vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu O štít města Benátek

11.08.2012   řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2 SKVS ČB106.70 0 103.40 0 103.40 115
2.2/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB106.10 0 107.60 2 106.102.70/2,6107
3.3/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja0.00 999 106.20 0 106.202.80/2,7103
4.4/VMMILLER Jan 1968 2+ Turnov112.40 0 108.60 0 108.605.20/5,099
5.5/VMMRŮZEK David 1976 Dukla B.108.70 0 107.90 2 108.705.30/5,195
6.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav114.00 2 111.70 0 111.708.30/8,091
7. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek113.60 0 115.40 4 113.6010.20/9,987
8.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha127.10 0 114.20 0 114.2010.80/10,483
9. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy122.30 2 112.60 2 114.6011.20/10,879
9. POKORNÝ Ondřej 1985 2 KVSPísek121.20 6 112.60 2 114.6011.20/10,875
11.1/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha112.30 4 111.30 4 115.3011.90/11,571
12.2/VVALA Vladimír 1963 VS Tábor126.40 0 117.19 0 117.1913.79/13,367
13. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV118.60 2 115.30 2 117.3013.90/13,463
13.1/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK125.40 8 117.30 0 117.3013.90/13,459
15.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa116.90 4 118.60 0 118.6015.20/14,755
16.4/VLACINA Richard 1967 2 Semily128.60 4 118.70 0 118.7015.30/14,851
17.2/ZSŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha119.00 0 117.30 2 119.0015.60/15,147
18.6/VMŠROGL Michal 1972 RK Troja122.20 0 119.20 0 119.2015.80/15,343
19.5/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L119.40 0 120.70 0 119.4016.00/15,539
20.6/VHÁJEK Martin 1964 3 SKŽižkov122.60 2 119.90 0 119.9016.50/16,035
21. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK120.50 0 120.60 0 120.5017.10/16,531
21.1/U23EBEL Matyáš 1992 USK Pha121.90 4 120.50 0 120.5017.10/16,527
23.7/VKELLER Miloslav 1962 3 VS Tábor122.00 2 119.00 2 121.0017.60/17,026
24.7/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja119.30 4 119.10 2 121.1017.70/17,125
25.8/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB120.10 2 121.60 0 121.6018.20/17,624
26.9/VMNAJMAN Martin 1972 2 Kralupy122.10 0 0.00 999 122.1018.70/18,123
27.8/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 2 KVS HK127.50 2 122.90 0 122.9019.50/18,922
28.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov122.30 2 123.50 0 123.5020.10/19,421
29. MACHEK Radek 1980 2 Trutnov121.90 6 119.60 4 123.6020.20/19,520
30.3/ZSCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek123.80 0 129.40 0 123.8020.40/19,719
31.9/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.126.00 2 124.00 0 124.0020.60/19,918
32.10/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn122.10 2 122.80 2 124.1020.70/20,017
33.2/DMŠKRANC Antonín 1996 Kotva B.126.00 6 125.90 0 125.9022.50/21,816
34.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec125.20 4 126.30 0 126.3022.90/22,115
35.11/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov127.70 0 126.40 0 126.4023.00/22,214
36.10/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník128.50 2 127.40 0 127.4024.00/23,213
37.1/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn126.30 52 127.80 0 127.8024.40/23,612
38.11/VRENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK126.30 4 0.00 999 130.3026.90/26,011
39.3/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov128.70 2 131.90 6 130.7027.30/26,410
40.12/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor127.30 4 129.00 2 131.0027.60/26,79
40.13/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor136.50 2 129.00 2 131.0027.60/26,78
42.2/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov136.70 4 132.80 0 132.8029.40/28,47
43.14/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily134.10 0 135.00 4 134.1030.70/29,76
44.4/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK130.00 8 129.30 6 135.3031.90/30,95
45.5/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor132.70 6 133.30 4 137.3033.90/32,84
46.6/DMKUNEŠ Karel 1997 Horš.Týn142.30 52 135.40 4 139.4036.00/34,83
47.15/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň142.50 0 155.20 4 142.5039.10/37,82
48.2/ZMPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy142.20 6 144.70 6 148.2044.80/43,31
49.2/U23KROFTA Dominik 1993 VS Tábor149.90 2 146.10 8 151.9048.50/46,90
50.3/ZMBOHATÝ Karel 2001 Třebech.153.10 4 156.90 0 156.9053.50/51,70
51.4/ZMREJMAN Petr 2001 KVS HK158.50 4 165.20 8 162.5059.10/57,20
52.12/VMPISKÁČEK Pavel 1970 Štětí174.40 6 0.00 999 180.4077.00/74,50
53.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy150.30 102 155.80 56 211.80108.40/104,80
54.4/ZSFIALA Jakub 1998 KK Brand0.00 999 198.00 102 300.00196.60/190,10
  HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 SKŽižkov139.74 8 133.90 4 137.90 3
2.1/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor154.03 2 150.90 2 152.9015.00/10,92
3.1/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB161.93 6 163.00 0 163.0025.10/18,21

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.91.27 4 89.20 0 89.20 183
2. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod102.78 8 92.50 0 92.503.30/3,7175
3. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha101.10 52 94.10 0 94.104.90/5,5167
4.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.00 0 98.70 0 98.008.80/9,9163
5. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK102.60 0 100.30 0 100.3011.10/12,4159
6. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice103.80 0 100.50 2 102.5013.30/14,9155
7.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB104.70 0 102.70 0 102.7013.50/15,1151
8. VOLF Jaroslav 1979 Dukla B.106.80 2 104.20 0 104.2015.00/16,8147
9.2/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice103.30 2 100.70 4 104.7015.50/17,4143
10.2/VMBÍZEK Zdeněk 1971 2 KK Brand109.30 2 105.40 0 105.4016.20/18,2139
11.1/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha103.90 2 104.60 6 105.9016.70/18,7135
12.1/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha106.10 2 106.20 0 106.2017.00/19,1131
13.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa111.70 4 106.20 2 108.2019.00/21,3127
14.2/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky108.70 8 104.90 4 108.9019.70/22,1123
15.3/U23VOZKA Aleš 1989 2 Sušice116.10 6 109.00 0 109.0019.80/22,2119
16.1/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha104.40 50 105.50 4 109.5020.30/22,8115
17. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV110.60 0 114.40 2 110.6021.40/24,0111
18.3/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha106.80 4 109.40 2 110.8021.60/24,2107
19.4/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov111.60 0 107.90 52 111.6022.40/25,1103
20.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky113.40 2 111.40 2 113.4024.20/27,199
21.2/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz112.50 2 111.80 2 113.8024.60/27,695
22.3/DSWEISL Jakub 1995 2 USK Pha115.60 4 108.30 6 114.3025.10/28,191
23.3/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub.130.70 4 112.50 2 114.5025.30/28,487
24. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov115.10 2 112.70 2 114.7025.50/28,683
25.1/ZMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim112.90 2 113.10 6 114.9025.70/28,879
