vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků

23.06.2013   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha84.00 2 84.84 0 84.84 78
2.1/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB86.58 0 86.59 0 86.581.74/2,170
3.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB88.75 0 88.05 0 88.053.21/3,866
4. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB90.59 2 90.20 0 90.205.36/6,362
5.2/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB91.00 2 88.61 2 90.615.77/6,858
6.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha93.98 0 91.91 0 91.917.07/8,354
7. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn91.97 6 91.37 2 93.378.53/10,150
8. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy98.00 4 94.46 0 94.469.62/11,346
9.3/U23NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.93.31 2 96.82 0 95.3110.47/12,342
10.2/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn95.40 2 0.00 999 97.4012.56/14,838
11.1/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB105.03 4 100.24 0 100.2415.40/18,234
12.2/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice98.91 2 100.31 0 100.3115.47/18,230
13.3/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.105.42 0 101.14 0 101.1416.30/19,226
14.4/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn106.00 0 102.25 0 102.2517.41/20,522
15.1/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB110.45 0 103.57 0 103.5718.73/22,118
16.4/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy105.62 0 102.29 2 104.2919.45/22,914
17.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB116.07 158 104.35 0 104.3519.51/23,010
18.6/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn103.76 4 105.92 0 105.9221.08/24,89
19.3/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn106.00 4 106.95 2 108.9524.11/28,48
20.1/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn114.02 6 109.87 2 111.8727.03/31,97
21.4/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Dukla B.126.48 4 113.63 2 115.6330.79/36,36
22.5/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.137.78 4 118.66 0 118.6633.82/39,95
23.6/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy128.58 0 120.14 2 122.1437.30/44,04
24.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník126.51 2 0.00 999 128.5143.67/51,53
25.2/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň128.71 4 126.64 54 132.7147.87/56,42
26.1/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha134.29 6 133.69 4 137.6952.85/62,31
27.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy145.69 6 136.42 54 151.6966.85/78,80
28.2/ZMWEISL Martin 2002 0 USK Pha155.09 54 150.25 2 152.2567.41/79,50
29.3/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha171.37 8 175.13 2 177.1392.29/108,80
  HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CEPEK Matěj 1998 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.86.05 0 87.00 0 86.05 77
2.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice90.32 0 91.95 50 90.324.27/5,069
3.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.94.99 0 94.17 0 94.178.12/9,461
4. BENEŠOVÁ Martina 1986 0 Sušice94.74 4 93.73 2 95.739.68/11,257
5.2/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.96.58 0 96.71 0 96.5810.53/12,253
6.2/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy97.71 0 97.01 0 97.0110.96/12,749
7.1/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha97.36 4 97.28 0 97.2811.23/13,145
8.2/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha95.34 2 95.08 52 97.3411.29/13,141
9.3/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha97.10 2 95.67 2 97.6711.62/13,537
10.3/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha105.06 0 98.15 0 98.1512.10/14,133
11.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň99.96 2 99.53 0 99.5313.48/15,729
12. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník112.78 2 100.48 0 100.4814.43/16,825
13.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice100.42 2 101.28 0 101.2815.23/17,721
14. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.108.50 6 104.60 2 106.6020.55/23,917
15. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK103.46 4 103.90 4 107.4621.41/24,916
16.2/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec107.53 0 112.58 4 107.5321.48/25,015
17.3/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice112.40 0 107.92 2 109.9223.87/27,714
18.4/ZMŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice119.30 6 111.46 4 115.4629.41/34,213
19. HRADÍLKOVÁ Kristýna 1984 0 USK Pha127.28 0 117.89 0 117.8931.84/37,012
20.2/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha116.06 4 116.20 2 118.2032.15/37,411
21.5/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek122.08 6 118.62 0 118.6232.57/37,910
22.6/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.120.03 0 121.43 2 120.0333.98/39,59
23. HÁKOVÁ Jitka 1980 0 Boh.Pha121.09 0 120.62 2 121.0935.04/40,78
24.3/VMTREFNÁ Hana 1975 0 Boh.Pha130.53 0 121.68 0 121.6835.63/41,47
25.4/VMBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4132.33 2 121.87 0 121.8735.82/41,66
26.5/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB125.46 2 123.00 12 127.4641.41/48,15
27.7/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec158.95 12 127.52 4 131.5245.47/52,84
28.1/DSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.149.29 2 131.01 8 139.0152.96/61,53
29.4/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak144.92 0 145.23 4 144.9258.87/68,42
30.3/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy132.06 154 144.41 6 150.4164.36/74,81
31.1/PZDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak157.33 54 146.25 6 152.2566.20/76,90
32.2/PZBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha148.60 6 154.90 4 154.6068.55/79,70
33.5/DMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.153.64 2 172.85 4 155.6469.59/80,90
34. GRÉGROVÁ Kristýna 1984 0 Č.Kruml.109.35 58 150.03 12 162.0375.98/88,30
35.6/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand141.81 262 154.72 8 162.7276.67/89,10
36.7/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník137.32 58 0.00 999 195.32109.27/127,00
37.8/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky0.00 999 193.18 10 203.18117.13/136,10
38.9/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň145.67 160 149.54 58 207.54121.49/141,20
39.3/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice129.52 358 127.52 256 383.52297.47/345,70
40.4/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn109.46 506 139.22 358 497.22411.17/477,80
41.5/PZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha146.70 360 108.83 560 506.70420.65/488,80
  PRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 0 So Písek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHALUPSKÁ Jana 2000 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TÉČOVÁ Julie 2000 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HONISCHOVÁ Barbora 1999 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Lenka 1985 3 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VLČNOVSKÝ Vilém
WEBER Oldřich
1919
1994
2 SKVS ČB
SKVS ČB
94.64 2 95.35 6 96.64 26
2.1/VMMARTIN Václav
BOČEK Zdeněk
1919
1971
2 Boh.Pha
SKVS ČB
109.18 4 109.31 2 111.3114.67/15,222
3.2/VMHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1919
1957
2 Rakovník
Sušice
111.73 2 111.57 4 113.7317.09/17,718
4.1/U23BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
113.52 4 113.46 2 115.4618.82/19,514
5.1/ZSELIÁŠ Ondřej
LHOTA Matyáš
1920
2000
2 USK Pha
USK Pha
119.54 4 119.68 2 121.6825.04/25,910
6.1/VPARANIAK Jan
KUNA Alois
1919
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
127.81 2 131.80 58 129.8133.17/34,36
7.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1919
1950
3 Klatovy
Klatovy
125.46 6 130.16 6 131.4634.82/36,05
8.1/VSKUČERA Tomáš
POULA Jan
1919
1950
3 Sláv.KV
Sláv.KV
131.82 8 125.34 8 133.3436.70/38,04
9.2/ZSWALLISCH Vít
BERAN Václav
1919
1999
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 140.88 6 146.8850.24/52,03
10.2/U23NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1919
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
137.33 58 132.42 16 148.4251.78/53,62
11.1/ZMPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
USK Pha
USK Pha
145.15 6 146.21 4 150.2153.57/55,41
12.3/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
1920
2001
Rakovník
Rakovník
0.00 999 168.33 18 186.3389.69/92,80
13.4/ZSSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1919
1999
Benátky
Benátky
125.30 106 0.00 999 231.30134.66/139,30
  RAŠKA Tomáš
ELIÁŠ Ondřej
1920
2001
USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HABICH Bohumil
KELLER Miloslav
1919
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha79.89 6 77.45 0 77.45 175
2.1/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz83.60 0 82.00 0 82.004.55/5,9167
3.1/DSPECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB80.62 2 78.55 4 82.555.10/6,6163
4.1/VMTAIŠL Filip 1976 0 Sušice84.31 4 82.79 0 82.795.34/6,9159
5.2/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB81.25 6 79.59 4 83.596.14/7,9155
6.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz84.95 2 84.22 0 84.226.77/8,7151
7.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice86.66 0 85.53 0 85.538.08/10,4147
8. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice86.99 0 86.06 2 86.999.54/12,3143
9.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.15 0 87.28 0 87.289.83/12,7139
10. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice88.81 4 88.25 0 88.2510.80/13,9135
11.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky90.53 2 88.32 0 88.3210.87/14,0131
12.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice0.00 999 88.33 0 88.3310.88/14,0127
13.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand92.13 2 89.43 0 89.4311.98/15,5123
14. ŠTĚPÁNEK Ondřej 1979 0 Dukla B.89.83 0 88.25 50 89.8312.38/16,0119
15.3/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim95.63 0 90.21 0 90.2112.76/16,5115
16.2/U23KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky92.97 4 90.22 0 90.2212.77/16,5111
17.6/VMSAJDL František 1970 2 L.Žatec93.53 0 90.90 0 90.9013.45/17,4107
18. KUBÁT Jan 1982 2 Klatovy93.11 0 90.96 0 90.9613.51/17,4103
19.3/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy93.02 52 91.68 0 91.6814.23/18,499
20.7/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz94.52 0 93.00 0 93.0015.55/20,195
21.4/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.93.45 4 91.61 2 93.6116.16/20,991
22.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.97.25 0 94.71 0 94.7117.26/22,387
23.5/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy95.34 4 96.23 0 96.2318.78/24,283
24.3/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky109.43 102 96.32 0 96.3218.87/24,479
25.2/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník100.22 4 97.12 0 97.1219.67/25,475
26.4/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz97.94 2 97.23 0 97.2319.78/25,571
27.8/VMMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha97.22 2 97.35 0 97.3519.90/25,767
28.6/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha98.99 2 98.33 0 98.3320.88/27,063
29.3/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice98.94 0 97.43 4 98.9421.49/27,759
30.9/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy103.20 2 99.18 0 99.1821.73/28,155
31.7/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice96.12 4 97.54 2 99.5422.09/28,551
32.10/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB100.18 2 99.69 0 99.6922.24/28,750
33.4/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice112.82 0 99.72 0 99.7222.27/28,849
34.5/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky101.95 6 99.91 0 99.9122.46/29,048
35.8/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha109.38 6 100.26 0 100.2622.81/29,547
36. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV102.97 6 99.06 2 101.0623.61/30,546
37.9/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha105.55 54 100.93 2 102.9325.48/32,945
38.11/VMŠANDA Petr 1973 2 Vlašim104.84 52 103.86 0 103.8626.41/34,144
39.10/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha119.23 14 103.94 0 103.9426.49/34,243
40.2/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice103.97 0 100.58 56 103.9726.52/34,242
41.11/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně106.06 4 104.57 0 104.5727.12/35,041
42.12/ZSŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky103.22 2 0.00 999 105.2227.77/35,940
43. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice131.78 56 105.53 0 105.5328.08/36,339
44.12/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life103.70 2 102.19 4 105.7028.25/36,538
45.4/U23BŘÍZA Václav 1990 3 Klatovy103.17 4 133.96 2 107.1729.72/38,437
46.1/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec107.28 6 106.20 2 108.2030.75/39,736
47.13/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice108.35 0 111.82 2 108.3530.90/39,935
48.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy109.99 2 108.50 0 108.5031.05/40,134
49.1/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha114.50 4 108.84 0 108.8431.39/40,533
50.2/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB121.13 12 108.87 0 108.8731.42/40,632
51.3/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB111.02 2 107.25 2 109.2531.80/41,131
52.14/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník130.78 8 105.75 4 109.7532.30/41,730
53.15/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.107.79 2 115.06 50 109.7932.34/41,829
54.4/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha109.52 2 112.73 6 111.5234.07/44,028
55.1/PZKRÁL Adam 2003 0 USK Pha112.38 0 112.34 0 112.3434.89/45,00
56.5/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice114.38 4 112.89 0 112.8935.44/45,827
57. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV109.40 56 108.98 4 112.9835.53/45,926
58.5/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand120.23 2 111.12 2 113.1235.67/46,125
59.16/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz124.59 4 113.41 0 113.4135.96/46,424
60.2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky117.05 0 113.86 0 113.8636.41/47,00
61.2/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.115.08 0 110.21 4 114.2136.76/47,523
62.17/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec119.10 6 112.37 2 114.3736.92/47,722
63.5/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky111.03 4 104.52 52 115.0337.58/48,521
64.18/ZSHALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn107.85 16 109.67 6 115.6738.22/49,320
65.3/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn136.49 2 118.41 0 118.4140.96/52,90
