vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR ve sprintu

28.08.2011   Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:52,27 01:53,68 03:45,95 60/108/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:53,78 01:53,13 03:46,910.96/0,453/96/0
3. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:57,57 01:51,00 03:48,572.63/1,247/84/0
4.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Lukavice01:58,36 01:54,36 03:52,726.77/3,042/0/57
5.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:55,92 01:57,85 03:53,777.82/3,538/72/0
6. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:57,79 01:56,62 03:54,418.46/3,734/0/45
7. PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.01:58,82 01:56,45 03:55,279.32/4,131/60/0
8. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:54,46 02:03,68 03:58,1412.19/5,428/48/0
9.4/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno02:01,70 02:01,76 04:03,4617.51/7,725/0/33
10.1/DSZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel02:03,39 02:05,94 04:09,3323.38/10,322/0/21
11. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa02:05,30 02:07,02 04:12,3226.37/11,720/36/0
12. LISICKÝ David 1981 1 Olomouc02:08,68 02:08,26 04:16,9430.99/13,718/0/15
13. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK02:09,43 02:10,50 04:19,9333.98/15,016/0/9
14.1/DMKRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.02:18,73 02:11,28 04:30,0244.07/19,514/0/3
15. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.02:25,08 02:08,27 04:33,3547.40/21,012/30/0
16. VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.02:24,16 02:13,31 04:37,4751.52/22,810/24/0
17. PETERKOVÁ Hana 1987 2 Č.Kruml.02:16,82 02:30,27 04:47,0961.14/27,19/18/0
18.2/DMŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.02:17,95 02:31,56 04:49,5163.56/28,18/0/2
19.1/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel02:25,83 03:54,38 06:20,21154.26/68,37/0/1
20. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.04:37,65 02:00,77 06:38,42172.47/76,36/12/0
  HABICH Karel 1994 2 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 1 So Písek01:56,41 01:53,81 03:50,22 60/79/0
2.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:56,63 01:56,90 03:53,533.31/1,453/67/0
3. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha02:02,12 01:58,99 04:01,1110.89/4,747/55/0
4.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc02:03,63 02:01,93 04:05,5615.34/6,742/0/72
5. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.02:03,77 02:05,49 04:09,2619.04/8,338/43/0
6.2/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc02:09,35 02:06,74 04:16,0925.87/11,234/0/60
7.2/VMTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.02:09,91 02:10,71 04:20,6230.40/13,231/31/0
8.3/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa02:10,65 02:12,72 04:23,3733.15/14,428/19/0
9.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno02:04,56 02:24,20 04:28,7738.55/16,725/0/48
10.1/DMDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž02:16,53 02:19,15 04:35,6845.46/19,722/0/36
11. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.02:19,78 02:18,82 04:38,6048.38/21,020/7/0
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  VÁVROVÁ Alena 1985 1 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  TREFNÁ Hana 1975 1 Boh.Pha02:31,02 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  BROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava02:17,68 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc01:45,35 01:43,94 03:29,28 75/0/112
2. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.01:47,59 01:45,12 03:32,713.42/1,668/129/0
3. KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště01:48,96 01:44,94 03:33,904.61/2,262/117/0
4. HÁLA Richard 1992 1 SKVeselí01:47,98 01:47,57 03:35,566.27/3,057/0/100
5. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha01:48,07 01:47,86 03:35,936.64/3,253/105/0
6. KNEBEL David 1980 2 Olomouc01:49,49 01:48,28 03:37,778.48/4,149/0/88
7. TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.01:49,57 01:49,63 03:39,219.92/4,746/93/0
8. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc01:50,39 01:48,92 03:39,3110.02/4,843/0/76
9. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:49,71 01:50,32 03:40,0310.74/5,140/0/64
10.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc01:51,66 01:51,91 03:43,5614.28/6,837/0/52
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:52,49 01:51,85 03:44,3415.05/7,235/81/0
12. MAREK Aleš 1978 M Trutnov01:53,98 01:51,34 03:45,3216.03/7,733/69/0
13.1/DMSTEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav01:51,60 01:54,01 03:45,6116.32/7,831/57/0
14.2/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz01:48,10 01:59,87 03:47,9718.68/8,929/45/0
15.2/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov01:52,73 01:55,62 03:48,3519.06/9,127/33/0
16. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:53,54 01:54,89 03:48,4319.14/9,125/0/46
17. STEFAN Petr 1992 1 Soběslav01:56,95 01:54,74 03:51,6922.40/10,723/21/0
18.1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno01:55,73 01:57,36 03:53,0923.80/11,421/0/40
19.3/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:56,23 01:57,26 03:53,4924.20/11,619/15/0
20. KLAMMER Jesko 1972 0 GER01:55,34 01:58,60 03:53,9424.65/11,80/0/0
21.4/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:57,39 01:57,08 03:54,4725.18/12,017/0/34
22. HOTTER Andreas 1970 0 GER01:58,69 01:56,55 03:55,2425.95/12,40/0/0
23.3/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:58,82 01:56,47 03:55,2826.00/12,415/9/0
24. KOČAN Michal 1977 3 Boh.Pha01:59,25 01:58,06 03:57,3128.02/13,414/3/0
25.5/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc02:03,96 01:56,18 04:00,1430.85/14,713/0/28
26. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž02:00,99 01:59,55 04:00,5431.25/14,912/0/22
27.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž02:05,07 01:58,67 04:03,7434.45/16,511/0/16
28.4/DMVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto02:03,86 02:03,59 04:07,4538.16/18,210/2/0
29. ANSCHÜTZ Anderas 1967 0 GER02:09,72 02:08,72 04:18,4449.15/23,50/0/0
30. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž02:13,11 02:06,54 04:19,6550.36/24,19/0/10
31.2/DSSTŘECHA Petr 1994 3 VSDK02:16,66 02:05,96 04:22,6253.33/25,58/0/4
  BOBE Moritz 1994 0 GER02:03,30 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  PINKAS Adam 1993 3 Litovel00:00,00 02:08,96 00:00,00 0/0/0
  ULWER Jiří 1995 3 Týniště02:11,81 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:49,93 01:53,65 03:43,57 60/85/0
2.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
M Pardub.
VSDK
01:51,16 01:52,73 03:43,890.31/0,153/73/48
3. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
01:53,20 01:53,39 03:46,593.01/1,347/61/36
4.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:55,54 01:56,00 03:51,547.96/3,642/49/0
5. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
01:57,12 01:54,46 03:51,578.00/3,638/37/0
6. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:56,73 01:59,07 03:55,8012.22/5,534/0/24
7. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
02:00,48 01:58,43 03:58,9115.33/6,931/25/0
8. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
02:00,45 01:58,99 03:59,4415.86/7,128/13/0
9.2/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
02:01,63 02:01,51 04:03,1419.56/8,725/7/0
10.3/VMHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
1 KK Brno
KK Brno
02:03,86 01:59,42 04:03,2819.70/8,822/0/12
11.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
02:02,80 02:04,79 04:07,5924.01/10,720/1/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3