vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Dolních Kounicích

06.07.2013   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.96.00 2 94.30 0 94.30 58
2.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí98.10 2 98.60 0 98.604.30/4,650
3. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh100.70 2 100.10 0 100.105.80/6,246
4. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava99.10 4 98.60 4 102.608.30/8,842
4.1/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava103.90 0 102.60 0 102.608.30/8,838
6. SATKE Adam 1994 2 KK Brno106.40 0 105.40 2 106.4012.10/12,834
7.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž106.90 0 110.50 2 106.9012.60/13,430
8.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž108.70 0 112.80 0 108.7014.40/15,326
9. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž109.20 0 113.00 8 109.2014.90/15,822
10.1/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník110.50 0 112.10 0 110.5016.20/17,221
11.2/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh109.20 2 110.10 6 111.2016.90/17,920
12.2/VMSTŘECHA Martin 1972 0 VSDK112.10 2 111.60 0 111.6017.30/18,319
13. FUSEK Radomír 1990 3 Val.Mez.110.40 2 0.00 999 112.4018.10/19,218
14.3/VMNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno114.50 2 112.80 0 112.8018.50/19,617
15.4/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK113.50 2 113.10 0 113.1018.80/19,916
16.5/VMURBAN Radek 1972 0 Šumperk113.60 2 114.30 0 114.3020.00/21,215
17.6/VMŠMOLDAS František 1975 3 Zábřeh113.60 2 115.10 6 115.6021.30/22,614
18.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava116.50 0 120.10 2 116.5022.20/23,513
19.2/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž124.10 6 119.20 4 123.2028.90/30,612
20. STŘECHA Petr 1994 3 VSDK119.60 8 115.80 56 127.6033.30/35,311
21.1/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí130.50 54 121.90 6 127.9033.60/35,610
22.2/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.125.90 8 129.00 2 131.0036.70/38,99
23.1/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž130.50 2 133.10 4 132.5038.20/40,58
24.3/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.129.10 4 133.10 4 133.1038.80/41,17
25.3/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno130.80 4 140.50 2 134.8040.50/42,96
26.4/ZSKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.141.10 4 137.60 2 139.6045.30/48,05
27.2/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno139.80 104 141.20 2 143.2048.90/51,94
28.5/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.142.90 54 145.10 0 145.1050.80/53,93
29.3/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc147.60 0 149.10 0 147.6053.30/56,52
30.4/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž148.80 2 150.50 2 150.8056.50/59,91
31.5/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc163.10 4 151.30 4 155.3061.00/64,70
32.6/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc158.40 50 150.90 8 158.9064.60/68,50
33.7/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc156.70 8 185.30 8 164.7070.40/74,70
34.8/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc166.80 4 175.30 2 170.8076.50/81,10
35.9/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.179.60 2 169.70 2 171.7077.40/82,10
36.6/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.156.30 106 169.30 6 175.3081.00/85,90
37.10/ZMHÁLA Jiří 2002 0 Olomouc173.90 58 177.90 8 185.9091.60/97,10
38.4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk162.70 100 185.60 56 241.60147.30/156,20
39.11/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc197.70 156 192.90 106 298.90204.60/217,00
40.5/DMHYSEK Ondřej 1998 0 Olomouc190.90 226 189.30 116 305.30211.00/223,80
41.12/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk160.00 210 0.00 999 370.00275.70/292,40
  CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KAMINSKÝ Jan
FUSEK Radomír
1919
1999
1 Val.Mez.
Val.Mez.
135.80 4 137.20 0 137.20 16
2.1/DSKOŠÍK Michal
KOŠÍKOVÁ Denisa
1919
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
143.20 2 144.00 12 145.208.00/5,88
3.1/VKONEČNÝ Daniel
HRABEC Bohumil
1919
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
146.80 4 140.20 6 146.209.00/6,64
4.2/VPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYL Lubor
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
137.00 10 144.30 12 147.009.80/7,13
5.1/ZSŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
152.40 2 150.90 4 154.4017.20/12,52
6.1/VMDRÁBKOVÁ Martina
SNOPKOVÁ Renata
1919
1995
Kroměříž
Kroměříž
180.20 64 206.60 10 216.6079.40/57,91
7.2/ZSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
186.10 64 188.90 58 246.90109.70/80,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí120.50 2 103.50 6 109.50 32
2. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh118.40 6 111.30 0 111.301.80/1,628
3.1/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava113.70 0 114.90 0 113.704.20/3,824
4.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2+ Lipník115.40 0 115.10 2 115.405.90/5,420
5.2/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno114.80 2 118.90 8 116.807.30/6,716
6.1/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž125.20 2 121.60 0 121.6012.10/11,112
7.1/DMHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava121.90 0 127.10 4 121.9012.40/11,311
8.2/DMROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava124.40 0 127.60 4 124.4014.90/13,610
9. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno133.80 0 125.50 0 125.5016.00/14,69
10.3/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž123.00 4 125.90 0 125.9016.40/15,08
11.1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno135.10 2 128.50 2 130.5021.00/19,27
12.3/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.135.90 8 134.80 0 134.8025.30/23,16
13.3/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí136.50 0 138.20 0 136.5027.00/24,75
14.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí131.40 8 138.90 104 139.4029.90/27,34
15.4/DMKŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava143.40 58 139.90 0 139.9030.40/27,83
16. FUSKOVÁ Dana 1988 0 Val.Mez.138.00 2 141.40 2 140.0030.50/27,92
17.5/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí146.00 6 140.30 4 144.3034.80/31,81
18. BJALKOVÁ Tamara 1993 0 Šumperk146.80 6 149.30 0 149.3039.80/36,30
19.4/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 0 Kroměříž149.70 8 152.80 0 152.8043.30/39,50
20.2/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc160.60 108 169.60 0 169.6060.10/54,90
21.1/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.101.10 0 103.80 0 101.10 17
2. RAŠNER Martin 1980 3 Šumperk105.70 0 106.60 0 105.704.60/4,513
3.1/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK106.90 0 109.10 2 106.905.80/5,79
4.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.112.80 2 116.50 2 114.8013.70/13,68
5.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí116.80 0 114.10 2 116.1015.00/14,87
6.2/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo119.80 2 115.80 2 117.8016.70/16,56
7.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo125.90 4 124.70 0 124.7023.60/23,35
8.3/ZSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.124.80 0 127.30 2 124.8023.70/23,44
9.4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.131.40 4 138.90 4 135.4034.30/33,93
10.1/VPŘIKRYL Lubor 1965 3 Tesla Bo138.10 8 136.40 2 138.4037.30/36,92
11.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno156.70 0 156.40 0 156.4055.30/54,71
12.6/ZSHALUZA David 2000 0 Šumperk185.20 54 145.40 50 195.4094.30/93,30
13.1/ZMURBAN Daniel 2001 0 Šumperk170.20 100 175.80 54 229.80128.70/127,30
14.1/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk0.00 999 170.10 162 332.10231.00/228,50

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc134.90 0 134.20 0 134.20 0
2.1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc142.60 2 140.40 2 142.408.20/6,10
3.2/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc149.50 0 151.70 2 149.5015.30/11,40
4.2/PZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.156.70 4 152.70 2 154.7020.50/15,30
5.3/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc159.30 0 154.70 2 156.7022.50/16,80
6.4/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž160.60 52 156.40 2 158.4024.20/18,00
7.3/PZZKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava197.30 50 160.20 2 162.2028.00/20,90
8.4/PZZHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc168.20 0 162.10 2 164.1029.90/22,30
9.5/PZZORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.175.00 56 164.80 6 170.8036.60/27,30
10.5/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk137.60 100 180.50 156 237.60103.40/77,00
11.6/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc188.10 104 205.90 54 259.90125.70/93,70
12.7/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava158.00 114 169.60 108 272.00137.80/102,70
13.8/PZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc185.10 254 194.90 106 300.90166.70/124,20
14.9/PZMŠIMÍČEK Štěpán 2004 0 Val.Mez.0.00 999 301.40 262 563.40429.20/319,80
15.6/PZZPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.353.10 508 266.30 408 674.30540.10/402,50
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HRIC Ondřej 2004 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3