vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy

08.07.2012   USD Veltrusy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 MT Pardub.00:57,09 00:57,59 01:54,68 60/145/0
2.1/U23ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:58,28 00:58,63 01:56,922.24/2,053/133/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 MT Č.Kruml.00:57,97 00:58,97 01:56,942.26/2,047/121/0
4.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:58,22 01:00,19 01:58,413.73/3,342/109/0
5.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec00:59,62 00:58,99 01:58,613.93/3,438/97/0
6.2/U23HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:00,10 00:58,76 01:58,864.18/3,634/85/0
7.3/U23MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:00,39 01:00,43 02:00,826.14/5,431/0/92
8.4/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:01,62 01:01,96 02:03,578.90/7,828/73/0
9.5/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:01,31 01:02,60 02:03,919.23/8,025/0/80
10.6/U23FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.01:00,49 01:03,78 02:04,279.59/8,422/0/68
11.7/U23KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.01:02,83 01:02,75 02:05,5710.90/9,520/0/56
12. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel01:02,71 01:03,08 02:05,7911.11/9,718/0/50
13.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha01:02,11 01:04,25 02:06,3611.68/10,216/61/0
14. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:02,81 01:04,19 02:07,0012.32/10,714/49/0
15.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel01:04,36 01:04,28 02:08,6413.96/12,212/0/44
16. ŠRÁMEK Michal 1982 1 Č.Lípa01:04,19 01:05,56 02:09,7515.07/13,110/37/0
17. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.01:06,56 01:04,78 02:11,3516.67/14,59/25/0
18.1/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.01:05,80 01:05,67 02:11,4716.79/14,68/0/38
19.8/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:07,70 01:04,22 02:11,9217.24/15,07/19/0
20.2/DMKLEMENT Adam 1996 2 Vys.Mýto01:08,50 01:07,06 02:15,5620.88/18,26/13/0
21.3/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:10,01 01:07,26 02:17,2722.59/19,75/0/32
22. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.01:12,46 01:06,33 02:18,7924.11/21,04/7/0
23.9/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel01:06,54 01:14,19 02:20,7326.05/22,73/0/26
24.1/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel01:11,72 01:13,97 02:25,6931.01/27,02/0/20
25.2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:07,75 01:18,77 02:26,5231.84/27,81/0/14
26. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:15,39 01:11,61 02:27,0032.32/28,20/1/0
27.3/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel01:21,30 01:08,93 02:30,2335.55/31,00/0/8
28.4/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:18,00 01:14,86 02:32,8638.18/33,30/0/2
29.10/U23HUDEČEK Vojtěch 1993 2 Litovel01:37,96 01:43,93 03:21,8987.21/76,00/0/1

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto00:58,93 00:59,75 01:58,68 60/78/0
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno00:59,57 01:02,88 02:02,463.78/3,253/0/97
3.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:01,65 01:02,56 02:04,225.54/4,747/66/0
4.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:03,45 01:01,74 02:05,196.51/5,542/0/85
5.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:03,86 01:03,21 02:07,078.39/7,138/0/73
6. HÁKOVÁ Jitka 1980 MT Boh.Pha01:04,73 01:03,33 02:08,069.38/7,934/54/0
7.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:04,36 01:04,24 02:08,609.92/8,431/0/61
8.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:05,46 01:04,82 02:10,2811.60/9,828/42/0
9. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž01:05,88 01:05,26 02:11,1412.46/10,525/0/55
10.3/U23POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz01:05,59 01:07,40 02:12,9914.31/12,122/30/0
11.2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:07,13 01:06,08 02:13,2114.53/12,220/18/0
12.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:08,99 01:08,15 02:17,1418.46/15,618/0/49
13.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:08,56 01:08,59 02:17,1618.48/15,616/0/43
14.4/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště01:10,04 01:09,63 02:19,6720.99/17,714/12/0
15.5/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:09,34 01:12,06 02:21,4022.72/19,112/0/37
16.3/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:09,60 01:22,51 02:32,1133.43/28,210/0/31
17.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava01:23,99 01:11,00 02:34,9936.31/30,69/0/25
18.4/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc01:34,68 01:17,22 02:51,9053.22/44,88/0/19
19.5/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:21,35 01:32,14 02:53,4954.81/46,27/0/13
20. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno03:18,75 01:05,28 04:24,03145.35/122,56/0/7
  TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:11,98 00:00,00 01:11,98 0/0/0
  ARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
00:57,86 00:56,53 01:54,39 60/121/0
2.1/VHERMANN
René CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:57,44 00:58,63 01:56,071.68/1,553/109/0
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:00,16 00:57,89 01:58,053.66/3,247/97/0
4.1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
00:59,74 00:58,37 01:58,113.72/3,342/85/66
5.1/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:00,14 00:59,88 02:00,025.63/4,938/73/0
6.2/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,27 01:01,77 02:04,049.65/8,434/0/54
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:01,91 01:02,25 02:04,169.77/8,531/61/0
8. ŠRÁMEK Michal
FUSEK Radomír
1982
1990
1 Č.Lípa
Val.Mez.
01:02,98 01:01,52 02:04,5010.11/8,828/49/42
9. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:02,51 01:02,00 02:04,5110.12/8,825/0/30
10. HUDEČEK Vojtěch
HOŘÍNEK Jaroslav
1993
1963
2 Litovel
Litovel
01:02,61 01:02,60 02:05,2110.82/9,522/0/18
11.3/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,04 01:05,65 02:07,6913.30/11,620/0/6
12.2/U23BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:04,26 01:04,45 02:08,7114.32/12,518/37/0
13.3/U23NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:07,95 01:03,38 02:11,3316.94/14,816/25/0
14.1/DMZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
3 Dukla
Boh.PhaB.
01:06,34 01:06,43 02:12,7718.38/16,114/13/0
  JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:09,09 00:00,00 01:09,09 0/0/0
  SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:10,04 00:00,00 01:10,04 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23HÁLA Richard 1992 MT SKVeselí00:51,01 00:51,19 01:42,20 75/0/136
2. SLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc00:53,06 00:51,64 01:44,702.50/2,468/0/124
3.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:53,21 00:51,91 01:45,122.92/2,962/135/0
4. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc00:54,65 00:52,81 01:47,465.26/5,157/0/112
5. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha00:54,13 00:54,06 01:48,195.99/5,953/123/0
6.1/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:55,31 00:55,00 01:50,318.11/7,949/0/100
7.2/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav00:55,93 00:54,76 01:50,698.49/8,346/111/0
8.2/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc00:56,08 00:54,66 01:50,748.54/8,443/0/88
9. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:55,78 00:55,07 01:50,858.65/8,540/99/0
10.3/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov00:55,62 00:55,36 01:50,988.78/8,637/87/0
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:55,99 00:55,15 01:51,148.94/8,735/75/0
12. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha00:56,36 00:54,88 01:51,249.04/8,833/63/0
13.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí00:56,60 00:54,96 01:51,569.36/9,231/0/76
14.2/VMKOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha00:56,86 00:55,67 01:52,5310.33/10,129/57/0
15.4/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:57,21 00:55,42 01:52,6310.43/10,227/51/0
16.3/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc00:56,77 00:56,19 01:52,9610.76/10,525/0/64
17.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:57,51 00:58,31 01:55,8213.62/13,323/0/58
18. ČEVORA Lukáš 1988 2 Kroměříž00:58,26 00:58,14 01:56,4014.20/13,921/0/52
19.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:59,13 00:57,38 01:56,5114.31/14,019/45/0
20.5/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno00:59,98 00:56,79 01:56,7714.57/14,317/0/46
21.6/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc00:59,47 00:59,28 01:58,7516.55/16,215/0/40
22.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc00:58,88 00:59,91 01:58,7916.59/16,214/0/34
23.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:01,46 00:58,61 02:00,0717.87/17,513/39/0
24.7/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy00:59,83 01:00,94 02:00,7718.57/18,212/33/0
25. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha01:01,00 01:00,39 02:01,3919.19/18,811/27/0
26.6/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí01:01,35 01:00,57 02:01,9319.73/19,310/0/28
27.3/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha00:59,60 01:02,88 02:02,4820.28/19,89/21/0
28.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:01,92 01:03,39 02:05,3123.11/22,68/0/22
29.3/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:03,64 01:03,30 02:06,9424.74/24,27/0/16
30.4/DMBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc01:03,06 01:06,48 02:09,5427.34/26,86/0/10
31.7/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště01:07,32 01:05,28 02:12,6030.40/29,75/15/0
32.5/DMVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto01:07,73 01:04,89 02:12,6230.42/29,84/9/0
33.8/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov01:05,74 01:07,32 02:13,0630.86/30,23/3/0
34.9/DSSTŘECHA Petr 1994 2 VSDK01:14,67 01:02,72 02:17,3935.19/34,42/0/4
35.6/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno01:11,94 01:06,56 02:18,5036.30/35,51/0/3
36.2/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc01:12,61 01:09,48 02:22,0939.89/39,00/0/2
37.10/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště01:07,82 01:17,78 02:25,6043.40/42,50/2/0
38.3/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha01:19,85 01:10,40 02:30,2548.05/47,00/1/0
39.4/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc01:21,49 01:17,21 02:38,7056.50/55,30/0/1
  KUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 2 Pardub.01:09,70 01:07,79 02:17,49 60/6/0
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:10,76 01:08,97 02:19,732.24/1,653/0/19
3.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:23,56 01:19,66 02:43,2225.73/18,747/0/13
4.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:47,00 01:31,09 03:18,0960.60/44,142/0/7
5.1/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava01:24,62 01:54,99 03:19,6162.12/45,238/0/1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3