85 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci

29.06.2022   Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Kneblová Hana
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSNOVÁK Matyáš, 2005, Olomoucký kraj NOVÁK Matyáš 2005 1 Olomoucký kraj00:34,13 59:59,99 00:34,13 -
2.1/U23KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomoucký kraj KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomoucký kraj00:41,14 59:59,99 00:41,147.01/20,5-
3.2/U23JANŮ Filip 2002 Olomoucký kraj00:43,02 59:59,99 00:43,028.89/26,0-
4.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2 Jihomoravský kraj00:49,31 59:59,99 00:49,3115.18/44,5-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Jihočeský kraj00:47,98 00:48,24 00:47,98 -
2.2/ZSINDRUCH Tomáš 2008 3 Královéhradecký kraj00:53,04 00:50,12 00:50,122.14/4,5-
3.3/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomoucký kraj00:53,10 00:50,86 00:50,862.88/6,0-
4.4/ZSUHLÍK Kryštof 2008 Středočeský kraj00:54,80 00:51,04 00:51,043.06/6,4-
5.5/ZSTOMEČEK Adam 2008 Zlínský kraj00:57,22 00:51,24 00:51,243.26/6,8-
6.6/ZSKUBITA Tomáš 2008 Moravskoslezský kraj00:53,86 00:52,00 00:52,004.02/8,4-
7.7/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomoucký kraj00:54,27 00:53,33 00:53,335.35/11,2-
8.8/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 Pardubický kraj00:54,27 00:53,56 00:53,565.58/11,6-
9.9/ZSUHLÍK Jan 2008 Jihočeský kraj00:54,16 01:18,66 00:54,166.18/12,9-
10.10/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 Plzeňský kraj00:58,63 00:54,30 00:54,306.32/13,2-
11.11/ZSMARTIN Jakub 2009 3 Hlavní město Praha00:56,12 00:55,46 00:55,467.48/15,6-
12.12/ZSPINKAVA Matyáš 2009 Hlavní město Praha00:59,17 00:56,74 00:56,748.76/18,3-
13.13/ZSKVAPIL Matěj 2009 Karlovarský kraj00:58,90 00:56,96 00:56,968.98/18,7-
14.1/ZMVALENTA Josef 2010 Olomoucký kraj01:04,68 00:58,22 00:58,2210.24/21,3-
15.14/ZSPAJTINA Tomáš 2008 Pardubický kraj00:58,76 00:58,27 00:58,2710.29/21,4-
16.2/ZMFOLTÍN Radim 2010 Středočeský kraj01:01,00 00:58,69 00:58,6910.71/22,3-
17.15/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 Středočeský kraj01:00,23 00:58,91 00:58,9110.93/22,8-
18.3/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Královéhradecký kraj01:03,05 00:59,61 00:59,6111.63/24,2-
19.16/ZSKLIMENT Tomáš 2008 Plzeňský kraj01:10,81 01:00,12 01:00,1212.14/25,3-
20.4/ZMKUDĚJ Jan 2011 Královéhradecký kraj01:03,13 01:00,40 01:00,4012.42/25,9-
21.5/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomoucký kraj01:02,62 01:01,05 01:01,0513.07/27,2-
22.6/ZMSTEHNO Maxmilián 2010 Pardubický kraj01:03,84 01:01,55 01:01,5513.57/28,3-
23.7/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 Hlavní město Praha01:02,43 01:27,38 01:02,4314.45/30,1-
24.8/ZMPINKAVA Jonáš 2011 Hlavní město Praha01:06,01 01:02,52 01:02,5214.54/30,3-
25.17/ZSFABIAN František 2009 Moravskoslezský kraj01:02,56 01:02,77 01:02,5614.58/30,4-
26.9/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 Jihomoravský kraj01:05,44 01:02,64 01:02,6414.66/30,6-
27.18/ZSSAMEK Petr 2008 Královéhradecký kraj01:03,17 01:03,75 01:03,1715.19/31,7-
28.10/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 Jihočeský kraj01:05,87 01:03,21 01:03,2115.23/31,7-
29.11/ZMZUNA Jáchym 2010 Liberecký kraj01:05,43 01:03,30 01:03,3015.32/31,9-
30.12/ZMROUSEK David 2010 Moravskoslezský kraj01:25,94 01:04,32 01:04,3216.34/34,1-
31.19/ZSBAČINA Tomáš 2008 Liberecký kraj01:04,96 01:05,37 01:04,9616.98/35,4-
32.13/ZMMRŮZEK Šimon 2011 Liberecký kraj01:12,17 01:05,64 01:05,6417.66/36,8-
33.14/ZMJETMAR Ondřej 2010 Pardubický kraj01:10,94 01:07,05 01:07,0519.07/39,7-
34.15/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Jihočeský kraj01:10,59 01:07,40 01:07,4019.42/40,5-
35.16/ZMKULIHA Jan 2011 Moravskoslezský kraj01:35,41 01:07,51 01:07,5119.53/40,7-
36.17/ZMNEKUDA Lukáš 2010 Jihomoravský kraj01:12,40 01:09,42 01:09,4221.44/44,7-
37.18/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 Středočeský kraj01:10,23 01:09,81 01:09,8121.83/45,5-
38.19/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Plzeňský kraj01:15,65 01:10,56 01:10,5622.59/47,1-
39.20/ZMTOMEČEK David 2011 Zlínský kraj01:16,81 01:11,98 01:11,9824.00/50,0-
40.21/ZMSEMERÁD Vít 2010 Ústecký kraj01:16,95 01:15,49 01:15,4927.51/57,3-
41.20/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 Jihomoravský kraj01:18,36 01:16,10 01:16,1028.12/58,6-
42.22/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Ústecký kraj01:21,62 01:18,53 01:18,5330.55/63,7-
43.23/ZMKUBÁT Jan 2011 Plzeňský kraj01:24,97 00:00,00 01:24,9736.99/77,1-
44.24/ZMKAMINSKÝ Tomáš 2011 9 Zlínský kraj01:33,59 01:27,63 01:27,6339.65/82,6-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomoucký kraj00:44,09 00:42,73 00:42,73 -
2.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Olomoucký kraj00:48,12 00:46,98 00:46,984.25/9,9-
3.3/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 Středočeský kraj00:49,87 00:47,09 00:47,094.36/10,2-
4.4/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 Jihomoravský kraj00:49,57 00:47,39 00:47,394.66/10,9-
5.5/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Královéhradecký kraj00:48,92 00:48,28 00:48,285.55/13,0-
6.6/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 Jihočeský kraj00:49,15 00:48,44 00:48,445.71/13,4-
7.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Olomoucký kraj00:50,83 00:49,28 00:49,286.56/15,4-
8.2/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 Středočeský kraj00:51,80 00:49,99 00:49,997.26/17,0-
9.7/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 Jihočeský kraj00:50,79 00:50,09 00:50,097.36/17,2-
10.3/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 Moravskoslezský kraj00:53,74 00:50,39 00:50,397.66/17,9-
11.8/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Zlínský kraj00:55,21 00:51,48 00:51,488.75/20,5-
12.4/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 Jihomoravský kraj00:51,96 00:00,00 00:51,969.23/21,6-
13.9/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 Královéhradecký kraj00:54,12 00:52,95 00:52,9510.22/23,9-
14.10/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Zlínský kraj00:57,31 00:53,06 00:53,0610.33/24,2-
15.5/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 Středočeský kraj00:55,40 00:53,40 00:53,4010.67/25,0-
16.11/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 Ústecký kraj00:56,07 00:53,42 00:53,4210.69/25,0-
17.6/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 Ústecký kraj00:56,91 00:54,19 00:54,1911.46/26,8-
18.7/ZMLOVECKÁ Nela 2011 3 Jihomoravský kraj00:56,59 00:54,40 00:54,4011.67/27,3-
19.8/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Jihočeský kraj00:55,66 00:55,48 00:55,4812.75/29,8-
20.9/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 Hlavní město Praha00:56,86 00:55,99 00:55,9913.26/31,0-
21.12/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 Hlavní město Praha00:57,14 00:56,04 00:56,0413.31/31,1-
22.13/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 Středočeský kraj00:57,93 00:56,86 00:56,8614.13/33,1-
23.10/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Jihočeský kraj00:59,53 00:57,01 00:57,0114.28/33,4-
24.11/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Královéhradecký kraj00:58,90 00:57,47 00:57,4714.74/34,5-
25.12/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 Královéhradecký kraj01:11,50 00:57,91 00:57,9115.18/35,5-
26.13/ZMJUMROVÁ Johana 2011 Hlavní město Praha01:02,16 00:59,71 00:59,7116.98/39,7-
27.14/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomoucký kraj01:01,46 00:59,91 00:59,9117.18/40,2-
28.14/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Moravskoslezský kraj01:01,80 01:01,30 01:01,3018.57/43,5-
29.15/ZMČAPSKÁ Valerie 2011 Pardubický kraj01:02,34 01:01,55 01:01,5518.82/44,0-
30.16/ZMKAMINSKÁ Markéta 2011 9 Zlínský kraj01:08,12 01:05,15 01:05,1522.42/52,5-
31.15/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 Moravskoslezský kraj01:07,85 01:06,18 01:06,1823.45/54,9-
32.16/ZSMAŤKOVÁ Simona 2008 Plzeňský kraj01:10,63 01:08,78 01:08,7826.05/61,0-
33.17/ZMFOLTYSOVÁ Lily Anne 2011 Moravskoslezský kraj01:11,59 01:09,35 01:09,3526.62/62,3-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 Zlínský kraj00:39,59 00:39,24 00:39,24 -
2.2/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Jihočeský kraj00:41,28 00:41,12 00:41,121.88/4,8-
3.3/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomoucký kraj00:42,39 00:41,44 00:41,442.20/5,6-
4.4/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Jihočeský kraj00:41,50 00:42,39 00:41,502.26/5,8-
5.5/ZSUHLÍK Kryštof 2008 Středočeský kraj00:00,00 00:42,32 00:42,323.08/7,8-
6.6/ZSMARTIN Jakub 2009 2 Hlavní město Praha00:43,53 00:43,22 00:43,223.98/10,1-
7.7/ZSKUBITA Tomáš 2008 Moravskoslezský kraj00:44,06 00:44,22 00:44,064.82/12,3-
8.8/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomoucký kraj00:44,59 00:44,64 00:44,595.35/13,6-
9.9/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 Plzeňský kraj00:46,61 00:45,28 00:45,286.05/15,4-
10.1/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3 Hlavní město Praha00:47,16 00:46,82 00:46,827.58/19,3-
11.10/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardubický kraj00:48,61 00:49,59 00:48,619.37/23,9-
12.2/ZMFOLTÍN Radim 2010 Středočeský kraj00:49,24 00:48,87 00:48,879.63/24,5-
13.11/ZSSAMEK Petr 2008 3 Královéhradecký kraj00:51,74 00:49,11 00:49,119.87/25,2-
14.12/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardubický kraj00:49,31 00:49,25 00:49,2510.01/25,5-
14.13/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 Jihomoravský kraj00:49,25 00:49,43 00:49,2510.01/25,5-
16.14/ZSPINKAVA Matyáš 2009 Hlavní město Praha00:51,36 00:49,33 00:49,3310.09/25,7-
17.15/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 Středočeský kraj00:49,79 00:49,65 00:49,6510.41/26,5-
18.3/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomoucký kraj00:52,56 00:51,52 00:51,5212.28/31,3-
19.4/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 Jihomoravský kraj00:52,56 00:52,03 00:52,0312.79/32,6-
20.5/ZMSEMERÁD Vít 2010 Ústecký kraj00:52,46 00:54,53 00:52,4613.22/33,7-
21.16/ZSFABIAN František 2009 Moravskoslezský kraj00:52,52 00:52,92 00:52,5213.28/33,8-
22.6/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Jihočeský kraj00:53,43 00:52,53 00:52,5313.29/33,9-
23.7/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 Středočeský kraj00:52,74 00:54,07 00:52,7413.50/34,4-
24.17/ZSKVAPIL Matěj 2009 Karlovarský kraj00:53,05 00:52,82 00:52,8213.58/34,6-
25.8/ZMKUDĚJ Jan 2011 Královéhradecký kraj00:54,33 00:53,07 00:53,0713.83/35,2-
26.9/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Ústecký kraj00:53,34 00:54,56 00:53,3414.10/35,9-
27.10/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Liberecký kraj00:53,43 00:53,48 00:53,4314.19/36,2-
28.11/ZMSTEHNO Maxmilián 2010 3 Pardubický kraj00:55,30 00:53,76 00:53,7614.52/37,0-
29.18/ZSBAČINA Tomáš 2008 Liberecký kraj00:54,25 00:54,20 00:54,2014.96/38,1-
30.12/ZMMRŮZEK Šimon 2011 Liberecký kraj00:55,44 00:54,89 00:54,8915.65/39,9-
31.13/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Královéhradecký kraj00:55,90 00:54,94 00:54,9415.70/40,0-
32.14/ZMROUSEK David 2010 Moravskoslezský kraj00:55,46 00:55,17 00:55,1715.93/40,6-
33.15/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomoucký kraj00:55,54 00:55,22 00:55,2215.98/40,7-
34.16/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Plzeňský kraj00:58,53 00:55,83 00:55,8316.59/42,3-
35.17/ZMPINKAVA Jonáš 2011 Hlavní město Praha00:59,98 00:56,67 00:56,6717.43/44,4-
36.18/ZMTOMEČEK David 2011 Zlínský kraj00:56,94 00:57,02 00:56,9417.70/45,1-
37.19/ZSKLIMENT Tomáš 2008 Plzeňský kraj00:58,26 00:57,83 00:57,8318.59/47,4-
38.19/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Jihočeský kraj00:59,25 00:57,86 00:57,8618.62/47,5-
39.20/ZMJETMAR Ondřej 2010 3 Pardubický kraj00:59,71 00:57,87 00:57,8718.63/47,5-
40.21/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 Jihomoravský kraj01:00,74 00:58,97 00:58,9719.73/50,3-
41.22/ZMKAMINSKÝ Tomáš 2011 9 Zlínský kraj01:03,17 00:59,38 00:59,3820.14/51,3-
42.23/ZMKULIHA Jan 2011 Moravskoslezský kraj01:10,11 01:02,22 01:02,2222.98/58,6-
43.20/ZSINDRUCH Tomáš 2008 Královéhradecký kraj01:05,45 01:06,01 01:05,4526.21/66,8-
44.24/ZMKUBÁT Jan 2011 Plzeňský kraj01:12,28 59:59,99 01:12,2833.04/84,2-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomoucký kraj00:53,86 00:56,48 00:53,86 -
2.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Olomoucký kraj00:56,80 00:55,54 00:55,541.68/3,1-
3.3/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 Jihočeský kraj00:59,04 00:55,86 00:55,862.00/3,7-
4.4/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 Středočeský kraj00:57,39 00:57,41 00:57,393.53/6,6-
5.5/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 Jihočeský kraj00:57,65 00:57,94 00:57,653.79/7,0-
6.6/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 Jihomoravský kraj00:58,77 00:59,30 00:58,774.91/9,1-
7.1/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Jihočeský kraj00:59,66 00:58,83 00:58,834.97/9,2-
8.7/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 Královéhradecký kraj01:00,32 00:59,47 00:59,475.61/10,4-
9.2/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Olomoucký kraj01:02,23 01:00,48 01:00,486.62/12,3-
10.3/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 Středočeský kraj01:00,90 01:33,94 01:00,907.04/13,1-
11.4/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 Jihomoravský kraj01:19,74 01:02,36 01:02,368.50/15,8-
12.5/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 Moravskoslezský kraj01:02,59 01:02,46 01:02,468.60/16,0-
13.6/ZMČAPSKÁ Valerie 2011 Pardubický kraj01:10,10 01:05,32 01:05,3211.46/21,3-
14.8/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 Královéhradecký kraj01:05,80 01:05,60 01:05,6011.74/21,8-
15.7/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 Středočeský kraj01:06,65 01:06,06 01:06,0612.20/22,7-
16.8/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 Královéhradecký kraj01:06,45 01:08,56 01:06,4512.59/23,4-
17.9/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Jihočeský kraj01:07,49 01:07,44 01:07,4413.58/25,2-
18.10/ZMLOVECKÁ Nela 2011 Jihomoravský kraj01:17,24 01:07,62 01:07,6213.76/25,5-
19.11/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Královéhradecký kraj01:07,76 01:08,60 01:07,7613.90/25,8-
20.12/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomoucký kraj01:10,43 01:08,43 01:08,4314.57/27,1-
21.9/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 Hlavní město Praha01:13,78 01:09,25 01:09,2515.39/28,6-
22.10/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Moravskoslezský kraj01:11,11 01:10,56 01:10,5616.70/31,0-
23.13/ZMJUMROVÁ Johana 2011 Hlavní město Praha01:14,71 01:10,94 01:10,9417.08/31,7-
24.14/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 Hlavní město Praha01:14,09 01:12,94 01:12,9419.08/35,4-
25.11/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Zlínský kraj01:19,44 01:17,38 01:17,3823.52/43,7-
26.15/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 Ústecký kraj01:19,57 01:17,55 01:17,5523.69/44,0-
27.12/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 Ústecký kraj01:22,43 01:17,79 01:17,7923.93/44,4-
28.13/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 Středočeský kraj01:18,68 01:18,68 01:18,6824.82/46,1-
29.16/ZMFOLTYSOVÁ Lily Anne 2011 Moravskoslezský kraj01:28,00 01:20,41 01:20,4126.55/49,3-
30.14/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 Moravskoslezský kraj01:22,46 01:21,45 01:21,4527.59/51,2-
31.15/ZSMAŤKOVÁ Simona 2008 Plzeňský kraj01:23,30 01:22,09 01:22,0928.23/52,4-
32.16/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Zlínský kraj01:26,89 01:23,00 01:23,0029.14/54,1-
33.17/ZMKAMINSKÁ Markéta 2011 9 Zlínský kraj01:38,53 01:33,69 01:33,6939.83/74,0-
Oddíl