Sjezd na Sázavě

30.03.2019   řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Kateřina Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto19:09,12 36
2. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:24,1114.99/1,328
3.1/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.20:03,2254.10/4,720
4. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.20:07,6758.55/5,112
5.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.21:55,31166.19/14,54
  ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DNS 0
  VESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.DNS 0
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.DNS 0
  FENCL Jáchym 2003 2 Pardub.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha18:13,68 64
2.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha18:38,3924.71/2,356
3.2/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.18:45,4231.74/2,948
4.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav19:19,9766.29/6,140
5.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.19:29,7176.03/7,032
6.3/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav21:03,65169.97/15,528
7.4/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz21:14,61180.93/16,524
8.1/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.21:30,71197.03/18,020
9.5/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz21:34,93201.25/18,416
10.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.21:39,78206.10/18,812
11.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto22:05,76232.08/21,28
12.3/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand23:01,51287.83/26,34
13.4/U23KUČEROVÁ Veronika 1999 Č.Kruml.28:04,26590.58/54,00
  BUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.16:22,19 87
2. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:36,2814.10/1,479
3.1/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha17:25,2863.10/6,471
4.2/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha17:28,6366.44/6,863
5.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz17:32,4270.23/7,259
6.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz17:37,3275.13/7,655
7.4/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.18:10,81108.62/11,151
8.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily18:12,54110.35/11,247
9.2/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.18:56,20154.01/15,743
10.3/VMRUBÍN Daniel 1975 Dukla B.18:58,56156.37/15,939
11.1/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha19:11,66169.47/17,335
12.2/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav19:26,67184.48/18,831
13.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz19:35,15192.96/19,627
14.5/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.20:07,81225.62/23,023
15.1/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto20:08,88226.69/23,119
16.2/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice20:40,17257.98/26,315
17.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand21:18,17295.98/30,111
18.3/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.21:36,42314.23/32,07
19.3/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav21:46,74324.55/33,03
20.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz22:06,07343.88/35,02
21.4/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha23:07,67405.48/41,31
22.2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto26:37,54615.35/62,70
23.3/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto26:57,38635.19/64,70
  JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.DNS 0
  NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.DNS 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.LípaDNS 0
  SKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.DNS 0
  ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.MýtoDNS 0
  JAROLÍMEK Otta 1961 3 TurnovDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.21:45,84 0
2.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.23:02,4076.56/5,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. CHLOUBA Luboš
JANŮ Petr
1959
1987
1 Boh.Pha
Č.Kruml.
21:58,90 0
  MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNS 0
Oddíl

Historie procházení