Slalom v Dolních Kounicích

29.06.2019   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Petr Veselý   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno88.40 0 86.00 0 86.00
2K1M/2SATKE Adam 1994 2 KK Brno89.50 0 90.20 0 89.50
3K1M/3KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí92.80 0 91.60 0 91.60
4K1M/4BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno96.90 4 96.00 0 96.00
5K1M/5IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí92.40 4 95.20 52 96.40
6K1M/6HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk92.90 4 95.70 2 96.90
7K1W/1KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí98.50 0 100.50 2 98.50
8K1M/7BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk98.10 2 96.90 4 100.10
9K1M/7BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno96.10 4 97.90 4 100.10
10K1M/7TOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí100.10 0 4.00 999 100.10
11K1M/10HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk96.50 4 96.70 4 100.50
12K1M/11LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž102.30 0 104.30 2 102.30
13K1M/12VESELÝ Petr 1976 3 VSDK103.40 0 105.10 8 103.40
14C1M/1KRISTEK Václav 1996 2 Olomouc103.50 0 103.90 0 103.50
15C1M/2RYGEL Marek 1989 KK Brno108.20 2 104.40 0 104.40
16K1M/13RETEK Václav 2007 2 Olomouc102.60 2 104.70 2 104.60
17C1M/3KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí105.00 0 104.70 4 105.00
18C1M/3VESELÝ Petr 1976 3 VSDK105.00 0 110.50 0 105.00
19K1M/14RETEK Toman 2007 2 Olomouc105.30 0 105.10 0 105.10
20C1W/1DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno108.45 2 105.60 0 105.60
21K1W/2MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava105.90 2 106.70 0 106.70
22K1M/15SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno107.10 0 106.80 0 106.80
23K1W/3NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno109.70 0 105.20 2 107.20
24K1M/16HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž107.50 0 109.50 0 107.50
25K1M/17TOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí103.50 54 104.00 4 108.00
26C1W/2NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno106.40 2 108.30 0 108.30
27K1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno106.80 2 108.30 0 108.30
28K1M/18DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno108.00 6 106.40 2 108.40
29K1M/19ŠAMÁNEK Pavel 1972 3+ KK Brno107.80 2 108.60 0 108.60
30K1M/20RYGEL Marek 1989 KK Brno103.20 6 102.80 6 108.80
31K1M/21ROUSEK Martin 1965 2 KK Opava108.70 2 109.10 0 109.10
32K1M/22ZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí108.50 4 107.30 2 109.30
33C1M/5BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk109.30 0 110.20 4 109.30
34K1M/23KOVÁŘ Filip 2006 3+ KK Opava108.00 2 110.70 4 110.00
35C1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí112.40 2 108.10 2 110.10
36K1M/24LIGURSKÝ Ivo 1990 3+ Kroměříž109.50 4 110.40 0 110.40
37K1M/24ANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava111.90 2 110.40 0 110.40
38K1W/5BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník110.60 0 110.80 0 110.60
39K1M/26ROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí109.30 2 118.00 8 111.30
40K1M/27BOHÁČ Robert 1989 3+ Tzunami114.90 4 109.50 2 111.50
41C1M/6WALTER Jakub 1998 2 Olomouc114.20 6 111.60 0 111.60
42K1W/6MARTINKOVÁ Blanka 1994 2 Kroměříž112.40 4 107.70 4 111.70
43K1M/28STŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 111.80 0 111.80
44K1W/7ROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava111.80 2 109.80 2 111.80
45K1M/29URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc112.80 4 109.90 2 111.90
46K1W/8HOROVÁ Klára 1998 3+ Olomouc112.80 2 112.00 0 112.00
47K1W/9DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK113.20 0 112.10 0 112.10
48K1W/10MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava112.60 0 113.40 0 112.60
49K1W/11ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava113.20 0 113.80 4 113.20
50K1M/30SVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník115.50 0 114.80 0 114.80
51K1M/31WALTER David 2001 3+ Šumperk115.50 2 115.30 0 115.30
52K1W/12KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc119.80 0 115.40 0 115.40
53K1M/32DOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí115.50 4 113.60 2 115.60
54K1M/32NĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno121.90 2 115.60 0 115.60
55C1W/4MINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami115.70 0 113.90 8 115.70
56K1M/34ROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk115.80 0 112.90 4 115.80
57C1M/7RETEK Václav 2007 2 Olomouc117.10 2 115.00 2 117.00
58C1M/8HOLÍNEK Svatopluk 2001 3+ Šumperk114.20 6 116.50 2 118.50
59C1M/9ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel116.70 2 135.80 104 118.70
60K1M/35KUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava113.30 6 117.40 8 119.30
61K1M/36BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno119.70 0 120.70 4 119.70
62C1W/5MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava118.00 2 120.40 0 120.00
63K1W/13STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK116.20 4 118.40 2 120.20
64K1W/14PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno120.30 0 119.20 2 120.30
65K1M/37POMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc116.40 4 116.80 6 120.40
66C1W/6DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK118.40 2 118.60 2 120.40
67PWK/1ROUSEK David 2010 KK Opava120.60 0 122.40 4 120.60
68K1W/15STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc116.90 4 119.30 6 120.90
69K1M/38POLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí119.10 2 117.90 6 121.10
70C1M/10RETEK Toman 2007 3+ Olomouc122.20 0 119.50 2 121.50
71K1M/39ZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí121.70 0 122.90 2 121.70
72C1M/11PAPULA Jan 2005 3+ Litovel125.30 2 121.70 0 121.70
73K1M/40BALARIN Evžen 2008 3 KK Opava126.60 8 118.20 4 122.20
74K1M/41BRÁZDA Šimon 2007 3 VSDK123.70 0 129.00 2 123.70
75C2M/1HEŘMANSKÝ Jan
HOLÍNEK Svatopluk
2005
2001
3 Šumperk
Šumperk
120.70 4 119.20 8 124.70
76PWK/2ONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk124.70 0 127.40 4 124.70
77C1W/7STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK121.80 6 124.80 0 124.80
78K1M/42DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí120.80 6 119.10 6 125.10
79K1M/43STROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava121.40 4 121.20 8 125.40
80K1M/44CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk125.90 0 125.50 6 125.90
81C2M/2KRISTEK Václav
WALTER Jakub
1996
1998
2 Olomouc
Olomouc
120.10 6 125.70 52 126.10
82K1W/16MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno126.20 0 128.90 0 126.20
83K1M/45KUPKA Petr 1981 3 Tzunami129.10 4 124.60 2 126.60
84C2X/1HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Olomouc
Olomouc
126.80 0 126.10 2 126.80
85K1W/17NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc127.60 0 127.20 0 127.20
86C1M/12HEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk127.70 2 123.30 4 127.30
87K1M/46DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava119.40 54 120.20 8 128.20
88K1W/18ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk128.20 0 123.40 6 128.20
89K1M/47ŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava133.00 2 126.60 2 128.60
90K1M/48ČAMEK David 2006 3 Litovel128.00 8 127.40 2 129.40
91C1W/8ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk131.10 4 129.80 0 129.80
92C1W/9STŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc127.90 2 129.00 2 129.90
93K1W/19BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno130.00 2 128.10 2 130.10
94C1W/10MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno129.70 2 130.50 0 130.50
95K1W/20VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK129.50 2 128.20 52 131.50
96K1W/21KUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK143.80 6 131.90 0 131.90
97C1W/11ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava132.90 0 133.50 0 132.90
98C1W/12KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc135.20 0 133.70 0 133.70
99PWK/3KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava133.70 2 138.20 4 135.70
100C1M/13PAVLÍK Radek 1992 VSDK132.00 4 4.00 999 136.00
101K1M/49VYSKOČIL Viktor 2008 3 VSDK133.20 6 134.40 2 136.40
102C1W/13BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno138.30 0 136.90 0 136.90
103C2M/3ŠMOLDAS Michal
PAVLÍK Radek
1998
1992
Litovel
VSDK
137.50 8 133.80 4 137.80
104K1M/50JEŽEK Jakub 2008 3 KK Brno134.40 10 135.80 4 139.80
105C2X/2PROCHÁZKOVÁ Pavla
WALTER Jakub
1983
1998
2 KK Brno
Olomouc
128.90 12 135.70 10 140.90
106C2X/3MARTINKOVÁ Blanka
LIGURSKÝ Ivo
1994
1990
Kroměříž
Kroměříž
141.10 12 139.40 2 141.40
107K1M/51VÍTEK David 2007 3 KK Brno140.00 6 136.10 6 142.10
108K1M/52JAKUBÍK Štěpán 2008 KK Opava134.60 10 157.90 102 144.60
109K1M/53DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno148.10 4 143.90 2 145.90
110C1M/14KOVÁŘ Filip 2006 KK Opava154.90 0 147.20 0 147.20
111C1M/15KUPKA Lukáš 2007 3 Tzunami146.10 4 144.60 6 150.10
112C1W/14NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc150.50 4 152.60 2 154.50
113PWK/4ČAMEK Petr 2009 Litovel150.70 4 154.10 4 154.70
114PWK/5ŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno166.50 0 153.90 2 155.90
115PWK/6HABARTA Tomáš 2009 SKVeselí158.10 2 150.10 6 156.10
116C1M/16ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava162.40 6 159.10 4 163.10
117PWK/7LEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava172.00 0 160.90 4 164.90
118C2X/4NOVOSADOVÁ Eliška
STŘÍLKOVÁ Jana
2005
2004
Olomouc
Olomouc
164.00 2 167.60 12 166.00
119PWK/8HABARTA Jan 2009 SKVeselí175.50 0 167.60 4 171.60
120K1M/54MINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí180.70 2 164.10 12 176.10
121PWC/1ROUSEK David 2010 KK Opava176.60 10 174.50 4 178.50
122C2M/4BALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
KK Opava
KK Opava
168.10 14 171.60 8 179.60
123PWK/9NEKUDA Lukáš 2010 KK Brno175.50 6 174.40 6 180.40
124PWC/2KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava204.50 6 180.90 0 180.90
125PWK/10BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník177.60 4 192.90 6 181.60
126C1M/17DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava182.10 2 184.10 6 184.10
127C2M/5ANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
175.50 16 179.70 10 189.70
128PWK/11HABARTOVÁ Lucie 2009 SKVeselí184.30 54 188.90 4 192.90
129PWK/12TOMEČEK David 2011 SKVeselí202.90 54 196.90 4 200.90
130K1W/22MIŠURCOVÁ Simona 2007 SKVeselí202.50 12 186.90 62 214.50
131K1W/23HAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK223.00 12 225.10 8 233.10
132PWC/3LEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava262.50 8 292.80 8 270.50
133PWK/13VALENTA Josef 2010 Olomouc4.00 999 275.60 14 289.60
134K1M/55GROSS Benedikt 1995 KK Brno251.30 60 4.00 999 311.30
135PWK/14ŠUMBERA Vít 2009 Olomouc289.00 62 264.40 58 322.40
136PWK/15NOVÁK Štěpán 2011 SKVeselí280.20 58 4.00 999 338.20
137PWK/16STEKLÝ Pavel 2010 Olomouc4.00 999 335.30 116 451.30
138PWK/17SOCHŮRKOVÁ Sarah 2009 Lipník436.40 60 412.30 210 496.40
139K1W/24NOVÁKOVÁ Nella 2008 SKVeselí360.10 206 4.00 999 566.10
140PWK/18BOXAN Šimom 2012 Olomouc505.70 260 4.00 999 765.70
Oddíl

Historie procházení