vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle

12.08.2012   řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2 SKVS ČB103.20 0 100.30 0 100.30 111
2.2/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB110.30 2 101.50 0 101.501.20/1,2103
3.3/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja103.90 2 101.90 0 101.901.60/1,699
4.4/VMMRŮZEK David 1976 0 Dukla B.106.10 0 104.20 0 104.203.90/3,995
5.5/VMMILLER Jan 1968 2+ Turnov107.60 0 105.80 0 105.805.50/5,591
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.40 2 106.90 0 106.906.60/6,687
7.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav111.20 0 108.00 0 108.007.70/7,783
8. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek110.10 2 108.30 0 108.308.00/8,079
9.1/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha111.70 2 104.70 4 108.708.40/8,475
10. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV120.30 2 110.69 0 110.6910.39/10,471
11.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa114.30 0 111.20 0 111.2010.90/10,967
12.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB117.10 0 111.72 0 111.7211.42/11,463
13.3/VKELLER Miloslav 1962 3 VS Tábor126.20 4 110.60 2 112.6012.30/12,359
14.1/U23EBEL Matyáš 1992 0 USK Pha121.40 8 113.80 0 113.8013.50/13,555
15.1/ZSŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha117.80 4 113.10 2 115.1014.80/14,851
16.2/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha117.50 4 113.60 2 115.6015.30/15,347
17.1/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK114.00 2 112.80 4 116.0015.70/15,743
18.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov119.60 2 116.50 0 116.5016.20/16,239
19.4/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L118.00 2 116.60 0 116.6016.30/16,335
20. POKORNÝ Ondřej 1985 2 KVSPísek119.20 6 114.80 2 116.8016.50/16,531
21.5/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.120.80 0 117.10 0 117.1016.80/16,727
22.7/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn117.40 2 117.50 0 117.5017.20/17,126
23.6/VVALA Vladimír 1963 0 VS Tábor119.90 2 115.70 2 117.7017.40/17,325
23. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK122.20 2 117.70 0 117.7017.40/17,324
25.2/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov121.20 0 117.80 0 117.8017.50/17,423
26.8/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja118.80 4 117.94 0 117.9417.64/17,622
27.7/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník123.40 0 118.60 0 118.6018.30/18,221
28.8/VRENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK0.00 999 119.40 0 119.4019.10/19,020
29.9/VMŠROGL Michal 1972 0 RK Troja117.70 4 118.39 2 120.3920.09/20,019
30.9/VLACINA Richard 1967 2 Semily124.10 0 120.70 0 120.7020.40/20,318
31.10/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 2 KVS HK125.50 0 121.00 0 121.0020.70/20,617
32.10/VMNAJMAN Martin 1972 2 Kralupy0.00 999 119.10 2 121.1020.80/20,716
33.11/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor148.10 4 121.40 0 121.4021.10/21,015
34.11/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov126.10 2 120.20 2 122.2021.90/21,814
35.3/ZSCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek122.10 2 122.50 0 122.5022.20/22,113
36.12/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor123.90 0 134.80 4 123.9023.60/23,512
37.2/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.127.40 58 121.20 4 125.2024.90/24,811
38.1/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn127.20 6 124.20 2 126.2025.90/25,810
39.3/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov128.50 4 124.90 2 126.9026.60/26,59
40.4/DMKUNEŠ Karel 1997 0 Horš.Týn198.70 4 127.39 0 127.3927.09/27,08
41.13/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily131.10 2 128.90 0 128.9028.60/28,57
42.5/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK127.50 8 128.60 2 130.6030.30/30,26
43.6/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor131.90 6 130.13 4 134.1333.83/33,75
44.2/U23KROFTA Dominik 1993 0 VS Tábor158.10 4 133.29 6 139.2938.99/38,94
45.2/ZMPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy172.40 8 140.70 0 140.7040.40/40,33
46.3/ZMBOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.156.70 6 148.01 2 150.0149.71/49,62
47.14/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň143.60 8 0.00 999 151.6051.30/51,11
48. PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB151.40 2 0.00 999 153.4053.10/52,90
49.4/ZMREJMAN Petr 2001 0 KVS HK158.70 114 150.54 8 158.5458.24/58,10
50. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor169.51 0 0.00 999 169.5169.21/69,00
51.4/ZSFIALA Jakub 1998 0 KK Brand173.10 60 178.16 108 233.10132.80/132,40
52.12/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí230.60 4 0.00 999 234.60134.30/133,90
53.2/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HÁJEK Martin 1964 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MACHEK Radek 1980 2 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.87.45 0 87.70 0 87.45 186
2. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod90.40 0 89.50 0 89.502.05/2,3178
3. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha93.77 0 91.20 0 91.203.75/4,3170
4.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.52 0 94.51 0 94.517.06/8,1166
5.2/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice95.30 0 95.70 0 95.307.85/9,0162
6. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK96.10 0 95.90 0 95.908.45/9,7158
7. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice97.10 0 98.90 0 97.109.65/11,0154
8.1/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha101.70 0 0.00 999 101.7014.25/16,3150
9.1/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha99.90 2 101.30 2 101.9014.45/16,5146
10.1/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha102.00 0 101.60 2 102.0014.55/16,6142
11.1/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy114.50 2 102.20 0 102.2014.75/16,9138
12.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB102.45 0 103.50 0 102.4515.00/17,2134
13.3/VMBÍZEK Zdeněk 1971 2 KK Brand104.40 0 102.60 0 102.6015.15/17,3130
13.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa107.40 0 102.60 0 102.6015.15/17,3126
15. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov106.20 2 102.80 0 102.8015.35/17,6122
16.2/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov104.50 0 103.70 0 103.7016.25/18,6118
17.3/U23VOZKA Aleš 1989 2 Sušice104.30 0 104.90 2 104.3016.85/19,3114
17.2/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz107.10 0 104.30 0 104.3016.85/19,3110
19.3/DSWEISL Jakub 1995 2 USK Pha104.70 0 104.30 6 104.7017.25/19,7106
20.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.77 0 111.30 2 104.7717.32/19,8102
21.3/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha104.80 0 101.90 4 104.8017.35/19,898
22.4/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky104.90 0 102.90 4 104.9017.45/20,094
22. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV107.00 4 102.90 2 104.9017.45/20,090
24.1/ZMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim109.60 0 109.00 0 109.0021.55/24,686
25.3/ZSRADIL Jakub 1998 2 USK Pha111.20 2 110.00 0 110.0022.55/25,882
26.4/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha123.10 52 108.10 2 110.1022.65/25,978
27.2/VKUBRIČAN Pavel 1961 3 Benátky108.30 2 111.50 0 110.3022.85/26,174
28.4/VMSAJDL František 1970 2 L.Žatec111.20 0 0.00 999 111.2023.75/27,270
29.5/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand111.90 0 111.00 2 111.9024.45/28,066
29.5/DMŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.117.80 2 111.90 0 111.9024.45/28,062
31.2/ZMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy116.20 0 113.00 0 113.0025.55/29,258
32.6/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník113.60 4 113.11 0 113.1125.66/29,354
33.6/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim115.54 0 113.20 0 113.2025.75/29,450
34.7/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky113.30 0 112.90 4 113.3025.85/29,646
34.8/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK118.80 0 113.30 0 113.3025.85/29,645
36.9/DMHAVLENA Jan 1997 3 KK Brand114.70 2 113.90 2 115.9028.45/32,544
37.7/VMDVOŘÁK Vít 1971 3 Happy Life116.30 0 0.00 999 116.3028.85/33,043
38.5/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha118.60 6 116.50 0 116.5029.05/33,242
39.8/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub.115.40 2 0.00 999 117.4029.95/34,241
40.10/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky122.20 4 117.80 0 117.8030.35/34,740
41.6/ZSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.116.70 2 113.90 4 117.9030.45/34,839
42. MATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov118.70 0 117.70 4 118.7031.25/35,738
43.3/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.117.00 2 116.10 4 119.0031.55/36,137
44.3/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy124.90 2 119.20 0 119.2031.75/36,336
45. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV113.90 6 119.50 0 119.5032.05/36,635
46.11/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor119.70 0 120.20 0 119.7032.25/36,934
47.4/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky121.40 0 120.10 0 120.1032.65/37,333
48.9/VMRADIL Jiří 1968 2 Happy Life118.20 2 131.45 0 120.2032.75/37,432
49.4/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí118.40 2 120.70 2 120.4032.95/37,731
50.1/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK121.00 0 124.90 0 121.0033.55/38,430
51.2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily121.30 0 122.70 0 121.3033.85/38,729
52.10/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB118.10 4 0.00 999 122.1034.65/39,628
53.3/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec118.64 4 121.70 2 122.6435.19/40,227
54. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV120.70 2 119.50 4 122.7035.25/40,326
55.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník125.00 0 123.30 0 123.3035.85/41,025
56. POKORNÝ Jaroslav 1986 KVSPísek122.80 2 123.20 4 124.8037.35/42,724
57.6/VRENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK124.90 0 0.00 999 124.9037.45/42,823
58.12/DMŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.117.10 8 124.40 5 125.1037.65/43,122
59.4/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník126.50 2 125.30 0 125.3037.85/43,321
60.7/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.124.40 6 123.90 2 125.9038.45/44,020
61.11/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec124.10 2 126.40 52 126.1038.65/44,219
62.8/ZSKUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn128.30 0 123.00 4 127.0039.55/45,218
63.5/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště123.80 4 138.80 4 127.8040.35/46,117
64.9/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.138.10 2 128.50 0 128.5041.05/46,916
65.6/ZMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec128.60 6 124.70 4 128.7041.25/47,215
66.10/ZSKRČ Ladislav 1999 KK Brand138.70 2 127.00 2 129.0041.55/47,514
67.12/VMMATĚJKA Jakub 1973 3 USK Pha128.10 2 127.50 6 130.1042.65/48,813
68.7/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov132.20 2 131.00 2 133.0045.55/52,112
69.11/ZSBOUČEK Stanislav 1999 Trutnov148.89 4 130.70 4 134.7047.25/54,011
70.13/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek146.40 56 131.00 4 135.0047.55/54,410
71.7/ZMKALINA Vojtěch 2001 Vlašim147.36 60 131.50 4 135.5048.05/54,99
72. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice129.70 10 130.20 6 136.2048.75/55,78
73.14/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life153.90 102 138.00 0 138.0050.55/57,87
74.15/VMPISKÁČEK Pavel 1970 Štětí137.10 2 139.30 2 139.1051.65/59,16
75.12/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník135.40 4 140.30 2 139.4051.95/59,45
76.8/ZMJANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha139.90 4 139.60 0 139.6052.15/59,64
77.16/VMSAHULA Martin 1968 Benátky135.90 8 142.10 0 142.1054.65/62,53
78.17/VMFOLTÍN Marek 1973 KK Brand0.00 999 138.50 4 142.5055.05/63,02
79.9/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.154.00 0 144.80 4 148.8061.35/70,21
80.10/ZMBLÁHA Petr 2000 ČSAD Plz203.10 152 147.60 2 149.6062.15/71,10
81.11/ZMCUBR Filip 2000 ČSAD Plz143.80 8 158.60 4 151.8064.35/73,60
82.18/VMPRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor150.60 4 150.30 10 154.6067.15/76,80
83.12/ZMREJMAN Petr 2001 3 KVS HK151.60 8 138.30 56 159.6072.15/82,50
84.13/ZSSOFRON Tomáš 1999 ČSAD Plz167.10 6 160.60 2 162.6075.15/85,90
85.13/ZMŠOREL Martin 2001 KK Brand159.80 8 175.50 4 167.8080.35/91,90
86.19/VMNOSEK Tomáš 1972 Happy Life172.80 4 164.30 4 168.3080.85/92,50
87.14/ZMŠULC Karel 2000 KK Brand192.20 58 219.10 58 250.20162.75/186,10
88.15/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOLF Jaroslav 1979 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
115.90 2 116.00 0 116.30 34
2.1/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
117.10 2 115.00 2 116.600.30/0,326
3. SAHULA Martin
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1968
1979
MT Benátky
Benátky
123.10 2 121.80 2 123.807.50/6,422
4.1/VMBOČEK Zdeněk
KREJČÍ Karel
1975
1972
2 SKVS ČB
SKVS ČB
124.30 2 129.00 6 126.3010.00/8,618
5.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
125.40 2 126.00 4 127.4011.10/9,514
6.2/VMDVOŘÁK Vít
RADIL Jiří
1971
1968
3 Happy Life
Happy Life
137.50 4 135.00 2 137.4021.10/18,110
7. KROFTA Zdeněk
KROFTA Dominik
1959
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
140.70 6 136.00 6 142.4026.10/22,46
8.1/ZMSAHULA Vojtěch
ŠPALEK Matěj
1997
2000
Benátky
Benátky
156.60 58 156.00 2 157.5041.20/35,45
9. PŠENIČKA Luděk
PŠENIČKA Václav
1960
2001
Rakovník
Rakovník
184.20 2 165.00 0 164.6048.30/41,54
10.2/VPOLÍVKA Karel
RENČÍN Tomáš
1945
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
143.80 54 0.00 999 197.8081.50/70,13
11.3/VMBREBTA Vladimír
WINTER Eduard
1972
1956
3 Jablonec
Jablonec
144.70 58 150.00 56 202.7086.40/74,32
12.1/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOUZEK Filip
1989
1992
3 VS Tábor
VS Tábor
152.70 56 0.00 999 208.7092.40/79,41
13. POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
166.50 158 186.00 52 237.50121.20/104,20
14.2/DMŠTERCL Vít
ŠKRANC Antonín
1999
1996
Dukla B.
Dukla B.
183.10 64 186.00 60 246.00129.70/111,50
  FILIPI Robert
FILIPI Viktorie
1964
2002
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
Jablonec
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha102.70 0 101.50 0 101.50 59
2. DANDOVÁ Anna 1988 0 Benátky115.90 0 109.50 0 109.508.00/7,951
3.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy111.90 0 109.80 0 109.808.30/8,247
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník115.60 0 112.60 0 112.6011.10/10,943
5. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK113.20 0 122.10 0 113.2011.70/11,539
6.1/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha122.20 6 115.10 0 115.1013.60/13,435
7. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 2+ Dukla B.117.50 0 115.50 0 115.5014.00/13,831
8. MRŮZKOVÁ Michala 1979 0 Boh.Pha118.70 2 115.80 0 115.8014.30/14,127
9.2/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice120.50 0 116.80 0 116.8015.30/15,123
10.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa118.00 0 117.50 0 117.5016.00/15,819
11.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň124.60 2 118.10 0 118.1016.60/16,415
12.4/VMPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky120.10 0 119.00 0 119.0017.50/17,214
13.5/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily128.10 0 123.40 0 123.4021.90/21,613
14.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha130.00 0 123.90 0 123.9022.40/22,112
15.2/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice126.50 2 124.40 0 124.4022.90/22,611
16.3/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha127.80 0 124.70 0 124.7023.20/22,910
17.3/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor128.50 4 124.00 2 126.0024.50/24,19
18.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily133.30 2 132.30 2 134.3032.80/32,38
19.6/VMZUMROVÁ Lucie 1977 0 Semily135.50 0 135.20 0 135.2033.70/33,27
20.7/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily151.30 4 134.90 2 136.9035.40/34,96
21.1/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 2 SKVS ČB140.40 0 138.80 0 138.8037.30/36,75
22.8/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor141.60 0 137.50 2 139.5038.00/37,44
23. JOSKOVÁ Lenka 1979 0 Benátky146.30 2 140.60 2 142.6041.10/40,53
24. PEŠKOVÁ Martina 1978 0 Benátky145.30 6 147.70 2 149.7048.20/47,52
25.4/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 0 Jablonec146.30 6 0.00 999 152.3050.80/50,01
26.4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor169.40 4 182.10 4 173.4071.90/70,80
27.2/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily168.50 6 291.90 6 174.5073.00/71,90
28.3/ZSHONISCHOVÁ Barbora 1999 0 Kadaň164.40 200 192.20 4 196.2094.70/93,30
29.5/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky0.00 999 217.10 8 225.10123.60/121,80
30.4/ZSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 0 Rakovník172.80 58 0.00 999 230.80129.30/127,40
31.6/ZMTÉČOVÁ Julie 2000 0 Benátky215.80 168 246.80 114 360.80259.30/255,50
  ZELENKOVÁ Iva 1974 0 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZKREJČÍ Jakub 2002 0 SKVS ČB125.90 0 127.40 0 125.90 0
2.2/PZLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha144.10 6 128.70 0 128.702.80/2,20
3.3/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn145.10 0 134.50 2 136.5010.60/8,40
4.4/PZDVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha140.80 4 138.70 0 138.7012.80/10,20
5.5/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky145.70 2 131.90 8 139.9014.00/11,10
6.6/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn143.30 0 142.10 4 143.3017.40/13,80
7.7/PZKIRCHNER David 2002 0 Dukla B.147.10 50 141.70 2 143.7017.80/14,10
8.8/PZSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky189.80 154 155.50 4 159.5033.60/26,70
9.9/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor198.50 2 168.10 0 168.1042.20/33,50
10.10/PZWEISL Martin 2002 0 USK Pha174.80 8 169.70 4 173.7047.80/38,00
11.11/PZBÍZEK Marek 2005 0 KK Brand0.00 999 236.90 158 394.90269.00/213,70
  KRÁL Adam 2003 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec129.60 2 131.80 0 131.80 0
2.2/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek145.90 2 133.40 0 133.401.60/1,20
3.3/PZDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 0 Dukla B.170.30 4 152.50 2 154.5022.70/17,20
4. ALTMAN Marcella 2004 0 USA159.30 0 162.80 0 159.3027.50/20,90
5.4/PZFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa168.90 6 162.70 0 162.7030.90/23,40
6.5/PZPRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor216.80 4 183.90 12 195.9064.10/48,60
7.6/PZPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň220.50 208 0.00 999 428.50296.70/225,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3