Tomáš
BRTKOVÁ Viktorie
1981
2010
KKBeroun
KKBeroun
169.00 2 158.00 2 160.0016.70/11,7-
7.1/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
165.70 2 175.20 4 167.7024.40/17,0-
8.2/DMVESELÁ Veronika
VESELÝ Ondřej
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
208.00 8 203.20 12 215.2071.90/50,2-
Oddíl

Historie procházení