vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy

07.07.2012   USD Veltrusy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 MT Pardub.00:56,35 00:57,14 01:53,49 60/144/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 MT Č.Kruml.00:56,64 00:56,88 01:53,520.03/0,053/132/0
3.1/U23ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:58,01 00:56,22 01:54,230.74/0,747/120/0
4.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:57,64 00:58,76 01:56,402.91/2,642/108/0
5.2/U23HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:58,52 00:58,16 01:56,683.19/2,838/96/0
6.3/U23MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:01,68 00:59,91 02:01,598.10/7,134/0/105
7.4/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:01,08 01:00,54 02:01,628.13/7,231/0/93
8.1/DSJELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha01:01,60 01:01,00 02:02,609.11/8,028/84/0
9.2/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:04,10 00:59,11 02:03,219.72/8,625/72/0
10. BUKNA Lukáš 1987 2 Litovel01:02,36 01:01,45 02:03,8110.32/9,122/0/81
11.5/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:02,45 01:02,95 02:05,4011.91/10,520/60/0
12.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel01:02,23 01:03,38 02:05,6112.12/10,718/0/69
13.6/U23FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.01:04,37 01:01,44 02:05,8112.32/10,916/0/57
14.3/VMRAŠNER Karel 1976 1 Litovel01:03,43 01:02,40 02:05,8312.34/10,914/0/51
15.7/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:03,87 01:03,31 02:07,1813.69/12,112/48/0
16. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:01,70 01:06,55 02:08,2514.76/13,010/36/0
17.8/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 1 Litovel01:04,10 01:04,54 02:08,6415.15/13,39/0/45
18.1/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.01:04,48 01:04,86 02:09,3415.85/14,08/0/39
19. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.01:05,56 01:04,09 02:09,6616.17/14,27/24/0
20. ŠRÁMEK Michal 1982 1 Č.Lípa01:07,06 01:03,56 02:10,6217.13/15,16/18/0
21.3/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:06,37 01:07,78 02:14,1520.66/18,25/0/33
22.2/DMKLEMENT Adam 1996 2 Vys.Mýto01:09,69 01:08,02 02:17,7124.22/21,34/12/0
23. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:12,05 01:10,02 02:22,0728.58/25,23/6/0
24.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:08,30 01:13,87 02:22,1728.68/25,32/0/27
25.3/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel01:11,70 01:14,04 02:25,7432.25/28,41/0/21
26.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel01:10,95 01:18,31 02:29,2635.77/31,50/0/15
27.9/U23KRISTEK Aleš 1992 2 Val.Mez.01:27,21 01:02,26 02:29,4735.98/31,70/0/9
28.4/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:19,80 01:16,57 02:36,3842.89/37,80/0/3
29.10/U23HUDEČEK Vojtěch 1993 2 Litovel01:16,24 01:21,22 02:37,4643.97/38,70/0/2
30.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo01:14,61 01:26,98 02:41,5948.10/42,40/0/1

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto01:00,12 00:58,70 01:58,82 60/78/0
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:00,23 01:00,13 02:00,361.54/1,353/0/97
3.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:01,60 01:02,80 02:04,405.58/4,747/0/85
4.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:01,97 01:02,51 02:04,485.66/4,842/0/73
5. HÁKOVÁ Jitka 1980 MT Boh.Pha01:01,09 01:03,78 02:04,876.05/5,138/66/0
6.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:04,09 01:02,74 02:06,838.01/6,734/54/0
7.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:03,49 01:03,54 02:07,038.21/6,931/0/61
8.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:04,87 01:04,01 02:08,8810.06/8,528/42/0
9. VÁVROVÁ Alena 1985 2 Kroměříž01:06,51 01:04,93 02:11,4412.62/10,625/0/55
10. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno01:05,59 01:05,92 02:11,5112.69/10,722/0/49
11.2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:06,26 01:07,39 02:13,6514.83/12,520/30/0
12.3/U23POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz01:07,41 01:06,61 02:14,0215.20/12,818/18/0
13.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:09,74 01:07,88 02:17,6218.80/15,816/0/43
14.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:11,46 01:06,92 02:18,3819.56/16,514/0/37
15.3/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:14,13 01:07,93 02:22,0623.24/19,612/0/31
16.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:14,47 01:09,89 02:24,3625.54/21,510/0/25
17.3/VMTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:12,49 01:14,17 02:26,6627.84/23,49/12/0
18.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava01:15,10 01:16,37 02:31,4732.65/27,58/0/19
19.5/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel01:14,64 01:18,28 02:32,9334.11/28,77/0/13
20.6/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště01:12,62 01:22,25 02:34,8736.05/30,36/6/0
21.4/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:58,40 01:20,67 03:19,0780.25/67,55/0/7
  FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc00:00,00 01:17,93 01:17,93 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
2 Pardub.
Pardub.
00:56,64 00:57,87 01:54,51 60/115/0
2.1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
00:58,33 00:57,56 01:55,901.39/1,253/103/66
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:58,28 00:58,14 01:56,431.92/1,747/91/0
4.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:57,73 00:59,76 01:57,492.98/2,642/79/0
5.1/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:59,12 00:58,42 01:57,543.03/2,638/67/0
6. ŠRÁMEK Michal
FUSEK Radomír
1982
1990
1 Č.Lípa
Val.Mez.
01:00,59 00:58,61 01:59,204.69/4,134/55/54
7.2/U23NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:00,66 01:00,54 02:01,206.69/5,831/43/0
8.2/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:01,48 01:00,59 02:02,077.56/6,628/0/42
9. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:01,67 01:01,02 02:02,698.18/7,125/31/0
10. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:01,24 01:01,96 02:03,208.69/7,622/0/30
11.2/VMRAŠNER Karel
HOŘÍNEK Jaroslav
1976
1963
2 Litovel
Litovel
01:02,12 01:01,19 02:03,318.80/7,720/0/18
12.3/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,01 01:01,55 02:03,569.05/7,918/0/6
13.3/U23BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:04,64 01:04,21 02:08,8514.34/12,516/19/0
14.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:06,14 01:07,22 02:13,3618.85/16,514/7/0
15.2/DMZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
3 Dukla
Boh.PhaB.
01:05,74 01:08,56 02:14,3119.80/17,312/1/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23HÁLA Richard 1992 MT SKVeselí00:52,45 00:51,31 01:43,76 75/0/137
2. SLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc00:52,14 00:52,66 01:44,801.04/1,068/0/125
3. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc00:53,47 00:53,56 01:47,033.27/3,262/0/113
4.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:53,79 00:54,35 01:48,144.38/4,257/141/0
5. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha00:54,95 00:54,03 01:48,985.22/5,053/129/0
6.2/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc00:54,87 00:54,50 01:49,375.61/5,449/0/101
7. EISNER Tomáš 1987 2 Boh.Pha00:55,57 00:54,61 01:50,196.43/6,246/117/0
7.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí00:55,37 00:54,82 01:50,196.43/6,246/0/89
9. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:55,19 00:55,68 01:50,877.11/6,940/105/0
10.1/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:55,88 00:55,32 01:51,207.44/7,237/93/0
11.2/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav00:56,69 00:55,46 01:52,158.39/8,135/81/0
12.2/VMKOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha00:55,08 00:57,23 01:52,318.55/8,233/69/0
13.3/VMMRŮZEK David 1976 Dukla B.00:55,48 00:57,45 01:52,939.17/8,831/63/0
14.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:55,82 00:57,25 01:53,079.31/9,029/57/0
15. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:57,26 00:56,12 01:53,389.62/9,327/51/0
16.3/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:58,23 00:56,10 01:54,3310.57/10,225/0/77
17.5/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:57,80 00:56,59 01:54,3910.63/10,223/0/65
18.2/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha00:57,55 00:57,34 01:54,8911.13/10,721/45/0
19. ČEVORA Lukáš 1988 2 Kroměříž00:56,51 00:58,84 01:55,3511.59/11,219/0/59
20.4/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno00:57,46 00:57,99 01:55,4511.69/11,317/0/53
21.6/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc00:57,28 00:59,88 01:57,1613.40/12,915/0/47
22.5/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov00:55,40 01:02,15 01:57,5513.79/13,314/39/0
23.7/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc00:59,80 01:00,24 02:00,0416.28/15,713/0/41
24.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:59,34 01:01,12 02:00,4616.70/16,112/0/35
25.8/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy00:59,41 01:01,72 02:01,1317.37/16,711/33/0
26.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:00,10 01:02,35 02:02,4518.69/18,010/27/0
27. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha01:01,77 01:00,96 02:02,7318.97/18,39/21/0
28.3/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:01,67 01:02,91 02:04,5720.82/20,18/0/29
29.3/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc00:58,56 01:08,02 02:06,5722.82/22,07/0/23
30.6/DSSTŘECHA Petr 1994 2 VSDK01:05,17 01:02,70 02:07,8724.11/23,26/0/17
31.4/DMVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto01:04,72 01:04,62 02:09,3425.58/24,75/15/0
32.7/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště01:07,17 01:02,50 02:09,6725.91/25,04/9/0
33.8/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí01:06,50 01:04,98 02:11,4827.72/26,73/0/11
34.2/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc01:06,60 01:08,08 02:14,6830.92/29,82/0/5
35.5/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno01:12,18 01:03,72 02:15,9032.14/31,01/0/4
36.6/DMBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc01:12,62 01:04,89 02:17,5133.75/32,50/0/3
37.9/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště01:06,13 01:11,43 02:17,5633.80/32,60/3/0
38.3/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha01:10,12 01:16,63 02:26,7542.99/41,40/2/0
39.4/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc01:16,57 01:15,14 02:31,7247.96/46,20/0/2
  KUBÍČEK Tomáš 1996 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.00:00,00 01:00,80 01:00,80 0/0/0
  POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov01:06,61 00:00,00 01:06,61 0/0/0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 2 Pardub.01:09,28 01:10,25 02:19,53 60/18/0
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:09,99 01:10,43 02:20,420.89/0,653/0/19
3. PETERKOVÁ Hana 1987 MT Č.Kruml.01:12,88 01:10,08 02:22,963.43/2,547/6/0
4.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:37,28 01:23,92 03:01,2141.68/29,942/0/13
5.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:40,62 01:31,40 03:12,0252.49/37,638/0/7
  MRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava00:00,00 01:28,99 01:28,99 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3