Sjezd na Chrudimce

16.05.2019   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto14:22,30 27
2.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.15:09,4047.10/5,519
3.2/VMUNCAJTÍK Lukáš 1984 3 Pardub.15:44,8082.50/9,615
4.1/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.16:33,90131.60/15,311
5.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.17:33,10190.80/22,17
6.2/DMNĚMEC Radek 2004 Pardub.17:55,80213.50/24,86
7.1/DSJENČEK Michal 2002 Pardub.17:56,90214.60/24,95
8.3/DMREICHL Jakub 2003 Pardub.18:24,70242.40/28,14
9.2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto18:41,50259.20/30,13
10.2/DSZEMEN Tomáš 2001 Pardub.18:42,50260.20/30,22
11.3/DSKAŠPAR Lukáš 2001 Pardub.18:56,30274.00/31,81
12.1/ZMZÁKOUTSKÝ Petr 2008 Pardub.19:05,40283.10/32,80
13.3/ZSKOTĚRA Vojtěch 2006 Pardub.19:11,40289.10/33,50
14.1/U23KOTĚRA Matouš 2000 Pardub.19:25,60303.30/35,20
15.4/ZSKUNC David 2006 Pardub.20:11,80349.50/40,50
16.5/ZSLEJSEK Bruno 2006 Pardub.22:58,00515.70/59,80
17.2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto26:57,80755.50/87,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto15:03,80 13
2.1/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.16:35,2091.40/10,19
3.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.16:35,8092.00/10,25
4.2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.16:42,7098.90/10,94
5.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.18:00,40176.60/19,53
6.1/DSNOVOTNÁ Mariána 2002 Pardub.18:11,00187.20/20,72
7.2/DSSADÍLKOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.18:16,50192.70/21,31
8.3/DMŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.19:02,60238.80/26,40
9.4/DMPOZNEROVÁ Magdaléna 2004 Pardub.19:22,10258.30/28,60
10.3/DSLANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.19:42,80279.00/30,90
11.3/ZSNEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.20:02,00298.20/33,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto13:09,80 39
2.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.13:58,9049.10/6,231
3.1/VMVRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.14:26,3076.50/9,727
4.1/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.15:14,80125.00/15,823
5. CINKO Radek 1993 2 Pardub.15:18,30128.50/16,319
6.1/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.15:20,40130.60/16,515
7.2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto15:51,20161.40/20,411
8.1/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.16:02,30172.50/21,810
9.3/ZSVRBATA Štěpán 2006 Pardub.16:20,50190.70/24,19
10.1/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto17:26,90257.10/32,68
11.2/DSŠKOLOUDÍK Václav 2002 Pardub.18:10,40300.60/38,17
12.2/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto18:21,50311.70/39,56
13.3/DSLINHART Matyáš 2002 Pardub.18:22,60312.80/39,65
14.4/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.18:44,50334.70/42,44
15.3/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto19:51,30401.50/50,83
16.4/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.19:56,20406.40/51,52
17.5/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto20:04,10414.30/52,51
18.2/DMNEKVINDA Ivo 2003 Pardub.20:06,90417.10/52,80
19.6/ZMLINHART Vojtěch 2007 Pardub.20:11,80422.00/53,40
20.7/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.21:43,50513.70/65,00
21.5/ZSSKALICKÝ Tomáš 2005 Pardub.21:47,80518.00/65,60
22.6/ZSMAKAROV Lukáš 2006 Pardub.21:50,40520.60/65,90
23.8/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto22:31,50561.70/71,10
24.9/ZMSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto23:25,80616.00/78,00
25.7/ZSSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto24:43,60693.80/87,80
26.10/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto27:57,00887.20/112,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto17:56,90 5
2.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.18:24,7027.80/2,64
3.1/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.19:02,5065.60/6,13
4.2/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.19:14,8077.90/7,22
5.2/DSSADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.20:11,80134.90/12,51
6.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.20:14,80137.90/12,80
7.3/DMDUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.20:18,90142.00/13,20
8.3/DSDRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.20:36,00159.10/14,80
9.4/DMZIMOVÁ Barbora 2003 Pardub.20:54,10177.20/16,50
10.2/ZSZIMOVÁ Majdalena 2006 Pardub.21:58,90242.00/22,50
11.1/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Lenka 2007 Pardub.22:14,80257.90/23,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:23,60 12
2.1/DMŠŤASTNÝ Matěj
FENCL Jáchym
2005
2003
3 Pardub.
Pardub.
15:02,3038.70/4,54
3. ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
15:03,6040.00/4,63
4.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
Vys.Mýto
Pardub.
16:27,40123.80/14,32
5.1/U23KOTĚRA Vojtěch
KOTĚRA Matouš
2006
2000
Pardub.
Pardub.
19:20,00296.40/34,31
6.2/DMMACAS Petr
LUSTIG Šimon
2008
2003
Pardub.
Pardub.
20:11,80348.20/40,30
7.1/ZMKVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
22:09,80466.20/54,00
8.2/ZSSEDLÁK Jakub
SEDLÁK Václav
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
27:20,40776.80/89,90
Oddíl

Historie procházení