Slalom v Třebechovicích

26.09.2020   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
117.95 4 118.96 2 120.96 57
2.1/ZSHEGER Jonáš
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
4.00 999 119.60 2 121.600.64/0,553
3.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
122.19 0 121.56 2 122.191.23/1,049
4.2/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
124.46 6 122.88 2 124.883.92/3,245
5.1/DMJIRAS Filip
POLLERT Jáchym
2005
2004
2 USK Pha
USK Pha
127.43 6 124.03 2 126.035.07/4,241
6.3/VOUTRATA Jindřich
TROCH Petr
1970
1971
2 Pardub.
Dv.Král.
131.02 4 133.01 2 135.0114.05/11,637
7.1/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
129.09 6 131.45 6 135.0914.13/11,733
8.2/ZSHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
2 Loko Plz
Loko Plz
132.59 4 131.08 6 136.5915.63/12,929
9. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
142.77 4 136.60 2 138.6017.64/14,625
10.1/U23KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
3 Jablonec
Jablonec
140.34 4 137.18 2 139.1818.22/15,121
11.2/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
143.11 6 140.13 2 142.1321.17/17,517
12.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
 
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
140.47 6 140.76 2 142.7621.80/18,016
13.4/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
142.19 2 141.02 2 143.0222.06/18,215
14. PINKAVA Lukáš
PINKAVA Jonáš
1976
2011
SKVS ČB
USK Pha
148.28 0 4.00 999 148.2827.32/22,60
15.1/ZMINDRUCH Tomáš
SAMEK Petr
2008
2008
3 KVS HK
Třebech.
144.73 6 146.54 10 150.7329.77/24,614
16.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik
PINKAVA Matyáš
2009
2009
3 USK Pha
USK Pha
150.07 8 148.02 4 152.0231.06/25,713
17.2/DSŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
150.55 6 148.02 6 154.0233.06/27,312
18.3/ZSUHLÍK Jan
MÍKA Hynek
2008
2006
2 Bechyně
Soběslav
148.39 6 4.00 999 154.3933.43/27,611
19. VELENOVSKÝ Vojta
VELENOVSKÝ Jiří
2008
1978
3 VS Tábor
VS Tábor
156.43 4 146.89 8 154.8933.93/28,110
20.4/ZSBOURA Samuel
SVOBODA Adam
2007
2006
3 USK Pha
USK Pha
152.82 4 147.27 10 156.8235.86/29,69
21.3/DMKVAPIL Ondřej
ZRZAVÝ Jakub
2007
2005
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
157.71 0 1.00 999 157.7136.75/30,48
22.3/ZMHILAR Mikoláš
PETŘÍK Marek
2009
2008
USK Pha
USK Pha
156.61 10 156.04 2 158.0437.08/30,77
23.4/ZMDVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
3 USK Pha
USK Pha
154.48 8 153.30 6 159.3038.34/31,76
24.5/ZSNOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
3 Semily
Semily
151.63 8 158.53 6 159.6338.67/32,05
25.6/ZSKONVALINKA Ondřej
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
158.79 8 156.11 4 160.1139.15/32,44
26.4/DMSVOBODA Martin
MILYAN Daniel
2005
2006
L.Žatec
L.Žatec
155.55 6 159.18 10 161.5540.59/33,63
27.1/VMHRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
153.10 10 160.24 12 163.1042.14/34,82
28.7/ZSSYNEK Přemysl
LEGUTKO Josef
2007
2006
L.Žatec
L.Žatec
174.59 4 166.48 2 168.4847.52/39,31
29.5/ZMRŮŽIČKA Jan
VANĚK Daniel
2009
2008
KK Brand
KK Brand
160.32 12 166.39 6 172.3251.36/42,50
30.5/DMSTRASSER Marek
PETŘÍČEK Adam
2004
2007
L.Žatec
L.Žatec
165.04 12 171.46 8 177.0456.08/46,40
31.6/ZMPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
185.96 14 177.83 56 199.9679.00/65,30
  PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan
BAČINA Tomáš
1973
2008
3 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Petr
VRÁNEK Jan
2006
2004
3 Loko Plz
Blovice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
2 Pardub.
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení