MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž

22.08.2021   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto00:45,75 -
2.2/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc00:46,630.88/1,9-
3.3/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:48,542.79/6,1-
4.4/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.00:59,6513.90/30,4-
5.5/ZSHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz00:55,449.69/21,2-
6.6/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc00:49,003.25/7,1-
7.7/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:49,093.34/7,3-
8.8/ZSBOHATÝ Oto 2007 KK Brand00:50,324.57/10,0-
9.9/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto00:50,534.78/10,4-
10.1/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha01:01,8216.07/35,1-
11.10/ZSNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.00:58,8713.12/28,7-
12.11/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:52,696.94/15,2-
13.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:53,557.80/17,0-
14.12/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.00:53,948.19/17,9-
15.13/ZSVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto00:54,929.17/20,0-
15.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc00:54,929.17/20,0-
17.14/ZSINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK00:56,6910.94/23,9-
18.15/ZSSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov01:04,6118.86/41,2-
19.4/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK00:57,4811.73/25,6-
20.16/ZSVONEŠ Jakub 2007 KK Brand00:58,9213.17/28,8-
21.5/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha01:00,4814.73/32,2-
22.6/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc01:06,6320.88/45,6-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:46,81 -
2.2/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha00:46,03 -
3.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc00:46,850.04/0,1-
4.4/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno00:49,242.43/5,2-
5.5/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc00:50,373.56/7,6-
6.6/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy00:48,671.86/4,0-
7.7/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc00:59,6712.86/27,5-
8.8/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand01:04,7117.90/38,2-
9.9/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy00:57,0910.28/22,0-
10.10/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc00:52,605.79/12,4-
11.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk00:51,744.93/10,5-
12.11/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand00:54,047.23/15,4-
13.12/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná00:52,615.80/12,4-
14.13/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná00:50,513.70/7,9-
15.2/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc00:50,874.06/8,7-
16.14/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov00:51,774.96/10,6-
17.3/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov00:53,656.84/14,6-
18.15/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand00:55,018.20/17,5-
19.16/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk00:53,897.08/15,1-
20.4/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand00:55,128.31/17,8-
21.17/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov00:57,2310.42/22,3-
22.5/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 KVS HK00:55,969.15/19,5-
23.6/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand00:56,379.56/20,4-
24.7/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand00:56,629.81/21,0-
25.8/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand00:57,4910.68/22,8-
26.9/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand00:56,9610.15/21,7-
27.10/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 Boh.Pha00:57,6810.87/23,2-
28.11/ZMMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand00:59,3812.57/26,9-
29.18/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha01:02,2815.47/33,0-
  VRBOVÁ Marie 2007 3 OlomoucDNS -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:41,99 -
2.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí00:42,460.47/1,1-
3.3/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně00:42,480.49/1,2-
4.4/ZSSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto00:42,970.98/2,3-
4.5/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:42,960.97/2,3-
6.6/ZSVONEŠ Jakub 2007 KK Brand00:43,841.85/4,4-
7.7/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:44,522.53/6,0-
8.8/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.00:49,477.48/17,8-
9.9/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno00:53,4711.48/27,3-
10.10/ZSUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand00:44,782.79/6,6-
11.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc00:45,493.50/8,3-
12.11/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto00:45,663.67/8,7-
13.12/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha00:46,044.05/9,6-
14.13/ZSVENC Ondřej 2007 KK Brand00:45,903.91/9,3-
15.14/ZSBOHATÝ Oto 2007 3 KK Brand00:47,835.84/13,9-
16.2/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha00:54,1512.16/29,0-
17.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:47,175.18/12,3-
18.15/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz00:47,035.04/12,0-
19.16/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:46,334.34/10,3-
20.17/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily00:46,534.54/10,8-
21.18/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.00:48,876.88/16,4-
22.19/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno00:47,335.34/12,7-
23.20/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.00:47,355.36/12,8-
24.4/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha00:50,488.49/20,2-
25.5/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 3 Boh.Pha00:47,825.83/13,9-
26.21/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha00:47,715.72/13,6-
27.22/ZSMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand00:48,626.63/15,8-
28.23/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná00:50,999.00/21,4-
29.24/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto00:49,597.60/18,1-
30.25/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily00:52,3710.38/24,7-
31.26/ZSKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy00:49,977.98/19,0-
32.27/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.00:50,008.01/19,1-
  NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.DNF -
34.6/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand00:55,2713.28/31,6-
35.7/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha00:51,019.02/21,5-
36.8/ZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha00:52,1310.14/24,1-
37.9/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha00:51,719.72/23,1-
38.10/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha00:53,0811.09/26,4-
39.11/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.00:51,919.92/23,6-
40.29/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha01:11,7529.76/70,9-
41.30/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.00:56,8114.82/35,3-
42.12/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz00:52,8110.82/25,8-
43.31/ZSVANĚK Daniel 2008 KK Brand00:53,2511.26/26,8-
44.13/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc00:53,6411.65/27,7-
45.32/ZSŠUBRT Jan 2007 Šumperk00:54,9312.94/30,8-
46.33/ZSHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy00:53,9411.95/28,5-
47.14/ZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand00:54,6912.70/30,2-
48.15/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel00:54,3412.35/29,4-
49.16/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily00:55,1713.18/31,4-
50.17/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha00:55,8813.89/33,1-
51.18/ZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand00:56,3714.38/34,2-
52.19/ZMVALENTA Josef 2010 Olomouc00:57,0915.10/36,0-
53.34/ZSSVRČINA David 2007 Šumperk00:57,2615.27/36,4-
54.20/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand00:57,6615.67/37,3-
55.21/ZMMRŮZEK David 2010 KK Brand00:58,0216.03/38,2-
56.35/ZSSVRČINA Tomáš 2008 Šumperk00:59,0817.09/40,7-
57.22/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc00:58,5916.60/39,5-
58.23/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto01:02,1920.20/48,1-
59.36/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto01:24,3342.34/100,8-
60.37/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.01:35,3653.37/127,1-
  ČERMÁK Vilém 2009 KK BrandDNS -
  MINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselíDNS -
  POHANKA František 2008 KK BrandDNS -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc00:53,50 -
2.2/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc00:49,56 -
3.3/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha00:53,550.05/0,1-
4.4/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc00:52,44 -
  VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK BrandDNF -
6.6/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno00:55,281.78/3,3-
7.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk00:58,915.41/10,1-
8.8/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand01:00,486.98/13,0-
9.9/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:10,3916.89/31,6-
10.10/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand00:59,566.07/11,3-
11.11/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov00:59,886.38/11,9-
12.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:00,907.40/13,8-
13.12/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc01:26,0032.50/60,7-
14.2/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 KVS HK01:03,5910.09/18,9-
  STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 OlomoucDNF -
16.3/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand01:06,8113.31/24,9-
  VATĚROVÁ Amálie 2010 KK BrandDNS -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
00:45,02 -
2.2/ZSVONEŠ Jakub
BOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto
2007
2007
KK Brand
KK Brand
00:46,401.38/3,1-
3.3/ZSUHLÍK Jan
TOMEČEK Adam
2008
2008
Bechyně
SKVeselí
00:46,461.44/3,2-
4.4/ZSMALINSKÝ Petr
UHLÍK Kryštof
2008
2008
KK Brand
KK Brand
00:49,044.02/8,9-
5.5/ZSŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
00:48,593.57/7,9-
6.6/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:49,754.73/10,5-
7.7/ZSSYROVÝ Filip
SEDLÁK Václav
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:53,348.32/18,5-
8.8/ZSNOVOTNÝ Matyáš
VENC Ondřej
2009
2007
KK Brand
KK Brand
00:56,8811.86/26,3-
9.9/ZSŠAFAŘÍK Pavel
PALOUDA Mikoláš
2008
2007
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:53,418.39/18,6-
9.10/ZSPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
00:57,0912.07/26,8-
11.11/ZSINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
KVS HK
KVS HK
00:54,469.44/21,0-
Oddíl