vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Benátek

09.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.20 2 103.50 0 103.50 137
2.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky105.70 0 104.40 0 104.400.90/0,9133
3.2/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky117.40 4 108.70 0 108.705.20/5,0129
4.1/VMKOLÁŘ Jiří 1975 USK Pha133.90 0 112.70 0 112.709.20/8,9125
5.3/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz117.90 0 113.20 0 113.209.70/9,4121
5.4/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.116.30 6 109.20 4 113.209.70/9,4117
7.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand115.80 0 113.60 0 113.6010.10/9,8113
8.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz122.20 0 114.40 0 114.4010.90/10,5109
9. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy135.60 0 115.30 0 115.3011.80/11,4105
10.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice117.10 0 116.00 0 116.0012.50/12,1101
11.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky113.60 8 110.30 6 116.3012.80/12,497
12.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.116.50 0 123.30 4 116.5013.00/12,693
13.5/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz125.40 0 116.90 0 116.9013.40/12,989
14.4/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.119.80 0 117.00 0 117.0013.50/13,085
15.5/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice130.20 0 117.50 0 117.5014.00/13,581
16.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa122.00 0 118.70 0 118.7015.20/14,777
17.2/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.120.00 0 118.20 2 120.0016.50/15,973
17.6/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand128.00 0 118.00 2 120.0016.50/15,969
19.7/VMTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.124.40 2 121.70 0 121.7018.20/17,665
20. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV126.60 2 121.90 0 121.9018.40/17,861
21.3/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha125.00 2 122.50 0 122.5019.00/18,457
22.8/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz122.60 0 118.80 4 122.6019.10/18,553
22.9/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň122.60 0 137.40 0 122.6019.10/18,549
24.4/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand146.80 54 123.20 0 123.2019.70/19,045
25.10/VMČVANČARA Pavel 1971 Loko Plz124.90 0 123.40 0 123.4019.90/19,244
26.5/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand125.50 2 123.50 0 123.5020.00/19,343
27.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus128.40 0 123.90 0 123.9020.40/19,742
28.11/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy123.40 2 125.50 4 125.4021.90/21,241
28.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha131.20 0 123.40 2 125.4021.90/21,240
30.2/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky127.40 0 126.60 0 126.6023.10/22,339
31.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice127.10 0 126.70 0 126.7023.20/22,438
31.6/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand142.90 0 124.70 2 126.7023.20/22,437
33.7/DMFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec131.60 0 127.40 0 127.4023.90/23,136
34.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.128.10 0 127.50 0 127.5024.00/23,235
35.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky136.90 0 125.80 2 127.8024.30/23,534
36.1/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK124.00 8 128.30 0 128.3024.80/24,033
37.2/DSBLÁHA František 1997 3 Sláv.HK129.70 2 126.50 2 128.5025.00/24,232
38. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV133.50 6 126.70 2 128.7025.20/24,331
39.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky140.40 0 128.30 2 130.3026.80/25,930
40.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor129.50 2 128.50 2 130.5027.00/26,129
41.8/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.152.10 2 131.80 0 131.8028.30/27,328
42.6/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz132.30 4 133.20 0 133.2029.70/28,727
43.7/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha133.30 0 135.30 0 133.3029.80/28,826
44.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník137.50 2 134.20 0 134.2030.70/29,725
45.8/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice131.20 54 128.40 6 134.4030.90/29,924
46.9/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky135.70 6 134.90 0 134.9031.40/30,323
47.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK135.30 2 135.10 0 135.1031.60/30,522
47.3/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand140.70 2 133.10 2 135.1031.60/30,521
49.6/VBENDA Libor 1966 Roudnice140.00 2 135.40 0 135.4031.90/30,820
50.10/ZSFUCHS Matouš 2002 Jablonec135.90 0 130.90 10 135.9032.40/31,319
51.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník138.70 0 136.10 0 136.1032.60/31,518
51.3/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz136.10 0 133.60 6 136.1032.60/31,517
53.4/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha136.40 0 137.30 0 136.4032.90/31,816
54.5/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha136.80 0 136.60 0 136.6033.10/32,015
55.6/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice153.40 2 132.70 4 136.7033.20/32,114
56.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.80 0 147.20 2 136.8033.30/32,213
57.1/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha141.50 4 136.50 2 138.5035.00/33,80
58.2/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav139.10 0 138.90 4 139.1035.60/34,40
59.7/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak135.70 4 138.40 56 139.7036.20/35,012
60.12/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor141.90 4 139.80 0 139.8036.30/35,111
61.8/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.140.90 0 141.40 0 140.9037.40/36,110
62.9/ZMJANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha142.50 0 153.10 8 142.5039.00/37,79
63.3/PZCAPALINI Daniel 2005 KK Brand147.00 0 143.50 0 143.5040.00/38,60
64.7/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov143.60 0 144.70 0 143.6040.10/38,78
65.8/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí148.70 0 143.70 0 143.7040.20/38,87
66.12/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov141.80 2 143.80 6 143.8040.30/38,96
67.10/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha143.90 0 143.80 2 143.9040.40/39,05
68.4/PZZACH Radovan 2005 KK Brand153.30 2 148.80 0 148.8045.30/43,80
69.11/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky148.00 2 145.30 4 149.3045.80/44,34
70.13/VMMAREK Pavel 1972 Třebech.150.30 2 151.20 2 152.3048.80/47,13
71.5/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand153.80 0 150.60 6 153.8050.30/48,60
72.6/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha154.00 0 160.70 4 154.0050.50/48,80
73.13/ZSGÜRTLER Adam 2001 USK Pha155.60 54 150.50 4 154.5051.00/49,32
74.12/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky154.90 0 158.70 2 154.9051.40/49,71
75.7/PZBÍZEK Marek 2005 KK Brand156.00 0 156.20 0 156.0052.50/50,70
76.13/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov157.90 6 156.90 0 156.9053.40/51,60
76.8/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK154.90 2 172.40 2 156.9053.40/51,60
78.14/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily155.40 2 160.90 4 157.4053.90/52,10
79.9/PZSMETÁNKA Kilián 2005 USK Pha166.70 4 156.30 2 158.3054.80/52,90
80.14/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň158.30 6 157.30 4 161.3057.80/55,80
81.15/ZSČERNÝ Šimon 2001 Trutnov158.20 4 188.40 6 162.2058.70/56,70
82.16/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice187.80 2 157.20 6 163.2059.70/57,70
83.10/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz167.70 2 171.10 2 169.7066.20/64,00
84.17/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky166.70 4 166.10 6 170.7067.20/64,90
85.11/PZSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice167.40 6 1.00 999 173.4069.90/67,50
86.15/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily173.00 2 171.70 6 175.0071.50/69,10
87.12/PZBENDA Jan 2005 Roudnice174.90 4 181.40 10 178.9075.40/72,90
88.16/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň168.60 16 188.40 14 184.6081.10/78,40
89.17/ZMŘEHÁK Jiří 2003 Semily225.40 14 182.20 14 196.2092.70/89,60
90.13/PZJINEK Hugo 2005 USK Pha192.30 8 1.00 999 200.3096.80/93,50
91.14/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz197.50 4 176.70 54 201.5098.00/94,70
92.18/ZMPECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha203.70 8 208.40 4 211.70108.20/104,50
93.15/PZPOPELKA Petr 2005 KK Brand1.00 999 161.10 54 215.10111.60/107,80
94.16/PZSAIDL František 2006 USK Pha224.10 12 4.00 999 236.10132.60/128,10
  POLLERT Jáchym 2004 USK Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  VOBOŘIL Kryštof 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán 2001 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.138.30 0 135.70 0 135.70 5
2.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha136.00 0 136.20 0 136.000.30/0,24
3.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov141.70 0 137.70 0 137.702.00/1,53
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor140.30 0 144.70 2 140.304.60/3,42
5.1/ZMALTMAN Marcella 2004 USA153.40 0 152.40 0 152.4016.70/12,30
6.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha153.20 2 162.50 2 155.2019.50/14,41
7.3/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak201.40 0 175.30 54 201.4065.70/48,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
114.70 0 113.60 2 114.70 24
2. ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1992
1969
Benátky
Benátky
128.90 0 4.00 999 128.9014.20/12,416
3.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
128.70 2 127.70 2 129.7015.00/13,112
4.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
138.50 0 4.00 999 138.5023.80/20,78
5.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
141.80 0 141.50 0 141.5026.80/23,44
6.2/DMŠULC Karel
KOLÁČEK Petr
2000
2001
3 KK Brand
KK Brand
140.90 2 144.40 2 142.9028.20/24,63
7. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
150.70 0 4.00 999 150.7036.00/31,42
8.1/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
170.20 0 169.50 2 170.2055.50/48,41
9.1/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
172.20 2 171.60 2 173.6058.90/51,40
10.1/PZVĚTROVSKÝ Tomáš
ONDRUŠ Mario
2005
2005
Zbraslav
USK Pha
185.00 8 172.90 8 180.9066.20/57,70
  PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha117.10 0 112.90 0 112.90 55
2.2/VMPOLLERT Jaroslav 1971 USK Pha116.30 0 114.50 0 114.501.60/1,451
3.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav122.20 0 120.70 0 120.707.80/6,947
4.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky127.20 8 119.00 2 121.008.10/7,243
5.3/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus123.10 0 122.30 0 122.309.40/8,339
6.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov1.00 999 120.80 2 122.809.90/8,835
7.4/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor4.00 999 123.70 0 123.7010.80/9,631
8.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice134.80 0 127.20 0 127.2014.30/12,727
9.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa129.10 2 127.50 0 127.5014.60/12,923
10.6/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.133.60 2 131.70 0 131.7018.80/16,719
11.7/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja136.10 4 134.20 0 134.2021.30/18,915
12.8/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus137.60 2 134.50 0 134.5021.60/19,114
13.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov134.10 2 134.70 0 134.7021.80/19,313
14.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.00 0 134.80 0 134.8021.90/19,412
14.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha134.80 0 137.20 0 134.8021.90/19,411
16.3/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor136.00 0 139.10 0 136.0023.10/20,510
17.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor144.40 4 138.00 0 138.0025.10/22,29
18.1/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha142.10 0 141.40 0 141.4028.50/25,28
19.4/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily148.90 0 145.80 0 145.8032.90/29,17
20.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.149.90 2 147.10 0 147.1034.20/30,36
21.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor156.50 0 147.90 0 147.9035.00/31,05
22.5/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa149.40 2 146.40 2 148.4035.50/31,44
23.5/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov149.10 2 149.30 0 149.3036.40/32,23
24.1/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav148.40 2 147.60 2 149.6036.70/32,50
25.2/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha159.50 2 159.00 0 159.0046.10/40,80
26.2/ZSKIRCHNER David 2002 Dukla B.174.40 52 159.30 0 159.3046.40/41,12
27.2/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha169.70 2 176.30 0 171.7058.80/52,11
28.3/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník167.80 8 167.60 6 173.6060.70/53,80
29.3/ZMKADLEC Filip 2003 USK Pha174.80 0 173.80 0 173.8060.90/53,90
30.4/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha172.40 2 176.10 2 174.4061.50/54,50
  RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha117.70 0 116.00 0 116.00 69
2. URBANOVÁ Miroslava 1988 2 Benátky121.80 0 121.80 0 121.805.80/5,065
3.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.122.10 0 124.50 0 122.106.10/5,361
4. DANDOVÁ Anna 1988 Benátky123.90 0 124.30 0 123.907.90/6,857
5.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha131.00 4 125.10 0 125.109.10/7,853
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor123.20 2 126.90 2 125.209.20/7,949
7.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand123.70 2 127.20 4 125.709.70/8,445
8.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor127.30 4 124.00 2 126.0010.00/8,641
9. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha132.50 2 124.50 2 126.5010.50/9,137
10. NOVÁČKOVÁ Michala 1984 2 Benátky126.80 2 127.50 0 127.5011.50/9,933
10.4/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice129.00 0 127.50 0 127.5011.50/9,929
12.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha134.00 2 127.30 2 129.3013.30/11,525
13.1/ZMALTMAN Marcella 2004 USA132.20 0 133.60 0 132.2016.20/14,00
14.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz136.60 2 132.70 2 134.7018.70/16,121
15.6/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky133.20 2 134.00 2 135.2019.20/16,620
15.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand135.20 0 137.80 6 135.2019.20/16,619
17.1/VPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky137.30 0 132.00 4 136.0020.00/17,218
18.7/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa138.50 0 136.80 0 136.8020.80/17,917
19.8/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky137.80 0 136.00 2 137.8021.80/18,816
20.9/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand137.90 0 141.20 2 137.9021.90/18,915
21.2/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa138.10 0 140.80 0 138.1022.10/19,114
22.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha140.00 0 1.00 999 140.0024.00/20,713
23.4/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy146.80 4 140.90 0 140.9024.90/21,512
24.10/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK147.70 2 141.90 0 141.9025.90/22,311
25.2/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily148.70 0 142.30 0 142.3026.30/22,710
26.5/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa143.00 2 140.90 2 142.9026.90/23,29
27.2/VMNOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus145.10 0 143.30 0 143.3027.30/23,58
28.3/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 Č.Skal.141.90 2 182.50 0 143.9027.90/24,17
29.3/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník145.90 4 146.10 0 146.1030.10/25,96
30.11/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand159.80 10 147.30 2 149.3033.30/28,75
31.6/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak149.40 54 150.60 2 152.6036.60/31,64
32. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň152.40 2 151.50 4 154.4038.40/33,13
33.1/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky172.60 0 157.70 0 157.7041.70/35,90
34.12/ZSROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily166.30 6 158.70 0 158.7042.70/36,82
35.13/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov159.50 2 157.10 2 159.1043.10/37,21
36. ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 3 L.Tábor167.10 2 155.50 4 159.5043.50/37,50
37.7/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice167.70 4 169.30 6 171.7055.70/48,00
38.8/ZMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha1.00 999 168.30 4 172.3056.30/48,50
39.4/VMREJHOVÁ Martina 1976 Sláv.HK205.10 2 176.70 4 180.7064.70/55,80
40.2/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak179.60 2 191.00 4 181.6065.60/56,60
41.3/PZALTMAN Isabella 2007 USA222.90 4 184.40 0 184.4068.40/59,00
42.4/PZČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha238.90 58 186.80 6 192.8076.80/66,20
43.9/ZMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha197.60 52 189.20 4 193.2077.20/66,60
44.5/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice197.60 2 4.00 999 199.6083.60/72,10
45.10/ZMSTEJSKALOVÁ Barbora 2003 USK Pha1.00 999 205.50 4 209.5093.50/80,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3