vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné

05.05.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U2ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:02,30 01:04,81 02:07,11 60/123/0
2. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.01:04,61 01:04,70 02:09,312.20/1,753/111/0
3.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:04,63 01:05,18 02:09,812.70/2,147/99/0
4.1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:05,96 01:07,16 02:13,126.01/4,742/87/0
5.2/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.01:05,11 01:09,08 02:14,197.08/5,638/75/0
6.2/U2HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:08,09 01:07,25 02:15,348.23/6,534/63/0
7.3/U2NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:12,50 01:09,52 02:22,0214.91/11,731/51/0
8.4/U2PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:11,85 01:11,48 02:23,3316.22/12,828/0/76
9. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:10,00 01:13,63 02:23,6316.52/13,025/39/0
10.5/U2ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel01:11,33 01:14,53 02:25,8618.75/14,822/0/64
11.3/VMRAŠNER Karel 1976 1 Lukavice01:15,67 01:10,64 02:26,3119.20/15,120/0/52
12. CHOD David 1982 3 Blovice01:12,59 01:14,76 02:27,3520.24/15,918/27/0
13.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha01:10,24 01:17,95 02:28,1921.08/16,616/21/0
14. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.01:17,06 01:12,10 02:29,1622.05/17,314/15/0
15.3/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:14,79 01:15,50 02:30,2823.18/18,212/0/40
16.1/DMKRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.01:11,24 01:23,49 02:34,7327.62/21,710/0/34
17. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel01:15,63 01:24,04 02:39,6732.56/25,69/0/28
18. IRAIN Jiří 1981 2 Pardub.01:18,01 01:23,01 02:41,0233.91/26,78/9/0
19. ŠANTORA Jan 1983 0 Pardub.01:14,83 01:29,41 02:44,2437.13/29,27/3/0
20.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:14,67 01:29,60 02:44,2737.16/29,26/0/22
21. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.01:19,98 01:24,44 02:44,4237.31/29,45/2/0
22.2/DMKLEMENT Adam 1996 2 Vys.Mýto01:28,37 01:22,12 02:50,4943.38/34,14/1/0
23.1/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel01:29,02 01:26,35 02:55,3748.26/38,03/0/16
24.2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:17,82 01:49,40 03:07,2260.11/47,32/0/10
25.3/DMJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto01:26,53 01:40,82 03:07,3560.24/47,41/0/0
26.4/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:30,95 01:43,10 03:14,0566.94/52,70/0/4
27.5/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel03:24,16 01:34,64 04:58,80171.69/135,10/0/3
  KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  HUDEČEK Vojtěch 1993 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:05,82 01:10,05 02:15,87 60/97/0
2.1/U2ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:08,88 01:10,02 02:18,903.03/2,253/85/0
3.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:08,94 01:10,63 02:19,563.70/2,747/0/114
4.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:11,19 01:10,27 02:21,465.59/4,142/0/102
5.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:09,84 01:12,42 02:22,266.39/4,738/0/90
6.2/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 1 Olomouc01:11,37 01:12,90 02:24,278.40/6,234/0/78
7.2/U2VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:08,50 01:16,36 02:24,868.99/6,631/73/0
8. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.01:13,62 01:11,56 02:25,199.32/6,928/61/0
9.3/U2SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:14,16 01:13,28 02:27,4411.57/8,525/49/0
10. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno01:13,25 01:14,66 02:27,9112.04/8,922/0/66
11.4/U2ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.01:11,74 01:16,87 02:28,6112.74/9,420/37/0
12.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:15,20 01:14,63 02:29,8313.96/10,318/0/54
13.2/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha01:20,50 01:13,68 02:34,1818.31/13,516/25/0
14.5/U2SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.01:16,57 01:18,34 02:34,9219.05/14,014/0/48
15. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž01:20,65 01:16,72 02:37,3721.50/15,812/0/42
16.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:18,73 01:23,22 02:41,9526.08/19,210/0/36
17.3/VMTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:21,56 01:21,28 02:42,8426.97/19,89/13/0
18.6/U2KRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc01:26,97 01:17,39 02:44,3628.49/21,08/0/30
19.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:21,73 01:25,62 02:47,3531.48/23,27/0/24
20.4/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:21,01 01:30,59 02:51,6035.73/26,36/0/18
21.5/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště02:08,89 01:23,22 03:32,1176.24/56,15/7/0
22.7/U2POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz02:31,59 01:16,93 03:48,5292.65/68,24/1/0
23.6/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž02:30,15 01:24,64 03:54,7998.92/72,83/0/12
  ARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel01:25,10 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:01,05 01:04,37 02:05,42 60/134/0
2. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
01:03,98 01:03,71 02:07,692.27/1,853/122/0
3.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
01:04,27 01:04,05 02:08,322.90/2,347/110/44
4.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:05,03 01:05,21 02:10,244.82/3,842/98/0
5. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
01:05,70 01:05,34 02:11,045.62/4,538/86/0
6.1/U2NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:07,51 01:06,25 02:13,768.34/6,634/74/0
7.2/VMKREJČÍ Karel
PISCHEK Jan
1972
1977
SKVS ČB
Pardub.
01:07,61 01:08,66 02:16,2710.85/8,731/62/0
8.1/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:07,96 01:08,47 02:16,4311.01/8,828/50/0
9. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 Pardub.
Pardub.
01:11,19 01:07,51 02:18,7013.28/10,625/38/0
10. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:10,38 01:08,90 02:19,2813.86/11,122/26/0
11.2/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:09,45 01:10,81 02:20,2614.84/11,820/0/32
12.2/U2PAVLÍK Radek
BOŽEK Radim
1992
1992
3 VSDK
Olomouc
01:10,90 01:09,55 02:20,4515.03/12,018/0/20
13.3/U2BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:09,97 01:11,67 02:21,6416.22/12,916/20/0
14.3/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:10,34 01:11,43 02:21,7716.35/13,014/0/8
15. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:12,05 01:10,22 02:22,2716.85/13,412/14/0
16.2/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
2 KK Brno
KK Brno
01:14,39 01:13,00 02:27,3921.97/17,510/0/2
17.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:12,63 01:15,51 02:28,1422.72/18,19/8/0
18. JANŮ Petr
SAIKO Tomáš
1987
1986
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:10,72 01:18,95 02:29,6724.25/19,38/2/0
19.3/VMKOLSKÝ Karel
KUŽELA Petr
1969
1970
3 Děčín
Děčín
01:29,28 01:26,30 02:55,5950.17/40,07/1/0
  HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
3 Litovel
Litovel
01:11,48 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SCHNEIDEROVÁ Lucie
GRÉGROVÁ Kristýna
1988
1984
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:27,44 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U2HÁLA Richard 1992 M SKVeselí00:56,88 00:58,42 01:55,30 75/0/124
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc00:57,31 00:58,43 01:55,740.44/0,468/0/112
3. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc00:58,10 00:58,02 01:56,120.82/0,762/0/100
4. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha00:58,17 01:00,28 01:58,463.16/2,757/139/0
5.1/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:00,89 00:58,49 01:59,384.08/3,553/0/88
6.2/U2NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:01,82 01:00,15 02:01,976.67/5,849/0/76
7. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:01,40 01:02,03 02:03,438.13/7,146/127/0
8.2/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:01,39 01:02,73 02:04,128.82/7,643/115/0
9.3/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:02,85 01:02,34 02:05,199.89/8,640/103/0
10. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž01:03,17 01:04,82 02:07,9912.69/11,037/0/64
11.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz01:02,44 01:05,80 02:08,2412.94/11,235/91/0
12.2/VMKOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha01:04,19 01:04,14 02:08,3313.03/11,333/79/0
13. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:03,45 01:05,42 02:08,8713.57/11,831/67/0
14. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha01:05,86 01:03,02 02:08,8813.58/11,829/61/0
15.3/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc01:04,88 01:04,51 02:09,3914.09/12,227/0/52
16.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:06,42 01:04,49 02:10,9115.61/13,525/55/0
17.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí01:06,45 01:05,13 02:11,5716.28/14,123/0/46
18.4/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno01:05,49 01:07,12 02:12,6117.31/15,021/0/40
19.5/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:06,84 01:06,41 02:13,2517.95/15,619/0/34
20.2/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:05,14 01:08,56 02:13,7118.41/16,017/49/0
21.3/U2TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.01:01,45 01:13,36 02:14,8119.51/16,915/43/0
22.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:06,00 01:09,64 02:15,6420.34/17,614/37/0
23. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov01:08,06 01:09,25 02:17,3122.01/19,113/31/0
24.3/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc01:09,09 01:11,62 02:20,7125.41/22,012/0/28
25.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:12,05 01:09,39 02:21,4426.14/22,711/0/22
26.5/DSSTŘECHA Petr 1994 2 VSDK01:12,69 01:08,90 02:21,5926.29/22,810/0/16
27.4/U2LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž01:14,52 01:09,74 02:24,2628.96/25,19/0/10
28. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:06,53 01:19,04 02:25,5630.27/26,38/0/4
29.6/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště01:11,33 01:15,62 02:26,9531.65/27,57/25/0
30.4/DMVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto01:12,87 01:14,56 02:27,4432.14/27,96/19/0
31. PROCHÁZKA Martin 1978 2 VikingMB01:16,73 01:22,25 02:38,9843.68/37,95/13/0
32.5/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:29,31 01:10,65 02:39,9644.66/38,74/7/0
33.6/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno01:19,87 01:20,99 02:40,8645.56/39,53/0/3
34.7/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště01:22,66 01:54,06 03:16,7281.42/70,62/1/0
  KUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc01:34,28 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U2VALÍKOVÁ Radka 1991 2 Pardub.01:19,01 01:20,99 02:40,00 60/25/0
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:28,41 01:25,50 02:53,9113.91/8,753/0/6
3. LERNEROVÁ Tereza 1984 3 VikingMB01:45,31 01:30,98 03:16,2836.29/22,747/13/0
4. PETERKOVÁ Hana 1987 M Č.Kruml.03:16,13 01:28,79 04:44,92124.92/78,142/7/0
  LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.01:33,68 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  GRÉGROVÁ Kristýna 1984 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3