Sjezd na Sázavě

30.03.2019   řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Kateřina Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:24,96 52
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto19:52,6927.73/2,444
3.1/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.20:12,5247.56/4,136
4. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.20:24,9660.00/5,228
5.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:44,45139.49/12,020
6.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.22:04,86159.90/13,712
7.1/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.24:06,70281.74/24,28
8.2/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.25:20,10355.14/30,54
  VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha18:02,27 68
2.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha18:30,1427.87/2,660
3.2/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.18:47,3345.06/4,252
4.1/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.19:05,7863.51/5,944
5.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav19:15,8373.56/6,836
6.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.20:42,38160.11/14,832
7.4/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz20:55,12172.85/16,028
8.5/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav21:17,41195.14/18,024
9.1/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.21:21,05198.78/18,420
10.6/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz21:35,13212.86/19,716
11.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto22:17,05254.78/23,512
12.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand22:59,07296.80/27,48
13.7/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.26:23,97501.70/46,44
14.4/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.28:46,36644.09/59,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.16:11,27 99
2. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:20,529.25/1,091
3.1/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha17:12,6161.34/6,383
4.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz17:26,0074.73/7,775
5.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha17:28,2777.00/7,971
6.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz17:35,8584.58/8,767
7.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily18:00,91109.64/11,363
8.4/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:07,76116.49/12,059
9.2/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.18:22,10130.83/13,555
10.3/VMRUBÍN Daniel 1975 Dukla B.18:48,69157.42/16,251
11.1/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha19:11,67180.40/18,647
12.2/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav19:21,80190.53/19,643
13.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:26,60195.33/20,139
14.1/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto19:53,69222.42/22,935
15.5/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.20:05,63234.36/24,131
16.2/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice20:18,56247.29/25,527
17.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand21:01,42290.15/29,923
18.3/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav21:42,14330.87/34,119
19.3/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.21:45,22333.95/34,415
20.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz21:53,08341.81/35,211
21.6/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.21:55,48344.21/35,47
22.4/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.22:17,36366.09/37,73
23.5/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha22:51,24399.97/41,22
24.4/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.22:57,50406.23/41,81
25.2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto24:32,25500.98/51,60
26.3/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto28:51,18759.91/78,20
  FILIPI Robert 1964 2 Č.LípaDNS 0
  ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.MýtoDNS 0
  JAROLÍMEK Otta 1961 3 TurnovDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.21:16,36 0
2.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.22:54,0897.72/7,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. CHLOUBA Luboš
JANŮ Petr
1959
1987
1 Boh.Pha
Č.Kruml.
21:32,92 0
  MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNS 0
Oddíl

Historie procházení