Sjezd na Chrudimce

07.10.2021   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.15:12,05 15
2.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto15:15,042.99/0,311
3.2/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.16:23,0671.01/7,810
4.2/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.16:50,0097.95/10,79
5.1/ZMHOVORKA Dominik   Pardub.17:58,01165.96/18,28
6.2/ZMKLEJCH Matouš   Pardub.18:11,05179.00/19,67
7.3/DMSUCHÝ Matěj 2006 Pardub.18:14,05182.00/20,06
8.1/DSREICH Jakub 2003 Pardub.18:20,08188.03/20,65
9.1/U23ŘEHOŘ Jonáš 2002 Pardub.18:41,06209.01/22,94
10.4/DMCULEK Vojta 2006 Pardub.18:47,09215.04/23,63
11.5/DMLEJSEK Bruno 2006 Pardub.18:54,09222.04/24,32
12.3/ZSMACAS Petr 2008 Pardub.19:11,07239.02/26,21
13.2/U23ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.19:21,09249.04/27,30
14.2/DSBOLECH Jakub 2004 Pardub.19:22,09250.04/27,40
15.6/DMČERMÁK Jan 2006 Pardub.19:51,07279.02/30,60
16.3/DSPOZNER Jakub 2004 Pardub.19:58,06286.01/31,40
17.7/DMVORAL David 2005 Pardub.20:08,09296.04/32,50
18.4/ZSFRANKOTA Matěj 2008 Pardub.20:14,08302.03/33,10
19.5/ZSVAVŘÍN Jan 2007 Pardub.20:36,08324.03/35,50
20.6/ZSZÁKOUTSKÝ Petr 2008 Pardub.21:14,08362.03/39,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.15:12,08 10
2.1/U23KOTĚROVÁ Terezka 2002 3 Pardub.18:26,04193.96/21,36
3.1/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto18:39,05206.97/22,75
4.2/U23LANDSMANNOVÁ Lucie 2002 Pardub.19:01,01228.93/25,14
5.2/DMNEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.19:06,03233.95/25,73
6.1/DSZÍMOVÁ Barbora 2003 Pardub.20:14,05301.97/33,12
7.2/DSPOZNEROVÁ Magdalena 2004 Pardub.21:11,07358.99/39,41
8.2/ZSNOVÁ Eliška 2007 Pardub.21:22,06369.98/40,60
9.3/ZSJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto21:22,07369.99/40,60
10.4/ZSHAVRANOVÁ Barbora 2008 Pardub.21:23,06370.98/40,70
11.3/U23NOVOTNÁ Mariana 2002 Pardub.22:14,09422.01/46,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.12:17,01 24
2.1/ZSSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto14:11,05114.04/15,520
3.1/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.14:36,04139.03/18,916
4.2/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto14:43,08146.07/19,812
5.3/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.15:00,08163.07/22,111
6. CINKO Radek 1993 Pardub.15:09,06172.05/23,310
7.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.15:50,07213.06/28,99
8.1/DSLUSTIG Šimon 2003 3 Pardub.16:21,04244.03/33,18
9.2/ZMSTEHNO Max 2010 Pardub.16:46,06269.05/36,57
10.2/U23ŠKOLOUDÍK Václav 2002 Pardub.17:11,08294.07/39,96
11.3/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.17:30,02313.01/42,55
12.4/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.17:53,07336.06/45,64
13.4/ZMHOVORKA Dominik   Pardub.17:53,09336.08/45,63
14.2/DMSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto18:00,04343.03/46,52
15.2/DSLUSTIG Šimon 2003 3 Pardub.18:10,06353.05/47,91
16.5/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto19:54,05457.04/62,00
17.5/ZSHALBERŠTÁT Jakub 2007 Pardub.20:11,07474.06/64,30
18.6/ZSBENEŠ František 2007 Pardub.20:18,07481.06/65,30
19.6/ZMHAVRAN Adam 2010 Pardub.20:19,04482.03/65,40
20.7/ZSBARVÍK Matyáš 2008 Pardub.20:45,08508.07/68,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.17:11,04 13
2.1/DMZIMOVÁ Majdalena 2006 Pardub.18:14,0863.04/6,15
3.1/U23PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.18:41,0289.98/8,74
4.1/ZMZIMOVÁ Anna Marie 2009 3 Pardub.19:54,07163.03/15,83
5.2/DSŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.20:02,07171.03/16,62
6.1/ZSBLAŽKOVÁ Aneta   Pardub.20:02,08171.04/16,61
7.2/ZSKOŠNAROVÁ Natálie   Pardub.20:11,09180.05/17,50
8.3/ZSSLABIHOUDOVÁ Tereza 2007 Pardub.20:31,09200.05/19,40
9.2/DMVAVŘINOVÁ Aneta   Pardub.20:45,01213.97/20,80
10.4/ZSŠŤEPÁNKOVÁ Lenka   Pardub.20:55,04224.00/21,70
11.2/ZMŽĎÁRSKÁ Alžběta 2010 Pardub.22:14,05303.01/29,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
1 Pardub.
Pardub.
13:46,01 14
2.2/DSPILAŘ Jan
PILAŘ Vít
2004
2006
Pardub.
Pardub.
18:21,04275.03/33,36
3.1/U23SVATOŠ Ondřej
JENČEK Michal
2003
2002
3 Pardub.
Pardub.
19:01,02315.01/38,15
4.2/U23LINHART Vojtěch
LINHART Matyáš
2007
2002
Pardub.
Pardub.
19:02,05316.04/38,34
5.1/DMKOTĚRA Vojtěch
KŘÍŽEK Michal
2006
2007
Pardub.
Pardub.
19:24,02338.01/40,93
6.2/DMMAKAROV Lukáš
ŠTĚPÁN Josef
2006
2006
Pardub.
Pardub.
19:47,01361.00/43,72
7.1/ZSHEMERKA Marek
SAMEK Mathias
2008
2008
Pardub.
Pardub.
19:59,09373.08/45,21
8.1/ZMHLADÍK Vojtěch
HNYK Kryštof
2010
2009
Pardub.
Pardub.
20:06,06380.05/46,00
9.3/U23HORNYCH Jan
JENČEK Michal
2009
2002
3 Pardub.
Pardub.
20:28,04402.03/48,70
10.2/ZMHOBKIRK Alex
NOVÝ Jakub
2009
2009
Pardub.
Pardub.
20:55,04429.03/51,90
11.4/U23NOVOTNÝ Adam
KAŠPAR Lukáš
2003
2001
Pardub.
Pardub.
21:47,06481.05/58,20
12.2/ZSOUTRATA Jan
GROMBÍŘ Konstantin
 
2007
Pardub.
Pardub.
22:11,04505.03/61,10
Oddíl