vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Dolních Kounicích

07.07.2013   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.99.00 0 98.20 0 98.20 55
2. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava105.40 2 101.30 2 103.305.10/5,247
3.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí104.50 2 104.80 0 104.806.60/6,743
4. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh106.40 0 105.20 0 105.207.00/7,139
5.1/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava109.10 2 111.20 2 111.1012.90/13,135
6.1/VMSTŘECHA Martin 1972 0 VSDK117.30 0 118.00 4 117.3019.10/19,531
6.2/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník117.30 0 124.80 0 117.3019.10/19,527
8.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž117.10 6 115.50 2 117.5019.30/19,723
9.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž119.60 0 119.30 2 119.6021.40/21,822
10.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno118.70 2 118.60 2 120.6022.40/22,821
11.3/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno121.90 0 120.80 0 120.8022.60/23,020
12.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava143.00 0 121.30 0 121.3023.10/23,519
13.4/VMURBAN Radek 1972 0 Šumperk124.00 2 121.50 0 121.5023.30/23,718
14. FUSEK Radomír 1990 3 Val.Mez.120.70 2 121.60 0 121.6023.40/23,817
15.3/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh119.70 2 116.20 6 121.7023.50/23,916
16.5/VMNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno119.90 4 123.80 6 123.9025.70/26,215
17.6/VMŠMOLDAS František 1975 3 Zábřeh124.60 2 124.90 2 126.6028.40/28,914
18.2/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž130.20 4 128.30 4 132.3034.10/34,713
18. STŘECHA Petr 1994 3 VSDK125.60 10 124.30 8 132.3034.10/34,712
20.1/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí132.90 0 134.80 2 132.9034.70/35,311
21.2/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.133.00 6 132.30 2 134.3036.10/36,810
22.3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.134.40 0 161.10 2 134.4036.20/36,99
23.4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.137.00 2 137.40 0 137.4039.20/39,98
24.1/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž140.70 0 148.30 2 140.7042.50/43,37
25.7/VMVYHNÁLEK Vít 1970 0 Tesla Bo142.40 0 142.10 0 142.1043.90/44,76
26.3/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno139.50 4 142.50 0 142.5044.30/45,15
27.5/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.139.40 4 135.90 8 143.4045.20/46,04
28.2/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno147.00 54 148.70 0 148.7050.50/51,43
29.6/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.150.10 0 152.90 0 150.1051.90/52,92
29.3/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc152.10 2 148.10 2 150.1051.90/52,91
31.4/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc154.10 0 150.60 2 152.6054.40/55,40
32.4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk151.20 4 145.20 8 153.2055.00/56,00
33.5/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc164.90 8 158.40 2 160.4062.20/63,30
34.6/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc162.20 2 159.00 4 163.0064.80/66,00
35.7/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž162.60 56 166.10 0 166.1067.90/69,10
36.8/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk172.50 56 174.70 2 176.7078.50/79,90
37.7/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.176.10 6 176.40 56 182.1083.90/85,40
38.9/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.176.60 6 174.70 50 182.6084.40/85,90
39.10/ZMHÁLA Jiří 2002 0 Olomouc185.50 6 175.80 154 191.5093.30/95,00
40.5/DMHYSEK Ondřej 1998 0 Olomouc203.60 66 184.90 18 202.90104.70/106,60
41.11/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc240.80 56 222.70 4 226.70128.50/130,90
  CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SATKE Adam 1994 2 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KAMINSKÝ Jan
FUSEK Radomír
1919
1999
1 Val.Mez.
Val.Mez.
136.90 2 140.70 2 138.90 16
2.1/VKONEČNÝ Daniel
HRABEC Bohumil
1919
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
148.50 2 148.30 52 150.5011.60/8,48
3.1/DSKOŠÍK Michal
KOŠÍKOVÁ Denisa
1919
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
148.80 4 146.10 6 152.1013.20/9,54
4.2/VPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYL Lubor
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
152.10 2 154.70 12 154.1015.20/10,93
5.1/VMDRÁBKOVÁ Martina
SNOPKOVÁ Renata
1919
1995
Kroměříž
Kroměříž
233.50 60 188.60 10 198.6059.70/43,02
6.1/ZSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
196.70 10 201.80 10 206.7067.80/48,81
7.2/ZSŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 164.10 60 224.1085.20/61,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2+ Lipník121.10 0 121.40 2 121.10 32
2. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh121.90 2 121.40 2 123.402.30/1,928
3.2/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava123.80 0 123.70 2 123.802.70/2,224
4.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno126.30 0 124.90 2 126.305.20/4,320
5.1/DMHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava130.50 0 135.90 4 130.509.40/7,816
6.3/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž135.30 2 130.10 2 132.1011.00/9,112
7.1/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž133.40 0 136.50 0 133.4012.30/10,211
8.1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno134.00 0 138.10 2 134.0012.90/10,710
9.2/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí127.70 8 133.40 4 135.7014.60/12,19
10.2/DMROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava138.90 0 138.60 6 138.9017.80/14,78
11.3/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.143.10 0 140.50 0 140.5019.40/16,07
12.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí139.10 2 141.50 2 141.1020.00/16,56
13. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno141.10 2 143.00 6 143.1022.00/18,25
14.4/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí145.00 0 147.50 56 145.0023.90/19,74
15.4/DMKŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava147.00 6 147.40 52 153.0031.90/26,33
16.5/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí149.30 6 152.70 4 155.3034.20/28,22
17. FUSKOVÁ Dana 1988 0 Val.Mez.157.70 0 158.00 0 157.7036.60/30,21
18.2/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc187.50 2 169.50 2 171.5050.40/41,60
19.4/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 0 Kroměříž168.50 4 0.00 999 172.5051.40/42,40
20. BJALKOVÁ Tamara 1993 0 Šumperk159.50 58 180.60 2 182.6061.50/50,80
21.3/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž164.00 258 164.20 258 422.00300.90/248,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.107.90 2 108.90 6 109.90 17
2. RAŠNER Martin 1980 3 Šumperk116.00 0 114.10 0 114.104.20/3,813
3.1/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK117.00 0 116.30 0 116.306.40/5,89
4.1/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo121.20 0 124.50 2 121.2011.30/10,38
5.2/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.119.50 2 120.90 4 121.5011.60/10,67
6.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí121.70 0 123.00 0 121.7011.80/10,76
7.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo134.90 0 135.90 0 134.9025.00/22,75
8.3/ZSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.135.40 2 136.40 4 137.4027.50/25,04
9.1/VPŘIKRYL Lubor 1965 3 Tesla Bo137.60 6 138.40 0 138.4028.50/25,93
10.4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.145.70 0 139.20 0 139.2029.30/26,72
11.5/ZSHALUZA David 2000 0 Šumperk146.20 8 146.60 2 148.6038.70/35,21
12.2/VMTKADLEC Martin 1972 0 VSDK147.50 4 149.10 4 151.5041.60/37,90
13.6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno164.00 0 167.20 4 164.0054.10/49,20
14.1/ZMURBAN Daniel 2001 0 Šumperk172.60 8 176.10 0 176.1066.20/60,20
15.1/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk183.00 4 194.50 8 187.0077.10/70,20
  PLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc145.80 0 149.10 0 145.80 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc151.80 6 147.50 2 149.503.70/2,50
3.2/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc162.10 2 162.20 2 164.1018.30/12,60
4.3/PZZHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc166.90 6 166.90 0 166.9021.10/14,50
5.2/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc169.90 50 164.80 4 168.8023.00/15,80
6.3/PZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.174.90 6 160.90 8 168.9023.10/15,80
7.4/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž177.50 4 173.40 6 179.4033.60/23,00
8.4/PZZKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava179.10 6 165.30 58 185.1039.30/27,00
9.5/PZZORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.184.70 150 194.30 4 198.3052.50/36,00
10.5/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk178.80 56 167.00 106 234.8089.00/61,00
11.6/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc190.20 58 185.50 102 248.20102.40/70,20
12.7/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava217.70 60 183.90 104 277.70131.90/90,50
13.8/PZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc198.70 104 206.40 160 302.70156.90/107,60
14.9/PZMŠIMÍČEK Štěpán 2004 0 Val.Mez.260.80 260 311.80 256 520.80375.00/257,20
15.6/PZZPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.247.50 554 246.50 312 558.50412.70/283,10
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HRIC Ondřej 2004 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3