Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů

13.07.2019   Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno80.41 0 81.63 4 80.41 304
2.1/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk85.17 52 80.58 0 80.580.17/0,2299
3.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz84.60 2 82.20 2 84.203.79/4,7294
4.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB89.64 0 86.52 0 86.526.11/7,6289
5.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB85.76 4 85.90 2 87.907.49/9,3284
6.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz89.27 0 90.60 50 89.278.86/11,0279
7.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.09 6 89.42 0 89.429.01/11,2274
8.2/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB86.71 4 87.86 2 89.869.45/11,8269
9. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.97.92 0 90.25 0 90.259.84/12,2264
10.3/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.92.86 4 89.13 2 91.1310.72/13,3259
11. KUPLIN JULIUS 2002 9 GER LKV Sa-An.92.52 4 90.31 2 92.3111.90/14,80
12.2/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB92.35 0 92.74 2 92.3511.94/14,8254
13.3/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk93.41 2 92.67 0 92.6712.26/15,2249
14. TRÖDEL CEDRIC 2001 9 GER BSV Halle93.22 2 92.89 0 92.8912.48/15,50
15.4/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice89.30 4 93.43 50 93.3012.89/16,0244
16. SELL JAKOB 2002 9 GER LKV Sa-An.92.61 2 91.48 2 93.4813.07/16,30
17.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.101.03 2 91.50 2 93.5013.09/16,3239
18. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto97.49 2 94.79 0 94.7914.38/17,9234
19.5/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.79 4 92.83 2 94.8314.42/17,9229
20.2/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand101.50 0 95.43 0 95.4315.02/18,7224
21. MARKWORT NIKLAS 2004 9 GER LKV Sa-An.95.91 0 95.40 4 95.9115.50/19,30
22. SCHWARZ JULIAN 2002 9 GER LKV Sa-An.90.62 50 89.95 6 95.9515.54/19,30
23.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.78 0 96.63 0 96.6316.22/20,2219
24. MITTINGER MAX 2003 9 GER BSV Halle103.11 4 96.99 0 96.9916.58/20,60
25.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB97.13 0 97.84 2 97.1316.72/20,8214
26.4/DSTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB96.86 4 95.22 2 97.2216.81/20,9209
27.2/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk93.29 4 93.51 6 97.2916.88/21,0204
28.6/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB97.60 0 98.27 2 97.6017.19/21,4199
29.7/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov97.65 0 99.18 10 97.6517.24/21,4194
30.3/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB98.97 0 97.81 2 98.9718.56/23,1189
31. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa101.98 8 97.08 2 99.0818.67/23,2184
32.8/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk97.36 8 99.63 0 99.6319.22/23,9179
33.4/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz100.78 2 97.67 2 99.6719.26/24,0174
34.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha96.14 4 97.43 4 100.1419.73/24,5169
35.4/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor118.89 10 98.18 2 100.1819.77/24,6164
36.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor105.41 4 102.26 0 102.2621.85/27,2159
37. NICOLAS MORITZ 2005 9 GER LKV Sa-An.107.67 0 100.60 2 102.6022.19/27,60
38.5/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.96.61 6 4.00 999 102.6122.20/27,6154
39.9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.102.66 0 101.98 6 102.6622.25/27,7149
40.5/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.103.20 0 106.70 2 103.2022.79/28,3144
41.5/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol124.47 8 101.78 2 103.7823.37/29,1139
42.6/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha107.82 8 103.82 0 103.8223.41/29,1134
43.7/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor102.33 6 101.41 4 105.4125.00/31,1129
44.6/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.104.71 4 101.44 4 105.4425.03/31,1124
45.7/VPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice106.00 0 105.85 2 106.0025.59/31,8119
46.10/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB106.12 6 100.19 6 106.1925.78/32,1114
47.8/VDOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.104.78 2 102.78 6 106.7826.37/32,8109
48.2/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand105.72 2 107.33 0 107.3326.92/33,5104
49.11/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand101.56 6 103.78 4 107.5627.15/33,899
50.12/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB105.63 2 130.87 56 107.6327.22/33,994
51.9/VTESAŘ Robert 1972 SKVS ČB115.57 6 105.03 4 109.0328.62/35,689
52.13/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB107.27 2 4.00 999 109.2728.86/35,984
53.14/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand106.20 52 109.35 0 109.3528.94/36,079
54.3/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand109.49 0 124.30 8 109.4929.08/36,274
55.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.110.78 0 4.00 999 110.7830.37/37,869
56.8/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha104.85 6 107.64 52 110.8530.44/37,964
57.4/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK106.96 4 108.89 2 110.8930.48/37,959
58.9/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.111.20 0 107.73 8 111.2030.79/38,358
59.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice111.40 0 111.39 0 111.3930.98/38,557
60.15/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy117.27 2 107.52 4 111.5231.11/38,756
61.10/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol112.08 0 118.55 8 112.0831.67/39,455
62.11/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB110.57 2 129.42 4 112.5732.16/40,054