66.6/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha117.16 4 116.44 2 118.4440.99/52,919
67.3/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.133.14 12 114.55 4 118.5541.10/53,118
68.7/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn117.71 52 118.98 0 118.9841.53/53,617
69.19/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha146.17 6 121.52 0 121.5244.07/56,916
70.8/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.130.99 2 124.46 0 124.4647.01/60,715
71.6/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec132.53 10 125.04 0 125.0447.59/61,414
72.9/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha126.56 8 126.14 0 126.1448.69/62,913
73.10/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.122.70 4 126.42 2 126.7049.25/63,612
74.13/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky121.47 6 111.15 54 127.4750.02/64,611
75.11/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky123.53 4 129.19 4 127.5350.08/64,710
76.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky123.97 4 0.00 999 127.9750.52/65,29
77.14/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor136.97 8 126.09 2 128.0950.64/65,48
78.15/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice136.37 4 126.54 2 128.5451.09/66,07
79.20/ZSTÁBORSKÝ Antonín 1999 0 Horš.Týn116.47 52 128.56 0 128.5651.11/66,06
80.21/ZSBLÁHA Petr 2000 0 ČSAD Plz0.00 999 126.79 2 128.7951.34/66,35
81.22/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.140.59 58 125.51 4 129.5152.06/67,24
82.4/PZŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha126.80 6 130.47 0 130.4753.02/68,50
83.12/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim146.00 4 132.13 0 132.1354.68/70,63
84.6/U23MATĚJKA Jaroslav 1993 3 Ot.Strak122.96 10 113.95 50 132.9655.51/71,72
85.13/ZMJAKL Vincent 2001 0 USK Pha132.57 6 135.19 0 135.1957.74/74,61
86.5/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn127.78 12 150.16 4 139.7862.33/80,50
87.4/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz133.17 8 138.04 4 141.1763.72/82,30
88.14/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.147.50 8 138.87 4 142.8765.42/84,50
89.6/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak171.23 6 142.10 2 144.1066.65/86,10
90.5/VKRAUS Václav 1961 0 ČSAD Plz161.77 12 135.05 10 145.0567.60/87,30
91.7/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor149.76 2 189.05 54 151.7674.31/95,90
92.8/PZPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB180.23 56 145.24 12 157.2479.79/103,00
93.15/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky0.00 999 142.53 16 158.5381.08/104,70
94.23/ZSMAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB155.70 4 156.90 12 159.7082.25/106,20
95.24/ZSLÁNA Matěj 2000 0 Ot.Strak135.68 150 157.81 6 163.8186.36/111,50
96.9/PZŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB177.18 2 172.56 2 174.5697.11/125,40
97.10/PZŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB194.73 58 180.20 58 238.20160.75/207,60
98.16/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník138.73 150 190.85 58 248.85171.40/221,30
99.17/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha139.02 354 192.50 108 300.50223.05/288,00
100.18/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz129.17 304 125.70 206 331.70254.25/328,30
101.19/ZMHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha0.00 999 155.11 256 411.11333.66/430,80
102.11/PZSTANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB126.39 358 175.27 258 433.27355.82/459,40
103.12/PZKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.128.74 360 125.75 360 485.75408.30/527,20
104.13/PZDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha89.66 406 120.45 606 495.66418.21/540,00
105.14/PZKADLEC Filip 2003 0 USK Pha73.25 502 157.66 350 507.66430.21/555,50
106.15/PZJAKL Jáchym 2004 0 USK Pha171.30 408 150.25 456 579.30501.85/648,00
107.16/PZONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha0.00 999 148.42 458 606.42528.97/683,00
  ŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2003 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA David 1971 3 Happy Life0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Radek 1972 0 L.Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PISKAČ Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILYÁN Daniel 1971 0 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHLÁDEK Pavel 1987 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha103.44 2 98.93 0 98.93 13
2.1/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.99.17 0 100.51 0 99.170.24/0,29
3.2/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice110.27 2 108.17 2 110.1711.24/11,45
4.3/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha132.33 12 115.37 0 115.3716.44/16,61
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník127.03 104 140.39 4 144.3945.46/46,00
  MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3