26.3/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha112.50 4 113.00 2 115.0025.80/28,975
27.5/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK117.00 0 115.20 0 115.2026.00/29,171
28.6/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky134.30 6 113.90 2 115.9026.70/29,967
29. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy112.40 4 114.50 4 116.4027.20/30,563
30.4/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim120.60 2 118.10 0 118.1028.90/32,459
31. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV134.80 6 118.60 0 118.6029.40/33,055
32.7/DMŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.117.40 2 125.70 8 119.4030.20/33,951
33.5/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB123.90 2 117.60 2 119.6030.40/34,150
34.2/ZMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy123.10 2 119.80 0 119.8030.60/34,349
35.2/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.128.11 8 118.00 2 120.0030.80/34,548
36.8/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor120.40 0 120.30 2 120.4031.20/35,047
37.9/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník149.30 2 120.90 0 120.9031.70/35,546
38.6/VMDVOŘÁK Vít 1971 3 Happy Life122.90 6 119.20 2 121.2032.00/35,945
39. MATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov130.90 2 121.60 0 121.6032.40/36,344
40.10/DMŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.118.00 10 117.50 6 123.5034.30/38,543
41.3/VKOSHELEV Sergey 1960 Sušice123.70 0 123.40 2 123.7034.50/38,742
42.7/VMRADIL Jiří 1968 2 Happy Life128.70 2 119.80 4 123.8034.60/38,841
43. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice135.70 6 125.00 0 125.0035.80/40,140
44.4/ZSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.123.20 4 121.30 4 125.3036.10/40,539
44.5/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.130.70 0 123.30 2 125.3036.10/40,538
46. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV129.20 2 124.00 2 126.0036.80/41,337
47.6/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha126.12 0 124.60 4 126.1236.92/41,436
48.11/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky126.50 4 122.20 4 126.2037.00/41,535
49.3/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy125.30 2 124.60 2 126.6037.40/41,934
50.4/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky122.70 4 123.80 4 126.7037.50/42,033
51.1/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK134.20 0 129.70 0 129.7040.50/45,432
52.4/VPRAŽÁK Jan 1963 KVS HK129.90 0 127.00 4 129.9040.70/45,631
52. DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus134.50 2 127.90 2 129.9040.70/45,630
54.7/ZSKUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn137.80 0 128.10 2 130.1040.90/45,929
55.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník130.30 0 133.30 0 130.3041.10/46,128
55.5/ZMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec135.80 4 128.30 2 130.3041.10/46,127
57.6/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn127.90 4 126.60 4 130.6041.40/46,426
58.8/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec136.30 52 130.90 0 130.9041.70/46,725
59.6/VRENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK0.00 999 131.10 0 131.1041.90/47,024
60.8/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.132.30 0 136.50 0 132.3043.10/48,323
60.7/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí134.60 4 130.30 2 132.3043.10/48,322
62.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec132.10 6 133.60 0 133.6044.40/49,821
63.3/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník134.10 0 129.80 4 133.8044.60/50,020
64.9/ZSKRČ Ladislav 1999 KK Brand140.19 2 128.20 6 134.2045.00/50,419
65. POKORNÝ Jaroslav 1986 KVSPísek148.80 8 130.30 4 134.3045.10/50,618
66.7/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.132.20 4 131.00 4 135.0045.80/51,317
67. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec132.70 4 136.20 4 136.7047.50/53,316
68.8/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště137.70 2 135.40 2 137.4048.20/54,015
69.9/VMMATĚJKA Jakub 1973 3 USK Pha141.80 6 135.60 2 137.6048.40/54,314
70.10/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life133.80 4 135.70 4 137.8048.60/54,513
71.10/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník154.00 54 136.90 2 138.9049.70/55,712
72.12/DMHAVLENA Jan 1997 3 KK Brand133.30 6 140.30 4 139.3050.10/56,211
73.11/ZSBOUČEK Stanislav 1999 Trutnov138.90 8 139.70 0 139.7050.50/56,610
74.8/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov139.80 0 137.40 4 139.8050.60/56,79
75.4/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily139.60 4 136.60 4 140.6051.40/57,68
76.11/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek139.00 4 135.20 6 141.2052.00/58,37
77.5/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec137.30 4 137.30 6 141.3052.10/58,46
78.12/VMPISKÁČEK Pavel 1970 Štětí145.10 2 140.30 2 142.3053.10/59,55
79.9/ZMREJMAN Petr 2001 3 KVS HK140.80 2 146.20 2 142.8053.60/60,14
80.10/ZMJANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha162.20 2 144.30 2 146.3057.10/64,03
81.11/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov149.30 8 142.90 4 146.9057.70/64,72
82.12/ZMKALINA Vojtěch 2001 Vlašim187.10 54 144.10 4 148.1058.90/66,01
83.13/VMPRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor156.10 8 144.60 6 150.6061.40/68,80
84.14/VMSAHULA Martin 1968 Benátky151.10 0 162.30 14 151.1561.95/69,50
85.4/U23JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov156.80 2 146.00 8 154.0064.80/72,60
86.13/ZMCUBR Filip 2000 ČSAD Plz152.50 4 153.80 8 156.5067.30/75,40
87.15/VMNOSEK Tomáš 1972 Happy Life155.40 2 170.20 10 157.4068.20/76,50
88.16/VMFOLTÍN Marek 1973 KK Brand148.50 58 148.40 10 158.4069.20/77,60
89.14/ZMBLÁHA Petr 2000 ČSAD Plz155.80 58 164.90 4 168.9079.70/89,30
90.15/ZMŠOREL Martin 2001 KK Brand171.70 54 166.30 8 174.3085.10/95,40
91.12/ZSSOFRON Tomáš 1999 ČSAD Plz164.40 56 163.60 16 179.6090.40/101,30
92.16/ZMŠULC Karel 2000 KK Brand209.60 58 200.50 68 267.60178.40/200,00
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SAJDL František 1970 2 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RADIL Jakub 1998 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
117.20 4 115.60 0 115.60 37
2.1/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
122.80 4 116.00 0 116.400.80/0,729
3.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
Jablonec
128.20 4 120.70 0 120.705.10/4,425
4.1/VMBOČEK Zdeněk
KREJČÍ Karel
1975
1972
2 SKVS ČB
SKVS ČB
133.40 4 124.00 2 125.6010.00/8,721
5.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
131.60 12 127.00 2 128.9013.30/11,517
6. SAHULA Martin
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1968
1979
MT Benátky
Benátky
133.20 4 124.60 6 130.6015.00/13,013
7.2/VMDVOŘÁK Vít
RADIL Jiří
1971
1968
3 Happy Life
Happy Life
141.50 8 140.00 2 141.7026.10/22,69
8.2/VPOLÍVKA Karel
RENČÍN Tomáš
1945
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 151.00 4 154.7039.10/33,85
9. KROFTA Zdeněk
KROFTA Dominik
1959
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
159.30 16 155.00 6 160.5044.90/38,84
10.1/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOUZEK Filip
1989
1992
3 VS Tábor
VS Tábor
160.00 12 154.00 10 164.0048.40/41,93
11.3/VMBREBTA Vladimír
WINTER Eduard
1972
1956
3 Jablonec
Jablonec
166.80 6 169.00 6 172.8057.20/49,52
12.2/DMŠTERCL Vít
ŠKRANC Antonín
1999
1996
0 Dukla B.
Dukla B.
154.90 18 178.50 62 172.9057.30/49,61
13.1/ZMSAHULA Vojtěch
ŠPALEK Matěj
1997
2000
0 Benátky
Benátky
181.40 18 176.00 18 193.9078.30/67,70
14. POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
0 VS Tábor
VS Tábor
195.80 68 0.00 999 263.80148.20/128,20
  PŠENIČKA Luděk
PŠENIČKA Václav
1960
2001
Rakovník
Rakovník
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert
FILIPI Viktorie
2000
2000
Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha102.10 0 103.70 0 102.10 59
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy112.40 0 112.70 0 112.4010.30/10,151
3. DANDOVÁ Anna 1988 0 Benátky116.60 0 115.60 0 115.6013.50/13,247
4.1/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha119.40 0 116.50 0 116.5014.40/14,143
5. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK115.10 2 115.90 2 117.1015.00/14,739
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník119.40 4 116.90 2 118.9016.80/16,535
7.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa119.40 0 119.20 2 119.4017.30/16,931
8. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 2+ Dukla B.119.70 0 118.80 2 119.7017.60/17,227
9. MRŮZKOVÁ Michala 1979 0 Boh.Pha119.90 0 119.40 2 119.9017.80/17,423
10.2/VMPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky124.00 0 120.20 0 120.2018.10/17,719
11.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň120.10 2 123.20 8 122.1720.07/19,715
12.4/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice122.10 2 125.70 2 124.1022.00/21,514
13.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice122.50 4 125.30 0 125.3023.20/22,713
14.5/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily129.30 0 126.60 2 128.6026.50/26,012
15.2/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha127.60 2 127.90 4 129.6027.50/26,911
16.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily137.00 0 134.20 0 134.2032.10/31,49
17.3/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor131.40 4 132.00 6 135.4033.30/32,610
18.3/ZMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha127.20 52 131.40 8 139.4037.30/36,58
19.1/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 2 SKVS ČB140.70 2 140.80 4 142.7040.60/39,87
20.6/VMZUMROVÁ Lucie 1977 0 Semily147.10 4 142.20 2 144.2042.10/41,26
21.7/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily147.90 4 142.70 2 144.7042.60/41,75
22. JOSKOVÁ Lenka 1979 0 Benátky150.40 0 145.40 0 145.4043.30/42,44
23.8/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor142.40 4 201.70 4 146.4044.30/43,43
24.4/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 0 Jablonec146.20 4 142.90 6 148.9046.80/45,82
25. PEŠKOVÁ Martina 1978 0 Benátky150.10 0 151.10 0 150.1048.00/47,01
26.4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor173.80 6 166.30 2 168.3066.20/64,80
27.9/VMZELENKOVÁ Iva 1974 0 Trutnov179.90 54 170.10 8 178.1076.00/74,40
28.2/ZSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 0 Rakovník195.00 64 195.20 54 249.20147.10/144,10
29.3/ZSHONISCHOVÁ Barbora 1999 0 Kadaň164.60 104 224.30 56 268.60166.50/163,10
30.4/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily288.70 58 244.80 56 300.80198.70/194,60
31.5/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky206.00 156 192.50 204 362.00259.90/254,60
32.6/ZMTÉČOVÁ Julie 2000 0 Benátky208.70 214 160.10 212 372.10270.00/264,40
  PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZKREJČÍ Jakub 2002 0 SKVS ČB136.70 4 129.90 2 131.90 0
2.2/PZLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha135.80 2 130.10 2 132.100.20/0,20
3.3/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn149.10 0 138.40 0 138.406.50/4,90
4.4/PZWEISL Martin 2002 0 USK Pha143.00 2 142.10 4 145.0013.10/9,90
5.5/PZKRÁL Adam 2003 0 USK Pha148.40 50 144.20 4 148.2016.30/12,40
6.6/PZDVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha148.30 2 152.30 4 150.3018.40/13,90
7.7/PZURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha161.70 2 148.60 8 156.6024.70/18,70
8.8/PZKIRCHNER David 2002 0 Dukla B.159.60 0 178.60 2 159.6027.70/21,00
9.9/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn138.00 104 157.80 6 163.8031.90/24,20
10.10/PZSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky168.80 8 150.20 54 176.8044.90/34,00
11.11/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor182.20 4 175.20 6 181.2049.30/37,40
12.12/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky140.40 50 0.00 999 190.4058.50/44,40
13.13/PZBÍZEK Marek 2005 0 KK Brand204.70 256 195.40 260 455.40323.50/245,30

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec134.00 50 131.90 2 0.00 0
  ŽATECKÁ Nikola 2002 KVSPísek175.10 0 145.50 2 0.00 0
  ALTMAN Marcella 2004 USA173.60 4 163.70 0 0.00 0
  FILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa172.10 6 161.00 4 0.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.161.20 6 179.80 2 0.00 0
  PRAŽÁKOVÁ Nela 2003 VS Tábor228.70 14 186.90 56 0.00 0
  PAJMOVÁ Sandra 2002 Kadaň165.40 158 167.70 208 0.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3