63.12/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha113.35 0 145.71 10 113.3532.94/41,053
64.13/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha112.43 8 107.40 6 113.4032.99/41,052
65.14/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor113.81 0 113.97 8 113.8133.40/41,551
66.6/VMTONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB131.11 8 110.51 4 114.5134.10/42,450
67.15/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.132.85 0 110.64 4 114.6434.23/42,649
68.10/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.112.24 6 110.87 4 114.8734.46/42,948
69.7/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň120.70 4 111.63 4 115.6335.22/43,847
70.16/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň117.05 0 128.69 4 117.0536.64/45,646
71. BONE ZACHARIAS 2007 9 GER LKV Sa-An.117.14 0 122.41 4 117.1436.73/45,70
72.5/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.114.20 4 115.72 6 118.2037.79/47,045
73.17/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk116.41 2 114.75 6 118.4138.00/47,344
74.18/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník108.83 206 110.66 8 118.6638.25/47,643
75.8/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor112.72 6 109.70 12 118.7238.31/47,642
76.19/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice114.73 8 114.79 4 118.7938.38/47,741
77.16/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB120.06 2 117.52 2 119.5239.11/48,640
78.2/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa113.04 8 123.51 0 121.0440.63/50,539
79.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice117.51 4 139.63 52 121.5141.10/51,138
80.6/ZMSVOBODA Šimon 2008 3 Benátky117.53 4 116.41 8 121.5341.12/51,137
81.11/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk119.65 2 118.39 4 121.6541.24/51,336
82.20/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná119.77 2 141.51 2 121.7741.36/51,435
83.12/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB124.25 2 119.25 4 123.2542.84/53,334
84.7/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz143.10 10 119.56 4 123.5643.15/53,733
85.17/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor134.02 4 114.77 10 124.7744.36/55,232
86.18/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto123.48 6 121.24 4 125.2444.83/55,831
87.8/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3+ Frol123.37 2 134.63 4 125.3744.96/55,930
88.21/DMMANAS Adam 2004 3+ Kadaň124.80 6 117.65 8 125.6545.24/56,329
89.9/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha125.35 56 117.99 8 125.9945.58/56,728
90.10/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha135.50 54 126.01 0 126.0145.60/56,727
91. JUNG TIM 2002 9 GER BSV Halle130.27 8 123.19 4 127.1946.78/58,20
92.13/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník126.84 2 127.67 0 127.6747.26/58,826
93.11/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha148.32 4 128.17 2 130.1749.76/61,925
94.6/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník126.53 8 122.21 8 130.2149.80/61,924
95.4/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz124.71 6 124.81 6 130.7150.30/62,623
96. KADYCK KJELL 2008 9 GER LKV Sa-An.127.08 4 147.62 8 131.0850.67/63,00
97.22/DMŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor123.67 8 135.59 10 131.6751.26/63,722
98.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.125.76 6 131.25 8 131.7651.35/63,921
99.19/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk147.63 4 128.61 4 132.6152.20/64,920
100.12/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.133.01 2 130.03 4 134.0353.62/66,719
101.6/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník130.20 4 140.31 0 134.2053.79/66,918
102.7/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník146.72 6 130.51 4 134.5154.10/67,317
103.20/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.154.13 14 127.12 8 135.1254.71/68,016
104.21/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB137.58 2 145.78 6 139.5859.17/73,615
105.13/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice135.46 6 143.31 6 141.4661.05/75,914
106.22/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB137.21 52 134.77 8 142.7762.36/77,613
107.14/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand133.40 12 141.80 10 145.4064.99/80,812
108.15/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha145.89 0 154.43 4 145.8965.48/81,411
109.23/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor132.56 56 144.29 4 148.2967.88/84,410
110.16/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky144.72 6 139.11 62 150.7270.31/87,49
111.23/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha125.31 54 146.21 8 154.2173.80/91,88
112.24/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol168.26 10 151.45 4 155.4575.04/93,37
113.25/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB150.64 6 154.21 12 156.6476.23/94,86
114. BIELERT BENITO 2007 9 GER BSV Halle1.00 999 155.65 8 163.6583.24/103,50
115.17/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB174.79 104 154.11 18 172.1191.70/114,05
116.9/VMBABOUČEK Ondřej 1977 3 Frol173.78 4 171.04 16 177.7897.37/121,14
117.8/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.173.89 4 215.97 110 177.8997.48/121,23
118.18/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz170.65 8 145.04 100 178.6598.24/122,22
119.19/ZMKRÁL Ondřej 2008 USK Pha141.97 156 161.59 56 217.59137.18/170,61
120.10/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol173.41 60 167.30 56 223.30142.89/177,70
121.20/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto166.42 106 219.98 202 272.42192.01/238,80
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Petr 2003 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl