vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Benátek - sobota

20.08.2011   Obodřecký jez
ředitel: Tomáš Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha84.90 0 86.70 0 84.90 187
2.1/DSStrnad Jarosl. 1993 1 USK Pha87.40 0 87.80 0 87.402.50/2,9179
3. Lhota Zbyšek 1984 1 Žel.Brod87.70 2 88.60 0 88.603.70/4,4171
4.2/DSŠedivý Jakub 1994 2 Č.Lípa89.50 0 90.00 0 89.504.60/5,4163
5. Polívka Radek 1980 2 Sláv.HK91.80 0 91.50 0 91.506.60/7,8159
6. Abraham Tomáš 1992 2 Benátky89.80 2 93.40 2 91.806.90/8,1155
7. Potužák Jan 1988 2 Sušice101.70 2 91.90 0 91.907.00/8,2151
8.3/DSMyšák Albert 1994 2 Č.Lípa92.60 0 96.60 4 92.607.70/9,1147
9.1/ZSŠodek Petr 1998 2 Benátky93.70 0 92.70 0 92.707.80/9,2143
10.1/VMilyán Daniel 1971 2 L.Žatec91.10 4 92.70 0 92.707.80/9,2139
11.2/VAbraham Tomáš 1969 0 Benátky93.20 0 94.20 4 93.208.30/9,8135
12.1/DMZvolánek Jan 1995 2 Bechyně93.50 0 95.40 0 93.508.60/10,1131
13.2/DMPeterka Adam 1996 2 Rakovník93.50 4 95.50 0 95.5010.60/12,5127
14. Danda Tomáš 1977 2 Pardub.100.00 2 96.40 0 96.4011.50/13,5123
15.3/DMRaška Jan 1995 2 USK Pha94.50 2 100.40 2 96.5011.60/13,7119
16.3/VMěchura Jiří 1954 2 Třebech.96.90 0 96.00 4 96.9012.00/14,1115
17. Brychcí Petr 1990 2 Žel.Brod95.20 2 98.60 0 97.2012.30/14,5111
18.4/VKubričan Pavel 1961 0 Benátky112.30 0 100.40 0 100.4015.50/18,3107
19. Vozka Aleš 1989 2 Sušice97.90 4 98.50 2 100.5015.60/18,4103
20. Říha Zdeněk 1987 3 Třebech.105.80 4 98.60 2 100.6015.70/18,599
21.5/VLacina Pavel 1970 2 Rožátov98.70 2 100.90 0 100.7015.80/18,695
22.6/VHron Jiří 1951 2 Rakovník100.70 0 104.40 0 100.7015.80/18,691
23.2/ZSHeger Tomáš 1998 2 KVS HK100.80 0 105.30 0 100.8015.90/18,787
24.7/VSajdl Frant. 1970 3 L.Žatec102.10 0 101.20 0 101.2016.30/19,283
25. Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice108.60 54 101.20 0 101.2016.30/19,279
26.3/ZSMatějka Mich. 1997 2 USK Pha101.90 0 105.40 2 101.9017.00/20,075
27.4/DMWeisl Jakub 1995 3 USK Pha113.60 6 102.10 0 102.1017.20/20,371
28. Kubát Jiří 1984 3 Kotva B.101.10 2 100.20 2 102.2017.30/20,467
29.8/VPanzer Aleš 1974 3 Loko Plz102.70 0 107.30 0 102.7017.80/21,063
30.4/ZSPetřík Matouš 1997 2 USK Pha101.00 2 112.10 50 103.0018.10/21,362
31.9/VŠindelář Pavel 1970 3 Loko Plz106.70 2 105.60 0 105.6020.70/24,461
32. Heger Kryštof 1992 2 Rakovník105.10 2 106.20 0 106.2021.30/25,160
33.5/DMŠtěpán Bron. 1996 2 Benátky100.70 6 104.40 2 106.4021.50/25,359
34.10/VŠťastný Jan 1970 0 Pardub.113.80 4 107.00 0 107.0022.10/26,058
35.1/ZMHeger Vojtěch 2000 3 KVS HK107.40 0 109.80 0 107.4022.50/26,557
36. Heger Mikuláš 1990 3 Rakovník109.30 2 105.70 2 107.7022.80/26,956
37. Kozohorský Voj 1991 2 Roztoky102.70 54 107.10 2 109.1024.20/28,555
38.11/VChod Václav 1961 2 Blovice106.00 6 109.70 0 109.7024.80/29,254
39.4/DSKratochvíl Dan 1994 3 ČSAD Plz107.90 2 106.80 8 109.9025.00/29,453
40.12/VPohanka Jiří 1969 2 Klatovy110.10 0 111.60 2 110.1025.20/29,752
41. Habich Bohumil 1991 0 VS Tábor108.70 2 0.00 0 110.7025.80/30,451
42.13/VHorák David 1976 3 S.Žižkov108.80 2 113.40 2 110.8025.90/30,550
43.14/VZáruba Martin 1974 3 Dv.Král.126.10 8 109.20 2 111.2026.30/31,049
44.2/ZMKořínek Vilém 1999 3 USK Pha118.00 10 112.20 0 112.2027.30/32,248
45.15/VMilyán David 1974 3 L.Žatec108.00 6 133.40 100 114.0029.10/34,347
46.5/ZSLerch Adam 1998 3 Klášter.116.10 8 112.10 2 114.1029.20/34,446
47.6/ZSKarlovský Mar. 1997 3 KVS HK121.80 2 114.40 0 114.4029.50/34,745
48.16/VRenčín Tomáš 1961 0 Sláv.HK122.50 6 112.50 2 114.5029.60/34,944
49.7/ZSPříhoda Matouš 1998 3 USK Pha121.30 2 114.60 0 114.6029.70/35,043
50.17/VSchmidt Martin 1976 0 Dv.Král.130.30 10 114.90 2 116.9032.00/37,742
51. Matějka Jakub 1981 3 S.Žižkov113.30 4 120.00 10 117.3032.40/38,241
52.6/DMŠpalek Vojtěch 1996 3 Benátky116.70 6 119.20 0 119.2034.30/40,440
53.18/VBeran Jan 1969 3 KV Pha 4124.30 58 113.40 6 119.4034.50/40,639
54.8/ZSRadil Jakub 1998 3 USK Pha126.50 52 115.70 4 119.7034.80/41,038
55.7/DMSofron Daniel 1995 3 ČSAD Plz119.50 56 119.00 2 121.0036.10/42,537
56.3/ZMŽížala Josef 1999 3 USK Pha116.00 6 119.30 2 121.3036.40/42,936
57.4/ZMŠanda Petr 2000 3 Vlašim113.40 8 116.20 6 121.4036.50/43,035
58.19/VDvořák Vít 1971 3 HapyLife132.40 4 117.40 4 121.4036.50/43,034
59.5/DSRadil Jiří 1968 3 HapyLife142.40 52 119.50 2 121.5036.60/43,133
60.20/VMatějka Jakub 1973 3 USK Pha119.20 4 120.10 2 122.1037.20/43,832
61.9/ZSMiller Jan 1997 3 Turnov118.70 6 123.90 0 123.9039.00/45,931
62.21/VPavlík Jiří 1964 3 Třebech.129.90 56 122.10 2 124.1039.20/46,230
63.22/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník122.90 2 127.70 2 124.9040.00/47,129
64.10/ZSJáša Filip 1997 3 SKVS ČB0.00 0 121.50 4 125.5040.60/47,828
65.5/ZMStránský Domin 1999 3 Benátky117.80 8 126.90 2 125.8040.90/48,227
66.23/VPolívka Karel 1945 3 Sláv.HK150.60 0 123.80 2 125.8040.90/48,226
67.11/ZSŠebela David 1998 3 Kadaň125.30 12 122.00 4 126.0041.10/48,425
68. Bureš Jan 1978 3 Sušice151.70 6 120.50 6 126.5041.60/49,024
69.6/ZMLhota Matyáš 1999 3 USK Pha119.90 8 129.50 4 127.9043.00/50,623
70.7/ZMŠtercl Vít 1999 3 Dukla B.140.00 104 128.70 0 128.7043.80/51,622
71.24/VJára Leoš 1974 0 Rakovník150.20 4 129.10 0 129.1044.20/52,121
72.12/ZSHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor119.80 54 127.90 2 129.9045.00/53,020
73.25/VJáša Radek 1967 3 SKVS ČB131.30 0 126.30 4 130.3045.40/53,519
74.6/ZMZvolánek Filip 1999 3 Bechyně137.80 52 128.30 2 130.3045.40/53,518
75.7/ZMŠpalek Matěj 2000 3 Benátky125.90 8 130.60 2 132.6047.70/56,217
76.26/VNedvídek Frant 1944 3 Dv.Král.138.90 4 130.60 4 134.6049.70/58,516
77.13/ZSSahula Vojtěch 1997 3 Benátky125.40 10 132.60 6 135.4050.50/59,515
78.14/ZSPavlík Pavel 1998 3 Třebech.132.40 4 126.30 50 136.4051.50/60,714
79.15/ZSKuna Václav 1998 3 SKVS ČB120.60 16 129.80 52 136.6051.70/60,913
80.27/VHeger Miroslav 1955 3 Rakovník134.10 4 142.30 50 138.1053.20/62,712
81.16/ZSKoudelka Vác. 1997 3 Rakovník135.80 56 134.50 4 138.5053.60/63,111
82.8/ZMBárta Jan 2000 3 Kralupy140.10 18 132.00 8 140.0055.10/64,910
83.9/ZMWendl Denis 2000 3 Horš.Týn153.10 54 140.10 0 140.1055.20/65,09
84.10/ZMPohanka Vítek 2000 3 Klatovy130.60 10 125.00 52 140.6055.70/65,68
85.28/VJarolímek Otta 1961 3 Turnov163.20 54 138.00 4 142.0057.10/67,37
86.29/VŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek144.70 58 140.70 4 144.7059.80/70,46
87.30/VPříhoda Tomáš 1970 3 HapyLife152.20 2 141.00 4 145.0060.10/70,85
88.11/ZMVenc Alexandr 1999 3 Dukla B.143.30 6 145.30 0 145.3060.40/71,14
89.8/DMŘíha Jan 1996 3 Třebech.138.00 8 0.00 0 146.0061.10/72,03
90.12/ZMBeran Václav 2000 0 USK Pha186.80 2 146.70 2 148.7063.80/75,12
91.31/VMaňas Miroslav 1955 0 Hubertus0.00 0 150.00 0 150.0065.10/76,71
92.13/ZMKoubík Ondřej 1999 3 Boh.Pha143.00 8 153.40 0 151.0066.10/77,90
93.17/ZSBareš Antonín 1998 0 Štětí156.30 58 162.00 4 166.0081.10/95,50
94.32/VLhota David 1971 0 HapyLife171.90 12 201.10 104 183.9099.00/116,60
95.18/ZSNguyen Phuc Th 1998 3 Třebech.131.70 60 160.50 54 191.70106.80/125,80
96.14/ZMNesnídal Radek 2000 0 L.Žatec175.30 54 205.30 54 229.30144.40/170,10
97.33/VPražák Radek 1972 0 L.Tábor179.70 58 0.00 0 237.70152.80/180,00
98. Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky62.20 256 172.80 102 274.80189.90/223,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSČekalová Bára 1998 2 Klášter.131.00 6 121.50 2 260.50 18
2.1/DMMatulková Jana 1996 3 Horš.Týn130.90 2 127.30 4 264.203.70/1,414
  Pospíšilová J. 1989 3 VS Tábor144.80 56 134.90 4 0.00 10
4. Plašilová Mar. 1985 3 S.Žižkov139.10 8 137.00 2 286.1025.60/9,86
5.2/ZSDaille Viviana 1998 0 Francie156.70 8 141.40 0 306.1045.60/17,50
6. Černá Lucie 1977 2 Kadaň0.00 0 145.00 4 1148.00 5
7.3/ZSPospíchalová S 1997 3 Kadaň141.50 8 147.20 2 298.7038.20/14,74
8.1/ZMŘíhová Eva 2000 2 USK Pha170.60 6 151.40 0 328.0067.50/25,93
9.2/DMPrüherová Alž. 1996 0 SKVS ČB174.10 10 175.20 4 363.30102.80/39,52
10.1/DSŠebelová Ter. 1994 0 Kadaň256.30 54 0.00 0 1309.30 1
11.4/ZSMílová Terezie 1998 3 Trutnov205.00 108 0.00 0 1310.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VBenhák Jiří
Benhák Lad.
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
103.20 0 111.70 4 103.20 38
2.1/DSStrnad Jarosl.
Raška Jan
1993
1995
1 USK Pha
USK Pha
109.80 0 107.40 0 107.404.20/4,130
3.2/VKlimuškin Pav.
Kašpar Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
113.20 2 110.60 2 112.609.40/9,126
4. Šrámek Michal
Šedivý Jakub
1982
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
109.40 4 113.50 54 113.4010.20/9,922
5.1/ZSVětrovský Jan
Matějka Mich.
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
120.90 2 126.90 14 122.9019.70/19,118
6. Osochovská M.
Wendl Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
123.70 0 122.50 4 123.7020.50/19,914
7.3/VŠilhavecký Fr.
Renčín Tomáš
1957
1961
0 Sláv.HK
Sláv.HK
128.80 0 121.70 4 125.7022.50/21,810
8. Vlach Jiří
Pražák Michal
1978
1979
0 S.Žižkov
S.Žižkov
124.80 2 127.20 8 126.8023.60/22,96
9.4/VHron Jiří
Nedvídek Frant
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
129.30 2 123.30 4 127.3024.10/23,45
10. Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
136.10 2 162.50 52 138.1034.90/33,84
11.5/VKuna Alois
Borská Alena
1960
1976
3 SKVS ČB
Rakovník
132.70 12 148.10 4 144.7041.50/40,23
12.2/ZSPříhoda Matouš
Žížala Josef
1998
1999
3 USK Pha
USK Pha
144.10 8 146.60 0 146.6043.40/42,12
13.1/ZMKořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
3 USK Pha
USK Pha
151.70 54 145.40 8 153.4050.20/48,61
14. Rejhová Mart.
Polívka Radek
1976
1980
0 Sláv.HK
Sláv.HK
155.20 16 164.80 10 171.2068.00/65,90
15. Jáša Radek
Jáša Filip
1967
1997
0 SKVS ČB
SKVS ČB
191.60 16 169.00 110 207.60104.40/101,20
16. Mráček Šimon
Mráček Zdeněk
1999
1968
0 Semily
Semily
173.80 358 0.00 0 531.80428.60/415,30

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Milyán David 2001 L.Žatec120.70 2 122.50 2 122.70 0
2. Raška Tomáš 2001 USK Pha126.70 0 124.60 52 126.704.00/3,30
3. Lerch Eduard 2002 Klášter.135.00 4 133.80 0 133.8011.10/9,00
4. Wendl Samuel 2003 Horš.Týn157.60 0 135.80 0 135.8013.10/10,70
5. Lhota Kryštof 2002 USK Pha135.10 2 141.30 4 137.1014.40/11,70
6. Král Adam 2003 USK Pha137.80 4 148.40 6 141.8019.10/15,60
7. Rejman Petr 2001 KVS HK137.00 8 133.20 10 143.2020.50/16,70
8. Příhoda Lukáš 2001 USK Pha158.20 2 144.10 0 144.1021.40/17,40
9. Malý Filip 2002 KVSPísek146.90 10 145.40 4 149.4026.70/21,80
10. Kalina Vojtěch 2001 Vlašim0.00 0 146.30 12 158.3035.60/29,00
11. Táborský Jan 2003 Horš.Týn148.10 52 152.60 8 160.6037.90/30,90
12. Rezek Tomáš 2001 SKVS ČB163.00 4 145.60 110 167.0044.30/36,10
13. Weisl Martin 2002 USK Pha160.70 14 0.00 0 174.7052.00/42,40
14. Urbánek Matyáš 2002 USK Pha159.60 110 167.30 10 177.3054.60/44,50
15. Sahula Matěj 2003 Benátky171.60 112 181.00 18 199.0076.30/62,20
16. Říha Matyáš 2003 USK Pha204.20 306 204.60 254 458.60335.90/273,80
17. Vaněk Matěj 2004 VS Tábor343.50 260 389.10 110 499.10376.40/306,80

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Dvořáková Eliška 2001 USK Pha126.70 0 120.00 0 120.00 0
2. Galušková Ant. 2001 Sušice139.70 6 120.00 2 122.002.00/1,70
3. Žatecká Nikola 2002 KVSPísek143.50 4 147.80 2 147.5027.50/22,90
4. Nesnídalová Luc. 2002 L.Žatec145.10 4 149.00 2 149.1029.10/24,30
5. Altman Marcella 2004 USA189.80 10 200.10 8 199.8079.80/66,50
6. Pražáková Nela 2003 VS Tábor202.70 10 235.30 6 212.7092.70/77,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Štěpánková V. 1978 1 Dukla B.105.70 0 105.10 0 105.10 75
2. Krejčová Krist 1991 2 Kralupy112.30 2 108.20 0 108.203.10/2,967
3.1/ZSPospíchalová S 1997 2 Kadaň110.40 52 108.30 0 108.303.20/3,063
4. Dandová Mich. 1984 2 Benátky108.40 0 109.40 0 108.403.30/3,159
5.2/ZSČekalová Bára 1998 2 Klášter.110.30 0 112.10 2 110.305.20/4,955
6.1/DSSvobodová Jana 1993 2 Č.Lípa114.20 4 110.60 0 110.605.50/5,251
7. Černá Lucie 1977 2 Kadaň113.00 0 138.90 52 113.007.90/7,547
8.1/VPlavjaniková P. 1975 3 Benátky116.10 0 114.00 0 114.008.90/8,543
9.1/DMMatulková Jana 1996 2 Horš.Týn115.90 6 111.20 4 115.2010.10/9,639
10. Osochovská M. 1986 2 Horš.Týn116.00 0 111.70 4 115.7010.60/10,135
11.1/ZMBlažková Ter. 2000 3 USK Pha117.10 0 125.00 2 117.1012.00/11,431
12.2/VGalušková Anna 1970 2 Sušice118.10 0 122.60 4 118.1013.00/12,427
13. Pešková Hana 1980 3 Benátky116.60 2 0.00 0 118.6013.50/12,823
14. Kozohorská Alž 1990 2 Roztoky121.60 4 114.80 4 118.8013.70/13,019
15.3/ZSDaille Viviana 1998 Francie126.40 0 118.90 0 118.9013.80/13,10
16. Nováčková Kar. 1978 2 Hubertus122.40 2 135.10 2 124.4019.30/18,418
17. Kudějová Krist 1988 3 Kralupy123.60 4 121.80 4 125.8020.70/19,717
18.3/VŘíhová Magda 1970 3 USK Pha132.00 4 123.40 4 127.4022.30/21,216
19.2/ZMŘíhová Eva 2000 3 USK Pha138.80 10 128.40 2 130.4025.30/24,115
20.4/VBorská Alena 1976 3 Rakovník132.30 0 132.90 6 132.3027.20/25,914
21.2/DMHajduchová Ad. 1996 3 KVSPísek121.10 12 136.00 6 133.1028.00/26,613
22.2/DSŠebelová Ter. 1994 2 Kadaň142.50 52 131.40 4 135.4030.30/28,812
23. Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor129.60 8 131.00 10 137.6032.50/30,911
24.3/DMPrüherová Alž. 1996 3 SKVS ČB155.70 56 135.60 2 137.6032.50/30,910
25.4/ZSDušková Kateř. 1998 3 USK Pha142.50 2 134.00 4 138.0032.90/31,39
26. Semerádová P. 1981 3 Benátky135.00 4 0.00 0 139.0033.90/32,38
27.3/ZMDušková Michala 2000 3 USK Pha137.40 4 149.80 0 141.4036.30/34,57
28.3/DSBuriánková Anež 1994 3 Semily140.70 4 136.00 6 142.0036.90/35,16
29.5/VŘeháková Dana 1970 3 Semily150.20 60 142.30 0 142.3037.20/35,45
30. Veselá Jitka 1991 3 Klatovy149.90 100 150.80 2 152.8047.70/45,44
31.6/VKubátová Anna 1960 3 Klatovy168.60 6 176.70 50 174.6069.50/66,13
32.4/ZMOkáčová Lucie 2000 0 USK Pha204.30 4 213.40 6 208.30103.20/98,22
33.5/ZSMaňasová Mich. 1997 3 Huberus158.50 58 165.30 54 216.50111.40/106,01
34.6/ZSMilová Terezie 1998 0 Trutnov162.20 114 209.00 64 273.00167.90/159,80

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Říha Martin 1992 1 USK Pha96.20 0 94.10 2 96.10 128
2.1/VKučera Tomáš 1970 2 RK Troja103.50 2 100.90 0 100.904.80/5,0120
3.1/DMRohan Lukáš 1995 2 USK Pha114.20 102 97.30 4 101.305.20/5,4116
4. Šrámek Michal 1982 2 Č.Lípa103.30 0 101.60 0 101.605.50/5,7112
5.2/VMiller Jan 1968 2 Turnov106.30 2 102.20 0 102.206.10/6,3108
6.3/VPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB102.00 6 100.80 2 102.806.70/7,0104
7.4/VLadýř Karel 1972 3 KVS HK107.20 0 105.20 0 105.209.10/9,5100
8.5/VIndruch Jaromír 1976 2 KVS HK108.70 2 106.30 0 106.3010.20/10,696
9. Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn106.30 0 0.00 0 106.3010.20/10,692
10.6/VŠťastný Jan 1970 3 Pardub.106.50 4 104.90 2 106.9010.80/11,288
11. Nováček Michal 1977 2 Hubertus165.40 4 105.80 2 107.8011.70/12,284
12.7/VKašpar Martin 1967 2 S.Žižkov108.20 2 106.00 2 108.0011.90/12,480
13.1/ZSHeger Tomáš 1998 2 KVS HK111.20 2 107.40 2 109.4013.30/13,876
14.2/ZSVětrovský Jan 1997 2 USK Pha106.40 4 118.40 8 110.4014.30/14,972
15.8/VČekal Josef 1970 2 Klášter.113.60 2 108.80 2 110.8014.70/15,368
16.9/VRenčín Tomáš 1961 2 Sláv.HK113.30 0 111.50 0 111.5015.40/16,064
17. Habich Bohumil 1991 2 VS Tábor111.70 0 124.60 102 111.7015.60/16,260
18.10/VNajman Martin 1972 0 Kralupy129.10 2 112.20 0 112.2016.10/16,856
19.11/VVětrovský Jiří 1966 2 Zbraslav113.50 2 113.30 0 113.3017.20/17,952
20.12/VHák Jiří 1952 2 Trutnov123.10 4 114.10 0 114.1018.00/18,748
21.13/VLíhař Filip 1970 3 Rožátov115.30 0 115.00 6 115.3019.20/20,044
22. Danda Tomáš 1977 3 Pardub.113.70 2 116.20 0 115.7019.60/20,440
23.3/ZSLerch Adam 1998 2 Klášter116.50 2 114.50 2 116.5020.40/21,236
24.14/VKuna Alois 1960 3 SKVS ČB115.30 2 115.50 2 117.3021.20/22,135
25.15/VJohanides Mil. 1975 2 Kralupy117.40 0 119.30 2 117.4021.30/22,234
26.2/DMZvolánek Jan 1995 3 Bechyně112.70 6 118.60 6 118.7022.60/23,533
27. Rejman Zbyšek 1992 2 KVS HK115.20 56 115.80 4 119.8023.70/24,732
28.16/VTáborský Pavel 1972 3 Horš.Týn119.90 0 117.30 4 119.9023.80/24,831
29.4/ZSPříhoda Matouš 1998 3 USK Pha128.90 2 117.90 2 119.9023.80/24,830
30.17/VŠkranc Jiří 1965 2 Kotva B.119.60 4 118.10 2 120.1024.00/25,029
31.18/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor118.20 2 134.00 56 120.2024.10/25,128
32.19/VHron Jiří 1951 3 Rakovník121.00 6 118.40 2 120.4024.30/25,327
33.20/VPšenička Luděk 1960 2 Rakovník121.20 0 118.70 2 120.7024.60/25,626
34.21/VŠerý Michal 1971 3 Rožátov125.30 2 122.10 0 122.1026.00/27,125
35.22/VKarlovský Jiří 1965 3 KVS HK119.60 4 120.70 4 123.6027.50/28,624
36. David Ondřej 1984 3 KVS HK131.00 6 117.60 6 123.6027.50/28,623
37.23/VKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L121.80 2 120.10 4 123.8027.70/28,822
38.3/DMŠrůma Radek 1995 3 KVS HK119.90 4 121.70 4 123.9027.80/28,921
39.1/ZMHeger Vojtěch 2000 3 KVS HK123.30 4 124.80 0 124.8028.70/29,920
40.24/VBeran Jan 1969 0 KV Pha 4131.80 2 123.20 2 125.2029.10/30,319
41.2/ZMLhota Matyáš 1999 3 USK Pha122.70 4 122.20 6 126.7030.60/31,818
42.25/VKubát Jiří 1959 3 Klatovy127.10 4 125.20 2 127.2031.10/32,417
43.5/ZSMatějka Mich. 1997 3 USK Pha121.40 6 130.90 4 127.4031.30/32,616
44.26/VKlimuškin Pav. 1964 0 Kotva B.124.50 4 0.00 0 128.5032.40/33,715
45.27/VBuriánek Karel 1965 3 Semily141.20 52 129.30 2 131.3035.20/36,614
46.6/ZSKuna Václav 1998 3 SKVS ČB132.80 0 133.80 0 132.8036.70/38,213
47.7/ZSKarlovský Marek 1997 0 KVS HK136.20 50 132.60 2 134.6038.50/40,112
48.28/VKeller Miloslav 1962 3 VS Tábor129.70 6 138.50 4 135.7039.60/41,211
49.8/ZSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek157.90 4 135.10 2 137.1041.00/42,710
50.3/ZMŽížala Josef 1999 0 USK Pha133.60 4 137.10 2 137.6041.50/43,29
51.29/VNedvídek Frant. 1944 3 Dv.Král.137.80 4 140.00 0 140.0043.90/45,78
52.30/VLerch David 1972 3 Klášter.134.00 6 148.40 12 140.0043.90/45,77
53.4/DMPospíšil Adrian 1995 3 Trutnov140.80 4 196.10 4 144.8048.70/50,76
54.5/DMPeterka Adam 1996 0 Rakovník157.20 10 135.60 10 145.6049.50/51,55
55.9/ZSŠebela David 1998 0 Kadaň185.80 0 146.20 2 148.2052.10/54,24
56.10/ZSMiller Jan 1997 0 Turnov151.10 4 156.20 300 155.1059.00/61,43
57.4/ZMPohanka Vítek 2000 0 Klatovy164.80 6 151.40 4 155.4059.30/61,72
58.5/ZMWendl Denis 2000 0 Horš.Týn152.30 12 162.10 2 164.1068.00/70,81
59.31/VKrejčí Antonín 1955 0 Kralupy161.30 4 198.00 10 165.3069.20/72,00
60.32/VMíl Pavel 1967 3 Trutnov182.30 50 161.30 6 167.3071.20/74,10
61.33/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň170.70 8 164.20 6 170.2074.10/77,10
62.11/ZSHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor171.80 8 0.00 0 179.8083.70/87,10
63.12/ZSBareš Antonín 1998 0 Štětí174.60 54 0.00 0 228.60132.50/137,90
64.34/VKrofta Zdeněk 1959 0 VS Tábor0.00 0 202.20 56 258.20162.10/168,70
65. Krofta Jindřich 1990 0 VS Tábor133.60 254 0.00 0 387.60291.50/303,30
66.1/DSKrofta Dominik 1993 0 VS Tábor75.90 656 0.00 0 731.90635.80/661,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3