vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

13.04.2014   řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto13:13,50 32
2. KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.13:23,9010.40/1,322
3. ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel13:27,2013.70/1,712
4. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto13:57,9044.40/5,67
5. BŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí14:21,2067.70/8,56
6. ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel14:33,0079.50/10,05
7. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc15:15,70122.20/15,44
8. KUČA Jakub 1998 3 Litovel15:35,00141.50/17,83
9. KŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.15:37,60144.10/18,22
10. SUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel16:17,80184.30/23,21
11. HALUZA David 2000 0 Šumperk16:55,30221.80/28,00
12. DANĚK Dominik 1998 0 Šumperk17:10,10236.60/29,80
13. URBAN Daniel 2001 0 Šumperk17:25,40251.90/31,70
  PATÁK Jan 1997 2 LitovelDNS 0
  LISICKÝ David 1981 2 OlomoucDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava12:37,40 63
2. DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel13:22,6045.20/6,053
3. HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc13:30,3052.90/7,043
4. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc13:56,7079.30/10,533
5. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník13:57,2079.80/10,528
6. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel14:01,9084.50/11,223
7. SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno14:38,40121.00/16,018
8. HUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.14:39,00121.60/16,113
9. DRÁBKOVÁ Martina 1995 1 Kroměříž15:06,90149.50/19,78
10. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště15:19,50162.10/21,47
11. KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc15:25,50168.10/22,26
12. BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.15:37,90180.50/23,85
13. ČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí15:40,60183.20/24,24
14. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž15:41,60184.20/24,33
15. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc15:45,80188.40/24,92
16. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí16:09,00211.60/27,91
17. KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 VS Desná16:31,20233.80/30,90
18. VAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel16:39,50242.10/32,00
19. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc17:06,80269.40/35,60
20. HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc18:23,40346.00/45,70
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 LitovelDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc10:59,30 111
2. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc11:18,8019.50/3,0101
3. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc11:29,3030.00/4,691
4. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc11:40,5041.20/6,281
5. KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc11:52,1052.80/8,071
6. OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí12:00,8061.50/9,361
7. KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno12:13,6074.30/11,356
7. TŮMA Jan 1979 2 SKVeselí12:13,6074.30/11,351
9. DAMBORSKÝ Libor 1982 0 Kroměříž12:15,0075.70/11,546
10. SATKE Adam 1994 2 KK Brno12:19,6080.30/12,241
11. PAPULA Martin 1999 3 Litovel12:33,7094.40/14,336
12. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:44,80105.50/16,031
13. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí13:27,80148.50/22,526
14. BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc13:40,80161.50/24,521
15. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí13:47,60168.30/25,520
16. VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto13:57,70178.40/27,119
17. KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž13:58,00178.70/27,118
18. NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno14:35,80216.50/32,817
19. BARGEL Radek 1996 0 VS Desná14:53,50234.20/35,516
20. VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto14:57,10237.80/36,115
21. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc15:05,10245.80/37,314
22. TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.15:05,40246.10/37,313
23. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště15:18,60259.30/39,312
24. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno15:30,00270.70/41,111
25. JANŮ Filip 2002 0 Olomouc15:49,20289.90/44,010
26. PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí15:49,40290.10/44,09
27. ŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž15:52,10292.80/44,48
28. SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž16:07,80308.50/46,87
29. MRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc16:18,80319.50/48,56
30. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:20,00320.70/48,65
31. KRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc16:21,40322.10/48,94
32. HALA Jiří 2002 0 Olomouc16:22,60323.30/49,03
33. LÁTAL Filip 2001 0 Olomouc16:29,90330.60/50,12
34. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc16:30,00330.70/50,21
35. HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc16:30,20330.90/50,20
36. PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž16:39,40340.10/51,60
37. CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí16:59,10359.80/54,60
38. RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc17:02,20362.90/55,00
39. ROUČA Samuel 2002 0 Šumperk17:34,40395.10/59,90
40. LONÍK Matěj 2001 0 Olomouc18:26,60447.30/67,80
41. VYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc19:05,90486.60/73,80
42. VYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc19:29,30510.00/77,40
  ŠTEFKO Tomáš 1965 0 KVS HKDNS 0
  LUDWIG Hubert 1999 3 OlomoucDNS 0
  SOUČEK Ondřej 1967 2 OlomoucDNS 0
  SLOVÁK Tomáš 1979 M OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M VSDK
VSDK
12:23,30 32
2. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:04,2040.90/5,522
3. RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1976
1986
1 Litovel
USK Pha
13:27,6064.30/8,712
4. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
15:35,30192.00/25,82
5. NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:14,10230.80/31,11
6. SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
18:27,20363.90/49,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3