vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

13.04.2014   řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto19:30,40 32
2.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.19:34,404.00/0,322
3.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel19:49,1018.70/1,612
4.2/U23JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto21:01,0090.60/7,77
5.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí21:02,7092.30/7,96
6.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel21:07,2096.80/8,35
7.2/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel22:08,50158.10/13,54
8.3/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.23:01,00210.60/18,03
9.4/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc23:28,10237.70/20,32
10.5/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel23:42,60252.20/21,51
11.1/ZSHALUZA David 2000 0 Šumperk25:09,20338.80/28,90
12.2/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk25:32,10361.70/30,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava19:02,20 63
2.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc19:50,6048.40/4,253
3.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel20:03,7061.50/5,443
4.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník20:36,3094.10/8,233
5.1/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc20:37,7095.50/8,428
6.2/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel20:38,8096.60/8,523
7.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno21:15,90133.70/11,718
8.1/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.22:08,10185.90/16,313
9.2/U23DRÁBKOVÁ Martina 1995 1 Kroměříž22:10,80188.60/16,58
10.3/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště22:36,50214.30/18,87
11.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí22:37,00214.80/18,86
12.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc22:55,30233.10/20,45
13.2/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc23:08,30246.10/21,54
14.4/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž23:16,70254.50/22,33
15.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí23:23,50261.30/22,92
16.5/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.23:34,90272.70/23,91
17.6/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel24:11,50309.30/27,10
18.4/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 VS Desná24:12,00309.80/27,10
19.4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc24:27,30325.10/28,50
20.5/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc27:13,90491.70/43,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc16:37,50 111
2. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc16:47,209.70/1,0101
3.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc17:19,9042.40/4,391
4.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc17:23,8046.30/4,681
5.2/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc17:33,7056.20/5,671
6.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno17:58,3080.80/8,161
7. DAMBORSKÝ Libor 1982 0 Kroměříž18:02,5085.00/8,556
8.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno18:03,9086.40/8,751
9.3/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí18:13,6096.10/9,646
10.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí18:26,70109.20/10,941
11.1/DMPAPULA Martin 1999 3 Litovel18:28,40110.90/11,136
12.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:53,80136.30/13,731
13.4/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc19:33,80176.30/17,726
14.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí19:52,10194.60/19,521
15. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí20:40,00242.50/24,320
16.5/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto21:09,90272.40/27,319
17.6/DSBARGEL Radek 1996 0 VS Desná21:40,60303.10/30,418
18.7/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž21:45,80308.30/30,917
19.1/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto22:15,70338.20/33,916
20.8/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno22:27,80350.30/35,115
21.2/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc22:36,30358.80/36,014
22.3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště22:42,50365.00/36,613
23.4/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.22:59,10381.60/38,312
24.5/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí23:04,20386.70/38,811
25.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno23:16,90399.40/40,010
26.2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc23:26,80409.30/41,09
27.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc23:28,20410.70/41,28
28.2/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž23:31,90414.40/41,57
29.7/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto23:39,30421.80/42,36
30.8/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž23:57,20439.70/44,15
31.9/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc24:07,60450.10/45,14
32.3/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk24:20,50463.00/46,43
33.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc24:22,90465.40/46,72
34.10/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž24:29,10471.60/47,31
35.5/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc24:33,30475.80/47,70
36.6/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc24:33,50476.00/47,70
37.7/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc24:42,30484.80/48,60
38.8/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc24:56,60499.10/50,00
39.11/ZSCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí25:42,10544.60/54,60
40.12/ZSLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc26:12,60575.10/57,70
41.13/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc28:16,90699.40/70,10
42.9/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc30:59,50862.00/86,40
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.MýtoDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M VSDK
VSDK
18:19,00 22
2. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:37,6078.60/7,212
3.1/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
22:39,50260.50/23,72
4.1/ZSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
23:44,10325.10/29,61
5.1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
28:18,60599.60/54,60
  RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1976
1986
1 Litovel
USK Pha
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3