vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

07.10.2017   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB 102.37 6 104.43 2 106.43 88
2.1/BUCHTEL Martin 1982 2 108.84 0 107.28 4 108.842.41/2,380
3.1/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 110.34 0 110.51 0 110.343.91/3,776
4.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 113.71 0 113.48 0 113.487.05/6,672
5.1/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus118.56 0 115.67 0 115.679.24/8,768
6.2/VMRUBÍN Daniel 1975 Dukla B.116.28 0 117.29 0 116.289.85/9,364
7.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 115.15 2 119.90 4 117.1510.72/10,160
8.3/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn120.92 6 115.37 2 117.3710.94/10,356
9.1/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha 118.75 0 118.00 0 118.0011.57/10,952
10.4/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 120.51 2 118.15 0 118.1511.72/11,048
11.2/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak120.54 0 123.78 4 120.5414.11/13,344
12.5/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn123.56 2 119.43 2 121.4315.00/14,140
13.2/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB 121.94 0 120.12 2 121.9415.51/14,636
  WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn122.50 0 4.00 999 999.00 32
15.3/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn123.70 0 123.39 0 123.3916.96/15,928
16.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor126.15 2 123.45 0 123.4517.02/16,024
17.2/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha 123.62 0 126.71 0 123.6217.19/16,220
18.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor123.37 2 124.14 0 124.1417.71/16,619
19.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 124.21 0 128.00 2 124.2117.78/16,718
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek121.34 4 4.00 999 999.00 17
21.2/ KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 126.31 0 130.14 2 126.3119.88/18,716
22.4/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn131.76 2 123.89 4 127.8921.46/20,215
23.2/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L127.20 2 126.21 2 128.2121.78/20,514
24.5/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn138.15 2 128.71 0 128.7122.28/20,913
25.2/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB 128.94 0 134.23 0 128.9422.51/21,212
26.6/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn129.67 0 131.37 0 129.6723.24/21,811
27.8/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor131.65 0 130.43 0 130.4324.00/22,610
28.3/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 133.92 0 132.57 0 132.5726.14/24,69
29.3/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha 134.48 2 131.85 2 133.8527.42/25,88
30.7/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha 134.59 4 133.89 0 133.8927.46/25,87
31.4/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB 136.84 4 143.64 2 140.8434.41/32,36
32.9/VMVRBA Pavel 1973 Horš.Týn143.47 0 141.95 0 141.9535.52/33,45
33.3/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha 151.96 6 138.15 6 144.1537.72/35,44
34.5/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha 144.25 8 142.21 2 144.2137.78/35,53
35.8/ZSTURNER Karel 2004 Blovice 153.35 2 144.51 0 144.5138.08/35,82
36.6/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor153.94 0 144.10 2 146.1039.67/37,31
37.9/ZSFuriš Eduard 2004 Č.Kruml.146.18 4 145.62 2 147.6241.19/38,70
38.10/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3 USK Pha 153.34 6 152.21 0 152.2145.78/43,00
39.11/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 167.46 2 163.71 4 167.7161.28/57,60
40.7/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha 197.78 108 167.28 8 175.2868.85/64,70
  WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn109.57 2 108.51 2 110.51 60
2.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.50 0 110.18 2 112.181.67/1,556
3.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 115.76 2 114.26 0 114.263.75/3,452
4.2/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha 117.57 2 116.31 0 116.315.80/5,248
5.1/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 119.71 0 116.31 0 116.315.80/5,244
6.3/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB 119.53 2 117.93 0 117.937.42/6,740
7.4/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha 117.98 0 117.76 2 117.987.47/6,836
8.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 119.93 2 119.96 0 119.969.45/8,632
9.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha 123.25 0 124.59 0 123.2512.74/11,528
10.2/ ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 123.96 0 121.31 2 123.3112.80/11,624
11.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.128.15 2 123.28 2 125.2814.77/13,423
12.6/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy 125.65 2 119.59 6 125.5915.08/13,622
13.2/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3 L.Žatec 125.81 2 124.12 2 126.1215.61/14,121
14.3/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn125.39 2 137.64 2 127.3916.88/15,320
15.4/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky 130.84 0 125.42 2 127.4216.91/15,319
16.7/ZSMorenová Adriana 2004 3 USK Pha 130.23 6 128.32 0 128.3217.81/16,118
17.5/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha 130.78 4 131.18 0 131.1820.67/18,717
18.8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor130.00 2 132.25 0 132.0021.49/19,416
19.9/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 132.60 0 132.32 0 132.3221.81/19,715
20.1/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn128.71 4 134.14 6 132.7122.20/20,10
21.6/ZMKolářová Markéta 2005 3 USK Pha 127.31 6 132.60 2 133.3122.80/20,614
22.7/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha 138.42 2 132.23 2 134.2323.72/21,513
23.10/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz136.84 4 131.25 4 135.2524.74/22,412
24.3/ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz139.65 2 135.62 2 137.6227.11/24,511
25.2/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 142.81 2 137.87 0 137.8727.36/24,80
26.3/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 140.54 4 136.71 2 138.7128.20/25,50
27.11/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak140.59 0 139.45 6 140.5930.08/27,210
28.12/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz139.15 2 139.89 6 141.1530.64/27,79
29.3/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz157.87 2 136.92 6 142.9232.41/29,38
30.4/ HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha 143.15 0 142.46 2 143.1532.64/29,57
31.8/ZMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 148.95 8 142.39 2 144.3933.88/30,76
32.1/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 146.85 0 144.43 0 144.4333.92/30,75
33.9/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 3 Ot.Strak146.46 4 146.76 0 146.7636.25/32,84
34.10/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor149.21 2 140.48 60 151.2140.70/36,83
35.4/DMTURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus150.37 8 152.31 2 154.3143.80/39,62
36.4/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor167.10 0 164.43 0 164.4353.92/48,80
37.5/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 171.15 2 166.98 10 173.1562.64/56,70
38.6/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 190.37 4 179.98 0 179.9869.47/62,90
39.5/DMZÁVIŠKOVÁ Zlata 2002 Boh.Pha 190.56 102 179.64 6 185.6475.13/68,01
40.7/PZKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak203.68 0 198.34 58 203.6893.17/84,30
41.8/PZMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 195.51 10 215.20 6 205.5195.00/86,00
42.11/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha 146.15 110 167.47 58 225.47114.96/104,00
43.9/PZKLOUDOVÁ Kristýna 2009 Ot.Strak203.18 110 238.82 110 313.18202.67/183,40
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
111.35 0 109.78 2 111.35 38
2.2/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
119.35 6 118.56 2 120.569.21/8,330
3.3/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
130.59 2 129.48 6 132.5921.24/19,126
4.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
132.78 4 132.60 0 132.6021.25/19,122
5.1/DSPOHANKA Vít
CUBR Filip
2000
2000
2 Klatovy
ČSAD Plz
136.62 4 125.53 8 133.5322.18/19,918
6.1/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
131.64 4 131.57 2 133.5722.22/20,014
7.2/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
142.28 0 141.65 8 142.2830.93/27,810
  NĚMEC Aleš
WENDL Miloslav
1976
1978
2 Kadaň
Horš.Týn
145.12 8 4.00 999 999.00 6
9.1/ZMJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
148.84 6 143.59 12 154.8443.49/39,15
10.3/ZSERLOVÁ Natálie
MORENOVÁ Adriana
2006
2004
USK Pha
USK Pha
165.78 12 152.50 8 160.5049.15/44,14
11.4/ZSKREMROVÁ Adéla
FREISLEBENOVÁ Patricia
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
157.82 10 151.92 10 161.9250.57/45,43
12.5/ZSPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
157.73 8 156.23 8 164.2352.88/47,52
13.6/ZSMANAS Adam
BUDÁK David
2004
2003
Kadaň
Kadaň
192.62 14 182.96 6 188.9677.61/69,71
14.2/ZMPELIKÁN Václav
CARDOSELLI Tomáš
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
195.90 66 175.65 52 227.65116.30/104,40
15.1/CÍSAŘOVSKÝ Petr
HORÁK David
1977
1976
Heletag
Heletag
1.00 999 196.96 314 510.96399.61/358,90
  KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23VRBOVÁ Alexandra
KUNA Václav
2000
1998
2 Horš.Týn
SKVS ČB
122.54 2 119.65 2 121.65 10
  HOJDOVÁ Markéta
HOJDA Ladislav
2007
1973
Horš.Týn
Horš.Týn
144.87 0 4.00 999 999.00 0
3.2/HOCHENHEIM Krystýna
MARTIN Václav
1991
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
147.47 6 147.53 0 147.5325.88/21,36
4.1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDA Mikoláš
1999
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
159.56 6 151.18 6 157.1835.53/29,20
5.1/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
164.93 6 168.78 54 170.9349.28/40,52
6.1/DMZÁVIŠKOVÁ Zlata
MARTIN Václav
2002
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
186.29 18 206.59 0 204.2982.64/67,91
7.1/ZMCARDOSELLI Stella
CARDOSELLI Tomáš
2009
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
206.53 66 200.93 10 210.9389.28/73,40
  BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.31 0 91.90 0 90.31 181
2.1/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 91.85 0 91.82 4 91.851.54/1,7173
3.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB 99.89 0 100.60 2 99.899.58/10,6169
4.1/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 99.20 2 98.34 2 100.3410.03/11,1165
5.2/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.100.89 0 101.62 0 100.8910.58/11,7161
6.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 107.35 2 103.10 0 103.1012.79/14,2157
7.4/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 104.45 0 102.37 2 104.3714.06/15,6153
8.2/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz102.76 2 100.76 50 104.7614.45/16,0149
