Slalom O štít města Benátek

12.08.2018  
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky93.30 0 102.49 0 93.30 265
2.1/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky90.81 4 96.55 0 94.811.51/1,6261
3.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB99.23 0 107.54 0 99.235.93/6,4257
4.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky100.12 2 102.52 0 102.128.82/9,5253
5. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy101.06 2 106.85 0 103.069.76/10,5249
6.2/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec104.01 0 111.95 0 104.0110.71/11,5245
7.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice104.28 0 4.00 999 104.2810.98/11,8241
8. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.102.33 2 103.63 50 104.3311.03/11,8237
9.2/U23KRČ Ladislav 1999 Dukla B.104.69 0 107.68 0 104.6911.39/12,2233
10.2/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB103.22 2 110.83 2 105.2211.92/12,8229
11.3/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky105.58 0 107.76 0 105.5812.28/13,2225
12.2/DSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice102.31 4 108.41 0 106.3113.01/13,9221
13.4/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky115.73 2 106.61 0 106.6113.31/14,3217
14.3/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.102.62 6 110.60 0 108.6215.32/16,4213
15. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa106.69 2 112.57 2 108.6915.39/16,5209
16.1/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm104.82 4 109.99 4 108.8215.52/16,6205
17.2/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy105.67 4 108.85 0 108.8515.55/16,7201
18.3/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.108.96 0 116.87 0 108.9615.66/16,8197
19.3/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice107.75 2 114.71 0 109.7516.45/17,6193
20.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.107.83 2 116.82 0 109.8316.53/17,7189
21.2/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand108.28 2 115.44 0 110.2816.98/18,2185
22.4/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand108.80 2 115.51 0 110.8017.50/18,8181
23.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB109.23 2 116.29 0 111.2317.93/19,2177
24.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz111.61 0 114.81 0 111.6118.31/19,6173
25. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy111.88 0 117.54 0 111.8818.58/19,9169
26.5/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov109.94 2 118.47 2 111.9418.64/20,0165
27. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.112.09 0 114.71 0 112.0918.79/20,1161
28.6/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.112.12 0 116.42 0 112.1218.82/20,2157
29.6/DMHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice110.53 2 113.13 0 112.5319.23/20,6153
30.7/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky110.57 2 116.14 0 112.5719.27/20,7149
31.7/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice115.35 0 113.02 0 113.0219.72/21,1145
32.4/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa113.09 0 127.77 4 113.0919.79/21,2141
33.5/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice113.13 0 114.65 0 113.1319.83/21,3137
34.5/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec110.83 4 113.52 0 113.5220.22/21,7133
35.8/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň113.09 4 113.60 0 113.6020.30/21,8129
36.8/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha111.58 50 113.63 0 113.6320.33/21,8125
37.3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.113.89 0 115.07 0 113.8920.59/22,1121
38.9/VMHORÁK David 1976 2 Heletag113.94 0 118.73 0 113.9420.64/22,1117
39.6/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy114.10 0 121.19 0 114.1020.80/22,3113
40.7/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha114.11 0 124.70 0 114.1120.81/22,3109
41. KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov114.71 0 115.54 0 114.7121.41/22,9105
42. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.113.20 2 4.00 999 115.2021.90/23,5101
43.6/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand111.99 4 116.87 0 115.9922.69/24,397
44.10/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.116.55 0 114.84 2 116.5523.25/24,993
45.11/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy114.75 2 119.89 0 116.7523.45/25,189
46.8/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha123.25 6 117.68 0 117.6824.38/26,185
47.4/VHAJSKÝ Stanislav 1969 Semily116.38 2 117.72 0 117.7224.42/26,281
48.1/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice118.50 0 126.94 0 118.5025.20/27,077
49.9/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha118.52 0 125.55 0 118.5225.22/27,073
50.2/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha119.10 0 122.55 2 119.1025.80/27,769
51.3/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor119.29 0 121.60 0 119.2925.99/27,965
52.9/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha116.69 4 119.34 0 119.3426.04/27,964
53.10/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand119.36 0 126.88 0 119.3626.06/27,963
54.4/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand128.08 0 119.84 0 119.8426.54/28,462
55.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus120.12 0 125.99 50 120.1226.82/28,761
56.11/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand120.68 0 134.44 2 120.6827.38/29,360
57.10/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.117.42 4 124.91 52 121.4228.12/30,159
58.11/DMHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.118.37 6 119.52 2 121.5228.22/30,258
59.12/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov121.80 0 126.80 0 121.8028.50/30,557
60.5/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor121.83 0 124.85 0 121.8328.53/30,656
61.12/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily109.31 54 122.84 0 122.8429.54/31,755
62.13/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy128.33 0 122.97 0 122.9729.67/31,854
63.7/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník121.35 2 125.79 0 123.3530.05/32,253
64.14/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand124.58 2 123.68 0 123.6830.38/32,652
65.15/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor125.34 2 123.78 0 123.7830.48/32,751
66.13/DMBUDÁK David 2003 3 Kadaň124.25 0 129.41 0 124.2530.95/33,250
67.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice127.17 0 122.49 2 124.4931.19/33,449
68.6/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz125.49 0 124.51 0 124.5131.21/33,548
69.7/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice124.88 0 127.93 0 124.8831.58/33,847
70.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.122.93 2 127.10 0 124.9331.63/33,946
71. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV138.15 4 124.94 0 124.9431.64/33,945
72.16/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Jablonec123.01 2 126.65 0 125.0131.71/34,044
73.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.45 0 135.12 0 125.4532.15/34,543
74.17/ZSPETR Lukáš 2004 3 KK Brand123.47 2 128.52 0 125.4732.17/34,542
74. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV4.00 999 123.47 2 125.4732.17/34,541
76.14/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily123.49 2 5.00 0 125.4932.19/34,540
77. CINKO Radek 1993 3 Pardub.127.78 2 123.96 2 125.9632.66/35,039
78.18/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily142.64 4 126.30 0 126.3033.00/35,438
79.8/ZMSAIDL František 2006 3+ USK Pha126.38 0 138.26 2 126.3833.08/35,537
80.6/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník126.76 0 130.67 0 126.7633.46/35,936
81.19/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň135.49 0 125.16 2 127.1633.86/36,335
82.9/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand127.84 0 131.30 0 127.8434.54/37,034
83.10/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.126.31 52 126.30 2 128.3035.00/37,533
84. BÁČA Jakub 1994 KK Brand128.45 0 131.61 0 128.4535.15/37,732
85.20/ZSTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand144.73 2 128.67 0 128.6735.37/37,931
86.15/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily128.68 0 130.61 0 128.6835.38/37,930
87.12/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.128.83 0 130.28 2 128.8335.53/38,129
88.21/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov129.06 0 134.92 0 129.0635.76/38,328
89.22/ZSLŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha129.72 0 136.23 0 129.7236.42/39,027
90.23/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice130.54 0 130.03 0 130.0336.73/39,426
91.24/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště129.31 2 130.17 0 130.1736.87/39,525
92. ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa129.58 2 130.52 0 130.5237.22/39,924
93.11/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha130.57 2 130.31 50 132.5739.27/42,123
94.25/ZSEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník135.09 2 131.03 2 133.0339.73/42,622
95.12/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha133.97 0 139.99 0 133.9740.67/43,621
96.13/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha134.40 0 136.86 0 134.4041.10/44,120
97.14/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand134.41 0 141.58 0 134.4141.11/44,119
98.15/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK125.91 52 132.80 2 134.8041.50/44,518
99.16/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha136.91 0 135.61 0 135.6142.31/45,317
100.3/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky135.97 0 134.28 2 135.9742.67/45,716
101.17/ZMBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand136.01 0 136.64 0 136.0142.71/45,815
102.18/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz135.56 2 141.58 4 137.5644.26/47,414
103.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.164.97 2 139.07 2 141.0747.77/51,213
104.7/VČERMÁK Vlastimil 1973 Štětí170.68 54 141.91 0 141.9148.61/52,112
105.13/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice138.03 4 4.00 999 142.0348.73/52,211
106.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov140.18 4 143.62 0 143.6250.32/53,910
107. DOLEŽAL Michal 1967 9 SK VS Benátky148.06 0 143.41 2 145.4152.11/55,90
108.19/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy141.91 4 149.03 4 145.9152.61/56,49
109.26/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha144.93 52 144.19 2 146.1952.89/56,78
110.20/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec147.90 0 151.17 0 147.9054.60/58,57
111.21/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec161.44 0 149.52 2 151.5258.22/62,46
112.14/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Heletag162.37 0 151.56 0 151.5658.26/62,45
113.22/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice157.87 2 150.57 2 152.5759.27/63,54
114.27/ZSWESTFAL Mattias 2004 Kralupy1.00 999 148.94 4 152.9459.64/63,93
115.28/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice173.03 0 153.66 0 153.6660.36/64,72
116.23/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha169.43 2 154.55 2 156.5563.25/67,81
117.15/VMBABOUČEK Ondřej 1977 WWC143.72 154 156.23 6 162.2368.93/73,90
118.24/ZMSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily170.37 2 180.74 2 172.3779.07/84,70
  NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor1.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Patrik 1976 9 TJ Sokol Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Jan 2003 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HADRABA Martin 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACEČEK Dušan 1962 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 3+ Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl