4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném

04.09.2021   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto05:10,54 9/0
2.2/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel05:24,7514.21/4,60/10
3.3/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc05:25,2414.70/4,70/6
4.4/ZSHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz05:31,1720.63/6,65/0
5.5/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc05:31,4720.93/6,70/5
6.6/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc05:33,5423.00/7,40/4
7.7/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc05:35,5625.03/8,10/3
8.8/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.05:37,7827.24/8,84/0
9.9/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto05:49,9739.43/12,73/0
10.1/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha05:58,1247.58/15,32/0
11.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc06:04,8354.29/17,50/2
12.10/ZSZUNA Vilém 2007 Semily06:10,7560.21/19,41/0
13.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc06:11,0060.46/19,50/1
14.11/ZSVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto06:13,4562.91/20,30/0
15.4/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha06:29,2878.74/25,40/0
16.5/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc07:11,12120.58/38,80/0
  RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.DNS 0/0
  NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.DNS 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc05:00,65 0/9
2.2/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha05:04,654.00/1,39/0
3.3/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno05:13,9013.25/4,40/8
4.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc05:20,4019.75/6,60/7
5.5/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc05:22,4221.77/7,20/6
6.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc05:28,6227.97/9,30/5
7.7/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov05:40,7640.11/13,35/0
8.8/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov05:45,9945.34/15,14/0
9.9/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc05:47,4846.83/15,60/4
10.10/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná05:50,0049.35/16,40/3
11.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc05:53,6653.01/17,60/2
12.11/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha05:54,1753.52/17,83/0
13.12/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná05:58,8558.20/19,40/1
14.2/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov06:00,6560.00/20,02/0
15.3/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž06:09,5668.92/22,90/0
16.4/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž06:28,9788.32/29,40/0
17.13/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto06:56,44115.79/38,51/0
18.14/ZSJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto07:20,97140.32/46,70/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz04:29,99 36/0
2.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí04:33,423.43/1,30/18
3.3/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně04:41,1011.11/4,132/0
4.4/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel04:46,4716.48/6,10/14
5.5/ZSSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto04:48,8918.90/7,028/0
6.6/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily04:53,0323.04/8,524/0
7.7/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc04:59,3029.31/10,90/13
8.8/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.04:59,6229.63/11,020/0
9.9/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto04:59,6329.64/11,019/0
10.1/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha05:00,8630.87/11,418/0
11.2/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 3 Boh.Pha05:03,6833.69/12,517/0
12.10/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz05:09,6239.63/14,716/0
13.11/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno05:09,7439.75/14,70/12
14.3/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha05:09,8439.85/14,815/0
15.4/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc05:11,3341.34/15,30/11
16.5/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc05:11,3541.36/15,30/10
17.12/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.05:12,8342.84/15,914/0
18.13/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.05:13,2643.27/16,013/0
19.14/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno05:14,9945.00/16,70/9
20.15/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.05:15,9045.91/17,012/0
21.6/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.05:18,5548.56/18,011/0
22.16/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc05:18,8548.86/18,10/8
23.17/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná05:19,2549.26/18,20/7
24.18/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha05:28,6958.70/21,710/0
25.7/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha05:30,5160.52/22,49/0
26.19/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha05:36,2466.25/24,58/0
27.8/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz05:38,8568.86/25,57/0
28.20/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí05:45,1475.15/27,80/6
29.21/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.05:45,5775.59/28,06/0
30. GUGINOV Baze 2008 9 Borec Veles05:46,7376.74/28,40/0
31.9/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc05:47,6577.66/28,80/5
32.10/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno05:52,2682.27/30,50/4
33.11/ZMVALENTA Josef 2010 Olomouc05:54,0184.02/31,10/3
34.12/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně05:55,4085.41/31,65/0
35.13/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily05:59,0789.08/33,04/0
36.22/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto06:01,4691.47/33,93/0
37.14/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha06:01,8991.90/34,02/0
38.15/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha06:04,1194.12/34,91/0
39.16/ZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha06:10,78100.79/37,30/0
40.17/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel06:13,35103.36/38,30/2
41.18/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno06:17,74107.75/39,90/1
42.19/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha06:24,30114.31/42,30/0
43.20/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy06:27,37117.38/43,50/0
44.21/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc06:28,42118.43/43,90/0
45.22/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc06:38,07128.08/47,40/0
46.23/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto06:51,03141.04/52,20/0
47. APOSTOLOV Andrej 2011 9 Borec Veles07:14,63164.64/61,00/0
48.23/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc07:18,35168.36/62,40/0
49.24/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto07:52,74202.75/75,10/0
50.25/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc09:09,06279.07/103,40/0
  NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.DNS 0/0
  KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.DNS 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc05:39,82 0/9
2.2/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc05:53,7213.90/4,10/5
3.3/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha05:54,7614.94/4,41/0
4.4/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc05:55,4015.58/4,60/4
5.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno06:05,5725.76/7,60/3
6.6/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov06:21,3041.48/12,20/0
7.7/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc06:26,0646.24/13,60/2
8.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc06:34,0154.19/15,90/1
9.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc06:53,6973.87/21,70/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
05:15,52 0/1
2.2/ZSUHLÍK Jan
TOMEČEK Adam
2008
2008
Bechyně
SKVeselí
05:19,493.97/1,33/0
3.3/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
05:23,568.05/2,62/0
4.4/ZSSYROVÝ Filip
SEDLÁK Václav
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
05:39,8024.28/7,71/0
5.5/ZSPALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
05:54,9539.43/12,50/0
  ŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0
Oddíl