vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Brně

04.08.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.92.70 0 93.20 0 92.70 28
2.1/DSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.94.40 2 95.20 0 95.202.50/2,724
3.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja97.80 0 102.30 0 97.805.10/5,520
4.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.103.00 2 103.90 0 103.9011.20/12,116
5. RAŠNER Martin 1980 3 Šumperk102.50 2 103.90 2 104.5011.80/12,712
6.1/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc105.60 2 112.50 4 107.6014.90/16,18
7.2/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo108.80 2 108.80 0 108.8016.10/17,47
8.2/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí109.00 0 110.30 4 109.0016.30/17,66
9.2/VMMAREK Michal 1971 0 KK Brno113.80 0 112.30 0 112.3019.60/21,15
10.1/VSBŘEČKA Jan 1958 0 SKVeselí111.40 2 113.90 2 113.4020.70/22,34
11.3/VMURBAN Radek 1972 0 Šumperk109.70 6 112.30 2 114.3021.60/23,33
12.3/ZSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.124.90 8 113.30 4 117.3024.60/26,52
13.1/VPŘIKRYL Lubor 1965 3 Tesla Bo149.50 4 135.20 0 135.2042.50/45,81
14.4/ZSHALUZA David 2000 0 Šumperk145.90 4 139.50 8 147.5054.80/59,10
15.3/DSHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh171.10 4 150.10 4 154.1061.40/66,20
16.2/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk242.40 62 165.30 10 175.3082.60/89,10
17.1/ZMURBAN Daniel 2001 0 Šumperk221.10 56 176.30 8 184.3091.60/98,80
  VOGEL Zdeněk 1973 0 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno101.90 0 99.50 2 101.50 56
2.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc109.60 2 102.30 2 104.302.80/2,852
3.1/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh129.50 4 106.10 0 106.104.60/4,548
4.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 2 Olomouc107.90 0 107.10 0 107.105.60/5,544
5.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno107.20 0 105.20 2 107.205.70/5,640
6.2/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí113.00 0 115.30 0 113.0011.50/11,336
7.2/DMOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava123.50 6 109.60 4 113.6012.10/11,932
8.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc115.70 4 113.70 0 113.7012.20/12,028
9.2/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž122.90 4 116.60 0 116.6015.10/14,924
10.3/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava117.10 6 115.20 2 117.2015.70/15,520
11.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno116.30 2 118.90 2 118.3016.80/16,616
12.4/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava122.20 2 118.90 0 118.9017.40/17,112
13.3/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc125.10 0 119.00 0 119.0017.50/17,211
14.4/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc124.40 6 117.90 2 119.9018.40/18,110
15.5/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc116.00 4 122.80 2 120.0018.50/18,29
16.3/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.119.80 4 116.50 6 122.5021.00/20,78
17.1/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž123.20 0 119.60 4 123.2021.70/21,47
18.2/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž124.20 6 125.70 4 129.7028.20/27,86
19.5/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí131.80 2 134.30 0 133.8032.30/31,85
20.2/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná133.10 6 192.30 2 139.1037.60/37,04
21.6/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí134.40 6 135.00 8 140.4038.90/38,33
22.4/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak163.60 4 154.10 4 158.1056.60/55,82
23.4/U23BJALKOVÁ Tamara 1993 0 Šumperk192.10 10 156.40 2 158.4056.90/56,11
24.7/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava205.50 12 156.30 10 166.3064.80/63,80
25.3/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 0 Kroměříž174.30 10 173.60 4 177.6076.10/75,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMBEDNÁREK Jan
ŠMOLDAS František
1919
1983
3 Zábřeh
Zábřeh
134.70 0 132.30 12 134.70 17
2.1/ZSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
128.80 10 132.70 10 138.804.10/3,013
3.1/VKONEČNÝ Daniel
HRABEC Bohumil
1919
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
136.10 8 136.80 14 144.109.40/7,09
4.1/U23KREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1919
1996
2 KK Brno
KK Brno
133.50 12 144.60 4 145.5010.80/8,05
5.1/DSŠVUB Jakub
HAISLAR Ondřej
1919
1996
VS Desná
Zábřeh
142.40 12 145.10 4 149.1014.40/10,74
6.2/DSKOŠÍK Michal
KOŠÍKOVÁ Denisa
1919
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
148.50 2 140.10 56 150.5015.80/11,73
7.1/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Jan
1919
1999
2 Olomouc
Olomouc
147.70 16 154.70 16 163.7029.00/21,52
8.2/DMWALTER Jakub
HALUZA David
1919
1998
Šumperk
Šumperk
172.40 20 0.00 999 192.4057.70/42,81
9.1/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna
BEKOVÁ Kateřina
1920
2002
Ostrava
KK Opava
187.70 14 184.40 14 198.4063.70/47,30
10.2/ZSNACHTIGAL Richard
TICHÝ Štěpán
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
194.70 16 228.40 6 210.7076.00/56,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc80.30 0 82.40 4 80.30 95
2.1/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc84.00 0 85.60 64 84.003.70/4,691
3.2/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava85.00 2 89.60 2 87.006.70/8,387
4.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí86.40 2 87.30 2 88.408.10/10,183
5. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava86.80 2 91.50 6 88.808.50/10,679
6.3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno89.90 0 93.20 2 89.909.60/12,075
7.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava90.70 0 90.80 0 90.7010.40/13,071
8. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh89.00 4 88.80 2 90.8010.50/13,167
