Slalom ve Vysokém Mýtě

29.06.2019   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště103.10 0 102.20 2 103.10
2K1M/2SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto107.40 0 104.80 0 104.80
3K1M/3KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov111.60 0 108.80 0 108.80
4K1M/4KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto111.30 0 109.90 0 109.90
5K1M/5MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov113.80 2 110.10 0 110.10
6K1M/6OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.115.40 2 112.70 0 112.70
7K1M/7KUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto116.20 0 113.20 0 113.20
8K1M/8ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto115.00 0 115.10 0 115.00
9C1M/1TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.115.50 2 114.50 2 116.50
10C2X/1KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
115.10 2 135.80 0 117.10
11C1M/2ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto115.70 2 117.50 0 117.50
12K1M/9VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště116.50 4 113.60 4 117.60
13K1M/10JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha117.80 0 117.60 4 117.80
14K1M/11VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily115.00 4 114.00 4 118.00
15C1M/3ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.118.10 0 120.30 4 118.10
16C1M/4ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.119.40 0 118.30 2 119.40
17K1M/12KŘIŠŤAN Martin 1964 3+ Týniště120.40 2 119.70 0 119.70
18C1M/5VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.117.90 2 120.20 0 119.90
19K1M/13NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.120.70 0 123.40 4 120.70
20K1M/14ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto121.10 0 121.20 0 121.10
21K1W/1BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.123.50 2 122.50 0 122.50
22K1M/15VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto125.80 0 121.40 2 123.40
23K1W/2ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto124.10 0 125.30 0 124.10
24K1W/3MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK124.40 0 125.50 0 124.40
25C1M/6MICKA Jakub 1983 Vys.Mýto126.60 2 124.50 0 124.50
26K1M/16NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily122.70 2 125.00 2 124.70
27K1M/17SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily126.90 6 125.40 0 125.40
28C1M/7OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.130.80 0 127.30 0 127.30
29C2M/1KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
125.30 4 125.30 2 127.30
30K1M/18CINKO Radek 1993 3+ Pardub.126.60 4 124.00 4 128.00
31K1W/4ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily128.80 0 128.60 0 128.60
32K1W/5ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK128.70 0 126.90 2 128.70
33K1M/19ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily127.30 2 129.50 2 129.30
34K1W/6ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.130.20 6 129.50 0 129.50
35K1M/20KVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov129.60 0 128.70 2 129.60
36K1M/21BEK Matyáš 2006 3 Týniště129.10 6 128.20 2 130.20
37C1M/8JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto135.50 0 130.50 0 130.50
38K1M/22ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.128.90 2 131.50 4 130.90
39C1M/9KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto134.70 0 131.80 0 131.80
40PWK/1KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.137.60 0 132.80 2 134.80
41K1M/23MICKA Jakub 1983 Vys.Mýto134.80 0 130.90 4 134.80
42C1M/10INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK133.10 2 136.10 0 135.10
43K1M/24INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK134.70 4 132.30 4 136.30
44K1M/25KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov138.80 4 137.80 0 137.80
45K1M/26PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily140.90 2 136.40 2 138.40
46K1M/27JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov140.40 0 138.80 0 138.80
47K1M/28KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto137.10 2 139.60 0 139.10
48K1M/29POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK139.20 0 141.30 0 139.20
49C1W/1BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.137.40 2 134.40 6 139.40
50K1W/7ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK136.50 4 138.50 2 140.50
51C1W/2MOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK142.70 0 139.00 2 141.00
52K1M/30VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto139.60 4 140.10 4 143.60
53C1W/3ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto143.80 0 147.50 2 143.80
54C2M/2KOBLÍŽEK Daniel
STEHLÍK Alexander
2000
2002
Trutnov
Trutnov
150.70 14 140.60 4 144.60
55C2X/2ŠILAR Jakub
HAMÁČKOVÁ Adéla
1987
1982
2 Vys.Mýto
Trutnov
144.60 0 145.90 4 144.60
56K1W/8HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.144.00 4 144.70 0 144.70
57C1W/4ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK158.60 4 145.00 0 145.00
58K1M/31KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.147.80 6 145.80 0 145.80
59K1W/9MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov146.20 0 143.60 6 146.20
60K1W/10VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.152.40 0 147.00 0 147.00
61C2X/3JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
143.50 4 147.40 0 147.40
62C2X/4TATÍČEK Miroslav
JANDÍKOVÁ Martina
1985
1983
3 Pardub.
Pardub.
145.60 2 149.30 2 147.60
63K1M/32JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov160.90 2 146.60 2 148.60
64PWK/2KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.147.10 2 151.80 2 149.10
65K1M/33ŠVAGR Robin 2004 Týniště144.30 6 147.10 10 150.30
66C2X/5ŠŤASTNÝ Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
151.30 4 146.80 4 150.80
67C1M/11STOLÍN Antonín 2008 Trutnov151.20 0 151.10 0 151.10
68K1W/11JINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha154.00 6 151.40 0 151.40
69C2X/6INDRUCH Tomáš
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2008
2006
3 KVS HK
KVS HK
147.40 4 156.50 2 151.40
70K1M/34ZUNA Vilém 2007 Semily152.70 0 153.00 4 152.70
71C2M/3ŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
156.80 4 151.30 2 153.30
72K1W/12JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha152.80 4 151.30 2 153.30
73C1M/12ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto155.60 0 152.40 2 154.40
74K1M/35SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto144.90 10 149.60 6 154.90
75C1W/5ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK155.30 0 1.00 999 155.30
76PWK/3ZUNA Jáchym 2010 Semily153.40 2 159.80 2 155.40
77K1W/13BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov157.10 0 155.50 2 157.10
78K1W/14KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.161.70 6 158.00 0 158.00
79C2M/4NOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
Semily
Semily
159.20 0 165.20 2 159.20
80C2X/7ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
155.70 4 159.60 4 159.70
81C2X/8NĚMEC Radek
ŽĎÁRSKÁ Laura
2004
2006
3 Pardub.
Pardub.
167.30 4 154.20 6 160.20
82C2M/5VOREL Zdeněk
ŠŤASTNÝ Jan
1974
1970
2 Pardub.
Pardub.
161.60 4 156.10 8 164.10
83C1M/13BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.164.60 0 167.00 0 164.60
84C2X/9JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
169.40 0 167.00 0 167.00
85K1M/36KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto166.00 2 183.70 6 168.00
86K1W/15HAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov166.10 4 176.80 8 170.10
87C1W/6JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha181.10 4 170.70 2 172.70
88C1W/7VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.182.10 0 178.00 0 178.00
89K1M/37MUK Jan 2005 Turnov171.30 8 172.20 8 179.30
90C1M/14VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto181.00 2 186.90 4 183.00
91K1M/38MUK Matěj 2007 Turnov178.10 10 175.50 8 183.50
92K1M/39SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto175.60 8 168.90 52 183.60
93C2X/10MICKA Jakub
VENIGEROVÁ Hana
1983
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
176.00 104 174.20 10 184.20
94PWK/4JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto185.00 6 180.80 4 184.80
95PWK/5INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK178.00 8 189.40 2 186.00
96K1M/40LEV Ondřej 2008 Trutnov210.90 0 178.70 8 186.70
97K1M/41LHOTÁK Jakub 2007 Turnov176.00 12 180.60 10 188.00
98C1M/15ZUNA Vilém 2007 Semily186.30 2 189.10 2 188.30
99C1M/16KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto186.70 6 4.00 999 192.70
100C2M/6KVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
183.00 60 184.10 10 194.10
101K1M/42SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto191.30 10 193.80 2 195.80
102K1M/43VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto196.40 6 193.60 4 197.60
103PWK/6ELIÁŠOVÁ Anneli 2010 Trutnov185.70 20 192.00 10 202.00
104PWK/7KUTĚJ Jan 2011 Trutnov198.80 16 196.60 8 204.60
105PWK/8ZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov196.70 8 208.20 4 204.70
106PWK/8MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov198.70 6 201.00 56 204.70
107K1W/16LEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov213.60 4 193.60 12 205.60
108PWC/1INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK216.60 8 218.70 6 224.60
109C2M/7ZUNA Jáchym
PLEŠTIL Šimon
2010
2007
Semily
Semily
224.70 108 227.40 8 235.40
110C2M/8SEDLÁK Jakub
SEDLÁK Václav
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
215.40 62 243.00 60 277.40
Oddíl

Historie procházení