9.1/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn110.28 2 106.50 0 106.5016.19/17,9145
10.5/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice 106.17 4 104.82 2 106.8216.51/18,3141
11.6/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz108.65 0 107.26 0 107.2616.95/18,8137
12.2/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 111.78 4 107.34 0 107.3417.03/18,9133
13.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 107.12 2 108.54 0 108.5418.23/20,2129
14.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 108.93 4 108.57 0 108.5718.26/20,2125
15.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 109.40 0 108.78 0 108.7818.47/20,5121
16.3/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník105.51 4 106.62 4 109.5119.20/21,3117
17.2/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB 107.94 2 114.78 0 109.9419.63/21,7113
18.3/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 115.47 0 111.31 0 111.3121.00/23,3109
19.4/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 112.76 4 111.70 0 111.7021.39/23,7105
20.3/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak111.62 2 112.10 0 112.1021.79/24,1101
21.1/ KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 108.26 4 114.78 0 112.2621.95/24,397
22.4/VSAJDL František 1970 3 L.Žatec 113.94 0 112.48 0 112.4822.17/24,593
23.7/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.113.45 0 113.45 0 113.4523.14/25,689
24.5/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 115.10 52 111.57 2 113.5723.26/25,885
25.5/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB 114.67 2 114.90 0 114.9024.59/27,281
26.6/VPRÜHER Jakub 1968 3 SKVS ČB 116.78 4 115.84 0 115.8425.53/28,377
27.4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz112.59 6 110.62 6 116.6226.31/29,173
28.6/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz122.62 0 116.79 0 116.7926.48/29,369
29.8/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 119.89 2 117.25 0 117.2526.94/29,865
30.7/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak115.70 2 113.35 4 117.3527.04/29,961
31.1/ZMJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha 119.98 0 117.95 0 117.9527.64/30,657
32.2/ZMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha 123.94 2 116.46 2 118.4628.15/31,253
33.8/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.118.54 0 121.98 0 118.5428.23/31,349
34.2/ KUBÁT Jiří 1984 3+ Kotva B.119.31 0 144.62 4 119.3129.00/32,148
35.9/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha 125.78 8 120.37 0 120.3730.06/33,347
36.1/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor121.54 8 121.17 0 121.1730.86/34,20
37.2/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 120.84 2 120.14 2 122.1431.83/35,20
38.9/VMPINKAVA Lukáš 1976 3 SKVS ČB 122.75 0 120.39 2 122.3932.08/35,546
39.3/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor122.43 0 121.70 4 122.4332.12/35,645
40.7/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn130.78 0 122.56 0 122.5632.25/35,744
41.10/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice 119.12 50 122.94 0 122.9432.63/36,143
42.4/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec 120.96 4 119.46 4 123.4633.15/36,742
43.5/ZMCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha 120.71 4 121.31 4 124.7134.40/38,141
44.11/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha 122.15 4 127.68 0 126.1535.84/39,740
45.1/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz128.70 0 124.54 2 126.5436.23/40,139
46.12/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3 SKVS ČB 130.34 4 126.93 0 126.9336.62/40,538
47.13/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec 130.90 0 125.15 2 127.1536.84/40,837
48.6/ZMNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB 129.92 4 125.42 2 127.4237.11/41,136
49.14/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha 128.95 4 125.75 2 127.7537.44/41,535
50.15/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice 125.93 4 139.81 10 129.9339.62/43,934
51.2/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak131.10 4 130.56 0 130.5640.25/44,633
52.3/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně 132.96 0 130.60 0 130.6040.29/44,60
53.7/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha 125.35 8 126.98 4 130.9840.67/45,032
54.16/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB 127.60 12 127.14 4 131.1440.83/45,231
55.17/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha 138.81 4 131.23 0 131.2340.92/45,330
56.3/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 133.46 0 136.10 0 133.4643.15/47,829
57.8/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha 135.57 6 128.12 6 134.1243.81/48,528
58.18/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň 132.14 2 134.82 4 134.1443.83/48,527
59.4/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice132.20 2 131.78 4 134.2043.89/48,60
60.5/PZVeverka Čeněk 2007 Loko Plz132.57 2 136.25 4 134.5744.26/49,00
61.10/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor132.64 2 182.25 0 134.6444.33/49,126
62.6/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor141.35 8 133.81 2 135.8145.50/50,40
63.19/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha 131.95 4 140.70 60 135.9545.64/50,525
64.5/DMČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor134.76 6 130.39 6 136.3946.08/51,024
65.9/ZMŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak138.21 4 136.40 0 136.4046.09/51,023
66.6/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha 148.67 6 134.78 2 136.7846.47/51,522
67.10/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB 135.32 4 135.62 4 139.3249.01/54,321
68.7/PZŠKOP Jan 2007 Ot.Strak138.20 2 136.65 4 140.2049.89/55,20
69.20/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 136.87 4 134.56 6 140.5650.25/55,620
70.21/ZSLŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha 142.70 4 136.92 4 140.9250.61/56,019
71.7/DMMED Kryštof 2002 3 USK Pha 136.96 4 141.20 0 140.9650.65/56,118
72.22/ZSBUDÁK David 2003 3 Kadaň 142.15 2 138.68 4 142.6852.37/58,017
73.11/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha 139.32 6 134.78 8 142.7852.47/58,116
74.11/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor139.15 4 142.42 4 143.1552.84/58,515
75.8/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 143.37 0 146.93 2 143.3753.06/58,80
76.12/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha 138.65 6 150.47 4 144.6554.34/60,214
77.9/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz139.23 6 142.70 6 145.2354.92/60,80
78.13/ZMNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor138.23 8 145.56 6 146.2355.92/61,913
79.14/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec 142.17 6 140.84 6 146.8456.53/62,612
80.10/PZBABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 148.20 2 145.95 4 149.9559.64/66,00
81.4/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz154.56 4 160.42 10 158.5668.25/75,611
82.15/ZMHADRABA Martin 2005 USK Pha 154.85 60 152.60 6 158.6068.29/75,610
83.16/ZMSAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha 169.78 8 157.14 2 159.1468.83/76,29
84.11/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak155.73 4 158.18 6 159.7369.42/76,90
85.12/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.157.70 4 160.56 4 161.7071.39/79,00
86.17/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha 149.70 52 157.73 4 161.7371.42/79,18
87.13/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha 163.26 0 156.31 6 162.3172.00/79,70
88.18/ZMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha 184.59 14 158.90 4 162.9072.59/80,47
89.19/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 3 Č.Kruml.143.93 52 164.78 8 172.7882.47/91,36
90.20/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.171.76 4 146.24 62 175.7685.45/94,65
91.21/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 176.31 10 166.37 10 176.3786.06/95,34
92.23/ZSVOLF Matěj 2003 VS Tábor167.68 10 170.45 8 177.6887.37/96,73
93.14/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor172.94 6 171.76 8 178.9488.63/98,10
94.15/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 178.31 6 180.92 4 184.3194.00/104,10
95.22/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha 200.15 8 179.79 6 185.7995.48/105,72
96.16/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha 194.84 0 183.17 6 189.1798.86/109,50
97.23/ZMNovosad Jonáš 2006 3 Č.Kruml.143.14 54 159.35 102 197.14106.83/118,31
98.24/ZSKRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn184.47 156 190.59 16 206.59116.28/128,80
99.17/PZKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn199.92 56 202.42 10 212.42122.11/135,20
100.18/PZSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 167.81 54 198.68 56 221.81131.50/145,60
101.24/ZMDRUSKA Vojtěch 2006 SKVS ČB 184.65 106 170.56 56 226.56136.25/150,90
102.25/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha 221.93 164 221.32 6 227.32137.01/151,70
103.26/ZMHOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB 178.26 68 189.70 68 246.26155.95/172,70
104.27/ZMKOLÁŘ Jakub 2006 SKVS ČB 220.42 160 217.14 56 273.14182.83/202,40
105.12/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag 188.18 104 140.31 208 292.18201.87/223,50
106.28/ZMBOMBIC Erik 2005 SKVS ČB 226.10 262 234.79 204 438.79348.48/385,90
  JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Ondřej 1984 3 Blovice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 3 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRAS Filip 2005 3 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STREJC Václav 2005 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLOCEK Matyáš 2008 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn117.60 0 4.00 999 999.00 31
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.122.29 0 120.64 2 122.29 23
3.1/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha 125.84 0 133.90 0 125.843.55/2,919
4.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha 129.62 2 126.60 0 126.604.31/3,515
5.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.131.40 4 128.29 2 130.298.00/6,511
6.4/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha 130.10 2 129.39 4 132.109.81/8,07
7.5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor124.42 8 188.98 2 132.4210.13/8,36
8.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha 156.85 2 133.85 0 133.8511.56/9,55
9.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor135.60 0 132.54 2 134.5412.25/10,04
10.2/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn139.53 2 141.15 2 141.5319.24/15,73
11.6/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 153.37 0 141.25 2 143.2520.96/17,12
12.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB 155.78 4 140.18 6 146.1823.89/19,51
  ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha 165.39 2 1.00 999 999.00 0
14.1/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 178.53 4 183.85 4 182.5360.24/49,30
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3