vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje

08.06.2014   Shodné jako závod č.61
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:46,50 27
2.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.15:45,4058.90/6,619
3.1/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel15:55,6069.10/7,815
4.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.16:34,40107.90/12,211
5.4/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc16:47,50121.00/13,610
6.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.17:00,20133.70/15,19
7.5/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk17:08,40141.90/16,08
8.2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.17:08,50142.00/16,07
9.6/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel17:14,00147.50/16,66
10.2/DSPATÁK Jan 1997 2 Litovel18:00,10193.60/21,85
11.7/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.18:05,50199.00/22,44
12.8/DMŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.18:10,40203.90/23,03
13.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.18:15,90209.40/23,62
14.9/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel18:20,00213.50/24,11
15.3/DSHEJHAL Luděk 1996 3 Vys.Mýto18:49,10242.60/27,40
16.10/DMZLÁMAL Antonín 1999 0 Č.Kruml.18:49,60243.10/27,40
17.3/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.19:42,50296.00/33,40
  NOVOTNÝ Petr 2000 3 OlomoucDNS 0
  KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.DNS 0
  JONÁŠ Jaroslav 1997 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno13:25,30 64
2.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.13:59,9034.60/4,356
3.3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.14:27,9062.60/7,848
4.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.14:42,2076.90/9,540
5.4/DMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc15:09,10103.80/12,936
6. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice15:21,10115.80/14,432
7.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.15:23,10117.80/14,628
8.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno15:27,40122.10/15,224
9.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn15:33,60128.30/15,920
10.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.15:51,60146.30/18,216
11.2/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí15:55,20149.90/18,615
12.5/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc16:01,10155.80/19,314
13.4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno16:34,20188.90/23,513
14.5/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí16:47,10201.80/25,112
15.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí17:04,00218.70/27,211
16.6/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.17:06,60221.30/27,510
17.7/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc17:32,90247.60/30,79
18.6/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel17:35,20249.90/31,08
19.8/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 3 Č.Kruml.17:49,20263.90/32,87
20.4/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí17:53,60268.30/33,36
21.9/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc17:57,30272.00/33,85
22.7/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc18:19,40294.10/36,54
23.10/DMFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc18:41,60316.30/39,33
24.11/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.19:02,10336.80/41,82
25.5/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.19:15,30350.00/43,51
26.8/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor19:26,70361.40/44,90
27.12/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.19:58,40393.10/48,80
28.9/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.20:16,90411.60/51,10
29.6/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.20:18,30413.00/51,30
30.7/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.23:23,20597.90/74,20
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 OlomoucDNS 0
  STAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.DNS 0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 OlomoucDNS 0
  HEINZOVÁ Bára 2003 0 OlomoucDNS 0
  BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK OpavaDNS 0
  SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 KroměřížDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
15:26,60 18
2.1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
15:47,9021.30/2,310
3.2/DMSKOŘEPA Vojtěch
WALTER Jakub
1999
1998
3 Č.Kruml.
Šumperk
16:02,3035.70/3,99
4.3/DMKAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:22,7056.10/6,18
5.1/DSJUNEK Matyáš
HEJHAL Luděk
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:33,5066.90/7,27
6.2/DSVENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
2000
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:43,5076.90/8,36
7.2/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:50,7084.10/9,15
8.4/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
16:56,2089.60/9,74
9.3/DSPATÁK Jan
KUČA Jakub
1997
1998
3 Litovel
Litovel
17:04,3097.70/10,53
10.5/DMRUFFER Matěj
SUŠEŇ Daniel
1999
1999
3 Pardub.
Litovel
17:06,70100.10/10,82
11.3/ZSKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
18:20,10173.50/18,71
12.6/DMŠTUDLAR Patrik
ZLÁMAL Antonín
1999
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:58,00211.40/22,80
  HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
DNS 0
  JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc12:33,10 80
2.2/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov12:59,1026.00/3,572
3.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno13:07,5034.40/4,664
4.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno13:09,0035.90/4,860
5.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.13:15,7042.60/5,756
6.1/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn13:33,9060.80/8,152
7.4/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí13:35,3062.20/8,348
8.2/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně13:50,3077.20/10,344
9.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel13:50,5077.40/10,340
10.3/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc14:03,4090.30/12,036
11.3/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně14:19,80106.70/14,232
12.5/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc14:21,90108.80/14,428
13.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.14:35,00121.90/16,224
14.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov14:41,20128.10/17,020
15.6/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto15:24,30171.20/22,719
16.7/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno15:25,70172.60/22,918
17.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov15:27,80174.70/23,217
18.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:39,70186.60/24,816
19.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.15:51,80198.70/26,415
20.3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc15:56,70203.60/27,014
21.4/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí16:06,60213.50/28,313
22.5/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto16:13,40220.30/29,312
23.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.16:33,80240.70/32,011
24.2/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.16:39,90246.80/32,810
25.3/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí16:55,70262.60/34,99
26.6/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov16:57,30264.20/35,18
27. POLÍVKA Jan 1986 3 Blovice17:01,80268.70/35,77
28.7/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc17:20,90287.80/38,26
29.8/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.17:29,10296.00/39,35
30.9/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:50,30317.20/42,14
31.10/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc17:51,00317.90/42,23
32.4/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.18:07,60334.50/44,42
33.11/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto18:25,70352.60/46,81
34.5/DMKLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.19:01,00387.90/51,50
35.12/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk19:21,90408.80/54,30
36.5/ZMENDRYCH Matouš 2003 0 Trutnov19:52,80439.70/58,40
37.6/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.20:11,30458.20/60,80
38.7/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.21:28,40535.30/71,10
  MAYER Roman 1971 3 BechyněDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 OlomoucDNS 0
  JANŮ Filip 2002 3 OlomoucDNS 0
  LÁTAL Filip 2001 0 OlomoucDNS 0
  SMEYKAL Karel 2002 0 Č.Kruml.DNS 0
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 OlomoucDNS 0
  ŠVARC Adam 2001 0 OlomoucDNS 0
  RUDORFER Martin 2003 0 OlomoucDNS 0
  HRADEC Matěj 2003 0 OlomoucDNS 0
  JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.PhaDNS 0
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK BrnoDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno16:04,60 17
2.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.17:05,8061.20/6,39
3.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.17:13,9069.30/7,25
4.3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.17:31,4086.80/9,04
5.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.17:57,80113.20/11,73
6.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno18:11,00126.40/13,12
7.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn18:15,80131.20/13,61
8.4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno19:05,90181.30/18,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3