Slalom v Třebechovicích

29.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 2 Trutnov107.40 0 106.20 0 106.20 94
2.2/DMŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB107.90 0 106.90 4 107.901.70/1,690
3.1/ZSDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK110.20 2 110.00 0 110.003.80/3,686
4.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK110.50 0 110.30 2 110.504.30/4,082
5. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto115.40 0 113.50 0 113.507.30/6,978
6. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.114.80 0 117.80 4 114.808.60/8,174
7.3/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn115.70 2 113.30 2 115.309.10/8,670
8.2/VMŠANDL Lukáš 1983 3 SKVS ČB115.50 2 113.70 2 115.709.50/8,966
9.4/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov117.50 0 113.90 2 115.909.70/9,162
10.5/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.117.90 0 119.00 2 117.9011.70/11,058
11.6/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily116.00 2 4.00 999 118.0011.80/11,154
12.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB118.10 0 119.80 0 118.1011.90/11,250
13.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 3 Dukla B.119.50 0 4.00 999 119.5013.30/12,546
14.1/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.120.10 0 119.40 4 120.1013.90/13,145
15.5/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK120.60 0 120.20 0 120.2014.00/13,244
16.2/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha121.90 0 120.40 0 120.4014.20/13,443
17.6/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK120.90 0 121.40 2 120.9014.70/13,842
18.1/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn121.20 0 4.00 999 121.2015.00/14,141
19.2/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm121.30 0 4.00 999 121.3015.10/14,240
20.1/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz121.80 0 122.90 0 121.8015.60/14,739
21.3/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor122.80 0 122.10 0 122.1015.90/15,038
22.4/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol122.30 0 114.10 54 122.3016.10/15,237
23.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy122.40 0 120.70 2 122.4016.20/15,336
23.7/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.120.40 2 122.70 4 122.4016.20/15,335
25. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor125.90 2 123.20 0 123.2017.00/16,034
26.2/U23SOUČEK Marek 1999 3+ KVS HK120.10 4 4.00 999 124.1017.90/16,933
27.3/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov124.50 2 124.20 0 124.2018.00/16,932
28.4/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK129.10 0 125.50 0 125.5019.30/18,231
29.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor126.40 2 125.60 0 125.6019.40/18,330
30.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.124.20 2 125.80 0 125.8019.60/18,529
31.8/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník124.00 4 127.20 8 128.0021.80/20,528
32.5/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov120.60 8 124.20 4 128.2022.00/20,727
32.3/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK131.90 0 128.20 0 128.2022.00/20,726
34.9/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB126.30 2 4.00 999 128.3022.10/20,825
35.5/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník130.60 0 127.30 2 129.3023.10/21,824
36.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand131.60 0 128.00 2 130.0023.80/22,423
36.6/VZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.126.00 4 4.00 999 130.0023.80/22,422
38.7/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.145.80 0 130.70 0 130.7024.50/23,121
39.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor131.40 0 4.00 999 131.4025.20/23,720
40.8/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor131.00 2 129.80 2 131.8025.60/24,119
41.9/VJINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha132.00 2 4.00 999 134.0027.80/26,218
42.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz131.50 4 134.50 4 135.5029.30/27,617
43.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.20 0 136.50 2 136.2030.00/28,216
43.6/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha136.20 0 139.00 0 136.2030.00/28,215
45.10/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov136.30 0 4.00 999 136.3030.10/28,314
46.10/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB132.70 6 4.00 999 138.7032.50/30,613
47.6/ZSBURGER Jáchym 2006 USK Pha152.70 2 139.90 0 139.9033.70/31,712
48.7/ZSČERNÍK Štěpán 2006 3 USK Pha144.60 6 134.70 6 140.7034.50/32,511
49.7/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor142.00 0 163.80 4 142.0035.80/33,710
50.1/DSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.142.40 0 164.60 2 142.4036.20/34,19
51.11/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov143.50 0 143.10 0 143.1036.90/34,78
52.7/ZMHAUCK Marek 2007 KVS HK146.00 0 144.30 0 144.3038.10/35,97
53.8/ZMJANČAR Štěpán 2007 USK Pha149.30 2 145.00 0 145.0038.80/36,56
54.9/ZMHANUŠ Jakub 2007 Rakovník160.50 2 143.20 6 149.2043.00/40,55
55.8/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.149.60 10 149.20 4 153.2047.00/44,34
56.9/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.152.20 2 154.70 2 154.2048.00/45,23
57.10/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto151.70 6 154.60 10 157.7051.50/48,52
58.11/ZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha156.50 2 156.00 2 158.0051.80/48,81
59.12/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.159.40 2 157.40 2 159.4053.20/50,10
60.13/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn159.80 4 153.50 6 159.5053.30/50,20
61.14/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor165.50 4 166.60 0 166.6060.40/56,90
62.15/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto163.30 4 166.30 2 167.3061.10/57,50
63. CINKO Radek 1993 3 Pardub.166.70 2 4.00 999 168.7062.50/58,90
64.10/ZSZACH Radovan 2005 KK Brand160.90 8 4.00 999 168.9062.70/59,00
65.16/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.168.60 10 163.80 10 173.8067.60/63,70
66.17/ZMZUNA Viilém 2007 Semily171.00 6 173.40 10 177.0070.80/66,70
67.11/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily173.90 4 184.30 2 177.9071.70/67,50
  KOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HADARIČ Ctibor 1973 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 3+ Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 3+ Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIER Artur 1970 2 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení