Slalom v Dolních Kounicích

11.06.2022   Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Petr Veselý   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. MICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava120.00 4 122.02 0 122.02 0
2. ŠAMÁNKOVÁ Klára 2013 KK Brno127.07 0 133.05 2 127.075.05/4,10
3. BASARABA Albert 2012 Olomouc127.09 4 134.09 4 131.099.07/7,40
4. NEKUDOVÁ Klára 2013 KK Brno134.00 4 140.03 0 138.0015.98/13,10
5. MACHÁČKOVÁ Nikol 2013 Litovel137.08 2 160.01 2 139.0817.06/14,00
6. TOBIÁŠ Matěj 2012 KK Brno142.00 4 149.04 0 146.0023.98/19,70
6. KUBITA Lukáš 2013 KK Opava146.00 0 138.00 52 146.0023.98/19,70
8. KUTÝ Lukáš 2014 Litovel140.08 6 149.04 2 146.0824.06/19,70
9. KUBÍČKOVÁ Nikola 2012 KK Brno215.00 54 169.04 0 169.0447.02/38,50
10. BLAŽEK Antonín 2013 Litovel165.05 4 382.03 4 169.0547.03/38,50
11. ŠIMKOVÁ Vanesa 2012 Šumperk215.05 8 172.08 6 178.0856.06/45,90
12. NOVOTNÝ Richard 2014 Litovel179.06 4 181.00 6 183.0661.04/50,00
13. FILIP Jiří 2014 Šumperk262.04 116 199.01 10 209.0186.99/71,30
14. MICHALČÁK Ondřej 2012 Zábřeh247.08 60 209.03 8 217.0395.01/77,90
15. HLOCKA Alexandra 2012 Šumperk264.05 10 198.09 52 250.09128.07/105,00
  KÁPKA Jonáš 2014 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. BASARABA Albert 2012 Olomouc153.02 2 160.00 4 155.02 0
2. MICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava197.08 4 207.06 0 201.0846.06/29,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno102.08 2 104.06 2 104.08 18
2.1/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava111.00 4 105.03 2 107.032.95/2,814
3.1/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava115.00 2 114.00 0 114.009.92/9,510
4.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk113.03 4 123.01 2 117.0312.95/12,49
5.2/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná121.06 2 116.01 2 118.0113.93/13,48
6.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava117.03 2 125.05 6 119.0314.95/14,47
7.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno117.05 2 125.00 0 119.0514.97/14,46
8.2/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ VS Ostr.121.03 0 130.00 0 121.0316.95/16,35
9.3/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 VS Ostr.126.05 4 121.09 4 125.0921.01/20,24
10.2/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava132.06 8 131.08 4 135.0831.00/29,83
11.3/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná143.09 8 154.01 4 151.0947.01/45,22
12.4/DMŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Ostrava150.01 108 174.04 4 178.0473.96/71,11
13.3/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc182.05 16 181.07 4 185.0780.99/77,80
14.4/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž154.08 58 176.00 54 212.08108.00/103,80
15.5/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž204.03 16 287.03 2 220.03115.95/111,40
16.4/ZMLOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí195.06 60 219.06 52 255.06150.98/145,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/VVESELÝ Petr 1976 VSDK102.03 2 101.04 0 101.04 15
2.1/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3+ KK Opava117.03 54 107.04 0 107.046.00/5,914
3. RUBINT Martin 1990 Kroměříž105.03 4 117.08 6 109.037.99/7,913
4.2/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.109.06 0 125.01 8 109.068.02/7,912
5.1/DMDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava124.03 2 107.09 4 111.0910.05/9,911
6.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno117.01 0 118.05 2 117.0115.97/15,810
7.2/DMKUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava108.08 10 107.07 12 118.0817.04/16,99
8.2/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc133.04 6 119.04 2 121.0420.00/19,88
9.1/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná121.03 4 122.01 0 122.0120.97/20,87
10.3/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk132.07 4 122.09 2 124.0923.05/22,86
11.3/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc127.02 8 124.09 2 126.0925.05/24,85
12.4/DMKÁPKA Kryštof 2007 3 Ostrava123.04 10 117.04 52 133.0432.00/31,74
13.4/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno172.05 10 133.08 8 141.0840.04/39,63
14.5/DMAMBROŽ Jiří 2006 Ostrava4.00 999 134.02 8 142.0240.98/40,62
15.3/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná151.07 8 138.09 4 142.0941.05/40,61
16.4/ZSKÁPKA Lukáš 2009 Ostrava161.05 6 165.02 4 167.0566.01/65,30
17.5/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava156.01 56 164.07 10 174.0773.03/72,30
18.5/ZSŠLACHTA Jan 2009 Ostrava4.00 999 139.03 54 193.0391.99/91,00
19.6/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc205.04 6 210.04 10 211.04110.00/108,90
  PÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMAMBROŽ Jiří
KÁPKA Kryštof
2006
2007
3 Ostrava
Ostrava
131.05 14 129.05 8 137.05 4
2.1/U23VAVRLA Adam
KŘÍŽKOVSKÁ Michaela
2000
1999
Ostrava
Ostrava
132.09 8 142.09 4 140.093.04/2,23
3.2/DMDRAGON Jakub
KUBITA Lukáš
2007
2013
2 KK Opava
KK Opava
141.05 10 140.03 8 148.0310.98/8,00
4.3/DMSEKANINA Matěj
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
VS Desná
VS Desná
162.00 14 150.08 6 156.0819.03/13,92
5.1/ZSBALARIN Evžen
KOVÁŘ Michal
2008
2009
3 KK Opava
KK Opava
155.05 22 159.02 14 173.0235.97/26,21
6.4/DMCHYTIL Lumír
SVRČINA David
2006
2007
3 Šumperk
Šumperk
142.03 114 171.05 2 173.0536.00/26,30
7.1/PZKUTÝ Lukáš
BLAŽEK Antonín
2014
2013
Litovel
Litovel
173.00 118 224.02 162 291.00153.95/112,30

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSPAVELKOVÁ Eva
RUTAROVÁ Kateřina
2008
2005
3 VS Desná
VS Desná
171.06 12 153.01 6 159.01 2
2.1/ZSPÍŠALOVÁ Karolína
LEBEDOVÁ Adéla
2009
2010
3 KK Opava
KK Opava
240.05 72 217.04 20 237.0478.03/49,11
3.1/ZMKUTÁ Lucie
GABRLÍKOVÁ Eliška
2011
2011
Litovel
Litovel
292.07 66 319.04 58 358.07199.06/125,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2+ KK Opava89.05 4 95.00 4 93.05 55
2.1/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná102.03 2 96.03 0 96.032.98/3,251
3.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno101.06 8 98.04 4 102.048.99/9,747
4.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava109.01 2 103.03 0 103.039.98/10,743
4.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk99.03 4 98.09 50 103.039.98/10,739
6.2/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava100.04 4 99.08 4 103.0810.03/10,835
7.2/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 VS Ostr.110.00 2 105.06 0 105.0612.01/12,931
8.3/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 VS Ostr.106.06 2 104.02 2 106.0212.97/13,927
9.3/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK111.08 10 103.00 4 107.0013.95/15,023
10.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 2 KK Opava116.09 6 105.01 2 107.0113.96/15,019
11.1/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná110.03 0 109.07 0 109.0716.02/17,218
12.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno111.03 6 107.00 4 111.0017.95/19,317
13.3/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3+ Ostrava109.03 6 108.02 4 112.0218.97/20,416
14.4/DMŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava125.08 8 113.03 0 113.0319.98/21,515
15.5/DMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3+ VS Desná118.04 6 116.07 2 118.0725.02/26,914
16. ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava133.06 14 121.09 2 123.0930.04/32,313
17.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno120.05 10 119.01 6 125.0131.96/34,312
18.6/DMJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná121.03 4 121.04 4 125.0331.98/34,411
19.4/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž128.05 4 141.08 8 132.0539.00/41,910
20.5/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž124.01 16 126.03 8 134.0340.98/44,09
21.7/DMKEMPNÁ Andrea 2006 3 Ostrava134.01 8 132.05 2 134.0541.00/44,18
22.3/ZMLOVECKÁ Nela 2011 3 SKVeselí131.04 10 140.03 6 141.0447.99/51,67
23.2/U23KŘÍŽKOVSKÁ Michaela 1999 3 Ostrava199.00 10 138.06 8 146.0653.01/57,06
24.4/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 3 Olomouc146.03 14 142.01 6 148.0154.96/59,15
25.5/ZMGABRLÍKOVÁ Eliška 2011 3 Litovel137.00 16 137.00 18 153.0059.95/64,44
26.6/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 VSDK167.04 12 1.00 999 179.0485.99/92,43
27.7/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno192.05 4 203.02 0 196.05103.00/110,72
28.6/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 KK Opava157.05 108 250.04 60 265.05172.00/184,81
29.8/ZMKUTÁ Lucie 2011 Litovel170.03 154 232.04 60 292.04198.99/213,90
30.9/ZMGOBELOVÁ Ema 2010 Šumperk147.05 316 147.09 212 359.09266.04/285,90
31.10/ZMČECHOVÁ Nina 2011 VSDK160.06 320 143.04 272 415.04321.99/346,00
32.11/ZMGOBELOVÁ Sofie 2011 Šumperk203.03 362 163.06 256 419.06326.01/350,40
33.7/ZSKLIMEŠOVÁ Kristýna 2009 KK Brno1.00 999 302.09 452 754.09661.04/710,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno84.08 0 4.00 999 84.08 65
2. SATKE Adam 1994 KK Brno85.02 2 89.00 4 87.022.94/3,561
3.1/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava89.09 0 85.05 2 87.052.97/3,557
4.2/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava90.00 2 87.05 2 89.054.97/5,953
5.3/DMAMBROŽ Jiří 2006 2 Ostrava88.09 2 85.00 6 90.096.01/7,149
6.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno92.08 0 92.02 6 92.088.00/9,545
7.1/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk93.04 0 93.02 4 93.048.96/10,741
8.1/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná101.06 2 94.04 0 94.049.96/11,837
9.2/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná96.01 2 92.05 2 94.059.97/11,933
10.4/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk100.08 4 96.02 0 96.0211.94/14,229
11.2/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.99.05 4 95.05 2 97.0512.97/15,428
12.3/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava102.00 0 98.03 0 98.0313.95/16,627
13.1/ZMROUSEK David 2010 3+ KK Opava98.01 2 96.07 2 98.0713.99/16,626
14.1/VVESELÝ Petr 1976 VSDK102.06 0 97.09 2 99.0915.01/17,925
15.1/VSHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž104.05 2 100.00 0 100.0015.92/18,924
16. LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž100.06 0 100.02 0 100.0215.94/19,023
17.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3+ Kroměříž99.03 2 98.03 2 100.0315.95/19,022
18.3/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná113.00 4 99.07 2 101.0716.99/20,221
19.3/VŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno107.06 0 101.08 0 101.0817.00/20,220
20.4/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava100.00 2 114.06 2 102.0017.92/21,319
21.2/VSROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava107.06 0 104.03 0 104.0319.95/23,718
22.5/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk106.05 2 105.08 0 105.0821.00/25,017
23.4/VSTŘECHA Martin 1972 VSDK4.00 999 106.05 0 106.0521.97/26,116
24.5/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk107.04 0 111.07 4 107.0422.96/27,315
25.5/ZSKÁPKA Lukáš 2009 3 Ostrava108.05 4 105.09 2 107.0923.01/27,414
26.6/ZSKOVÁŘ Michal 2009 3+ KK Opava111.00 4 106.05 2 108.0523.97/28,513
27.7/ZSŠLACHTA Jan 2009 3 Ostrava104.06 4 103.00 6 108.0623.98/28,512
28.2/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc109.08 0 122.08 4 109.0825.00/29,711
29.8/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí110.09 0 113.02 2 110.0926.01/30,910
30.6/DMVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno104.00 8 110.09 8 112.0027.92/33,29
31.3/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno114.08 2 110.00 4 114.0029.92/35,68
32.9/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk115.06 0 114.05 2 115.0630.98/36,87
33.7/DMKUPKA Lukáš 2007 Ostrava112.06 4 116.04 10 116.0631.98/38,06
34.4/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno114.08 4 122.04 0 118.0834.00/40,45
35.5/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc117.06 2 122.07 0 119.0634.98/41,64
36.1/VMKUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel126.04 4 120.03 2 122.0337.95/45,13
37.2/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí119.03 4 110.00 52 123.0338.95/46,32
38.3/DSGROSS Benedikt 2005 KK Brno120.08 6 133.01 4 126.0842.00/50,01
39.10/ZSHASALA Matyáš 2008 Ostrava128.00 2 131.06 2 130.0045.92/54,60
40.6/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc132.09 2 134.01 2 134.0950.01/59,50
41.11/ZSBOUŠKA David 2008 KK Brno140.09 4 136.04 4 140.0455.96/66,60
42.12/ZSPOLÁK Oliver 2009 KK Brno178.02 16 177.03 10 187.03102.95/122,40
43.7/ZMVOGL David 2011 KK Brno185.06 6 1.00 999 191.06106.98/127,20
44.8/ZMKLIMEŠ Jakub 2011 KK Brno269.04 6 265.09 152 275.04190.96/227,10
  ŠRÁMEK Jan 2011 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl