vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu

21.07.2012   řeka Otava, slalomová dráha
ředitel: Ondřej Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Vondra Jan 1988 1 Dukla B.76.88 2 80.05 0 78.88 223
2.2/Buchtel Martin 1982 1 Hubertus77.64 2 82.05 0 79.640.76/1,0215
3.1/VMLepík Filip 1976 2+ Hubertus84.04 2 82.60 0 82.603.72/4,7207
4.2/VMTůma Martin 1972 2+ Hubertus0.00 0 83.14 0 83.144.26/5,4203
5.1/DSZvolánek Jan 1995 2 SKVS ČB86.76 2 83.83 0 83.834.95/6,3199
6.2/DSŠedivý Jakub 1994 2+ Č.Lípa85.66 2 84.00 0 84.005.12/6,5195
7.3/DSPechlát Hynek 1995 2 SKVS ČB87.94 2 85.83 0 85.836.95/8,8191
8.3/Suchý Ondřej 1979 2+ Dukla B.85.85 0 87.25 0 85.856.97/8,8187
9.3/VMPrell Pavel 1976 2+ Kralupy85.95 2 86.01 0 86.017.13/9,0183
10.4/VMRaab David 1969 2 Žel.Brod88.93 0 86.96 0 86.968.08/10,2179
11.4/Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy90.22 0 87.12 0 87.128.24/10,4175
12.5/VMGrossmann Petr 1974 2 Loko Plz87.27 0 88.78 0 87.278.39/10,6171
13.1/DMŠupolík Pavel 1997 2+ Kralupy88.75 0 87.42 0 87.428.54/10,8167
14.2/DMKraus Filip 1997 2 ČSAD Plz90.18 0 87.51 0 87.518.63/10,9163
15.3/DMČervenka Ondřej 1996 2 Hubertus85.91 2 86.78 50 87.919.03/11,4159
16.6/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice89.77 0 89.13 8 89.7710.89/13,8155
17.5/Lenc Miroslav 1986 2 SKVS ČB90.19 0 90.82 0 90.1911.31/14,3151
18.1/VNeugebauer Roman 1965 2 Ostrava90.95 0 90.34 0 90.3411.46/14,5147
19.7/VMBoček Zdeněk 1975 2 SKVS ČB90.56 0 90.95 0 90.5611.68/14,8143
20.4/DMBrázda Vendelín 1996 2 Kralupy92.27 2 91.53 0 91.5312.65/16,0139
21.6/Pokorný Ondřej 1987 2 SKVS ČB93.98 10 92.31 0 92.3113.43/17,0135
22.2/VMaceček Dušan 1962 2 Hubertus93.48 0 93.09 0 93.0914.21/18,0131
23.3/VŠedivý Václav 1966 2 Č.Lípa93.14 0 93.99 0 93.1414.26/18,1127
24.4/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa95.54 4 94.20 0 94.2015.32/19,4123
25.7/Bouzek Filip 1992 2 Sušice97.02 56 91.27 4 95.2716.39/20,8119
26.8/VMŠindelář Pavel 1970 2 Loko Plz98.83 0 96.28 0 96.2817.40/22,1115
27.1/ŽSLerch Adam 1998 2 Klášter.103.55 62 96.32 0 96.3217.44/22,1111
28.1/ŽMZima Tomáš 2000 2 Roudnice96.66 0 94.99 2 96.6617.78/22,5107
29.5/VGaluška Vladislav 1965 2 Sušice101.24 50 94.95 2 96.9518.07/22,9103
30.1/VSHron Jiří 1951 2 Rakovník101.89 0 98.45 0 98.4519.57/24,899
31.6/VKoudelka Tomáš 1964 2 Č.Kruml.102.10 0 98.48 0 98.4819.60/24,895
32.8/Jilma Martin 1989 2 L.Tábor99.21 0 100.24 2 99.2120.33/25,891
33.2/VSBuchtel Eduard 1951 3 Ot.Strak99.40 2 97.62 2 99.6220.74/26,387
34.7/VMachuta Zdeněk 1964 3 Kralupy105.93 4 100.29 0 100.2921.41/27,183
35.9/VMKysela David 1977 2 Kralupy102.70 0 98.34 2 100.3421.46/27,279
36.8/VNeuwirth Josef 1961 2 Hubertus98.93 4 98.87 2 100.8721.99/27,975
37.2/ŽMZapletal Mikuláš 2000 2 Dukla B.99.02 2 99.48 2 101.0222.14/28,171
38.9/Dolista Jan 1987 2 Kralupy97.14 4 97.93 4 101.1422.26/28,267
39.9/VHájek Roman 1963 2 Ostrava102.45 0 102.54 0 102.4523.57/29,963
40.10/VMHorák David 1976 2 SKŽižkov107.19 0 103.94 0 103.9425.06/31,859
41.10/VMaikranz Petr 1967 3 Ostrava106.68 2 102.13 2 104.1325.25/32,055
42.4/DSSofron Daniel 1995 2 ČSAD Plz102.60 2 104.79 4 104.6025.72/32,651
43.2/ŽSKyzlík Milan 1999 2 Roudnice102.99 2 106.65 4 104.9926.11/33,147
44.11/VMBeran Jan 1969 3 KVS Pha4105.42 6 103.28 2 105.2826.40/33,543
45.11/VChod Václav 1961 2 Blovice103.56 2 108.17 52 105.5626.68/33,842
46.5/DMPechman Vojtěch 1997 3 Roudnice111.77 0 106.23 0 106.2327.35/34,741
47.3/ŽMPohanka Vítek 2000 2 Klatovy107.54 0 106.60 0 106.6027.72/35,140
48.6/DMMiller Jan 1997 2 Turnov100.83 6 104.43 52 106.8327.95/35,439
49.3/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus112.09 0 109.11 0 109.1130.23/38,338
50.4/VSProcházka Miloš 1954 3 Hubertus111.71 0 107.21 2 109.2130.33/38,537
51.7/DMHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor116.86 0 107.48 2 109.4830.60/38,836
52.3/ŽSŠtercl Vít 1999 3 Dukla B.108.33 2 107.12 8 110.3331.45/39,935
53.4/ŽSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek113.54 0 110.83 0 110.8331.95/40,534
54.8/DMSahula Vojtěch 1997 3 Benátky111.51 6 110.98 0 110.9832.10/40,733
55.4/ŽMBárta Jan 2000 3 Kralupy113.90 2 111.87 0 111.8732.99/41,832
56.10/Letko Radek 1978 3 SKŽižkov111.76 6 108.10 4 112.1033.22/42,131
57.5/ŽSZvolánek Filip 1999 3 Bechyně112.75 4 110.18 2 112.1833.30/42,230
58.1/PŽKrejčí Jakub 2002 - SKVS ČB115.90 4 112.86 0 112.8633.98/43,10
59.5/VSDodal Jan 1953 3 Boh.Pha114.11 0 113.44 0 113.4434.56/43,829
60.12/VKoshelev Sergey 1960 - Rusko155.17 54 111.02 4 115.0236.14/45,80
61.6/VSPártl Mirek 1954 3 Č.Kruml.115.58 0 116.48 0 115.5836.70/46,528
62.7/VSGrossmann Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.116.04 0 114.23 4 116.0437.16/47,127
63.8/VSJilma Ivan 1957 3 L.Tábor116.90 0 117.06 2 116.9038.02/48,226
64.9/VSVondra Václav 1957 3 Ot.Strak118.53 2 115.14 2 117.1438.26/48,525
65.12/VMBrebta Vladimír 1972 3 Jablonec131.21 2 117.21 0 117.2138.33/48,624
66.5/ŽMBeran Václav 2000 3 USK Pha123.70 8 115.34 2 117.3438.46/48,823
67.11/Benhák Jan 1988 3 Jablonec115.61 6 112.43 6 118.4339.55/50,122
68.10/VSHeger Miroslav 1955 3 Rakovník123.24 2 119.09 0 119.0940.21/51,021
69.13/VNovák Jindřich 1964 0 Kralupy124.34 0 120.00 0 120.0041.12/52,120
70.6/ŽMWendl Denis 2000 3 Horš.Týn116.39 4 113.64 8 120.3941.51/52,619
71.6/ŽSHalík Ondřej 1999 3 Horš.Týn126.85 8 114.40 6 120.4041.52/52,618
72.14/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník120.63 0 118.68 4 120.6341.75/52,917
73.11/VSZýka Petr 1951 3 ČSAD Plz129.08 2 122.38 0 122.3843.50/55,116
74.13/VMŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek118.52 4 121.23 8 122.5243.64/55,315
75.12/VSNedvídek František 1944 3 Dv.Král.120.87 2 126.75 6 122.8743.99/55,814
76.2/PŽWendl Samuel 2003 - Horš.Týn129.20 6 123.96 0 123.9645.08/57,20
77.3/PŽLerch Eduard 2002 - Klášter.124.94 0 124.54 0 124.5445.66/57,90
78.4/PŽTáborský Jan 2003 - Horš.Týn122.21 4 122.07 6 126.2147.33/60,00
79.7/ŽSKuneš David 1998 3 Horš.Týn126.04 2 129.00 2 128.0449.16/62,313
80.13/VSBenhák Jiří 1956 3 Jablonec128.60 4 124.57 4 128.5749.69/63,012
81.5/PŽMalý Filip 2002 - KVSPísek133.67 54 125.17 4 129.1750.29/63,80
82.7/ŽMRezek Tomáš 2001 3 SKVS ČB139.56 54 123.26 6 129.2650.38/63,911
83.6/PŽSahula Matěj 2003 - Benátky147.73 6 125.81 4 129.8150.93/64,60
84.8/ŽMŠvejd Jakub 2001 3 Sušice127.89 2 129.70 50 129.8951.01/64,710
85.12/Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky128.25 8 124.39 6 130.3951.51/65,39
86.7/PŽKrál Adam 2003 - USK Pha142.41 8 132.00 0 132.0053.12/67,30
87.8/PŽKirchner David 2002 - Dukla B.141.95 4 132.78 2 134.7855.90/70,90
88.13/Matějka Jaroslav 1993 0 Ot.Strak143.18 10 129.37 6 135.3756.49/71,68
89.9/PŽHoral Vojtěch 2002 - Horš.Týn131.16 6 134.90 52 137.1658.28/73,90
90.9/ŽMKalina Vojtěch 2001 0 Vlašim130.15 8 126.68 56 138.1559.27/75,17
91.14/VMSahula Martin 1968 0 Benátky134.48 4 128.54 56 138.4859.60/75,66
92.14/Bureš Jan 1978 3 Sušice141.18 8 134.41 6 140.4161.53/78,05
93.10/ŽMCubr Filip 2000 0 ČSAD Plz133.94 14 130.69 58 147.9469.06/87,64
94.8/ŽSLeitner Zdeněk 1998 0 Hubertus153.24 8 140.95 8 148.9570.07/88,83
95.9/ŽSŘáha Oldřich 1998 0 L.Žatec152.09 52 145.85 4 149.8570.97/90,02
96.11/ŽMBláha Petr 2000 0 ČSAD Plz144.21 62 143.26 8 151.2672.38/91,81
97.10/PŽUrbánek Matyáš 2002 - USK Pha145.18 10 144.40 58 155.1876.30/96,70
98.10/ŽSSofron Tomáš 1999 0 ČSAD Plz144.77 64 153.50 8 161.5082.62/104,70
99.11/PŽŠvejd Jan 2004 - Sušice147.57 14 140.40 56 161.5782.69/104,80
100.15/VBabor Stanislav 1958 0 Č.Kruml.154.82 10 143.29 50 164.8285.94/109,00
101.11/ŽSBareš Antonín 1998 3 Štětí140.78 56 138.67 56 194.67115.79/146,80
102.9/DMFormánek Lukáš 1997 0 SKVS ČB156.10 54 153.16 52 205.16126.28/160,10
103.12/ŽMBrázda Jáchym 2001 0 Kralupy0.00 0 155.12 54 209.12130.24/165,10
104.15/VMPražák Radek 1972 0 L.Tábor194.27 58 207.18 10 217.18138.30/175,30
105.12/ŽSČerný Tomáš 1998 0 KVSPísek231.82 8 164.24 256 239.82160.94/204,00
106.12/PŽŠedivý Jan 2003 - SKVS ČB269.46 160 239.84 68 307.84228.96/290,30
107.13/PŽŠindelář Jan 2002 - Loko Plz173.11 406 181.30 252 433.30354.42/449,30
108.14/PŽNovák Michal 2003 - Kralupy260.62 218 208.65 268 476.65397.77/504,30
109.15/PŽŠedivý Vít 2004 - SKVS ČB205.51 560 188.85 460 648.85569.97/722,60
110.16/PŽPípal Zbyněk 2003 - SK VS ČB323.66 556 246.77 514 760.77681.89/864,50
111.17/PŽBarták Matouš 2005 - Kadaň64.98 752 68.60 708 776.60697.72/884,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSGalušková Karolína 1995 1 Sušice88.94 0 86.38 2 88.38 83
2.1/VGrossmannová Zdenka 1965 2+ Dukla B.97.78 0 98.43 0 97.789.40/10,675
3.1/ŽSFišerová Tereza 1998 2+ Roudnice99.16 0 100.25 0 99.1610.78/12,271
4.1/Krejčová Kristýna 1991 2 Kralupy99.81 0 100.09 0 99.8111.43/12,967
5.1/DMHilgertová Amálie 1997 2+ USK Pha102.60 0 100.31 0 100.3111.93/13,563
6.2/DMKoblencová Anna 1997 2+ Kralupy100.76 0 108.08 0 100.7612.38/14,059
7.3/DMPospíchalová Simona 1997 2+ Kadaň102.17 0 104.41 2 102.1713.79/15,655
8.1/ŽMBlažková Tereza 2000 2 USK Pha104.20 0 107.67 2 104.2015.82/17,951
9.1/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň107.56 0 105.96 0 105.9617.58/19,947
10.2/VBenešová Marie 1961 2 Sušice105.96 0 109.87 0 105.9617.58/19,943
11.2/Pártlová Andrea 1988 2 Č.Kruml.111.29 2 106.65 0 106.6518.27/20,739
12.3/VLagnerová Jana 1959 2 Soběslav112.26 0 107.78 0 107.7819.40/22,035
13.4/DMBrázdová Johana 1997 2 Kralupy108.64 0 106.73 4 108.6420.26/22,931
14.2/VMGalušková Anna 1970 2 Sušice107.92 2 109.41 0 109.4121.03/23,827
15.3/Pokorná Iva 1985 3 SKVS ČB109.88 2 113.99 2 111.8823.50/26,623
16.2/ŽMGalušková Antonie 2001 3 Sušice112.11 0 113.81 0 112.1123.73/26,819
17.4/Zástěrová Anna 1989 0 So Písek112.94 0 115.27 0 112.9424.56/27,818
18.2/ŽSDaille Viviana 1998 - Francie122.03 0 115.03 0 115.0326.65/30,20
19.5/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor115.40 0 118.48 0 115.4027.02/30,617
20.2/DSMašková Kateřina 1995 3 Hubertus116.95 4 115.50 2 117.5029.12/32,916
21.6/Šrámková Michaela 1991 3 Sušice116.73 2 115.90 4 118.7330.35/34,315
22.3/VMBorská Alena 1976 3 SKVS ČB128.59 2 124.01 0 124.0135.63/40,314
23.3/ŽMKyzlíková Monika 2001 3 Roudnice125.33 0 133.19 2 125.3336.95/41,813
24.1/PŽŽatecká Nikola 2002 - KVSPísek125.85 0 126.42 0 125.8537.47/42,40
25.5/DMPrüherová Alžběta 1996 2 SKVS ČB126.33 2 131.34 0 128.3339.95/45,212
26.4/VDaille Michaela 1967 - Francie127.03 2 128.88 0 128.8840.50/45,80
27.3/ŽSPetriláková Ludmila 1998 3 Hubertus127.26 2 128.41 2 129.2640.88/46,311
28.7/Dvořáková Hana 1990 0 SKVS ČB130.00 0 131.21 0 130.0041.62/47,110
29.4/VMBeranová Eliška 1970 3 KVS Pha4129.10 4 126.31 4 130.3141.93/47,49
30.3/DSKoudelková Kateřina 1995 3 Č.Kruml.134.48 4 131.66 0 131.6643.28/49,08
31.4/ŽMStrasserová Bára 2001 0 L.Žatec130.39 2 143.20 2 132.3944.01/49,87
32.8/Vanková Markéta 1979 3 Hubertus127.31 6 130.43 4 133.3144.93/50,86
33.4/ŽSMílová Terezie 1998 3 Trutnov128.47 14 123.85 12 135.8547.47/53,75
34.9/Kudějová Kristýna 1988 3 Kralupy135.03 6 130.88 6 136.8848.50/54,94
35.2/PŽDvořáková Dominika 2002 - Dukla B.146.66 2 129.37 8 137.3748.99/55,40
36.10/Veselá Jitka 1991 3 Klatovy138.78 6 137.21 2 139.2150.83/57,53
37.1/VSPanenková Alena 1952 0 RK Troja145.78 0 136.73 4 140.7352.35/59,22
38.11/Benháková Anna 1993 0 Jablonec146.42 58 144.91 4 148.9160.53/68,51
39.5/VMZelenková Iva 1974 0 Trutnov180.22 6 147.03 6 153.0364.65/73,20
40.5/ŽMKrálová Adéla 2001 0 USK Pha156.10 2 159.45 2 158.1069.72/78,90
41.6/ŽMMalá Kateřina 2000 0 KVSPísek172.79 0 160.98 0 160.9872.60/82,10
42.3/PŽFilipi Viktorie 2002 - Č.Lípa154.85 12 159.85 6 165.8577.47/87,70
43.5/VKrejčová Vlasta 1966 0 Roztoky200.90 110 196.70 4 200.70112.32/127,10
44.4/PŽPřikrylová Ema 2003 - Tesla Bo193.98 900 224.87 4 228.87140.49/159,00
45.5/PŽPražáková Nela 2003 - VS Tábor205.64 56 199.37 56 255.37166.99/188,90
46.6/PŽBeranová Hana 2003 - USK Pha205.57 58 176.28 202 263.57175.19/198,20
47.5/ŽSHonischová Barbora 1999 0 Kadaň167.06 114 208.94 156 281.06192.68/218,00
48.7/ŽMChalupská Jana 2000 0 Kadaň179.42 162 179.11 162 341.11252.73/286,00
49.7/PŽPajmová Sandra 2002 - Kadaň185.53 212 209.84 160 369.84281.46/318,50
50.8/PŽNováková Denisa 2003 - Kralupy178.79 308 165.65 460 486.79398.41/450,80
51.9/PŽHojdová Eliška 2005 - Horš.Týn249.95 252 261.84 258 501.95413.57/467,90
52.10/PŽHalíková Johanka 2003 - Horš.Týn82.93 502 83.75 650 584.93496.55/561,80
53.11/PŽMalá Anna 2004 - KVSPísek137.32 452 141.31 752 589.32500.94/566,80
54.12/PŽPechlátová Nikola 2004 - Sušice179.15 456 171.41 456 627.41539.03/609,90
55.13/PŽHojdová Markéta 2007 - Horš.Týn104.81 606 97.51 650 710.81622.43/704,30
56.14/PŽŽatecká Taťána 2007 - KVSPísek90.76 750 90.08 900 840.76752.38/851,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSCepek Marek 1994 1 SKVS ČB93.17 0 90.72 0 90.72 166
2.2/DSPospíchal Radek 1994 2+ SKVS ČB92.03 4 91.44 0 91.440.72/0,8158
3.1/VMKrejčí Karel 1972 2 SKVS ČB92.17 2 91.45 0 91.450.73/0,8150
4.1/Suchý Matěj 1986 2+ Dukla B.92.91 0 93.73 2 92.912.19/2,4142
5.1/DMMatula Roman 1996 2+ Kralupy93.22 0 95.28 0 93.222.50/2,8138
6.2/Hojda Jakub 1993 1 Horš.Týn93.15 2 91.29 2 93.292.57/2,8134
7.2/VMBuchnar Vladimír 1976 3 SKŽižkov96.18 4 93.36 0 93.362.64/2,9130
8.3/VMKučera Tomáš 1970 1 RK Troja93.67 0 93.29 2 93.672.95/3,3126
9.3/Šeba Patrik 1992 2 Kralupy97.24 0 94.99 0 94.994.27/4,7122
10.4/VMMiller Jan 1968 2+ Turnov95.50 0 95.19 0 95.194.47/4,9118
11.4/Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy97.06 0 95.19 0 95.194.47/4,9114
12.5/VMPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB95.26 0 94.74 2 95.264.54/5,0110
13.6/VMŠťastný Jan 1970 2 Pardub.99.93 2 95.33 0 95.334.61/5,1106
14.1/ŽSLerch Adam 1998 2 Klášter.97.71 0 97.61 2 97.716.99/7,7102
15.3/DSVlčnovský Vilém 1994 2+ SKVS ČB95.77 2 95.78 2 97.777.05/7,898
16.1/VKašpar Martin 1967 2 SKŽižkov98.20 0 100.15 0 98.207.48/8,294
17.5/Pokorný Ondřej 1985 2 KVSPísek104.35 6 99.62 0 99.628.90/9,890
18.6/Jícha Dušan 1982 2 So Písek101.72 2 99.87 0 99.879.15/10,186
19.2/DMŠupolík Pavel 1997 3 Kralupy101.06 2 98.14 2 100.149.42/10,482
20.2/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa104.39 4 101.41 0 101.4110.69/11,878
21.7/Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn104.54 0 101.53 0 101.5310.81/11,974
22.3/VVětrovský Jiří 1966 2 Zbraslav103.49 0 0.00 0 103.4912.77/14,170
23.7/VMHojda Ladislav 1973 3 Horš.Týn107.49 2 103.62 0 103.6212.90/14,266
24.8/VMVorel Zdeněk 1974 2 Pardub.111.90 2 103.69 0 103.6912.97/14,362
25.9/VMČekal Josef 1970 2 Klášter.104.23 0 104.98 0 104.2313.51/14,958
26.8/Hrádek Petr 1987 3 So Písek100.32 4 104.33 0 104.3213.60/15,054
27.4/VKuna Alois 1960 2 SKVS ČB105.80 0 104.39 0 104.3913.67/15,150
28.1/VSHák Jiří 1952 2 Trutnov104.88 0 108.47 2 104.8814.16/15,646
29.5/VSýkora Jaroslav 1961 3 Hubertus108.08 0 104.96 0 104.9614.24/15,742
30.10/VMTáborský Pavel 1972 2 Horš.Týn105.14 0 106.10 4 105.1414.42/15,938
31.4/DSHabich Karel 1994 3 VS Tábor115.29 4 105.72 0 105.7215.00/16,537
32.11/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy106.25 0 109.30 2 106.2515.53/17,136
33.12/VMŘežábek Martin 1973 3 RK Troja109.70 4 108.54 0 108.5417.82/19,635
34.1/ŽMZima Tomáš 2000 3 Roudnice107.63 6 109.01 0 109.0118.29/20,234
35.2/VSHron Jiří 1951 3 Rakovník115.17 0 110.12 0 110.1219.40/21,433
36.13/VMBoček Zdeněk 1975 3 SKVS ČB108.74 2 0.00 0 110.7420.02/22,132
37.6/VKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L111.22 0 110.42 2 111.2220.50/22,631
38.2/ŽSKuna Václav 1998 3 SKVS ČB109.61 2 111.83 0 111.6120.89/23,030
39.7/VRenčín Tomáš 1961 2 Sláv.HK112.55 0 0.00 0 112.5521.83/24,129
40.3/ŽSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek115.91 50 112.63 0 112.6321.91/24,228
41.8/VMulač Oldřich 1961 3 Hubertus113.74 0 112.79 0 112.7922.07/24,327
42.2/ŽMWendl Denis 2000 3 Horš.Týn125.21 10 114.83 0 114.8324.11/26,626
43.9/VPšenička Luděk 1960 2 Rakovník117.00 52 114.98 0 114.9824.26/26,725
44.10/VČervenka Jaroslav 1964 3 Hubertus133.44 0 115.34 0 115.3424.62/27,124
45.3/VSKrechler Miroslav 1952 0 Jihlava124.67 2 113.53 2 115.5324.81/27,323
46.11/VKubát Jiří 1959 3 Klatovy119.21 4 114.16 2 116.1625.44/28,022
47.12/VNeugebauer Roman 1965 0 Ostrava122.46 2 114.38 2 116.3825.66/28,321
48.14/VMLerch David 1972 3 Klášter.120.74 0 116.44 0 116.4425.72/28,420
49.13/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor125.85 0 114.44 2 116.4425.72/28,419
50.14/VKeller Miloslav 1962 3 VS Tábor110.63 6 109.97 52 116.6325.91/28,618
51.5/DSPospíšil Adrian 1995 3 Trutnov114.94 2 114.84 4 116.9426.22/28,917
52.15/VHájek Martin 1964 3 SKŽižkov118.35 4 115.19 2 117.1926.47/29,216
53.3/DMMiller Jan 1997 3 Turnov118.62 0 113.27 4 117.2726.55/29,315
54.9/Vadlejch Jan 1989 3 SKVS ČB113.41 4 118.04 0 117.4126.69/29,414
55.4/VSPanenka Petr 1947 0 RK Troja126.74 0 119.27 0 119.2728.55/31,513
56.16/VKrofta Zdeněk 1959 3 VS Tábor121.49 0 119.45 0 119.4528.73/31,712
57.4/ŽSPřikryl Matěj 1999 3 Tesla Bo121.06 4 115.79 4 119.7929.07/32,011
58.5/VSHoral Martin 1957 3 Horš.Týn119.33 4 115.95 4 119.9529.23/32,210
59.5/ŽSZapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.119.15 2 120.22 2 121.1530.43/33,59
60.10/Krofta Jindřich 1990 0 VS Tábor126.29 2 119.49 2 121.4930.77/33,98
61.4/DMHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor105.28 300 120.37 6 126.3735.65/39,37
62.6/VSNedvídek František 1944 3 Dv.Král.133.46 0 126.91 0 126.9136.19/39,96
63.7/VSPoula Jan 1955 3 Sláv.KV126.99 0 0.00 0 126.9936.27/40,05
64.8/VSHolý Jiří 1957 3 Rakovník134.46 0 125.86 2 127.8637.14/40,94
65.17/VMíl Pavel 1967 3 Trutnov132.83 0 135.71 52 132.8342.11/46,43
66.3/ŽMPohanka Vítek 2000 3 Klatovy131.80 2 133.71 0 133.7142.99/47,42
67.9/VSKrejčí Antonín 1955 0 Kralupy139.53 0 135.52 0 135.5244.80/49,41
68.11/Krofta Dominik 1993 0 VS Tábor144.36 0 131.64 4 135.6444.92/49,50
69.5/DMKuneš Karel 1997 0 Horš.Týn132.37 6 143.16 52 138.3747.65/52,50
70.12/Pokorný Jaroslav 1986 0 KVSPísek0.00 0 132.51 8 140.5149.79/54,90
71.18/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň164.36 0 146.65 8 154.6563.93/70,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKoblencová Anna 1997 2 Kralupy111.45 0 108.94 2 110.94 24
2.1/ŽSČekalová Bára 1998 2+ Klášter.115.60 0 111.46 0 111.460.52/0,520
3.1/VGrossmannová Zdenka 1965 0 Dukla B.116.66 0 116.18 0 116.185.24/4,716
4.2/ŽSFišerová Tereza 1998 3 Roudnice115.88 4 114.91 2 116.915.97/5,412
5.2/DMPospíchalová Simona 1997 2 Kadaň117.91 2 115.85 2 117.856.91/6,28
6.1/Krejčová Kristýna 1991 3 Kralupy124.09 0 118.00 0 118.007.06/6,47
7.2/Plašilová Martina 1985 3 SKŽižkov119.24 2 118.04 2 120.049.10/8,26
8.1/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň127.55 0 0.00 0 127.5516.61/15,05
9.3/DMHilgertová Amálie 1997 3 USK Pha129.23 2 126.27 6 131.2320.29/18,34
10.4/DMBrázdová Johana 1997 0 Kralupy131.52 8 127.29 4 131.2920.35/18,33
11.3/ŽSDaille Viviana 1998 - Francie137.75 2 139.64 0 139.6428.70/25,90
12.1/ŽMGalušková Antonie 2001 0 Sušice149.56 8 138.67 2 140.6729.73/26,82
13.3/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor151.16 8 141.53 2 143.5332.59/29,41
14.4/ŽSMílová Terezie 1998 3 Trutnov144.22 8 139.61 4 143.6132.67/29,40
15.2/VMGalušková Anna 1970 0 Sušice177.92 2 160.61 0 160.6149.67/44,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
107.07 6 103.85 0 103.85 82
2.2/Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
107.21 0 103.74 2 105.741.89/1,874
3.1/VMVorel Zdeněk
Šťastný Jan
1974
1970
2 Pardub.
Pardub.
108.78 0 105.24 6 108.784.93/4,766
4.1/VVala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
3 VS Tábor
VS Tábor
109.02 52 106.16 4 110.166.31/6,158
5.2/VMMachuta Zdeněk
Kučera Tomáš
1964
1970
2 Kralupy
RK Troja
0.00 0 110.79 0 110.796.94/6,754
6.2/VŠtercl Petr
Štercl Pavel
1966
1966
0 Dukla B.
Dukla B.
111.53 6 109.95 2 111.958.10/7,850
7.1/VSBenhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
111.46 2 111.89 4 113.469.61/9,346
8.3/Hojda Jakub
Wendl Miloslav
1993
1978
1 Horš.Týn
Horš.Týn
110.22 6 110.46 8 116.2212.37/11,942
9.2/VSHron Jiří
Nedvídek František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
116.49 0 116.79 0 116.4912.64/12,238
10.3/VRenčín Tomáš
Hajdučík Miroslav
1961
1962
2 Sláv.HK
Sláv.HK
120.73 0 116.51 0 116.5112.66/12,234
11.4/VHájek Martin
Kašpar Martin
1964
1967
2 SKŽižkov
SKŽižkov
113.46 4 114.39 4 117.4613.61/13,130
12.3/VMBoček Zdeněk
Jindrák Petr
1975
1969
2 SKVS ČB
Tech.Pha
112.99 6 118.62 6 118.9915.14/14,626
13.1/ŽSZapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
121.81 6 118.12 2 120.1216.27/15,722
14.5/VSýkora Jaroslav
Červenka Jaroslav
1961
1964
0 Hubertus
Hubertus
121.29 4 121.63 6 125.2921.44/20,618
15.4/Pospíchal Radek
Lenc Miroslav
1994
1952
1 SKVS ČB
SKVS ČB
120.27 6 118.40 8 126.2722.42/21,614
16.4/VMTůma Martin
Neugebauer Roman
1972
1965
0 Hubertus
Ostrava
124.43 6 122.91 4 126.9123.06/22,213
17.6/VHabich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
124.16 12 123.15 4 127.1523.30/22,412
18.5/VMPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
124.18 6 121.84 6 127.8423.99/23,111
19.7/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
129.31 0 125.88 2 127.8824.03/23,110
20.5/Šerá Zuzana
Cepek Marek
1992
1994
1 KVSPísek
SKVS ČB
121.76 8 122.00 6 128.0024.15/23,39
21.3/VSPanenka Petr
Krechler Miroslav
1947
1952
0 RK Troja
Jihlava
130.99 2 129.34 0 129.3425.49/24,58
23.4/VSKučera Tomáš
Poula Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
139.97 2 133.51 2 135.5131.66/30,57
24.9/VParaniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
131.21 6 132.82 6 137.2133.36/32,16
26.7/Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
137.62 4 139.14 6 141.6237.77/36,45
27.2/ŽSKuna Václav
Cepek Matěj
1998
1998
0 SKVS ČB
KVSPísek
138.40 10 133.64 8 141.6437.79/36,44
28.8/Krofta Zdeněk
Krofta Dominik
1959
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
139.73 6 136.14 8 144.1440.29/38,83
29.1/DMFišerová Tereza
Pospíchalová Simona
1998
1997
0 Roudnice
Kadaň
146.70 12 140.78 4 144.7840.93/39,42
30.3/ŽSGalušková Antonie
Přikryl Matěj
2001
1999
3 Sušice
Tesla Bo
136.15 14 141.31 10 150.1546.30/44,61
31.4/ŽSHalík Ondřej
Kuneš David
1999
1998
0 Horš.Týn
Horš.Týn
163.11 8 151.86 8 159.8656.01/53,90
32.10/VPšenička Václav
Pšenička Luděk
2001
1960
0 Rakovník
Rakovník
168.43 4 160.17 8 168.1764.32/61,90
34.9/Bouzek Filip
Pospíšilová Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
0.00 0 158.45 16 174.4570.60/68,00
35.6/VMKysela David
Kyselová Libuše
1977
1977
0 Kralupy
Kralupy
174.27 6 192.81 8 180.2776.42/73,60
36.2/DMBrázda Vendelín
Dalecká Kateřina
1996
1996
0 Kralupy
Kralupy
208.86 12 217.90 108 220.86117.01/112,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3