vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

01.10.2016   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha95.62 0 90.26 0 90.26 121
2. MACÁŠEK Tomáš 1992 3 Dukla B.95.64 4 95.95 0 95.955.69/6,3113
3. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz97.00 2 96.60 2 98.608.34/9,2109
4. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus102.46 4 98.98 0 98.988.72/9,7105
5. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně102.71 2 99.17 0 99.178.91/9,9101
6. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice102.73 2 99.67 0 99.679.41/10,497
7. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice102.92 2 100.42 0 100.4210.16/11,393
8. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.53 0 101.48 2 103.4813.22/14,689
9. SÝKORA Michal 1989 2 Hubertus103.75 2 102.65 2 104.6514.39/15,985
10. MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha108.25 0 102.76 2 104.7614.50/16,181
11. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec108.42 4 103.60 2 105.6015.34/17,077
12. ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.107.82 0 106.67 0 106.6716.41/18,273
13. ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec103.39 6 102.82 4 106.8216.56/18,369
14. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy111.43 2 108.20 0 108.2017.94/19,965
15. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV109.45 0 108.92 2 109.4519.19/21,361
16. STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB110.31 4 110.18 0 110.1819.92/22,157
17. KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.111.93 2 108.26 2 110.2620.00/22,256
18. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice111.78 4 108.45 2 110.4520.19/22,455
19. HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec110.79 2 109.35 2 111.3521.09/23,454
20. GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha109.78 2 111.71 4 111.7821.52/23,853
21. MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak106.26 6 108.00 4 112.0021.74/24,152
22. ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB118.43 2 112.96 2 114.9624.70/27,451
23. KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice115.17 0 116.35 0 115.1724.91/27,650
24. PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB115.34 0 115.15 2 115.3425.08/27,849
25. VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.119.51 2 115.60 0 115.6025.34/28,148
26. JAKL Vincent 2001 3 USK Pha113.73 2 114.78 4 115.7325.47/28,247
27. CHOD Václav 1961 3 Blovice115.96 0 4.00 999 115.9625.70/28,546
28. ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz112.89 4 113.56 4 116.8926.63/29,545
29. BENEŠ Petr 1975 3 Heletag120.26 4 116.93 0 116.9326.67/29,544
30. DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha119.78 4 117.59 0 117.5927.33/30,343
31. KORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz123.73 6 115.95 2 117.9527.69/30,742
32. ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha123.47 2 118.76 0 118.7628.50/31,641
33. HORÁK David 1976 3 SKŽižkov117.73 2 116.87 2 118.8728.61/31,740
34. JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha119.32 0 140.17 8 119.3229.06/32,239
35. NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň118.37 2 119.95 0 119.9529.69/32,938
36. FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.118.40 2 118.84 52 120.4030.14/33,437
37. JAHODA Martin 2001 3 USK Pha119.15 2 126.57 6 121.1530.89/34,236
38. GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice124.93 6 119.18 2 121.1830.92/34,335
39. ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice124.84 6 122.00 0 122.0031.74/35,20
40. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB125.60 0 120.76 2 122.7632.50/36,034
41. POHANKA Jiří 1969 3 Klatovy123.00 0 123.65 0 123.0032.74/36,333
42. PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.128.54 2 123.42 0 123.4233.16/36,732
42. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha127.25 4 123.42 0 123.4233.16/36,731
44. POLLERT Jan 2005 3 USK Pha121.87 2 124.64 0 123.8733.61/37,230
45. PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník120.15 4 121.75 4 124.1533.89/37,529
46. ONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha124.50 0 124.76 4 124.5034.24/37,928
47. VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak123.10 2 125.28 0 125.1034.84/38,627
48. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník126.84 2 123.20 2 125.2034.94/38,726
49. KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor129.95 0 125.90 0 125.9035.64/39,50
50. DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha126.82 0 125.96 0 125.9635.70/39,625
51. LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus132.39 2 127.95 0 127.9537.69/41,824
52. STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB134.15 2 126.84 2 128.8438.58/42,723
53. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky129.12 0 132.53 4 129.1238.86/43,122
54. STEHNO Petr 2003 3 USK Pha132.53 8 129.67 2 131.6741.41/45,921
55. KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz134.62 8 128.56 4 132.5642.30/46,920
56. ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek134.84 8 128.59 4 132.5942.33/46,919
57. KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn130.87 2 131.89 4 132.8742.61/47,218
58. VOLF Marek 2007 VS Tábor137.18 0 132.93 0 132.9342.67/47,30
59. ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz131.37 2 139.59 2 133.3743.11/47,817
60. MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.131.90 2 131.43 2 133.4343.17/47,816
61. TURNER Karel 2004 3 Blovice136.73 4 133.67 0 133.6743.41/48,115
61. DUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak129.67 4 4.00 999 133.6743.41/48,114
63. JINEK Hugo 2005 3 USK Pha134.50 0 130.78 4 134.5044.24/49,013
64. VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz135.48 0 135.34 0 135.3445.08/49,90
65. VÁLEK Michal 2006 VS Tábor143.21 8 131.75 4 135.7545.49/50,40
66. PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha136.10 2 132.00 4 136.0045.74/50,712
67. MANAS Adam 2004 3 Kadaň133.70 10 134.12 2 136.1245.86/50,811
68. POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha134.39 2 132.46 6 136.3946.13/51,110
69. ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB130.68 6 130.51 54 136.6846.42/51,49
70. FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice150.90 4 136.70 0 136.7046.44/51,50
71. VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice137.31 2 137.15 0 137.1546.89/51,98
72. ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.137.26 10 131.75 6 137.7547.49/52,67
73. NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor139.40 6 133.45 6 139.4549.19/54,50
74. ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha140.32 0 138.60 2 140.3250.06/55,50
75. PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB139.82 4 141.29 4 143.8253.56/59,30
76. STREJC Václav 2005 SKVS ČB144.67 4 144.62 0 144.6254.36/60,26
77. BŘÍZA Václav 1962 Klatovy145.84 4 144.82 0 144.8254.56/60,45
78. UHLÍK Jan 2008 Bechyně152.54 0 141.37 4 145.3755.11/61,10
79. ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha146.78 6 141.64 4 145.6455.38/61,44
80. MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak143.48 6 143.70 2 145.7055.44/61,43
81. SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha145.10 2 142.18 4 146.1855.92/62,02
82. PUTZER Hynek 2003 SK VS ČB147.39 6 144.21 2 146.2155.95/62,01
83. SAIDL František 2006 USK Pha169.81 4 147.73 0 147.7357.47/63,70
84. KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB154.35 6 150.62 0 150.6260.36/66,90
85. MARTIN Václav 2002 Boh.Pha153.92 16 150.39 2 152.3962.13/68,80
86. BUDÁK David 2003 Kadaň149.62 4 144.93 10 153.6263.36/70,20
87. MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak149.73 4 150.62 52 153.7363.47/70,30
88. ŠROGL Michal 2006 USK Pha153.92 2 157.62 4 155.9265.66/72,70
89. PECHLÁT Adam 2007 Sušice157.21 0 152.62 4 156.6266.36/73,50
90. JAHODA Jakub 2004 USK Pha147.12 62 152.50 6 158.5068.24/75,60
91. POLLERT Antonín 2006 USK Pha156.34 4 159.53 2 160.3470.08/77,60
92. PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor161.81 12 158.17 4 162.1771.91/79,70
93. KUNEŠ Filip 2001 Horš.Týn148.10 154 163.17 4 167.1776.91/85,20
94. SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha168.15 0 176.46 6 168.1577.89/86,30
95. ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.169.46 4 166.23 8 173.4683.20/92,20
96. NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.166.31 10 162.10 52 176.3186.05/95,30
97. MED Kryštof 2002 USK Pha205.65 14 184.62 2 186.6296.36/106,80
98. BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha169.46 158 179.23 14 193.23102.97/114,10
99. PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.185.62 8 189.82 52 193.62103.36/114,50
100. NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.192.89 8 184.76 10 194.76104.50/115,80
101. PAJMA Lukáš 2008 Kadaň246.90 8 216.81 4 220.81130.55/144,60
102. CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha200.62 110 186.29 60 246.29156.03/172,90
  KRAML Jan 1984 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV110.54 0 111.00 2 110.54 51
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.15 2 112.76 0 112.762.22/2,047
3. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha117.62 0 113.07 0 113.072.53/2,343
4. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice115.31 0 114.50 0 114.503.96/3,639
5. KUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník121.12 2 117.81 0 117.817.27/6,635
6. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice123.82 0 118.50 0 118.507.96/7,231
7. ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha121.12 6 120.17 0 120.179.63/8,727
8. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy121.89 2 116.45 4 120.459.91/9,023
9. ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB120.46 0 119.93 2 120.469.92/9,022
10. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.121.21 2 122.59 2 123.2112.67/11,521
11. TESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB124.23 0 123.84 0 123.8413.30/12,020
12. FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha121.35 6 124.15 0 124.1513.61/12,319
13. HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.129.57 2 125.31 0 125.3114.77/13,418
14. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice129.78 0 127.20 0 127.2016.66/15,117
15. CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz127.40 0 127.92 0 127.4016.86/15,316
16. ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha133.14 0 124.23 4 128.2317.69/16,015
17. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň129.51 0 126.89 2 128.8918.35/16,614
18. GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice124.95 58 124.89 6 130.8920.35/18,40
19. BOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB131.62 4 131.42 0 131.4220.88/18,913
20. BAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.136.21 8 130.68 2 132.6822.14/20,012
21. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz131.67 2 129.67 4 133.6723.13/20,911
22. KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.133.76 2 134.60 8 135.7625.22/22,810
23. HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak137.78 8 133.96 2 135.9625.42/23,09
24. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus135.62 2 132.89 4 136.8926.35/23,88
25. PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice137.56 2 135.70 2 137.7027.16/24,67
26. HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn141.68 0 141.89 2 141.6831.14/28,26
27. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň133.78 8 140.42 4 141.7831.24/28,35
28. ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 Rakovník145.59 6 140.54 2 142.5432.00/28,94
29. KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy146.76 0 143.75 0 143.7533.21/30,03
30. HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn153.64 0 143.79 0 143.7933.25/30,10
31. KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha149.34 4 144.76 2 146.7636.22/32,82
32. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor169.78 6 143.10 4 147.1036.56/33,11
33. HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak147.12 2 147.68 0 147.6837.14/33,60
34. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy145.51 4 151.92 52 149.5138.97/35,30
35. BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB161.54 2 149.62 2 151.6241.08/37,20
36. ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB153.92 6 149.84 4 153.8443.30/39,20
37. JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha218.73 6 192.92 0 192.9282.38/74,50
38. ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek213.73 6 208.35 2 210.3599.81/90,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek104.71 2 113.17 2 106.71 69
2. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV112.60 0 108.90 0 108.902.19/2,165
3. HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn112.79 2 107.46 2 109.462.75/2,661
4. NOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.109.70 0 108.89 2 109.702.99/2,857
5. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB112.96 4 111.57 0 111.574.86/4,653
6. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn119.39 0 116.29 0 116.299.58/9,049
7. ŠROGL Michal 1972 2 RK Troja117.00 0 116.31 0 116.319.60/9,045
8. SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus121.40 2 118.17 0 118.1711.46/10,741
9. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB121.34 0 118.48 0 118.4811.77/11,037
10. MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak119.29 0 123.68 2 119.2912.58/11,833
11. POLLERT Jan 2005 3 USK Pha120.78 2 119.53 0 119.5312.82/12,029
12. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV118.47 2 117.57 2 119.5712.86/12,125
13. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice123.64 10 117.78 2 119.7813.07/12,224
14. HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn120.20 0 118.46 2 120.2013.49/12,623
15. KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor122.79 6 121.65 0 121.6514.94/14,022
16. GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha125.62 2 118.48 4 122.4815.77/14,821
17. ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB123.26 4 123.28 0 123.2816.57/15,520
18. KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB125.43 2 122.50 2 124.5017.79/16,719
19. KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L124.14 2 124.71 0 124.7118.00/16,918
20. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník126.93 0 126.78 0 126.7820.07/18,817
21. MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus127.14 0 126.48 6 127.1420.43/19,116
22. MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.125.31 2 128.15 50 127.3120.60/19,315
23. KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy124.62 4 126.89 2 128.6221.91/20,514
24. HORAL Martin 1957 Jablonec129.78 0 127.62 4 129.7823.07/21,613
25. ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus131.62 4 128.28 2 130.2823.57/22,112
26. JIRAS Filip 2005 3 USK Pha127.18 4 126.62 6 131.1824.47/22,911
27. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB134.29 2 132.50 0 132.5025.79/24,210
28. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB138.73 0 130.59 2 132.5925.88/24,39
29. ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB132.18 2 137.78 4 134.1827.47/25,78
30. MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak142.50 0 133.18 2 135.1828.47/26,77
31. VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor133.31 2 136.65 2 135.3128.60/26,86
32. ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy140.37 0 139.57 0 139.5732.86/30,85
33. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník140.15 0 138.12 2 140.1233.41/31,34
34. JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha138.51 8 136.81 6 142.8136.10/33,83
35. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník139.28 4 139.35 6 143.2836.57/34,32
36. HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn140.70 8 149.79 4 148.7041.99/39,31
37. KADLEC Filip 2003 USK Pha150.98 0 147.89 6 150.9844.27/41,50
38. KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy153.79 4 149.48 2 151.4844.77/42,00
39. PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB147.68 4 163.54 2 151.6844.97/42,10
40. ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha153.73 4 153.15 2 155.1548.44/45,40
41. KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha157.62 4 154.62 4 158.6251.91/48,60
42. VRÁNEK Jan 2004 Blovice161.39 2 168.65 2 163.3956.68/53,10
43. VÁLEK Michal 2006 VS Tábor164.73 4 161.37 4 165.3758.66/55,00
44. ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha187.67 6 181.53 12 193.5386.82/81,40
45. PECHLÁT Adam 2007 Sušice206.93 4 222.65 8 210.93104.22/97,70
  PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV125.53 2 122.68 2 124.68 9
2. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha128.10 2 125.17 4 129.174.49/3,65
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.14 2 133.37 2 130.145.46/4,44
4. HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn146.79 2 142.87 0 142.8718.19/14,63
5. HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.150.42 4 141.20 2 143.2018.52/14,92
6. KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.157.47 6 144.32 8 152.3227.64/22,21
7. HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak175.21 4 172.32 2 174.3249.64/39,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
103.93 4 103.84 0 103.84 35
2. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
115.90 4 114.32 2 116.3212.48/12,027
3. VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
130.70 2 133.53 6 132.7028.86/27,819
4. PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
132.46 4 134.85 0 134.8531.01/29,915
5. VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
195.78 8 139.32 2 141.3237.48/36,111
6. ŠEDIVÝ Jan
STANOVSKÝ Jakub
2003
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
149.43 2 148.78 8 151.4347.59/45,87
7. KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
145.15 12 146.14 6 152.1448.30/46,56
8. JIRAS Filip
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
149.35 8 150.75 54 157.3553.51/51,55
9. PECHLÁT Hynek
BUCKOVÁ Vlasta
1995
1991
USK
USK
149.98 12 146.40 12 158.4054.56/52,50
10. ČERVENKOVÁ Amélie
GÜRTLER Adam
2005
2001
USK Pha
USK Pha
158.34 12 150.60 8 158.6054.76/52,74
11. ŠVEHLOVÁ Kateřina
TESAŘOVÁ Hana
2005
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
164.89 10 153.96 12 165.9662.12/59,83
12. ČIHOVSKÝ Šimon
ŠIMÁK Jakub
2003
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
182.43 8 160.60 8 168.6064.76/62,42
13. RŮŽIČKOVÁ Kateřina
ČERVENKOVÁ Vanessa
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
162.40 10 160.48 10 170.4866.64/64,21
14. KOMÁREK Jakub
PÍPAL Zbyněk
2005
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
182.92 18 173.31 6 179.3175.47/72,70
15. MAREK Tomáš
LÁNOVÁ Zuzana
1998
1998
Ot.Strak
Ot.Strak
198.70 6 170.68 54 204.70100.86/97,10
16. MARTIN Václav
CARDOSELLI Tomáš
2002
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
238.31 28 220.25 14 234.25130.41/125,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3