Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné

14.07.2019   Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk75.36 0 75.07 2 75.36 290
2. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno77.51 4 75.40 0 75.40 285
3.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB79.37 4 79.05 0 79.05 280
4.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB83.32 0 81.31 0 81.31 275
5. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.85.09 6 81.44 0 81.44 270
6.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB82.69 6 79.77 2 81.77 265
7.2/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.82.30 50 80.18 2 82.18 260
8.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz83.84 0 82.21 0 82.21 255
9.3/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB81.02 2 82.38 2 83.02 250
10.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz79.23 4 83.39 106 83.23 245
11.4/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak83.90 56 81.47 2 83.47 240
12.2/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk84.73 0 84.77 0 84.73 235
13. TRÖDEL CEDRIC 2001 9 GER BSV Halle82.66 54 83.13 2 85.13 0
14.5/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice83.25 2 87.92 6 85.25 230
15.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.83.34 2 84.10 2 85.34 225
16.3/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB88.81 4 84.05 2 86.05 220
17.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice86.87 0 87.35 0 86.87 215
18.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha85.07 2 85.56 8 87.07 210
19.3/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB85.30 2 88.68 0 87.30 205
20. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto87.54 0 91.89 52 87.54 200
21. SELL JAKOB 2002 9 GER LKV Sa-An.86.10 2 87.90 0 87.90 0
22.4/DSTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB86.12 2 91.39 0 88.12 195
23.3/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.87.61 2 86.22 2 88.22 190
24. NICOLAS MORITZ 2005 9 GER LKV Sa-An.92.34 2 88.60 0 88.60 0
25. MARKWORT NIKLAS 2004 9 GER LKV Sa-An.88.73 6 88.67 0 88.67 0
26.4/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk86.52 50 86.76 2 88.76 185
27.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB89.07 0 88.11 4 89.07 180
28.5/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB87.38 4 87.40 2 89.40 175
29. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa92.65 4 87.49 2 89.49 170
30.6/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov90.92 4 85.53 4 89.53 165
31.7/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.87.58 2 92.45 4 89.58 160
32.8/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB87.78 2 88.96 2 89.78 155
33.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand90.10 0 89.14 2 90.10 150
34.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor89.06 2 88.48 2 90.48 145
35.9/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB90.90 0 99.90 6 90.90 140
36.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor91.17 0 90.23 2 91.17 135
37.4/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.93.74 50 91.56 0 91.56 130
38.10/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk91.90 0 89.62 8 91.90 125
39.6/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor93.06 4 88.22 4 92.22 120
40.6/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 Dukla B.108.30 2 92.99 0 92.99 115
41.7/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol89.05 4 87.37 6 93.05 110
42.11/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy89.69 6 91.58 2 93.58 105
43.5/VDOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.91.59 2 92.89 2 93.59 100
44.6/VTESAŘ Robert 1972 SKVS ČB91.97 2 90.13 6 93.97 95
45.2/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand94.41 0 101.36 6 94.41 90
46.8/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha98.42 4 92.42 2 94.42 85
47.7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.105.93 2 94.65 0 94.65 80
48.12/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB94.75 0 4.00 999 94.75 75
49.9/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha102.96 6 95.03 0 95.03 70
50.10/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha95.63 0 92.98 4 95.63 65
51.13/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB98.04 6 95.98 0 95.98 60
52.3/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK99.73 2 96.57 0 96.57 59
53.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand99.65 2 96.66 0 96.66 58
54.11/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.100.18 2 93.09 4 97.09 57
55.5/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.97.77 0 100.84 6 97.77 56
56.12/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor95.87 2 98.53 2 97.87 55
56.14/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand95.87 2 95.31 6 97.87 54
58.15/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník95.89 2 99.07 8 97.89 53
59.16/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice98.08 4 96.47 2 98.47 52
60.17/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand101.60 2 94.51 4 98.51 51
61.8/VPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice95.02 4 97.16 4 99.02 50
62.13/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.99.06 0 96.64 4 99.06 49
63.7/VMTONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB96.82 4 95.63 4 99.63 48
64.1/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa100.48 4 99.82 0 99.82 47
65.14/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB98.16 2 101.18 2 100.16 46
66.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice100.29 0 99.02 4 100.29 45
67.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.102.46 6 101.42 0 101.42 44
68.6/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz102.99 2 101.51 0 101.51 43
69.8/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň100.38 2 95.75 6 101.75 42
70.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice103.25 0 99.76 2 101.76 41
71.6/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník103.14 2 100.73 2 102.73 40
72.18/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk99.10 6 103.46 0 103.46 39
73.15/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol97.67 10 99.87 4 103.87 38
74.9/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor104.13 0 101.85 6 104.13 37
75.9/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk107.58 6 104.28 0 104.28 36
76.16/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak99.84 6 103.26 2 105.26 35
77.4/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz111.44 4 105.29 0 105.29 34
78.17/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor103.98 2 102.98 6 105.98 33
79.7/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha112.03 2 103.55 4 107.55 32
80.10/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník111.00 2 108.30 0 108.30 31
81.19/DMMANAS Adam 2004 3+ Kadaň106.99 2 102.34 6 108.34 30
82.18/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto106.36 2 121.49 4 108.36 29
83. BONE ZACHARIAS 2007 9 GER LKV Sa-An.135.34 6 109.19 0 109.19 0
84.8/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha110.14 0 107.41 2 109.41 28
85.20/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor105.58 4 105.70 6 109.58 27
86.19/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB106.35 4 119.71 4 110.35 26
87.9/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky113.64 4 110.52 0 110.52 25
88.11/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB108.64 4 107.19 4 111.19 24
89.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník111.29 0 114.71 6 111.29 23
90.21/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň119.28 2 107.82 4 111.82 22
91. BIELERT BENITO 2007 9 GER BSV Halle132.76 4 107.90 4 111.90 0
92.10/ZMŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak108.52 4 110.28 2 112.28 21
93.20/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha114.75 2 106.58 6 112.58 20
94.11/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3+ Frol110.64 2 114.17 6 112.64 19
95.12/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha118.52 2 111.87 2 113.87 18
96.22/DMŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor110.00 6 131.62 12 116.00 17
97.21/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak108.33 8 112.97 14 116.33 16
98.13/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.114.57 2 113.27 4 116.57 15
99.6/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník116.89 2 149.04 2 118.89 14
100.22/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk116.53 4 127.76 2 120.53 13
101.14/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz120.83 2 115.85 6 121.85 12
102.15/ZMSVOBODA Šimon 2008 3 Benátky119.98 2 101.64 50 121.98 11
103.16/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand130.62 56 117.27 6 123.27 10
104.17/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha119.37 4 116.22 8 123.37 9
105.18/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice124.34 0 120.32 6 124.34 8
106.23/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB129.34 2 123.18 6 129.18 7
107. KADYCK KJELL 2008 9 GER LKV Sa-An.124.17 6 1.00 999 130.17 0
108.24/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol144.55 2 134.19 0 134.19 6
109.19/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto131.27 4 133.24 2 135.24 5
110.25/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB132.18 8 142.94 10 140.18 4
111.20/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB144.50 4 137.84 6 143.84 3
112.7/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.125.93 56 118.87 50 168.87 2
113.10/VMBABOUČEK Ondřej 1977 3 Frol162.65 8 4.00 999 170.65 1
114.21/ZMKRÁL Ondřej 2008 USK Pha135.33 56 144.79 52 191.33 0
115.11/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol146.12 56 1.00 999 202.12 0
  BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Petr 2003 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUPLIN JULIUS 2002 9 GER LKV Sa-An.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SCHWARZ JULIAN 2002 9 GER LKV Sa-An.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MITTINGER MAX 2003 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUNG TIM 2002 9 GER BSV Halle4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl