Slalom ve Vysokém Mýtě

29.06.2019   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště103.10 0 102.20 2 103.10 46
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto107.40 0 104.80 0 104.801.70/1,642
3.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov111.60 0 108.80 0 108.805.70/5,538
4. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto111.30 0 109.90 0 109.906.80/6,634
5.1/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov113.80 2 110.10 0 110.107.00/6,830
6.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.115.40 2 112.70 0 112.709.60/9,329
7.2/VMKUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto116.20 0 113.20 0 113.2010.10/9,828
8. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto115.00 0 115.10 0 115.0011.90/11,527
9.1/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště116.50 4 113.60 4 117.6014.50/14,126
10.2/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha117.80 0 117.60 4 117.8014.70/14,325
11.2/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily115.00 4 114.00 4 118.0014.90/14,524
12.1/VSKŘIŠŤAN Martin 1964 3+ Týniště120.40 2 119.70 0 119.7016.60/16,123
13.3/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.120.70 0 123.40 4 120.7017.60/17,122
14.1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto121.10 0 121.20 0 121.1018.00/17,521
15.3/U23VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto125.80 0 121.40 2 123.4020.30/19,720
16.2/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily122.70 2 125.00 2 124.7021.60/21,019
17.3/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily126.90 6 125.40 0 125.4022.30/21,618
18. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.126.60 4 124.00 4 128.0024.90/24,217
19.4/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily127.30 2 129.50 2 129.3026.20/25,416
20.4/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov129.60 0 128.70 2 129.6026.50/25,715
21.5/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště129.10 6 128.20 2 130.2027.10/26,314
22.6/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.128.90 2 131.50 4 130.9027.80/27,013
23.3/VMMICKA Jakub 1983 Vys.Mýto134.80 0 130.90 4 134.8031.70/30,712
24.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK134.70 4 132.30 4 136.3033.20/32,211
25.3/VKVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov138.80 4 137.80 0 137.8034.70/33,710
26.2/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily140.90 2 136.40 2 138.4035.30/34,29
27.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov140.40 0 138.80 0 138.8035.70/34,68
28.3/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto137.10 2 139.60 0 139.1036.00/34,97
29.3/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK139.20 0 141.30 0 139.2036.10/35,06
30.4/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto139.60 4 140.10 4 143.6040.50/39,35
31.5/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.147.80 6 145.80 0 145.8042.70/41,44
32. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov160.90 2 146.60 2 148.6045.50/44,13
33.5/DMŠVAGR Robin 2004 Týniště144.30 6 147.10 10 150.3047.20/45,82
34.6/ZMZUNA Vilém 2007 Semily152.70 0 153.00 4 152.7049.60/48,11
35.7/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto144.90 10 149.60 6 154.9051.80/50,20
36.8/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto166.00 2 183.70 6 168.0064.90/62,90
37.7/ZSMUK Jan 2005 Turnov171.30 8 172.20 8 179.3076.20/73,90
38.9/ZMMUK Matěj 2007 Turnov178.10 10 175.50 8 183.5080.40/78,00
39.10/ZMSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto175.60 8 168.90 52 183.6080.50/78,10
40.11/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov210.90 0 178.70 8 186.7083.60/81,10
41.12/ZMLHOTÁK Jakub 2007 Turnov176.00 12 180.60 10 188.0084.90/82,30
42.8/ZSSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto191.30 10 193.80 2 195.8092.70/89,90
43.13/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto196.40 6 193.60 4 197.6094.50/91,70
  HLOBIL Josef 2001 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení