5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu

05.09.2021   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto00:55,17 00:52,53 00:52,53 9/0
2.2/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc00:55,87 00:53,37 00:53,370.84/1,60/10
3.3/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:53,53 00:53,56 00:53,531.00/1,90/6
4.4/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc00:53,66 00:57,57 00:53,661.13/2,20/5
5.5/ZSHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz00:55,26 00:54,69 00:54,692.16/4,15/0
6.6/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:58,02 00:55,01 00:55,012.48/4,70/4
7.7/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:57,02 00:56,74 00:56,744.21/8,00/3
8.1/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha00:58,17 00:58,52 00:58,175.64/10,74/0
9.8/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto00:59,06 01:00,54 00:59,066.53/12,43/0
10.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc01:01,74 00:59,37 00:59,376.84/13,00/2
11.9/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.00:59,76 00:00,00 00:59,767.23/13,82/0
12.10/ZSVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto01:00,74 01:01,02 01:00,748.21/15,61/0
13.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc01:02,78 01:04,34 01:02,7810.25/19,50/1
14.4/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha01:04,07 01:16,16 01:04,0711.54/22,00/0
15.5/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc01:09,77 01:39,90 01:09,7717.24/32,80/0
16.11/ZSZUNA Vilém 2007 Semily01:20,64 00:00,00 01:20,6428.11/53,50/0
17. RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993547.46/6.753,20/0
18. NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993547.46/6.753,20/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc00:51,68 00:50,38 00:50,38 0/9
2.2/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha00:52,13 00:52,74 00:52,131.75/3,59/0
3.3/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc00:56,11 00:53,33 00:53,332.95/5,90/8
4.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc00:54,09 00:54,51 00:54,093.71/7,40/7
5.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno00:55,24 00:55,70 00:55,244.86/9,60/6
6.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc00:55,76 00:56,59 00:55,765.38/10,70/5
7.7/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov00:57,47 00:58,49 00:57,477.09/14,15/0
8.8/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:03,54 00:57,88 00:57,887.50/14,90/4
9.9/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov00:58,42 00:59,59 00:58,428.04/16,04/0
10.10/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha00:59,03 00:59,72 00:59,038.65/17,23/0
11.11/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná00:59,78 01:00,71 00:59,789.40/18,70/3
12.12/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná01:01,09 00:59,95 00:59,959.57/19,00/2
13.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:00,14 01:00,56 01:00,149.76/19,40/1
14.2/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov01:00,67 01:00,61 01:00,6110.23/20,32/0
15.13/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto01:03,06 01:02,72 01:02,7212.34/24,51/0
16.3/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž01:05,76 01:06,38 01:05,7615.38/30,50/0
17.4/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž01:21,36 01:09,35 01:09,3518.97/37,70/0
18.14/ZSJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto01:12,46 01:10,98 01:10,9820.60/40,90/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:47,07 00:45,98 00:45,98 36/0
2.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí00:46,78 00:47,07 00:46,780.80/1,70/18
3.3/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:47,68 00:48,39 00:47,681.70/3,70/14
4.4/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně00:48,79 00:47,91 00:47,911.93/4,232/0
5.5/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily00:50,02 00:49,45 00:49,453.47/7,528/0
6.6/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:51,02 00:49,56 00:49,563.59/7,80/13
7.7/ZSSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto00:50,26 00:50,11 00:50,114.13/9,024/0
8.8/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto00:51,00 00:50,48 00:50,484.50/9,820/0
9.9/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.00:51,48 00:50,66 00:50,664.68/10,219/0
10.10/ZSHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz00:52,28 00:51,38 00:51,385.40/11,718/0
11.1/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha00:53,38 00:51,69 00:51,695.71/12,417/0
12.11/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno00:52,28 00:51,98 00:51,986.00/13,00/12
13.2/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha00:52,77 00:52,92 00:52,776.79/14,816/0
14.3/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 3 Boh.Pha00:52,98 00:53,17 00:52,987.00/15,215/0
15.12/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.00:53,61 00:53,43 00:53,437.45/16,214/0
16.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc00:53,49 00:54,10 00:53,497.51/16,30/11
17.13/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.00:53,56 00:54,93 00:53,567.59/16,513/0
18.14/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc00:55,53 00:53,68 00:53,687.70/16,70/10
19.15/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.00:55,18 00:53,79 00:53,797.81/17,012/0
20.5/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc01:05,17 00:54,14 00:54,148.16/17,70/9
21.16/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná00:54,59 00:54,66 00:54,598.61/18,70/8
22.17/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno00:54,87 00:55,01 00:54,878.89/19,30/7
23.6/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:00,95 00:54,97 00:54,978.99/19,611/0
24.18/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.00:56,53 00:55,05 00:55,059.07/19,710/0
25.19/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha00:55,36 01:15,02 00:55,369.38/20,49/0
26.7/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz00:56,57 00:56,39 00:56,3910.41/22,68/0
27.8/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc00:59,39 00:56,71 00:56,7110.73/23,30/6
28.20/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto00:58,56 00:57,55 00:57,5511.57/25,27/0
29.9/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha00:57,61 00:57,96 00:57,6111.63/25,36/0
30.21/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha00:58,31 00:58,12 00:58,1212.14/26,45/0
31. GUGINOV Baze 2008 9 Borec Veles01:01,21 00:58,19 00:58,1912.21/26,60/0
32.10/ZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha01:00,72 00:58,60 00:58,6012.62/27,44/0
33.22/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí01:00,81 00:58,90 00:58,9012.92/28,10/5
34.11/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně00:59,74 00:59,37 00:59,3713.39/29,13/0
35.12/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel01:00,08 01:00,01 01:00,0114.03/30,50/4
36.13/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha01:00,90 01:00,16 01:00,1614.18/30,82/0
37.14/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno01:00,56 01:00,59 01:00,5614.58/31,70/3
38.15/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily01:03,32 01:00,75 01:00,7514.77/32,11/0
39.16/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha01:02,19 01:01,27 01:01,2715.29/33,30/0
40.17/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha01:57,59 01:01,55 01:01,5515.57/33,90/0
41.18/ZMVALENTA Josef 2010 Olomouc01:02,56 01:11,05 01:02,5616.59/36,10/2
42.19/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy01:02,84 01:04,10 01:02,8416.86/36,70/0
43.20/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno01:03,10 01:03,93 01:03,1017.12/37,20/1
44.21/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc01:07,22 01:04,86 01:04,8618.88/41,10/0
45.22/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc01:05,39 01:05,28 01:05,2819.31/42,00/0
46.23/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto01:09,04 00:00,00 01:09,0423.06/50,20/0
47.24/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc01:09,37 01:12,91 01:09,3723.39/50,90/0
48. APOSTOLOV Andrej 2011 9 Borec Veles01:10,31 01:10,69 01:10,3124.33/52,90/0
49.23/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto01:10,78 00:00,00 01:10,7824.80/53,90/0
50.25/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc01:11,54 01:13,14 01:11,5425.56/55,60/0
51. NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993554.01/7.729,50/0
52. KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993554.01/7.729,50/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc01:00,28 00:57,09 00:57,09 0/9
2.2/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha00:59,86 01:04,17 00:59,862.77/4,91/0
3.3/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc01:00,77 01:00,19 01:00,193.10/5,40/5
4.4/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:09,88 01:02,15 01:02,155.06/8,90/4
5.5/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno01:02,61 01:03,70 01:02,615.52/9,70/3
6.6/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:06,22 01:03,28 01:03,286.19/10,80/2
7.7/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc01:04,91 01:09,65 01:04,917.82/13,70/1
8.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:06,41 01:08,72 01:06,419.32/16,30/0
9.8/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov01:08,54 01:07,55 01:07,5510.46/18,30/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
00:53,04 00:56,77 00:53,04 0/1
2.2/ZSUHLÍK Jan
TOMEČEK Adam
2008
2008
Bechyně
SKVeselí
00:53,17 00:53,47 00:53,170.13/0,23/0
3.3/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:57,62 00:56,16 00:56,163.12/5,92/0
4.4/ZSSYROVÝ Filip
SEDLÁK Václav
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:59,65 01:03,21 00:59,656.61/12,51/0
5.5/ZSPALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:03,71 01:01,59 01:01,598.55/16,10/0
6. ŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 59:59,993546.95/6.687,30/0
Oddíl