Slalom v Dolních Kounicích

12.06.2022   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Petr Veselý   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava118.06 2 119.06 2 120.06 0
2.1/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc123.02 0 125.06 2 123.022.96/2,50
3.2/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára 2013 KK Brno126.01 10 132.08 0 132.0812.02/10,00
4.3/PZZNEKUDOVÁ Klára 2013 KK Brno132.09 0 136.04 2 132.0912.03/10,00
5.2/PZMTOBIÁŠ Matěj 2012 KK Brno133.01 0 135.05 2 133.0112.95/10,80
6.3/PZMKUBITA Lukáš 2013 KK Opava137.07 4 142.06 0 141.0721.01/17,50
7.4/PZZMACHÁČKOVÁ Nikol 2013 Litovel141.09 6 142.03 0 142.0321.97/18,30
8.4/PZMBLAŽEK Antonín 2013 Litovel149.09 2 159.07 50 151.0931.03/25,80
9.5/PZMKUTÝ Lukáš 2014 Litovel149.04 4 153.05 4 153.0432.98/27,50
10.5/PZZKUBÍČKOVÁ Nikola 2012 KK Brno198.02 4 164.00 8 172.0051.94/43,30
11.6/PZMNOVOTNÝ Richard 2014 Litovel182.03 4 177.04 6 183.0462.98/52,50
12.6/PZZHLOCKA Alexandra 2012 Šumperk238.03 108 189.08 4 193.0873.02/60,80
13.7/PZMKÁPKA Jonáš 2014 Ostrava244.05 6 202.00 0 202.0081.94/68,20
14.7/PZZŠIMKOVÁ Vanesa 2012 Šumperk167.07 52 214.09 6 219.0799.01/82,50
15.8/PZMFILIP Jiří 2014 Šumperk258.07 16 211.05 12 223.05102.99/85,80

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc161.07 4 151.09 4 155.09 0
2.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava195.01 4 173.04 0 173.0417.95/11,60
3.2/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára 2013 KK Brno182.05 4 178.01 6 184.0128.92/18,60
4.3/PZZNEKUDOVÁ Klára 2013 KK Brno212.07 8 202.08 6 208.0852.99/34,20

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava113.02 0 114.01 2 113.02 13
2.1/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava116.04 0 116.06 2 116.043.02/2,79
3.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava124.04 0 118.07 0 118.075.05/4,58
4.2/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná121.00 0 120.08 0 120.087.06/6,27
5.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno124.02 0 121.02 0 121.028.00/7,16
6.2/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 VS Ostr.126.04 0 126.06 6 126.0413.02/11,55
7.3/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ VS Ostr.125.03 2 125.03 2 127.0314.01/12,44
8.2/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava135.07 2 144.09 6 137.0724.05/21,33
9.3/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná142.02 2 144.00 6 144.0231.00/27,42
10.4/DMŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Ostrava149.03 0 162.04 62 149.0336.01/31,91
11.4/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž158.09 0 219.05 16 158.0945.07/39,90
12.2/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc160.09 0 160.02 52 160.0947.07/41,60
13.3/ZMLOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí168.08 50 161.08 12 173.0860.06/53,10
14.5/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž222.03 2 236.04 10 224.03111.01/98,20
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RUBINT Martin 1990 Kroměříž101.04 2 107.04 6 103.04 14
2.1/DMDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava106.02 0 106.09 2 106.022.98/2,913
3.1/VVESELÝ Petr 1976 VSDK107.08 0 105.07 2 107.074.03/3,912
4.2/DMKUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava107.04 4 105.08 2 107.084.04/3,911
5.1/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3+ KK Opava112.05 2 112.00 0 112.008.96/8,710
6.2/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.111.02 2 113.04 2 113.029.98/9,79
7.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno118.05 2 113.06 2 115.0612.02/11,78
8.2/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava121.03 56 120.04 2 122.0419.00/18,47
9.3/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc123.03 2 119.00 4 123.0019.96/19,46
10.3/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk123.08 2 128.04 2 125.0822.04/21,45
11.1/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná129.00 0 124.02 2 126.0222.98/22,34
12.4/DMKÁPKA Kryštof 2007 3 Ostrava124.03 4 126.00 2 128.0024.96/24,23
13.4/ZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno133.03 0 132.07 2 133.0329.99/29,12
14.3/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná137.07 2 130.01 4 134.0130.97/30,11
14.2/U23BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno169.01 8 128.01 6 134.0130.97/30,10
16.4/ZSKÁPKA Lukáš 2009 Ostrava136.06 6 135.00 0 135.0031.96/31,00
17.5/DMAMBROŽ Jiří 2006 Ostrava133.07 6 133.04 4 137.0434.00/33,00
18.5/ZSŠLACHTA Jan 2009 Ostrava153.09 0 167.05 4 153.0950.05/48,60
19.5/ZMKULIHA Jan 2011 KK Opava217.01 110 196.03 60 256.03152.99/148,50
  KRÁL Samuel 2010 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMAMBROŽ Jiří
KÁPKA Kryštof
2006
2007
3 Ostrava
Ostrava
141.00 4 127.06 2 129.06 8
2.1/U23VAVRLA Adam
KŘÍŽKOVSKÁ Michaela
2000
1999
Ostrava
Ostrava
136.03 4 126.06 4 130.061.00/0,84
3.2/DMDRAGON Jakub
KULIHA Jakub
2007
2009
2 KK Opava
KK Opava
139.02 4 135.00 2 137.007.94/6,23
4.3/DMCHYTIL Lumír
SVRČINA David
2006
2007
3 Šumperk
Šumperk
140.01 2 142.00 10 142.0112.95/10,02
5.1/ZSBALARIN Evžen
KOVÁŘ Michal
2008
2009
3 KK Opava
KK Opava
144.03 2 165.07 8 146.0316.97/13,11
6.4/DMSEKANINA Matěj
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
VS Desná
VS Desná
149.05 2 163.08 4 151.0521.99/17,00
7.1/PZKUTÝ Lukáš
BLAŽEK Antonín
2014
2013
Litovel
Litovel
194.07 10 190.00 8 198.0068.94/53,40

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSPAVELKOVÁ Eva
RUTAROVÁ Kateřina
2008
2005
3 VS Desná
VS Desná
144.05 0 145.05 4 144.05 2
2.1/ZSPÍŠALOVÁ Karolína
LEBEDOVÁ Adéla
2009
2010
3 KK Opava
KK Opava
153.05 2 155.06 4 155.0511.00/7,61
3.1/ZMKUTÁ Lucie
GABRLÍKOVÁ Eliška
2011
2011
Litovel
Litovel
217.07 8 252.04 60 225.0781.02/56,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2+ KK Opava90.03 0 90.04 2 90.03 50
2.1/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava101.02 0 99.05 0 99.059.02/10,046
2.2/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná99.05 0 99.05 2 99.059.02/10,042
4.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 2 KK Opava100.06 2 105.03 2 102.0612.03/13,438
5.3/DSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK101.06 2 104.00 4 103.0613.03/14,534
6.2/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 VS Ostr.105.02 2 104.07 0 104.0714.04/15,630
7.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava107.09 0 106.00 0 106.0015.97/17,726
8.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno109.04 0 107.03 0 107.0317.00/18,922
9.2/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3+ Ostrava107.05 0 112.07 2 107.0517.02/18,918
10.3/DMŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava107.07 2 109.04 2 109.0719.04/21,117
11.3/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná109.02 4 109.05 2 111.0521.02/23,316
12.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno113.09 2 109.06 2 111.0621.03/23,415
13.4/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 VS Ostr.108.01 4 109.08 2 111.0821.05/23,414
14.5/DMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3+ VS Desná114.08 0 117.03 2 114.0824.05/26,713
15. ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava113.09 4 114.03 4 117.0927.06/30,112
16.6/DMJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná119.09 0 124.06 6 119.0929.06/32,311
17.4/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž122.05 0 119.02 2 121.0230.99/34,410
18.7/DMKEMPNÁ Andrea 2006 3 Ostrava123.01 2 124.08 2 125.0134.98/38,99
19.2/ZMLOVECKÁ Nela 2011 3 SKVeselí128.06 2 147.08 4 130.0640.03/44,58
20.5/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž132.04 0 129.00 4 132.0442.01/46,77
21.1/U23KŘÍŽKOVSKÁ Michaela 1999 3 Ostrava153.03 54 134.03 6 140.0350.00/55,56
22.3/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno136.09 4 147.08 0 140.0950.06/55,65
23.4/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 3 Olomouc147.09 50 139.00 10 149.0058.97/65,54
24.5/ZMGABRLÍKOVÁ Eliška 2011 3 Litovel146.08 8 148.08 10 154.0864.05/71,13
25.6/ZSPÍŠALOVÁ Karolína 2009 KK Opava152.08 10 143.04 52 162.0872.05/80,02
26.6/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 VSDK186.09 6 146.00 54 192.09102.06/113,41
27.7/ZMGOBELOVÁ Ema 2010 Šumperk160.02 114 184.05 62 246.05156.02/173,30
28.8/ZMKUTÁ Lucie 2011 Litovel287.09 6 262.01 8 270.01179.98/199,90
29.9/ZMGOBELOVÁ Sofie 2011 Šumperk205.08 250 156.00 202 358.00267.97/297,60
30.10/ZMČECHOVÁ Nina 2011 VSDK165.07 206 1.00 999 371.07281.04/312,20
31.7/ZSKLIMEŠOVÁ Kristýna 2009 KK Brno407.09 402 272.09 260 532.09442.06/491,00
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 KK Brno85.07 0 86.04 0 85.07 64
2. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno94.04 0 87.03 0 87.031.96/2,360
3.1/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava94.05 0 93.05 0 93.057.98/9,456
4.2/DMAMBROŽ Jiří 2006 2 Ostrava91.09 2 93.06 0 93.067.99/9,452
5.3/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava92.05 2 93.08 0 93.088.01/9,448
6.1/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk97.02 0 97.07 0 97.0211.95/14,044
7.1/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná98.06 0 99.07 0 98.0612.99/15,340
8.1/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava98.07 0 99.04 0 98.0713.00/15,336
9.2/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno97.05 2 101.04 2 99.0513.98/16,432
10.2/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná100.08 0 100.02 0 100.0214.95/17,628
11.3/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.102.05 0 99.09 2 101.0916.02/18,827
12. LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž102.06 0 103.09 0 102.0616.99/20,026
13.4/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk100.07 2 105.03 2 102.0717.00/20,025
14.1/ZMROUSEK David 2010 3+ KK Opava101.04 2 98.02 50 103.0417.97/21,124
15.3/U23RUTAR Martin 2003 2 VS Desná103.07 0 104.00 0 103.0718.00/21,223
16.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3+ Kroměříž103.02 2 106.08 0 105.0219.95/23,522
17.4/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava107.08 0 104.02 2 106.0220.95/24,621
18.1/VSHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž106.08 0 107.02 2 106.0821.01/24,720
19.5/DMVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno114.03 0 106.09 0 106.0921.02/24,719
20.5/ZSKOVÁŘ Michal 2009 3+ KK Opava108.09 0 107.03 0 107.0321.96/25,818
21.6/ZSKÁPKA Lukáš 2009 3 Ostrava109.08 0 108.04 0 108.0422.97/27,017
22.7/ZSŠLACHTA Jan 2009 3 Ostrava109.05 0 109.06 50 109.0523.98/28,216
23.2/VSROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava110.01 0 4.00 999 110.0124.94/29,315
24.6/DMSVRČINA David 2007 3 Šumperk108.04 2 110.02 0 110.0224.95/29,314
25.2/VVESELÝ Petr 1976 VSDK110.06 0 4.00 999 110.0624.99/29,413
26.2/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc111.00 0 112.03 0 111.0025.93/30,512
27.8/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí111.04 0 112.07 2 111.0425.97/30,511
28.3/VŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno111.02 2 112.06 0 112.0626.99/31,710
28.3/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno113.03 4 108.06 4 112.0626.99/31,79
30.9/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk117.02 0 113.01 0 113.0127.94/32,88
31.10/ZSKULIHA Jakub 2009 3 KK Opava116.00 58 113.03 0 113.0327.96/32,97
32.4/VSTŘECHA Martin 1972 VSDK4.00 999 109.04 4 113.0427.97/32,96
33.5/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk111.02 52 113.07 0 113.0728.00/32,95
34.2/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí115.01 2 108.03 6 114.0328.96/34,04
35.7/DMKUPKA Lukáš 2007 Ostrava118.00 4 111.09 6 117.0932.02/37,63
36.4/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno121.01 50 119.00 0 119.0033.93/39,92
37.3/DSGROSS Benedikt 2005 KK Brno123.03 0 123.05 2 123.0337.96/44,61
38.11/ZSBOUŠKA David 2008 KK Brno124.07 16 124.05 4 128.0542.98/50,50
39.12/ZSHASALA Matyáš 2008 Ostrava128.08 2 130.09 52 130.0845.01/52,90
40.5/ZMKULIHA Jan 2011 KK Opava158.09 4 136.06 6 142.0656.99/67,00
41.13/ZSPOLÁK Oliver 2009 KK Brno146.00 8 151.03 6 154.0068.93/81,00
42.6/ZMVOGL David 2011 KK Brno148.08 6 151.06 8 154.0869.01/81,10
43.7/ZMKLIMEŠ Jakub 2011 KK Brno230.01 2 195.04 65 232.01146.94/172,70
  ŠRÁMEK Jan 2011 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Samuel 2010 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení