Sjezd na Chrudimce

24.05.2018   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:15,10 37
2.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.14:39,1084.00/10,629
3. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.15:06,40111.30/14,021
4. UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.15:15,80120.70/15,217
5.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.16:02,20167.10/21,013
6. ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.17:02,50227.40/28,69
7. CINKO Radek 1993 2 Pardub.17:33,90258.80/32,55
8. ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.17:55,30280.20/35,24
9.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.18:30,50315.40/39,73
10. KOTĚRA Matouš 2000 Pardub.18:42,70327.60/41,22
11. ŘEHOŘ Jonáš 2002 Pardub.18:42,90327.80/41,21
12. REICHL Jakub 2003 Pardub.18:46,30331.20/41,70
13. VORAL David 2005 Pardub.18:47,50332.40/41,80
14. SVATOŠ Ondřej 2003 Pardub.18:56,70341.60/43,00
15. KAŠPAR Lukáš 2001 Pardub.19:11,40356.30/44,80
16.1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto22:16,30541.20/68,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:16,30 6
2.2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.16:49,5033.20/3,45
3. PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.17:42,8086.50/8,94
4.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.17:43,3087.00/8,93
5.1/DMSADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.17:54,3098.00/10,02
6. ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.20:12,30236.00/24,21
7. HRDÁ Kateřina 2006 Pardub.20:39,80263.50/27,00
8. POZNEROVÁ Magdaléna 2004 Pardub.22:48,60392.30/40,20
9. NOVOTNÁ Mariána 2002 Pardub.23:54,10457.80/46,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov12:08,30 31
2. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto12:42,8034.50/4,723
3.2/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto12:46,3038.00/5,219
4.1/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.13:59,20110.90/15,215
5.2/VMVRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.14:11,60123.30/16,911
6. CINKO Radek 1993 2 Pardub.14:21,30133.00/18,310
7.1/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.14:40,30152.00/20,99
8.1/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.15:22,20193.90/26,68
9.2/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.15:47,30219.00/30,17
10.1/VVENIGER Jiří 1973 3 Vys.Mýto15:54,50226.20/31,16
11.3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto17:22,50314.20/43,15
12.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.17:44,50336.20/46,24
13.2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto19:56,30468.00/64,33
14.3/ZMČERMÁK Jan 2006 Pardub.21:35,30567.00/77,92
15.3/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto22:48,30640.00/87,91
16.4/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.23:23,70675.40/92,70
17.1/DMNEKVINDA Ivo 2003 Pardub.24:14,00725.70/99,60
18. LEJSEK Bruno 2006 Pardub.24:53,00764.70/105,00
19.2/ZSPOZNER Jakub 2004 Pardub.29:25,101036.80/142,40
20.5/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.31:41,501173.20/161,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
Pardub.
Pardub.
14:59,20 2
2. NOVÁK Kuba
NOVOTNÝ Adam
2001
2003
Pardub.
Pardub.
16:48,20109.00/12,11
3. LINHART Matyáš
MAKAROV Lukáš
2002
2006
Pardub.
Pardub.
19:11,40252.20/28,00
4. PILAŘ Vít
PILAŘ Vít
2006
2006
Pardub.
Pardub.
19:54,80295.60/32,90

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VESELÁ Veronika
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
Pardub.
Pardub.
19:25,80 2
2. ŽĎÁRSKÁ Laura
ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana
2006
2004
Pardub.
Pardub.
19:45,3019.50/1,71
3. ZEDNÍČKOVÁ Michaela
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Vys.Mýto
Pardub.
20:35,5069.70/6,00
4. ZIMOVÁ Majdalena
ZIMOVÁ Majdalena
2006
2006
Pardub.
Pardub.
22:51,30205.50/17,60
Oddíl

Historie procházení