Slalom O štít města Benátek - sobota

20.08.2011   Obodřecký jez
ředitel: Tomáš Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1Kubričan Pavel, 1983, USK Pha Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha84.90 0 86.70 0 84.90
2K1M/2Strnad Jarosl. 1993 1 USK Pha87.40 0 87.80 0 87.40
3K1M/3Lhota Zbyšek 1984 1 Žel.Brod87.70 2 88.60 0 88.60
4K1M/4Šedivý Jakub 1994 2 Č.Lípa89.50 0 90.00 0 89.50
5K1M/5Polívka Radek 1980 2 Sláv.HK91.80 0 91.50 0 91.50
6K1M/6Abraham Tomáš 1992 2 Benátky89.80 2 93.40 2 91.80
7K1M/7Potužák Jan 1988 2 Sušice101.70 2 91.90 0 91.90
8K1M/8Myšák Albert 1994 2 Č.Lípa92.60 0 96.60 4 92.60
9K1M/9Šodek Petr 1998 2 Benátky93.70 0 92.70 0 92.70
10K1M/10Milyán Daniel 1971 2 L.Žatec91.10 4 92.70 0 92.70
11K1M/11Abraham Tomáš 1969 0 Benátky93.20 0 94.20 4 93.20
12K1M/12Zvolánek Jan 1995 2 Bechyně93.50 0 95.40 0 93.50
13K1M/13Peterka Adam 1996 2 Rakovník93.50 4 95.50 0 95.50
14C1M/1Říha Martin 1992 1 USK Pha96.20 0 94.10 2 96.10
15K1M/14Danda Tomáš 1977 2 Pardub.100.00 2 96.40 0 96.40
16K1M/15Raška Jan 1995 2 USK Pha94.50 2 100.40 2 96.50
17K1M/16Měchura Jiří 1954 2 Třebech.96.90 0 96.00 4 96.90
18K1M/17Brychcí Petr 1990 2 Žel.Brod95.20 2 98.60 0 97.20
19K1M/18Kubričan Pavel 1961 0 Benátky112.30 0 100.40 0 100.40
20K1M/19Vozka Aleš 1989 2 Sušice97.90 4 98.50 2 100.50
21K1M/20Říha Zdeněk 1987 3 Třebech.105.80 4 98.60 2 100.60
22K1M/21Lacina Pavel 1970 2 Rožátov98.70 2 100.90 0 100.70
23K1M/22Hron Jiří 1951 2 Rakovník100.70 0 104.40 0 100.70
24K1M/23Heger Tomáš 1998 2 KVS HK100.80 0 105.30 0 100.80
25C1M/2Kučera Tomáš 1970 2 RK Troja103.50 2 100.90 0 100.90
26K1M/24Sajdl Frant. 1970 3 L.Žatec102.10 0 101.20 0 101.20
27K1M/25Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice108.60 54 101.20 0 101.20
28C1M/3Rohan Lukáš, 1995, USK Pha Rohan Lukáš 1995 2 USK Pha114.20 102 97.30 4 101.30
29C1M/4Šrámek Michal 1982 2 Č.Lípa103.30 0 101.60 0 101.60
30K1M/26Matějka Mich. 1997 2 USK Pha101.90 0 105.40 2 101.90
31K1M/27Weisl Jakub 1995 3 USK Pha113.60 6 102.10 0 102.10
32K1M/28Kubát Jiří 1984 3 Kotva B.101.10 2 100.20 2 102.20
33C1M/5Miller Jan 1968 2 Turnov106.30 2 102.20 0 102.20
34K1M/29Panzer Aleš 1974 3 Loko Plz102.70 0 107.30 0 102.70
35C1M/6Prüher Jakub 1968 2 SKVS ČB102.00 6 100.80 2 102.80
36K1M/30Petřík Matouš 1997 2 USK Pha101.00 2 112.10 50 103.00
37C2M/1Benhák Jiří
Benhák Lad.
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
103.20 0 111.70 4 103.20
38K1W/1Štěpánková V. 1978 1 Dukla B.105.70 0 105.10 0 105.10
39C1M/7Ladýř Karel 1972 3 KVS HK107.20 0 105.20 0 105.20
40K1M/31Šindelář Pavel 1970 3 Loko Plz106.70 2 105.60 0 105.60
41K1M/32Heger Kryštof 1992 2 Rakovník105.10 2 106.20 0 106.20
42C1M/8Indruch Jaromír 1976 2 KVS HK108.70 2 106.30 0 106.30
43C1M/9Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn106.30 0 0.00 0 106.30
44K1M/33Štěpán Bron. 1996 2 Benátky100.70 6 104.40 2 106.40
45C1M/10Šťastný Jan 1970 3 Pardub.106.50 4 104.90 2 106.90
46K1M/34Šťastný Jan 1970 0 Pardub.113.80 4 107.00 0 107.00
47K1M/35Heger Vojtěch 2000 3 KVS HK107.40 0 109.80 0 107.40
48C2M/2Strnad Jarosl.
Raška Jan
1993
1995
1 USK Pha
USK Pha
109.80 0 107.40 0 107.40
49K1M/36Heger Mikuláš 1990 3 Rakovník109.30 2 105.70 2 107.70
50C1M/11Nováček Michal 1977 2 Hubertus165.40 4 105.80 2 107.80
51C1M/12Kašpar Martin 1967 2 S.Žižkov108.20 2 106.00 2 108.00
52K1W/2Krejčová Krist 1991 2 Kralupy112.30 2 108.20 0 108.20
53K1W/3Pospíchalová S 1997 2 Kadaň110.40 52 108.30 0 108.30
54K1W/4Dandová Mich. 1984 2 Benátky108.40 0 109.40 0 108.40
55K1M/37Kozohorský Voj 1991 2 Roztoky102.70 54 107.10 2 109.10
56C1M/13Heger Tomáš 1998 2 KVS HK111.20 2 107.40 2 109.40
57K1M/38Chod Václav 1961 2 Blovice106.00 6 109.70 0 109.70
58K1M/39Kratochvíl Dan 1994 3 ČSAD Plz107.90 2 106.80 8 109.90
59K1M/40Pohanka Jiří 1969 2 Klatovy110.10 0 111.60 2 110.10
60K1W/5Čekalová Bára 1998 2 Klášter.110.30 0 112.10 2 110.30
61C1M/14Větrovský Jan 1997 2 USK Pha106.40 4 118.40 8 110.40
62K1W/6Svobodová Jana 1993 2 Č.Lípa114.20 4 110.60 0 110.60
63K1M/41Habich Bohumil 1991 0 VS Tábor108.70 2 0.00 0 110.70
64K1M/42Horák David 1976 3 S.Žižkov108.80 2 113.40 2 110.80
65C1M/15Čekal Josef 1970 2 Klášter.113.60 2 108.80 2 110.80
66K1M/43Záruba Martin 1974 3 Dv.Král.126.10 8 109.20 2 111.20
67C1M/16Renčín Tomáš 1961 2 Sláv.HK113.30 0 111.50 0 111.50
68C1M/17Habich Bohumil 1991 2 VS Tábor111.70 0 124.60 102 111.70
69K1M/44Kořínek Vilém 1999 3 USK Pha118.00 10 112.20 0 112.20
70C1M/18Najman Martin 1972 0 Kralupy129.10 2 112.20 0 112.20
71C2M/3Klimuškin Pav.
Kašpar Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
113.20 2 110.60 2 112.60
72K1W/7Černá Lucie 1977 2 Kadaň113.00 0 138.90 52 113.00
73C1M/19Větrovský Jiří 1966 2 Zbraslav113.50 2 113.30 0 113.30
74C2M/4Šrámek Michal
Šedivý Jakub
1982
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
109.40 4 113.50 54 113.40
75K1M/45Milyán David 1974 3 L.Žatec108.00 6 133.40 100 114.00
76K1W/8Plavjaniková P. 1975 3 Benátky116.10 0 114.00 0 114.00
77K1M/46Lerch Adam 1998 3 Klášter.116.10 8 112.10 2 114.10
78C1M/20Hák Jiří 1952 2 Trutnov123.10 4 114.10 0 114.10
79K1M/47Karlovský Mar. 1997 3 KVS HK121.80 2 114.40 0 114.40
80K1M/48Renčín Tomáš 1961 0 Sláv.HK122.50 6 112.50 2 114.50
81K1M/49Příhoda Matouš 1998 3 USK Pha121.30 2 114.60 0 114.60
82K1W/9Matulková Jana 1996 2 Horš.Týn115.90 6 111.20 4 115.20
83C1M/21Líhař Filip 1970 3 Rožátov115.30 0 115.00 6 115.30
84K1W/10Osochovská M. 1986 2 Horš.Týn116.00 0 111.70 4 115.70
85C1M/22Danda Tomáš 1977 3 Pardub.113.70 2 116.20 0 115.70
86C1M/23Lerch Adam 1998 2 Klášter116.50 2 114.50 2 116.50
87K1M/50Schmidt Martin 1976 0 Dv.Král.130.30 10 114.90 2 116.90
88K1W/11Blažková Ter. 2000 3 USK Pha117.10 0 125.00 2 117.10
89K1M/51Matějka Jakub 1981 3 S.Žižkov113.30 4 120.00 10 117.30
90C1M/24Kuna Alois 1960 3 SKVS ČB115.30 2 115.50 2 117.30
91C1M/25Johanides Mil. 1975 2 Kralupy117.40 0 119.30 2 117.40
92K1W/12Galušková Anna 1970 2 Sušice118.10 0 122.60 4 118.10
93K1W/13Pešková Hana 1980 3 Benátky116.60 2 0.00 0 118.60
94C1M/26Zvolánek Jan 1995 3 Bechyně112.70 6 118.60 6 118.70
95K1W/14Kozohorská Alž 1990 2 Roztoky121.60 4 114.80 4 118.80
96K1W/15Daille Viviana 1998 Francie126.40 0 118.90 0 118.90
97K1M/52Špalek Vojtěch 1996 3 Benátky116.70 6 119.20 0 119.20
98K1M/53Beran Jan 1969 3 KV Pha 4124.30 58 113.40 6 119.40
99K1M/54Radil Jakub 1998 3 USK Pha126.50 52 115.70 4 119.70
100C1M/27Rejman Zbyšek 1992 2 KVS HK115.20 56 115.80 4 119.80
101C1M/28Táborský Pavel 1972 3 Horš.Týn119.90 0 117.30 4 119.90
102C1M/29Příhoda Matouš 1998 3 USK Pha128.90 2 117.90 2 119.90
103K1W/1Dvořáková Eliška 2001 USK Pha126.70 0 120.00 0 120.00
104C1M/30Škranc Jiří 1965 2 Kotva B.119.60 4 118.10 2 120.10
105C1M/31Kubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor118.20 2 134.00 56 120.20
106C1M/32Hron Jiří 1951 3 Rakovník121.00 6 118.40 2 120.40
107C1M/33Pšenička Luděk 1960 2 Rakovník121.20 0 118.70 2 120.70
108K1M/55Sofron Daniel 1995 3 ČSAD Plz119.50 56 119.00 2 121.00
109K1M/56Žížala Josef 1999 3 USK Pha116.00 6 119.30 2 121.30
110K1M/57Šanda Petr 2000 3 Vlašim113.40 8 116.20 6 121.40
111K1M/58Dvořák Vít 1971 3 HapyLife132.40 4 117.40 4 121.40
112K1M/59Radil Jiří 1968 3 HapyLife142.40 52 119.50 2 121.50
113K1W/2Galušková Ant. 2001 Sušice139.70 6 120.00 2 122.00
114K1M/60Matějka Jakub 1973 3 USK Pha119.20 4 120.10 2 122.10
115C1M/34Šerý Michal 1971 3 Rožátov125.30 2 122.10 0 122.10
116K1M/1Milyán David 2001 L.Žatec120.70 2 122.50 2 122.70
117C2M/5Větrovský Jan
Matějka Mich.
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
120.90 2 126.90 14 122.90
118C1M/35Karlovský Jiří 1965 3 KVS HK119.60 4 120.70 4 123.60
119C1M/36David Ondřej 1984 3 KVS HK131.00 6 117.60 6 123.60
120C2M/6Osochovská M.
Wendl Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
123.70 0 122.50 4 123.70
121C1M/37Keš Miroslav 1967 3 Veselí/L121.80 2 120.10 4 123.80
122K1M/61Miller Jan 1997 3 Turnov118.70 6 123.90 0 123.90
123C1M/38Šrůma Radek 1995 3 KVS HK119.90 4 121.70 4 123.90
124K1M/62Pavlík Jiří 1964 3 Třebech.129.90 56 122.10 2 124.10
125K1W/16Nováčková Kar. 1978 2 Hubertus122.40 2 135.10 2 124.40
126C1M/39Heger Vojtěch 2000 3 KVS HK123.30 4 124.80 0 124.80
127K1M/63Pšenička Luděk 1960 3 Rakovník122.90 2 127.70 2 124.90
128C1M/40Beran Jan 1969 0 KV Pha 4131.80 2 123.20 2 125.20
129K1M/64Jáša Filip 1997 3 SKVS ČB0.00 0 121.50 4 125.50
130C2M/7Šilhavecký Fr.
Renčín Tomáš
1957
1961
0 Sláv.HK
Sláv.HK
128.80 0 121.70 4 125.70
131K1M/65Stránský Domin 1999 3 Benátky117.80 8 126.90 2 125.80
132K1M/66Polívka Karel 1945 3 Sláv.HK150.60 0 123.80 2 125.80
133K1W/17Kudějová Krist 1988 3 Kralupy123.60 4 121.80 4 125.80
134K1M/67Šebela David 1998 3 Kadaň125.30 12 122.00 4 126.00
135K1M/68Bureš Jan 1978 3 Sušice151.70 6 120.50 6 126.50
136K1M/2Raška Tomáš 2001 USK Pha126.70 0 124.60 52 126.70
137C1M/41Lhota Matyáš 1999 3 USK Pha122.70 4 122.20 6 126.70
138C2M/8Vlach Jiří
Pražák Michal
1978
1979
0 S.Žižkov
S.Žižkov
124.80 2 127.20 8 126.80
139C1M/42Kubát Jiří 1959 3 Klatovy127.10 4 125.20 2 127.20
140C2M/9Hron Jiří
Nedvídek Frant
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
129.30 2 123.30 4 127.30
141K1W/18Říhová Magda 1970 3 USK Pha132.00 4 123.40 4 127.40
142C1M/43Matějka Mich. 1997 3 USK Pha121.40 6 130.90 4 127.40
143K1M/69Lhota Matyáš 1999 3 USK Pha119.90 8 129.50 4 127.90
144C1M/44Klimuškin Pav. 1964 0 Kotva B.124.50 4 0.00 0 128.50
145K1M/70Štercl Vít 1999 3 Dukla B.140.00 104 128.70 0 128.70
146K1M/71Jára Leoš 1974 0 Rakovník150.20 4 129.10 0 129.10
147K1M/72Habich Tomáš 1997 3 VS Tábor119.80 54 127.90 2 129.90
148K1M/73Jáša Radek 1967 3 SKVS ČB131.30 0 126.30 4 130.30
149K1M/74Zvolánek Filip 1999 3 Bechyně137.80 52 128.30 2 130.30
150K1W/19Říhová Eva 2000 3 USK Pha138.80 10 128.40 2 130.40
151C1M/45Buriánek Karel 1965 3 Semily141.20 52 129.30 2 131.30
152K1W/20Borská Alena 1976 3 Rakovník132.30 0 132.90 6 132.30
153K1M/75Špalek Matěj 2000 3 Benátky125.90 8 130.60 2 132.60
154C1M/46Kuna Václav 1998 3 SKVS ČB132.80 0 133.80 0 132.80
155K1W/21Hajduchová Ad. 1996 3 KVSPísek121.10 12 136.00 6 133.10
156K1M/3Lerch Eduard 2002 Klášter.135.00 4 133.80 0 133.80
157K1M/76Nedvídek Frant 1944 3 Dv.Král.138.90 4 130.60 4 134.60
158C1M/47Karlovský Marek 1997 0 KVS HK136.20 50 132.60 2 134.60
159K1M/77Sahula Vojtěch 1997 3 Benátky125.40 10 132.60 6 135.40
160K1W/22Šebelová Ter. 1994 2 Kadaň142.50 52 131.40 4 135.40
161C1M/48Keller Miloslav 1962 3 VS Tábor129.70 6 138.50 4 135.70
162K1M/4Wendl Samuel 2003 Horš.Týn157.60 0 135.80 0 135.80
163K1M/78Pavlík Pavel 1998 3 Třebech.132.40 4 126.30 50 136.40
164K1M/79Kuna Václav 1998 3 SKVS ČB120.60 16 129.80 52 136.60
165K1M/5Lhota Kryštof 2002 USK Pha135.10 2 141.30 4 137.10
166C1M/49Cepek Matěj 1998 3 KVSPísek157.90 4 135.10 2 137.10
167K1W/23Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor129.60 8 131.00 10 137.60
168K1W/24Prüherová Alž. 1996 3 SKVS ČB155.70 56 135.60 2 137.60
169C1M/50Žížala Josef 1999 0 USK Pha133.60 4 137.10 2 137.60
170K1W/25Dušková Kateř. 1998 3 USK Pha142.50 2 134.00 4 138.00
171K1M/80Heger Miroslav 1955 3 Rakovník134.10 4 142.30 50 138.10
172C2M/10Heger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
136.10 2 162.50 52 138.10
173K1M/81Koudelka Vác. 1997 3 Rakovník135.80 56 134.50 4 138.50
174K1W/26Semerádová P. 1981 3 Benátky135.00 4 0.00 0 139.00
175K1M/82Bárta Jan 2000 3 Kralupy140.10 18 132.00 8 140.00
176C1M/51Nedvídek Frant. 1944 3 Dv.Král.137.80 4 140.00 0 140.00
177C1M/52Lerch David 1972 3 Klášter.134.00 6 148.40 12 140.00
178K1M/83Wendl Denis 2000 3 Horš.Týn153.10 54 140.10 0 140.10
179K1M/84Pohanka Vítek 2000 3 Klatovy130.60 10 125.00 52 140.60
180K1W/27Dušková Michala 2000 3 USK Pha137.40 4 149.80 0 141.40
181K1M/6Král Adam 2003 USK Pha137.80 4 148.40 6 141.80
182K1M/85Jarolímek Otta 1961 3 Turnov163.20 54 138.00 4 142.00
183K1W/28Buriánková Anež 1994 3 Semily140.70 4 136.00 6 142.00
184K1W/29Řeháková Dana 1970 3 Semily150.20 60 142.30 0 142.30
185K1M/7Rejman Petr 2001 KVS HK137.00 8 133.20 10 143.20
186K1M/8Příhoda Lukáš 2001 USK Pha158.20 2 144.10 0 144.10
187K1M/86Žatecký Jiří 1969 3 KVSPísek144.70 58 140.70 4 144.70
188C2M/11Kuna Alois
Borská Alena
1960
1976
3 SKVS ČB
Rakovník
132.70 12 148.10 4 144.70
189C1M/53Pospíšil Adrian 1995 3 Trutnov140.80 4 196.10 4 144.80
190K1M/87Příhoda Tomáš 1970 3 HapyLife152.20 2 141.00 4 145.00
191K1M/88Venc Alexandr 1999 3 Dukla B.143.30 6 145.30 0 145.30
192C1M/54Peterka Adam 1996 0 Rakovník157.20 10 135.60 10 145.60
193K1M/89Říha Jan 1996 3 Třebech.138.00 8 0.00 0 146.00
194C2M/12Příhoda Matouš
Žížala Josef
1998
1999
3 USK Pha
USK Pha
144.10 8 146.60 0 146.60
195K1W/3Žatecká Nikola 2002 KVSPísek143.50 4 147.80 2 147.50
196C1M/55Šebela David 1998 0 Kadaň185.80 0 146.20 2 148.20
197K1M/90Beran Václav 2000 0 USK Pha186.80 2 146.70 2 148.70
198K1W/4Nesnídalová Luc. 2002 L.Žatec145.10 4 149.00 2 149.10
199K1M/9Malý Filip 2002 KVSPísek146.90 10 145.40 4 149.40
200K1M/91Maňas Miroslav 1955 0 Hubertus0.00 0 150.00 0 150.00
201K1M/92Koubík Ondřej 1999 3 Boh.Pha143.00 8 153.40 0 151.00
202K1W/30Veselá Jitka 1991 3 Klatovy149.90 100 150.80 2 152.80
203C2M/13Kořínek Vilém
Lhota Matyáš
1999
1999
3 USK Pha
USK Pha
151.70 54 145.40 8 153.40
204C1M/56Miller Jan 1997 0 Turnov151.10 4 156.20 300 155.10
205C1M/57Pohanka Vítek 2000 0 Klatovy164.80 6 151.40 4 155.40
206K1M/10Kalina Vojtěch 2001 Vlašim0.00 0 146.30 12 158.30
207K1M/11Táborský Jan 2003 Horš.Týn148.10 52 152.60 8 160.60
208C1M/58Wendl Denis 2000 0 Horš.Týn152.30 12 162.10 2 164.10
209C1M/59Krejčí Antonín 1955 0 Kralupy161.30 4 198.00 10 165.30
210K1M/93Bareš Antonín 1998 0 Štětí156.30 58 162.00 4 166.00
211K1M/12Rezek Tomáš 2001 SKVS ČB163.00 4 145.60 110 167.00
212C1M/60Míl Pavel 1967 3 Trutnov182.30 50 161.30 6 167.30
213C1M/61Jandáš Roman 1965 3 Kadaň170.70 8 164.20 6 170.20
214C2M/14Rejhová Mart.
