Pardubický slalom na voleji

20.07.2019   řeka Chrudimka
ředitel: Jindra Outrata   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.141.50 2 138.00 2 140.00 4
2. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.154.40 0 155.80 2 154.4014.40/10,33
3.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto180.00 0 161.30 0 161.3021.30/15,22
4.1/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.193.50 2 186.90 0 186.9046.90/33,51

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.124.60 2 113.70 0 113.70 20
2.1/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov118.50 2 121.70 0 120.506.80/6,016
3.1/VLACINA Richard 1967 3+ Semily125.20 0 127.70 0 125.2011.50/10,112
4.2/VZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.133.70 0 127.70 0 127.7014.00/12,311
5.1/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.130.80 2 128.20 0 128.2014.50/12,810
6.1/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov133.80 2 130.10 0 130.1016.40/14,49
7.2/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily129.30 2 130.20 0 130.2016.50/14,58
8.3/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.138.60 0 138.30 0 138.3024.60/21,67
9.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.141.80 2 142.10 0 142.1028.40/25,06
10.4/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov148.90 2 166.10 0 150.9037.20/32,75
11. ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.153.70 8 151.00 4 155.0041.30/36,34
12. CINKO Radek 1993 Pardub.171.30 4 166.10 102 175.3061.60/54,23
13.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.179.00 2 213.60 102 181.0067.30/59,20
14.2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto185.50 0 184.10 0 184.1070.40/61,92
15.2/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto201.40 2 203.90 0 203.4089.70/78,91
16.3/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.205.80 6 229.80 6 211.8098.10/86,30
17.4/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto182.00 58 226.70 6 232.70119.00/104,70
  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Jakub 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. LACINA Richard
LACINA Jakub
1967
2003
Semily
Semily
121.70 6 139.90 4 127.70 8
2.1/DSHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
137.80 8 4.00 999 145.8018.10/14,24
3. MÍL Jakub
MÍL Pavel
2003
1967
3 Trutnov
Trutnov
155.00 10 150.70 2 152.7025.00/19,63
4. KREJZA Filip
ZRZAVÝ Jakub
1989
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
161.70 6 159.30 6 165.3037.60/29,42
5. CINKO Radek
ŠŤASTNÝ Filip
1993
1994
Pardub.
Pardub.
181.70 16 162.10 4 166.1038.40/30,11
6. BOCH Pavel
ZUNA Viilém
1951
2007
Semily
Semily
216.80 6 200.20 2 202.2074.50/58,30
7.1/ZMKVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
202.30 10 208.50 2 210.5082.80/64,80
8.2/ZMKONVALINKA Šťepán
KONVALINKA Ondřej
2009
2007
Pardub.
Pardub.
217.40 68 212.80 10 222.8095.10/74,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.126.80 2 125.20 0 125.20 19
2.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.127.30 0 129.70 2 127.302.10/1,715
3.2/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB131.60 0 128.50 0 128.503.30/2,611
4.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto131.90 0 128.60 0 128.603.40/2,710
5.2/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.123.90 52 136.80 0 136.8011.60/9,39
6.1/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB139.60 0 139.30 0 139.3014.10/11,38
7.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.143.30 0 149.30 2 143.3018.10/14,57
8.3/ZSJANSKÁ Lucie 2006 3 Dv.Král.147.30 2 146.80 2 148.8023.60/18,86
9.4/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.149.30 0 160.90 0 149.3024.10/19,25
10.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.157.80 0 159.40 0 157.8032.60/26,04
11.2/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov171.40 0 157.40 2 159.4034.20/27,33
12.2/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov161.10 0 169.30 0 161.1035.90/28,72
13.3/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.162.90 2 166.40 0 164.9039.70/31,71
14.3/ZMHAINOVÁ Rosalie 2007 Dv.Král.219.30 4 196.80 2 198.8073.60/58,80
15.1/PZMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov206.40 4 215.90 2 210.4085.20/68,10
  LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.101.00 0 97.50 0 97.50 69
2. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.20 0 99.40 0 98.200.70/0,765
3.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily110.90 4 103.10 0 103.105.60/5,761
4.2/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov106.60 0 114.80 2 106.609.10/9,357
5.3/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.106.80 0 116.00 2 106.809.30/9,553
6.2/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.109.20 0 108.40 0 108.4010.90/11,249
7.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.90 2 109.40 4 109.9012.40/12,745
8.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.112.90 0 112.30 2 112.9015.40/15,841
9.2/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.114.10 0 113.60 0 113.6016.10/16,537
10. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto114.40 0 111.90 52 114.4016.90/17,333
11.2/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov119.30 2 121.00 2 121.3023.80/24,429
12.4/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště121.70 0 128.80 2 121.7024.20/24,825
13.1/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.120.40 52 121.20 2 123.2025.70/26,421
14. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.120.20 4 129.80 0 124.2026.70/27,417
15.3/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub.4.00 999 123.60 2 125.6028.10/28,816
16.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.126.10 0 130.80 0 126.1028.60/29,315
17.2/U23VESELÝ František 2000 Trutnov124.40 8 120.60 6 126.6029.10/29,814
18.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.122.30 54 126.70 2 128.7031.20/32,013
19.3/VBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec132.90 0 132.70 0 132.7035.20/36,112
20.4/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.133.30 0 133.70 2 133.3035.80/36,711
21.5/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.128.20 52 130.90 4 134.9037.40/38,410
22.2/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha135.20 0 137.30 0 135.2037.70/38,79
23.3/VSBOCH Pavel 1951 Semily136.60 0 139.10 0 136.6039.10/40,18
24.1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto132.00 6 140.00 0 138.0040.50/41,57
25.2/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště139.40 0 140.70 100 139.4041.90/43,06
26. PREISLER Tomáš 1992 Pardub.152.80 0 136.00 4 140.0042.50/43,65
27.3/ZSHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.140.60 0 148.40 2 140.6043.10/44,24
28.1/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.162.50 0 140.20 2 142.2044.70/45,80
29.2/ZMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto145.60 0 160.40 0 145.6048.10/49,33
30. ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.152.30 0 4.00 999 152.3054.80/56,22
31.3/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.152.90 2 159.90 2 154.9057.40/58,91
32.4/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto158.50 6 155.10 50 164.5067.00/68,70
33.5/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.184.70 6 189.60 52 190.7093.20/95,60
34.2/PZJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto205.70 2 202.00 2 204.00106.50/109,20
35.6/ZMZUNA Viilém 2007 3 Semily217.00 4 234.30 60 221.00123.50/126,70
36.3/PZKUDĚJ Jan 2011 Trutnov228.20 8 231.10 2 233.10135.60/139,10
37.7/ZMFRANKOTA Matěj 2008 Pardub.200.30 102 226.90 14 240.90143.40/147,10
  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Jakub 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
138.90 0 137.90 0 137.90 15
2. ZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
144.00 2 140.10 0 140.102.20/1,611
3. JANDÍKOVÁ Martina
TATÍČEK Miroslav
1983
1985
3 Pardub.
Pardub.
153.60 0 156.30 4 153.6015.70/11,47
4.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
158.40 2 4.00 999 160.4022.50/16,33
5.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2006
2005
3 Pardub.
Vys.Mýto
163.90 2 167.00 4 165.9028.00/20,32
6. MAREK Lukáš
MARKOVÁ Kristýna
1980
2009
Trutnov
Trutnov
178.40 4 174.20 2 176.2038.30/27,80
7.2/VMVORLOVÁ Darina
MÍL Pavel
1984
1967
3 Pardub.
Trutnov
177.30 8 176.30 0 176.3038.40/27,81
8. BREBTOVÁ Rozálie
BREBTA Vladimír
2012
1972
Jablonec
Jablonec
184.70 0 182.60 0 182.6044.70/32,40
9.2/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana
HANUŠ Tomáš
2005
2005
Třebech.
Třebech.
199.80 10 215.60 2 209.8071.90/52,10
  LACINA Richard
LACINOVÁ Leona
1967
1974
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení