Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu

07.09.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ŽÍŽALA Josef, 1999, USK Pha ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha109.46 0 106.86 2 108.86
2K1M/2ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice106.64 4 108.61 2 110.61
3K1M/3STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky111.09 4 110.71 0 110.71
4K1M/4HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK109.70 4 110.92 0 110.92
5K1M/5KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha111.32 0 111.11 2 111.32
6K1M/6KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice116.85 6 114.07 0 114.07
7K1M/7ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim121.25 54 112.76 2 114.76
8K1M/8ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.115.79 2 117.24 0 117.24
9K1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha118.39 0 120.09 2 118.39
10K1W/2BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha122.75 6 120.38 0 120.38
11K1M/9POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy121.64 2 121.02 0 121.02
12K1M/10BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy119.66 2 122.22 2 121.66
13K1M/11BERAN Václav 2000 3 USK Pha122.25 2 120.51 2 122.51
14K1M/12ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha121.13 2 121.27 6 123.13
15K1M/13VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc124.02 0 122.67 2 124.02
16K1W/3DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha123.70 4 122.74 2 124.74
17K1M/14WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha123.01 2 120.20 52 125.01
18C1M/1ŽÍŽALA Josef, 1999, USK Pha ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha125.05 0 125.25 0 125.05
19K1M/15ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky121.06 4 121.46 4 125.06
20C1M/2HEGER Vojtěch, 2000, KVS HK HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK125.18 2 123.27 2 125.27
21C1M/3KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.125.52 0 125.17 2 125.52
22K1M/16BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov125.56 0 124.18 2 125.56
23K1W/4VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn125.40 4 125.94 0 125.94
24K1W/5HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc124.34 4 122.21 4 126.21
25C1M/4LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha125.07 2 125.43 4 127.07
26K1W/6GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice127.16 0 128.88 2 127.16
27K1M/17ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.125.43 2 129.88 6 127.43
28K1M/18KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha128.53 8 125.48 2 127.48
29K1M/19BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.128.14 0 128.31 6 128.14
30K1M/20KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov127.62 10 124.98 4 128.98
31C1M/5ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice128.69 2 127.57 2 129.57
32K1W/7KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice129.80 0 131.09 2 129.80
33K1W/8SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno128.00 2 126.73 4 130.00
34K1M/21KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand128.22 2 128.33 4 130.22
35K1W/9PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.126.88 4 128.47 2 130.47
36C2M/1KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
128.61 2 130.83 2 130.61
37K1M/22NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc128.52 4 129.83 2 131.83
38K1M/23RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha130.33 2 124.24 8 132.24
39C1M/6PŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo129.61 6 132.34 0 132.34
40K1M/24PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice133.30 4 132.44 0 132.44
41K1M/25HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand130.68 2 130.53 4 132.68
42K1M/26TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.133.53 0 134.82 2 133.53
43C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha133.58 0 136.38 0 133.58
44K1M/27PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha127.78 6 131.39 6 133.78
45K1W/10POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc132.40 2 132.13 2 134.13
46K1M/28KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB131.61 4 130.15 4 134.15
47K1M/29LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha128.21 10 128.64 6 134.64
48K1W/11DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.133.16 4 134.76 0 134.76
49K1M/30LERCH Eduard 2002 3 Klášter.134.79 0 137.28 2 134.79
50K1M/31REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB131.07 4 134.92 4 135.07
51K1W/12DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha133.12 2 135.75 2 135.12
52K1M/32MILYÁN David 2001 3 L.Žatec133.66 6 131.31 4 135.31
53K1W/13NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno135.50 0 134.60 2 135.50
54K1W/14ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice134.83 4 135.54 0 135.54
55K1W/15MOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí133.73 2 137.83 2 135.73
56K1W/16NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec137.87 4 134.21 2 136.21
57K1W/17HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc136.05 2 134.98 2 136.98
58K1M/33KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice134.59 8 133.67 4 137.67
59K1M/34ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice145.90 4 135.73 2 137.73
60K1M/35VEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník129.99 8 133.81 4 137.81
61K1W/18PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.139.71 6 136.70 2 138.70
62K1W/19SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc135.08 4 136.37 4 139.08
63C2M/2PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 Tesla Bo
Tesla Bo
139.33 0 141.92 6 139.33
64K1M/36ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha142.87 6 137.35 2 139.35
65K1M/37GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc136.55 4 139.10 4 140.55
66C1M/7KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.138.75 2 140.42 4 140.75
67K1M/38PAPULA Martin 1999 3 Litovel138.07 8 139.29 2 141.29
68K1W/20NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava139.76 2 138.10 6 141.76
69C2M/3VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
142.03 0 140.78 2 142.03
70K1M/39ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně139.06 4 138.46 4 142.46
71C1M/8BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.140.67 4 142.46 0 142.46
72K1M/40NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec134.72 8 137.62 6 142.72
73K1W/21BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava139.04 4 140.70 4 143.04
74K1M/41KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.141.90 8 141.11 2 143.11
75K1M/42PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí147.48 8 138.62 6 144.62
76C1W/2HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc150.97 2 144.73 0 144.73
77K1M/43MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno143.22 2 146.69 4 145.22
78C1M/9ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.149.67 6 146.80 0 146.80
79C1M/10WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn143.32 6 142.85 4 146.85
80K1W/22FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa144.90 2 141.82 8 146.90
81C1W/3VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn152.52 0 147.24 0 147.24
82K1W/23KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí151.88 4 145.64 2 147.64
83K1M/44ČÁŇ Libor 1999 3 Val.Mez.149.49 14 142.36 6 148.36
84C1M/11POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy145.15 6 146.41 2 148.41
85K1M/45HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn137.64 54 144.44 4 148.44
86K1M/46KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.145.69 4 162.29 6 149.69
87C2M/4STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
Benátky
Benátky
149.58 2 145.75 4 149.75
88K1W/24SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž150.24 0 159.70 6 150.24
89K1M/47JAKL Vincent 2001 USK Pha150.57 2 144.48 6 150.48
90K1M/48ŠOREL Martin 2001 KK Brand164.88 6 152.29 0 152.29
91K1M/49URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha149.25 4 148.59 4 152.59
92C2M/5WALLISCH Vít
BERAN Václav
1999
2000
3 USK Pha
USK Pha
150.65 2 151.87 10 152.65
93K1M/50KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim148.69 4 148.67 4 152.67
94K1M/51VESELÝ František 2000 Dv.Král.158.07 6 148.79 4 152.79
95K1W/25KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha149.71 4 150.26 6 153.71
96C1W/4PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.160.04 0 151.95 2 153.95
97K1M/52HENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.152.13 8 154.29 0 154.29
98C1M/12LERCH Eduard 2002 Klášter.157.07 2 152.69 2 154.69
99K1M/53FIALA Jakub 2001 3 Olomouc152.73 2 154.00 4 154.73
100K1M/54MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.137.36 52 150.85 4 154.85
101K1W/26BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.149.16 6 154.95 8 155.16
102C1W/5GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice158.63 0 155.15 2 157.15
103C1W/6SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc156.00 2 157.99 0 157.99
104C2M/6HORAL Vojtěch
WENDL Denis
2002
2000
3 Horš.Týn
Horš.Týn
154.06 4 152.20 12 158.06
105K1M/55STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky158.93 8 150.47 8 158.47
106C2M/7TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
158.82 0 157.56 2 158.82
107C1W/7SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno156.77 4 158.99 0 158.99
108K1M/56JANÚ Filip 2002 3 Olomouc171.07 8 155.37 4 159.37
109K1W/27TÚMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí169.08 6 154.47 6 160.47
110C2M/8NACHTIGAL Richard
KAMINSKÝ Jan
2000
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
153.64 8 154.55 6 160.55
111C1W/8NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno162.89 2 158.89 2 160.89
112K1M/57ŠULC Karel 2000 KK Brand165.63 2 159.41 2 161.41
113K1M/58NACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.164.75 6 155.83 6 161.83
114K1W/28HYLMAROVÁ Anna 2001 Benátky161.90 12 160.45 2 162.45
115K1M/59VAVERA Jan 2000 Č.Lípa157.86 6 159.26 14 163.86
116K1W/29HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava168.32 2 165.29 0 165.29
117C1W/9BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.163.36 2 163.88 6 165.36
118K1M/60VEVERKA Lukáš 2001 Benátky148.57 60 161.60 4 165.60
119C2M/9PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
166.57 10 161.69 4 165.69
120K1M/61KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand164.29 2 163.03 4 166.29
121C2M/10HŘEBÍČEK Jakub
KRČ Ladislav
1999
1999
KK Brand
KK Brand
166.15 6 164.46 2 166.46
122K1M/62GÖTTLICHER David 2001 KK Opava173.98 4 167.18 0 167.18
123K1M/63MRÁKA Tomáš 2001 Olomouc168.92 2 163.68 4 167.68
124K1M/64TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB157.59 56 161.68 6 167.68
125K1M/65PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž178.52 6 161.82 6 167.82
126C1M/13KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov158.05 10 161.72 8 168.05
127K1W/30PAJMOVÁ Sandra 2002 Kadaň167.16 10 165.99 4 169.99
128K1M/66SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž166.24 4 167.74 4 170.24
129C2M/11RAŠKA Tomáš
ELIÁŠ Ondřej
2001
2000
USK Pha
USK Pha
166.55 8 163.06 8 171.06
130K1M/67HOUSKA Jan 2001 USK Pha163.20 8 159.15 14 171.20
131K1M/68PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc183.17 2 169.21 2 171.21
132C1W/10POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc184.81 2 171.64 0 171.64
133K1M/69CHABIČA Pavel 2001 SKVeselí166.61 6 168.53 4 172.53
134K1M/70VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto170.80 2 169.35 8 172.80
135K1M/71ROUČA Samuel 2002 TJ Šumperk174.88 2 171.78 2 173.78
136C1M/14URBAN Daniel 2001 TJ Šumperk172.31 4 176.21 6 176.31
137C2M/12HENDRYCH Tomáš
KŘENEK Jakub
2000
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
168.87 10 175.37 2 177.37
138C1W/11PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml.181.94 0 178.02 0 178.02
139C1W/12KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha194.42 4 178.21 0 178.21
140K1M/72SUK Jakub 2002 Trutnov176.53 16 172.94 6 178.94
141K1M/73HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto173.03 6 165.24 54 179.03
142C2M/13PŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
2001
1999
Rakovník
Rakovník
0.00 999 171.42 10 181.42
143C1W/13FILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa181.91 0 188.56 4 181.91
144K1M/74MAJER Kryštof 2001 USK Pha199.99 64 178.70 4 182.70
145K1M/75PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník215.89 2 175.11 8 183.11
146C1M/15URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha180.63 4 181.53 2 183.53
147C2M/14ŠULC Karel
ŠTERCL Vít
2000
1999
KK Brand
Dukla B.
177.37 12 176.39 8 184.39
148C1M/16KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.180.52 6 165.59 52 186.52
149K1W/31KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc192.53 6 184.64 4 188.64
150K1M/76HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto180.03 16 183.40 6 189.40
151K1M/77HÁLA Jiří 2002 Olomouc189.21 54 183.27 10 193.27
152K1M/78LÁTAL Filip 2001 Olomouc218.29 52 191.53 4 195.53
153C2M/15ŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
KK Brand
KK Brand
192.10 8 190.33 8 198.33
154K1M/79LUDWIG Hubert 1999 Olomouc227.94 6 186.60 12 198.60
155C1M/17JANÚ Filip 2002 Olomouc199.96 6 230.81 8 205.96
156K1M/80ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.207.45 10 203.33 4 207.33
157K1M/81KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.204.81 6 0.00 999 210.81
158K1M/82KYTKA Tomáš 1999 Č.Lípa209.62 6 208.98 12 215.62
159C1W/14SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž214.02 6 0.00 999 220.02
160C1M/18SUŠEŇ Daniel 1999 Litovel213.78 8 0.00 0 221.78
161K1M/83LONÍK Matěj 2001 Olomouc179.45 52 204.21 56 231.45
162K1W/32VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel226.89 6 225.62 52 232.89
163C1M/19PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník233.91 4 265.76 56 237.91
164C1W/15HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc0.00 999 259.97 10 269.97
165K1W/33KOZÁRKOVÁ Hana 2000 Kroměříž0.00 999 237.33 62 299.33
166K1M/84HOUŠKA Jan 1999 Č.Lípa162.33 160 0.00 999 322.33
Oddíl