Sjezd na Chrudimce

25.06.2020   Pardubice - řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.14:45,08 17
2.1/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.16:34,03108.95/12,313
3.1/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.16:40,07114.99/13,09
4.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto16:44,04118.96/13,48
5.3/ZSRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.17:23,06157.98/17,87
6.4/ZSKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto17:40,01174.93/19,86
7.1/DMČERNÍK Jan 2005 Pardub.17:47,00181.92/20,65
8. NOVÁK Kuba 2001 Pardub.17:50,02184.94/20,94
9. REICHL Jakub 2003 3 Pardub.18:14,09209.01/23,63
10. NOVOTNÝ Adam 2003 Pardub.20:11,09326.01/36,82
11. NOVÝ Jakub 2009 Pardub.20:18,06332.98/37,61
12. ŘEHOŘ Jonáš 2002 Pardub.20:25,06339.98/38,40
13.5/ZSSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto21:17,00391.92/44,30
14.6/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.21:17,02391.94/44,30
15. POZNER Jakub 2004 Pardub.22:14,06448.98/50,70
16. SAMEK Mathias 2008 Pardub.24:29,05583.97/66,00
17. SEMERÁD Tomáš 2009 Pardub.25:11,07625.99/70,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto14:30,09 7
2.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.14:57,0526.96/3,13
3.1/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.18:35,04244.95/28,22
4.2/ZSSLABIHOUDOVÁ Tereza 2007 Pardub.19:14,05283.96/32,61
5.2/DMŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.22:45,06494.97/56,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.13:58,03 25
2.1/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště14:06,038.00/1,021
3.1/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště14:47,0949.06/5,917
4.2/DMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.14:52,0454.01/6,413
5.3/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto15:07,0969.06/8,212
6.4/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.15:33,0495.01/11,311
7.2/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto15:37,0699.03/11,810
8.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.16:45,09167.06/19,99
9.3/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto17:28,06210.03/25,18
10.2/ZMPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.18:08,08250.05/29,87
11. LINHART Matyáš 2002 3 Pardub.18:39,07281.04/33,56
12.4/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto18:44,05286.02/34,15
13. JENÍK Lukáš 1998 Pardub.19:26,03328.00/39,14
14. JÍLEK Viktor 1998 Pardub.19:28,06330.03/39,43
15. LUSTIG Josef 2003 Pardub.19:54,07356.04/42,52
16.3/ZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.19:58,00359.97/43,01
17. LUSTIG Šimon 2003 Pardub.19:59,07361.04/43,10
18.5/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.20:18,07380.04/45,30
19. HLAVATÝ Jan 2007 Pardub.22:11,05493.02/58,80
20. LINHART Vojtěch 2007 Pardub.23:14,07556.04/66,40
21. MACAS Petr 2008 Pardub.24:14,03616.00/73,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.16:28,03 6
2.2/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto17:29,0761.04/6,22
3. ZIMOVÁ Anna Marie 2009 Pardub.24:14,02465.99/47,21
4. VRÁNOVÁ Anastázie 2007 Pardub.24:19,08471.05/47,70
5. ŠTĚPÁNKOVÁ Lenka 2007 Pardub.25:45,06557.03/56,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMZRZAVÝ Jakub
VIRAGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
15:31,08 6
2.1/ZSSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
16:41,0169.93/7,55
3.2/ZSKOTRBA Matěj
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
18:25,06173.98/18,74
4. ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
18:25,09174.01/18,73
5. SUCHÝ Matěj
SVATOŠ Ondřej
2006
2003
Pardub.
Pardub.
18:45,03193.95/20,82
6.3/ZSKONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
Pardub.
Pardub.
20:01,01269.93/29,01
7. PILAŘ Jan
PILAŘ Vít
2004
2006
3 Pardub.
Pardub.
20:29,06297.98/32,00
8. SKALICKÝ Tomáš
SLEZÁK Adam
2005
2006
Pardub.
Pardub.
20:45,06313.98/33,70
9. STEHNO Max
STOJÁNEK David
2010
2009
Pardub.
Pardub.
22:51,07439.99/47,30
Oddíl

Historie procházení