vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veselí n.M.

30.08.2015   řeka Morava v prostoru u silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žůrková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc108.89 0 110.05 0 108.89 0
2.1/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc115.70 2 120.92 0 117.708.81/8,10
3.2/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc117.79 0 120.05 4 117.798.90/8,20
4.2/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc120.08 0 132.54 10 120.0811.19/10,30
5.3/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc118.25 4 119.70 2 121.7012.81/11,80
6.3/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc124.61 0 146.49 0 124.6115.72/14,40
7.4/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc121.07 4 126.39 4 125.0716.18/14,90
8.5/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc132.37 2 133.82 0 133.8224.93/22,90
9.6/PZZRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná140.50 4 204.98 4 144.5035.61/32,70
10.7/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc146.08 0 157.18 6 146.0837.19/34,20
11.8/PZZRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc143.07 8 144.61 2 146.6137.72/34,60
12.9/PZZSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK146.28 2 146.95 4 148.2839.39/36,20
13.4/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc167.44 100 147.79 2 149.7940.90/37,60
14.5/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc152.67 0 186.87 2 152.6743.78/40,20
15.10/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná158.25 10 195.82 4 168.2559.36/54,50
16.6/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc194.05 54 196.55 8 204.5595.66/87,90
17.7/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc220.52 60 195.62 14 209.62100.73/92,50
18.8/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc177.47 62 182.13 70 239.47130.58/119,90
19.11/PZZŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh263.37 12 245.77 64 275.37166.48/152,90
  ŠOTEK Adam 2005 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAROŠ Michael 2006 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc98.33 0 102.24 2 98.33 19
2. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh99.71 0 101.95 2 99.711.38/1,415
3.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí105.38 0 114.12 6 105.387.05/7,211
4.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná105.86 2 109.76 0 107.869.53/9,77
5.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc108.25 0 113.54 4 108.259.92/10,16
6.1/U23MARTINKA Tomáš 1993 3 KK Brno107.11 6 105.87 4 109.8711.54/11,75
7.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc112.07 0 124.27 2 112.0713.74/14,04
8.2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc111.31 4 114.36 2 115.3116.98/17,33
9.3/ZSHALA Jiří 2002 Olomouc114.05 4 114.45 2 116.4518.12/18,42
10.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 SKVeselí114.10 4 119.80 0 118.1019.77/20,11
11.2/VPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž114.53 4 4.00 999 118.5320.20/20,50
  VAVRLA Adam 2000 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava97.11 2 96.03 0 96.03 28
2.1/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc96.45 0 99.64 0 96.450.42/0,424
3.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí95.76 2 99.91 2 97.761.73/1,820
4. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh99.63 0 100.14 0 99.633.60/3,716
5.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc100.51 4 101.93 0 101.935.90/6,112
6.3/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí101.51 2 104.11 0 103.517.48/7,88
7.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc107.19 0 112.61 6 107.1911.16/11,67
8.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc110.45 0 110.98 6 110.4514.42/15,06
9.2/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc113.27 0 113.47 2 113.2717.24/18,05
10.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž110.27 4 110.91 4 114.2718.24/19,04
11.4/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK130.04 0 147.67 50 130.0434.01/35,43
12.4/ZSMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami138.64 4 144.01 8 142.6446.61/48,52
13.5/ZSMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami153.92 16 138.46 10 148.4652.43/54,61
14.5/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK152.80 4 177.45 8 156.8060.77/63,30
15.6/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc176.09 2 187.18 6 178.0982.06/85,50
  NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
1993
1993
3 Kroměříž
KK Brno
117.51 10 117.61 62 127.51 4
2. KOŠÍKOVÁ Denisa
KOŠÍK Ivo
2002
1969
3 SKVeselí
SKVeselí
127.87 0 4.00 999 127.870.36/0,33
3.2/U23IVÁNEK Roman
KOŠÍK Michal
2002
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
4.00 999 129.29 8 137.299.78/7,72
4.1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
136.66 2 177.77 110 138.6611.15/8,71

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc80.22 2 78.39 0 78.39 53
2.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí85.59 0 84.88 0 84.886.49/8,345
3. POLINSKYI Igor 1990 3 Kroměříž88.24 0 94.08 2 88.249.85/12,641
4. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh88.57 0 88.70 0 88.5710.18/13,037
5.1/VKOŠÍK Ivo 1969 SKVeselí91.11 0 93.92 0 91.1112.72/16,233
6.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí94.11 0 95.05 0 94.1115.72/20,129
7.2/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc94.26 2 99.00 4 96.2617.87/22,825
8.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž97.51 0 96.86 4 97.5119.12/24,421
9.1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc97.71 0 102.40 0 97.7119.32/24,620
10. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí97.94 2 99.28 2 99.9421.55/27,519
11.2/U23MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž98.78 2 107.26 10 100.7822.39/28,618
12.3/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc101.27 0 103.14 8 101.2722.88/29,217
13.4/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc99.91 2 101.29 0 101.2922.90/29,216
14.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc102.66 0 105.89 2 102.6624.27/31,015
15.3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc103.74 0 105.49 2 103.7425.35/32,314
16.5/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž105.77 0 104.29 0 104.2925.90/33,013
17.6/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc104.92 0 105.65 6 104.9226.53/33,812
18. KOZUMPLÍK Matouš 1986 SKVeselí108.09 0 106.01 0 106.0127.62/35,211
19.1/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK106.40 2 4.00 999 108.4030.01/38,310
20.1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno109.79 2 110.47 0 110.4732.08/40,99
21.7/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž109.05 6 108.96 2 110.9632.57/41,58
22.2/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami114.62 0 114.30 14 114.6236.23/46,27
23.4/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná115.96 0 118.67 2 115.9637.57/47,96
24.5/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc116.84 2 118.00 0 118.0039.61/50,55
25.6/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno118.26 0 117.07 4 118.2639.87/50,94
26.8/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh117.32 4 121.66 0 121.3242.93/54,83
27.9/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK119.83 2 161.13 8 121.8343.44/55,42
28.7/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž122.37 0 138.06 4 122.3743.98/56,11
29.8/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc126.23 0 140.05 4 126.2347.84/61,00
30.9/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná128.53 2 150.70 4 130.5352.14/66,50
31.10/ZSHEINRICH Daniel 2001 Tzunami127.69 4 133.09 14 131.6953.30/68,00
32.10/ZMPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh130.92 2 134.43 4 132.9254.53/69,60
33.11/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná146.19 0 136.21 2 138.2159.82/76,30
34.11/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK139.08 2 165.90 10 141.0862.69/80,00
35.12/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc131.99 56 163.49 8 171.4993.10/118,80
  RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc107.35 0 108.84 0 107.35 7
2.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava107.93 0 109.13 2 107.930.58/0,53
3.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí108.90 0 107.58 2 108.901.55/1,42
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc115.70 4 139.13 0 119.7012.35/11,51
5.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc126.46 0 132.33 6 126.4619.11/17,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3