Polívka Radek
1976
1980
0 Sláv.HK
Sláv.HK
155.20 16 164.80 10 171.20
215K1W/31Kubátová Anna 1960 3 Klatovy168.60 6 176.70 50 174.60
216K1M/13Weisl Martin 2002 USK Pha160.70 14 0.00 0 174.70
217K1M/14Urbánek Matyáš 2002 USK Pha159.60 110 167.30 10 177.30
218C1M/62Habich Tomáš 1997 3 VS Tábor171.80 8 0.00 0 179.80
219K1M/94Lhota David 1971 0 HapyLife171.90 12 201.10 104 183.90
220K1M/95Nguyen Phuc Th 1998 3 Třebech.131.70 60 160.50 54 191.70
221K1M/15Sahula Matěj 2003 Benátky171.60 112 181.00 18 199.00
222K1W/5Altman Marcella 2004 USA189.80 10 200.10 8 199.80
223C2M/15Jáša Radek
Jáša Filip
1967
1997
0 SKVS ČB
SKVS ČB
191.60 16 169.00 110 207.60
224K1W/32Okáčová Lucie 2000 0 USK Pha204.30 4 213.40 6 208.30
225K1W/6Pražáková Nela 2003 VS Tábor202.70 10 235.30 6 212.70
226K1W/33Maňasová Mich. 1997 3 Huberus158.50 58 165.30 54 216.50
227C1M/63Bareš Antonín 1998 0 Štětí174.60 54 0.00 0 228.60
228K1M/96Nesnídal Radek 2000 0 L.Žatec175.30 54 205.30 54 229.30
229K1M/97Pražák Radek 1972 0 L.Tábor179.70 58 0.00 0 237.70
230C1M/64Krofta Zdeněk 1959 0 VS Tábor0.00 0 202.20 56 258.20
231C1W/1Čekalová Bára 1998 2 Klášter.131.00 6 121.50 2 260.50
232C1W/2Matulková Jana, 1996, Horš.Týn Matulková Jana 1996 3 Horš.Týn130.90 2 127.30 4 264.20
233K1W/34Milová Terezie 1998 0 Trutnov162.20 114 209.00 64 273.00
234K1M/98Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky62.20 256 172.80 102 274.80
235C1W/4Plašilová Mar. 1985 3 S.Žižkov139.10 8 137.00 2 286.10
236C1W/7Pospíchalová S 1997 3 Kadaň141.50 8 147.20 2 298.70
237C1W/5Daille Viviana 1998 0 Francie156.70 8 141.40 0 306.10
238C1W/8Říhová Eva 2000 2 USK Pha170.60 6 151.40 0 328.00
239C1W/9Prüherová Alž. 1996 0 SKVS ČB174.10 10 175.20 4 363.30
240C1M/65Krofta Jindřich 1990 0 VS Tábor133.60 254 0.00 0 387.60
241K1M/16Říha Matyáš 2003 USK Pha204.20 306 204.60 254 458.60
242K1M/17Vaněk Matěj 2004 VS Tábor343.50 260 389.10 110 499.10
243C2M/16Mráček Šimon
Mráček Zdeněk
1999
1968
0 Semily
Semily
173.80 358 0.00 0 531.80
244C1M/66Krofta Dominik 1993 0 VS Tábor75.90 656 0.00 0 731.90
245C1W/6Černá Lucie 1977 2 Kadaň0.00 0 145.00 4 1148.00
246C1W/10Šebelová Ter. 1994 0 Kadaň256.30 54 0.00 0 1309.30
247C1W/11Mílová Terezie 1998 3 Trutnov205.00 108 0.00 0 1310.00
Oddíl