9.1/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava89.10 2 93.20 6 91.1010.80/13,463
10. WALOSZEK Jakub 1989 2 Ostrava88.40 50 88.10 4 92.1011.80/14,759
11. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava88.80 4 89.70 4 92.8012.50/15,655
12.1/VMTOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí94.40 2 93.40 2 95.4015.10/18,851
12.2/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava95.90 4 91.40 4 95.4015.10/18,847
14.3/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí94.50 2 98.70 0 96.5016.20/20,243
15.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava96.90 0 111.20 54 96.9016.60/20,739
16.3/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž97.90 0 98.40 0 97.9017.60/21,935
17.2/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh98.00 0 99.40 2 98.0017.70/22,031
18.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc97.20 2 99.50 0 99.2018.90/23,527
19.4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž101.00 0 101.50 0 101.0020.70/25,826
20.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno95.20 54 98.40 4 102.4022.10/27,525
21.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc100.00 4 104.90 2 104.0023.70/29,524
22.4/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná102.60 2 106.40 6 104.6024.30/30,323
23.1/VSPULTERA Zbyněk 1958 0 Šumperk108.40 0 109.40 4 108.4028.10/35,022
24.4/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž102.50 6 104.00 14 108.5028.20/35,121
25.3/VMURBAN Radek 1972 0 Šumperk117.00 4 107.20 2 109.2028.90/36,020
26.4/VMBALARIN Josef 1973 3 KK Opava109.50 2 109.60 0 109.6029.30/36,519
27. BŘEČKA Tomáš 1988 3 SKVeselí101.20 52 104.30 6 110.3030.00/37,418
28.5/VMNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno109.00 2 114.10 8 111.0030.70/38,217
29.5/VHRIC Dušan 1966 0 Olomouc119.60 56 111.40 0 111.4031.10/38,716
30.6/VMŠMOLDAS František 1975 3 Zábřeh111.00 2 112.60 4 113.0032.70/40,715
31.2/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.114.90 2 126.40 4 116.9036.60/45,614
32.6/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná117.10 0 131.90 14 117.1036.80/45,813
33.3/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.115.30 2 113.60 4 117.3037.00/46,112
33.4/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž115.20 8 107.30 10 117.3037.00/46,111
35.5/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná113.60 4 108.40 16 117.6037.30/46,510
36.4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc121.20 2 119.70 2 121.7041.40/51,69
37.5/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí120.10 6 118.00 8 126.0045.70/56,98
38.6/ZSČÁŇ Libor 1999 3 Val.Mez.123.00 8 128.30 20 131.0050.70/63,17
39.1/ZMSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž155.20 6 129.40 2 131.4051.10/63,66
40.5/DMNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno130.60 4 130.30 6 134.6054.30/67,65
41.2/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno134.00 2 131.40 8 136.0055.70/69,44
42.3/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc131.90 8 135.40 12 139.9059.60/74,23
43.4/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc142.20 6 146.70 4 148.2067.90/84,62
44.7/ZSLÁNA Matěj 2000 0 Ot.Strak157.40 4 155.00 14 161.4081.10/101,01
45.6/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk165.20 22 151.20 12 163.2082.90/103,20
46.5/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc166.10 2 161.60 4 165.6085.30/106,20
47.6/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava153.30 60 158.90 10 168.9088.60/110,30
48.8/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.161.00 10 206.50 62 171.0090.70/113,00
49.7/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk162.30 14 214.00 62 176.3096.00/119,60
50.9/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc194.50 8 136.60 314 202.50122.20/152,20
51.7/DMHYSEK Ondřej 1998 0 Olomouc233.40 316 215.10 360 549.40469.10/584,20
52.8/ZMVRBA Matěj 2002 0 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GROGER Matěj 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LÁTAL Filip 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno104.90 0 113.40 4 104.90 13
2.2/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc135.30 4 144.20 4 139.3034.40/32,89
3.1/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh175.80 50 152.00 0 152.0047.10/44,95
4.1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno163.20 2 152.20 4 156.2051.30/48,91
5.1/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava186.80 4 164.80 2 166.8061.90/59,00

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc132.00 6 128.90 0 128.90 0
2.1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc130.80 4 133.90 0 133.905.00/3,90
3.2/PZZRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc141.20 6 147.70 4 147.2018.30/14,20
4.3/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc147.10 10 148.80 0 148.8019.90/15,40
5.4/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc146.10 56 147.20 2 149.2020.30/15,70
6.5/PZZPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo147.80 10 149.40 0 149.4020.50/15,90
7.2/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc151.10 4 169.80 4 155.1026.20/20,30
8.3/PZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc149.80 8 149.30 60 157.8028.90/22,40
9.4/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk182.90 12 216.80 8 194.9066.00/51,20
10.5/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc204.30 112 213.70 56 269.70140.80/109,20
11.6/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc187.90 120 225.10 116 307.90179.00/138,90
12.7/PZMVRBA Jan 2003 0 KK Brno0.00 999 223.40 114 337.40208.50/161,80
13.8/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava0.00 999 148.70 208 356.70227.80/176,70
14.6/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc257.70 110 319.20 160 367.70238.80/185,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3