vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR v klasickém sjezdu

27.08.2011   Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.14:03,27 60/102/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.14:20,2616.99/2,053/90/0
3. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.14:29,8726.60/3,247/78/0
4.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Lukavice14:34,5931.32/3,742/0/50
5. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.14:38,2634.99/4,138/66/0
6. PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.14:46,6643.39/5,134/54/0
7.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec15:15,0471.77/8,531/42/0
8.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:16,1172.84/8,628/30/0
9. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.15:18,8175.54/9,025/24/0
10. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo15:19,7376.46/9,122/0/38
11. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK15:55,44112.17/13,320/0/26
12. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa16:04,61121.34/14,418/18/0
13.2/DSZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel16:23,16139.89/16,616/0/14
14.1/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel17:21,09197.82/23,514/0/8
15. PETERKOVÁ Hana 1987 2 Č.Kruml.17:25,09201.82/23,912/12/0
  HABICH Karel 1994 2 VS TáborDSQ 0/0/0
  ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  HUDEČEK Vojtěch 1993 3 LitovelDNF 0/0/0
  ŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.DNS-A 0/0/0
  KRISTEK Aleš 1992 1 Val.Mez.DNF 0/0/0
  KRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.DNS-A 0/0/0
  ŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK BrnoDNS-A 0/0/0
  LISICKÝ David 1981 1 OlomoucDNS-A 0/0/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.DNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 1 So Písek14:16,38 60/67/0
2.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto14:42,3425.96/3,053/55/0
3.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc14:55,1338.75/4,547/0/60
4. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha15:14,6558.27/6,842/43/0
5. LAGNEROVÁ Lenka 1985 M Č.Kruml.15:16,8760.49/7,138/31/0
6.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno15:21,3764.99/7,634/0/48
7. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.15:23,6767.29/7,931/19/0
8.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava15:51,1894.80/11,128/0/36
9. VÁVROVÁ Alena 1985 1 Kroměříž16:25,72129.34/15,125/0/24
10. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.16:51,80155.42/18,122/7/0
11.2/VMTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.16:55,28158.90/18,620/1/0
12.2/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 1 Olomouc18:52,04275.66/32,218/0/12
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 LipníkDNF 0/0/0
  SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.LípaDNS-A 0/0/0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 LitovelDNS-A 0/0/0
  SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.DNS-A 0/0/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 LitovelDNS-A 0/0/0
  DRÁBKOVÁ Martina 1995 2 KroměřížDNS-A 0/0/0
  TREFNÁ Hana 1975 1 Boh.PhaDNS-A 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
14:02,53 60/86/36
2.1/DSSUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:10,698.16/1,053/74/0
3. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
14:31,8029.27/3,547/62/0
4. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
15:07,1164.58/7,742/0/24
5. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
15:08,2165.68/7,838/50/0
6.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:22,3579.82/9,534/38/0
7.1/VMHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1967
1966
1 KK Brno
KK Brno
15:25,8283.29/9,931/0/12
8.2/VMJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
15:29,0986.56/10,328/26/0
9. SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:43,79101.26/12,025/14/0
10.3/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
15:44,93102.40/12,222/8/0
  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
DNF 0/0/0
  HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNF 0/0/0
  MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
M Pardub.
VSDK
DNS-A 0/0/0
  BAUSTEIN David
BAUSTEIN Daniel
1976
1973
2 L.Žatec
L.Žatec
DNS-A 0/0/0
  HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS-A 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.12:30,30 75/129/0
2. SCHMID Gerhard 2000 0 AUT12:31,491.19/0,20/0/0
3. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc12:31,641.34/0,268/0/93
4.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc12:35,805.50/0,762/0/81
5. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha12:48,9718.67/2,557/117/0
6.2/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz12:53,4523.15/3,153/105/0
7. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc12:57,4627.16/3,649/0/69
8. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc13:13,7443.44/5,846/0/57
9. KNEBEL David 1980 2 Olomouc13:16,2345.93/6,143/0/45
10. KŘIŠŤAN Filip 1992 1 Týniště13:19,4149.11/6,540/93/0
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK13:20,2849.99/6,737/81/0
12. MAREK Aleš 1978 M Trutnov13:27,9657.66/7,735/69/0
13.1/DMZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov13:33,6163.31/8,433/57/0
14. TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.13:36,7266.42/8,931/45/0
15.3/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc13:43,2072.90/9,729/0/39
16. STEFAN Petr 1992 1 Soběslav13:55,4785.17/11,427/33/0
17.2/DMSTEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav13:56,7486.44/11,525/21/0
18.4/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:06,2695.96/12,823/15/0
19. HOTTER Andreas 1970 0 GER14:25,16114.86/15,30/0/0
20.5/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc14:34,21123.91/16,521/0/33
21. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí14:35,14124.84/16,619/0/27
22.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:42,60132.30/17,617/0/21
23.3/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha14:48,39138.09/18,415/9/0
24.1/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno14:48,42138.12/18,414/0/15
25. KLAMMER Jesko 1972 0 GER14:49,10138.80/18,50/0/0
26.6/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc14:55,48145.18/19,313/0/9
27. BOBE Moritz 1994 0 GER15:14,92164.62/21,90/0/0
28. KOČAN Michal 1977 3 Boh.Pha15:36,96186.66/24,912/3/0
29.4/DMVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto15:59,78209.48/27,911/2/0
30. ANSCHÜTZ Anderas 1967 0 GER16:54,93264.63/35,30/0/0
31.5/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí16:55,69265.39/35,410/0/3
32.2/DSPINKAS Adam 1993 3 Litovel20:14,25463.95/61,89/0/2
  HÁLA Richard 1992 1 SKVeselíDNS-A 0/0/0
  DAMBORSKÝ Libor 1982 2 KroměřížDNS-A 0/0/0
  STŘECHA Petr 1994 3 VSDKDNF 0/0/0
  LIGURSKÝ Ivo 1990 3 KroměřížDNS-A 0/0/0
  ULWER Jiří 1995 3 TýništěDNF 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3