vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Kroměřížský slalom, neděle

12.05.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.103.00 4 101.20 0 101.20 12
2.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná109.50 6 110.40 0 110.409.20/9,18
3.1/VMPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž114.80 2 110.80 0 110.809.60/9,57
4.2/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo110.20 4 123.80 8 114.2013.00/12,86
5.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel112.30 2 115.70 12 114.3013.10/12,95
6.2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc114.30 2 113.10 6 116.3015.10/14,94
7.3/ZSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.133.90 52 118.80 6 124.8023.60/23,33
8.3/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel119.30 8 143.40 2 127.3026.10/25,82
9.4/DMŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel164.50 106 148.00 154 270.50169.30/167,31
10.4/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel222.90 306 296.80 410 528.90427.70/422,60
  RUBINT Martin 1990 0 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc134.50 4 107.70 0 107.70 37
2.1/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh109.70 8 106.00 2 108.000.30/0,333
3. VLADAŘOVÁ Zuzana 1986 0 Regent109.40 2 108.80 2 110.803.10/2,929
4.2/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž119.60 4 111.80 2 113.806.10/5,725
5.1/DMOSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava126.40 4 115.10 0 115.107.40/6,921
6.2/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc119.00 2 117.00 0 117.009.30/8,617
7.2/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.117.90 4 161.70 8 121.9014.20/13,216
8.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno115.00 8 122.00 0 122.0014.30/13,315
9. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž120.80 2 123.80 4 122.8015.10/14,014
10.3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.108.00 154 122.40 2 124.4016.70/15,513
11.4/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc125.30 4 143.20 160 129.3021.60/20,112
12.4/DMROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava194.30 62 125.80 4 129.8022.10/20,511
13.1/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná210.50 12 120.00 12 132.0024.30/22,610
14.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž198.70 62 127.00 6 133.0025.30/23,59
15.5/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž285.30 52 133.90 0 133.9026.20/24,38
16.5/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.140.60 354 135.70 6 141.7034.00/31,67
17.1/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí175.70 50 119.00 58 177.0069.30/64,36
18.2/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava232.20 50 169.10 8 177.1069.40/64,45
19.6/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.267.60 56 180.20 54 234.20126.50/117,54
20.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí210.30 106 134.70 104 238.70131.00/121,63
21.4/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 0 Ostrava150.40 104 239.40 10 249.40141.70/131,62
22.6/DMKŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava158.10 208 0.00 999 366.10258.40/239,91
23.1/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 0 Kroměříž209.00 210 204.00 164 368.00260.30/241,70
24.5/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí117.90 306 131.50 358 423.90316.20/293,60
25.3/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel139.00 300 173.10 310 439.00331.30/307,60
26.6/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava293.60 356 229.60 258 487.60379.90/352,70
27.7/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel177.80 310 215.20 510 487.80380.10/352,90
28.8/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc217.10 408 0.00 999 625.10517.40/480,40
29.7/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel97.50 606 80.70 656 703.50595.80/553,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
130.90 6 128.20 6 134.20 9
2.1/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1919
1996
3 SKVeselí
Olomouc
149.90 8 131.20 4 135.201.00/0,75
3.2/ZSČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
144.40 10 142.70 6 148.7014.50/10,84
4.1/DMKUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
134.70 64 154.00 60 198.7064.50/48,13
5.2/DMKAMINSKÁ Barbora
HUŇKOVÁ Nikola
1919
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
166.20 72 232.30 258 238.20104.00/77,52
6.3/ZSTICHÝ Štěpán
MOŘKOVSKÝ Samuel
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
235.60 10 238.80 112 245.60111.40/83,01
7.3/DMKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1919
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
210.70 68 199.20 358 278.70144.50/107,70
8.2/DSARNOŠOVÁ Karolína
HRICOVÁ Adéla
1919
1995
Litovel
Olomouc
142.70 654 164.00 410 574.00439.80/327,70
  ROUSKOVÁ Martina
BEKOVÁ Kateřina
1919
1998
KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1919
1990
3 Kroměříž
Kroměříž
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŽÁK Jiří 1986 3 KK Opava87.00 2 87.70 0 87.70 52
1.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno89.20 0 85.70 2 87.70 48
3. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh88.40 0 88.60 4 88.400.70/0,844
4. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž91.80 0 90.50 2 91.804.10/4,740
5.1/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí96.30 4 93.50 0 93.505.80/6,636
6. BŘEČKA Tomáš 1988 3 SKVeselí97.70 2 96.10 0 96.108.40/9,632
7.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž96.90 0 95.50 2 96.909.20/10,528
8.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí94.10 4 97.40 0 97.409.70/11,124
9.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž97.50 0 95.70 2 97.509.80/11,223
10.3/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava98.00 0 98.80 0 98.0010.30/11,722
11.2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc95.50 4 103.40 0 99.5011.80/13,521
12.2/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh123.30 2 100.20 2 102.2014.50/16,520
13.3/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná106.40 4 103.40 0 103.4015.70/17,919
14.2/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž105.50 4 99.70 4 103.7016.00/18,218
15.4/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno106.60 0 105.80 0 105.8018.10/20,617
16.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná109.70 0 111.40 0 109.7022.00/25,116
17.1/VMŠMOLDAS František 1975 3 Zábřeh109.20 10 108.30 4 112.3024.60/28,115
18.1/ZSČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.118.40 2 145.50 206 120.4032.70/37,314
19.2/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.118.60 4 125.30 0 122.6034.90/39,813
20.3/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž154.30 114 119.10 4 123.1035.40/40,412
21.3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.126.50 2 126.80 2 128.5040.80/46,511
22.5/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná127.60 6 124.60 4 128.6040.90/46,610
23.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno199.80 100 129.00 2 131.0043.30/49,49
24.4/ZSPEŠEK Tibor 2000 0 SKVeselí201.50 102 120.50 12 132.5044.80/51,18
25.2/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc150.30 8 145.50 8 153.5065.80/75,07
26.4/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž147.40 8 142.80 56 155.4067.70/77,26
27.5/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno198.00 158 173.80 10 183.8096.10/109,65
28.3/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž148.70 102 153.20 206 250.70163.00/185,94
29.4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc272.10 60 204.10 60 264.10176.40/201,13
30.5/ZSPAPULA Martin 1999 3 Litovel136.60 208 178.10 260 344.60256.90/292,92
31.5/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.173.40 550 153.70 306 459.70372.00/424,21
32.6/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž108.20 454 199.20 302 501.20413.50/471,50
33.7/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc170.70 350 228.40 302 520.70433.00/493,70
34.8/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc165.40 454 278.80 258 536.80449.10/512,10
35.9/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava209.00 402 236.20 550 611.00523.30/596,70
36.6/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc171.00 504 0.00 999 675.00587.30/669,70
37.10/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc108.50 706 172.80 506 678.80591.10/674,00
38.11/ZMLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc313.20 502 295.30 406 701.30613.60/699,70
39.6/DMHYSEK Ondřej 1998 0 Olomouc133.80 804 0.00 999 937.80 0
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GROGER Matěj 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HÁJEK Roman 1963 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.121.90 6 124.50 2 126.50 6
2.1/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc214.60 12 191.80 6 197.8071.30/56,42
3.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž280.60 204 172.51 56 228.51102.01/80,61
4.3/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.242.20 154 0.00 999 396.20269.70/213,20
  SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc152.20 4 198.50 154 156.20 0
2.1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc173.30 8 150.50 54 181.3025.10/16,10
3.2/PZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc184.20 2 192.10 4 186.2030.00/19,20
4.2/PZZPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo331.80 12 202.40 2 204.4048.20/30,90
5.3/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc163.90 52 199.20 12 211.2055.00/35,20
6.3/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc296.70 68 145.60 404 364.70208.50/133,50
7.4/PZZOLEJNÍKOVÁ Terezie 2004 0 SKVeselí254.50 160 300.10 108 408.10251.90/161,30
8.5/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc195.20 352 182.50 256 438.50282.30/180,70
9.4/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc182.80 306 0.00 999 488.80332.60/212,90
10.5/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž219.00 306 245.30 308 525.00368.80/236,10
11.6/PZMSMÍLEK Jiří 2003 0 Val.Mez.140.00 406 131.50 502 546.00389.80/249,60
12.6/PZZKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava128.20 558 130.40 460 590.40434.20/278,00
13.7/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc234.70 456 227.80 408 635.80479.60/307,00
  GÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3