VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013

29.06.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky91.88 0 89.17 0 89.17
2K1M/2LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus88.66 4 87.31 2 89.31
3K1M/3BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus85.35 4 83.19 50 89.35
4K1M/4TŮMA Martin 1972 2 Hubertus89.45 0 102.19 50 89.45
5C1M/1BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha87.65 2 91.32 0 89.65
6K1M/5MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB90.08 0 97.61 50 90.08
7K1M/6PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy90.11 0 96.50 0 90.11
8K1M/7KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz92.00 2 90.14 0 90.14
9K1M/8ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus97.52 4 90.32 0 90.32
10K1M/9KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí92.95 0 93.40 4 92.95
11K1M/10ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha94.58 2 93.23 0 93.23
12K1M/11PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha96.63 6 94.20 0 94.20
13K1M/12ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice100.41 0 94.57 0 94.57
14K1M/13NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava95.86 4 95.43 0 95.43
15C1M/2HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK96.02 0 98.13 4 96.02
16K1M/14STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky96.11 0 96.87 2 96.11
17K1M/15ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.96.28 4 94.65 2 96.65
18K1M/16ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha97.10 2 95.87 2 97.87
19C1M/3KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB97.90 0 99.91 2 97.90
20C1M/4LERCH Adam 1998 2 Klášter.99.56 0 97.92 0 97.92
21K1M/17SATKE Adam 1994 2 KK Brno97.95 0 97.86 52 97.95
22K1M/18ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim99.72 2 98.57 0 98.57
23K1M/19HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK99.06 0 97.86 2 99.06
24K1M/20MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.99.70 0 103.17 2 99.70
25K1M/21KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha102.66 8 100.34 0 100.34
26K1M/22VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha101.76 0 100.35 0 100.35
27K1M/23HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK100.53 0 103.45 4 100.53
28K1M/24MILYÁN Daniel 1971 0 L.Žatec101.05 0 101.62 0 101.05
29K1M/25HEGER Mikuláš 1990 3 Rakovník104.16 0 101.39 0 101.39
30K1W/1SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno103.69 0 101.46 0 101.46
31K1W/2GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.102.40 0 102.01 0 102.01
32K1M/26KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice102.17 0 104.16 4 102.17
33K1M/27ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.103.11 2 100.19 2 102.19
34C1M/5KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja104.09 4 102.45 0 102.45
35K1M/28BÁČA Milan 1973 2 KK Brand110.69 0 102.62 0 102.62
36C1M/6LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha102.27 2 102.75 0 102.75
37C1M/6PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha111.44 2 100.75 2 102.75
38C1M/8KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV112.73 102 100.85 2 102.85
39K1W/3ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha103.06 0 103.64 0 103.06
40C1M/9VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy103.51 0 116.82 50 103.51
41K1W/4HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc103.83 0 104.32 2 103.83
42K1W/5KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV103.97 0 105.93 0 103.97
43K1M/29FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa105.84 0 104.24 0 104.24
44K1W/6BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha104.25 2 104.28 0 104.28
45K1M/30MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus107.15 2 100.77 4 104.77
46K1M/31PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.11 4 105.75 0 105.75
47K1M/32MILLER Jan 1997 2 Turnov111.17 4 103.80 2 105.80
48C2M/1SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1919
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
105.94 4 103.95 2 105.95
49K1M/33ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky104.92 2 104.24 2 106.24
50K1M/34BERAN Václav 2000 3 USK Pha106.31 0 138.85 54 106.31
51K1M/35NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc112.90 6 106.59 0 106.59
52C1M/10MILLER Jan 1968 2 Turnov107.04 0 108.38 4 107.04
53C1M/11NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc105.05 2 110.75 4 107.05
54K1W/7BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník107.08 0 107.18 4 107.08
55K1M/36JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV116.96 6 105.10 2 107.10
56K1M/37KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno103.94 4 105.32 2 107.32
57K1M/38KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník105.36 2 108.77 0 107.36
58K1W/8VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha106.01 2 106.53 6 108.01
59K1M/39KYSELA David 1977 2 Kralupy109.10 2 108.02 0 108.02
60K1M/40ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky104.18 4 109.56 2 108.18
61C1W/1SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno106.25 2 111.13 0 108.25
62K1M/41HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník104.53 4 105.54 54 108.53
63K1M/42POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy110.08 0 106.89 2 108.89
64K1M/43VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc113.71 4 108.99 0 108.99
65C1M/12HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK105.69 4 121.64 0 109.69
66K1M/44SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky109.78 10 107.69 2 109.69
67C1M/13ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice111.55 2 107.70 2 109.70
68C1M/14ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha109.91 0 109.75 4 109.91
69K1M/45BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy108.26 2 114.09 4 110.26
70K1W/9PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.108.71 2 109.47 2 110.71
71K1W/10DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha109.57 56 106.89 4 110.89
72K1W/11KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy111.01 0 112.54 4 111.01
73K1M/46ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky105.49 8 109.32 2 111.32
74K1M/47JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník107.48 4 134.08 2 111.48
75C1M/15ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.111.73 4 111.92 0 111.92
76C2M/2KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
113.49 0 109.93 2 111.93
77K1M/48SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz111.95 6 109.98 2 111.98
78C1M/16KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB114.19 2 110.14 2 112.14
79C1M/17KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB134.46 206 110.39 2 112.39
80K1M/49WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha123.41 2 110.57 2 112.57
81C1M/18HÁK Jiří 1952 2 Trutnov115.26 0 112.87 0 112.87
82K1W/12VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn113.81 0 111.02 2 113.02
83K1M/50ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.111.22 2 111.53 2 113.22
84C1M/19JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy113.28 0 114.49 4 113.28
85K1M/51HEŘMÁNEK Antonín 1973 0 SKŽižkov111.85 2 126.68 0 113.85
86K1M/52HORÁK David 1976 3 SKŽižkov115.24 0 111.89 2 113.89
87K1M/53HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand111.75 10 111.99 2 113.99
88K1W/13ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha115.92 2 112.12 2 114.12
89C1W/2ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha112.53 2 114.43 2 114.53
90C1M/20MILLER Jan 1997 3 Turnov118.58 4 115.07 0 115.07
91K1M/54KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha117.63 4 113.61 2 115.61
92K1M/55KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV115.45 4 115.95 0 115.95
93K1W/14DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha111.47 54 116.20 0 116.20
94K1M/56BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.133.14 2 112.24 4 116.24
95C1M/21KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.137.19 2 116.33 0 116.33
96C1M/22KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.115.57 2 114.57 158 117.57
97C2M/3VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
2 Olomouc
Olomouc
128.31 6 117.61 0 117.61
98K1M/57RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha122.43 6 117.72 0 117.72
99C1M/23FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa124.11 2 118.33 0 118.33
100K1W/15NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec125.51 2 116.64 2 118.64
101K1M/58MATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov118.76 0 124.26 2 118.76
102K1M/59KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand130.56 56 119.32 0 119.32
103C1M/24WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn126.07 4 119.58 0 119.58
104K1M/60VEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník137.63 8 116.09 4 120.09
105C2M/4ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1920
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 116.62 4 120.62
106K1M/61PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life124.92 10 119.24 2 121.24
107K1M/62SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.139.11 10 121.58 0 121.58
108K1W/16GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice119.79 4 121.68 0 121.68
109K1W/17POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc123.74 2 115.82 6 121.82
110K1W/18SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno119.88 2 118.21 6 121.88
111K1W/19GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice142.00 0 117.97 4 121.97
112K1M/63MILYÁN David 2001 3 L.Žatec120.88 2 116.14 6 122.14
113K1M/64REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB134.65 100 120.37 2 122.37
114K1M/65ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha116.96 6 141.43 4 122.96
115K1W/20PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 0 Benátky123.65 0 121.12 6 123.65
116K1M/66KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.120.28 4 134.18 56 124.28
117K1M/67NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec122.32 2 172.57 2 124.32
118K1M/68KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB126.78 6 118.63 6 124.63
119K1M/69PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.115.19 10 121.18 8 125.19
120K1M/70BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov135.06 0 119.55 6 125.55
121C1M/25POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov121.99 4 124.38 2 125.99
122C1M/26KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L123.62 8 124.23 2 126.23
123K1W/21DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.125.53 102 122.99 4 126.99
124K1W/22PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja124.09 4 138.38 6 128.09
125K1M/71ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.122.29 6 118.87 58 128.29
126K1W/23HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc124.67 4 120.29 100 128.67
127K1M/72KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov123.55 6 124.85 4 128.85
128K1W/24KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice141.75 4 125.53 4 129.53
129K1W/25SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž142.95 52 127.93 2 129.93
130C2M/5HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1919
1990
3 Rakovník
Rakovník
130.30 6 126.02 4 130.02
131C1M/27PŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo126.63 4 126.60 4 130.60
132K1M/73POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy122.66 8 134.46 2 130.66
133K1W/26DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha121.43 150 125.05 6 131.05
134K1M/74ŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec138.85 56 121.37 12 133.37
135K1M/75HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand130.67 4 0.00 999 134.67
136K1W/27PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.132.70 2 143.41 102 134.70
137K1M/76LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha124.22 12 128.71 6 134.71
138C2M/6KUNA Václav
KOUDELKA Václav
1919
1998
SKVS ČB
Rakovník
139.20 58 128.96 6 134.96
139C1M/28MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus142.49 2 126.97 8 134.97
140K1M/77NEUWIRTH Josef 1961 2 Hubertus130.37 6 113.52 50 136.37
141C1M/29ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov132.55 4 136.40 0 136.40
142C2M/7PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
126.59 10 143.72 206 136.59
143K1M/78HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník136.89 6 133.41 4 137.41
144K1M/79LERCH Eduard 2002 0 Klášter.135.88 2 131.45 52 137.88
145K1W/28SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc152.22 52 138.13 0 138.13
146K1M/80JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník136.81 4 136.48 2 138.48
147K1W/29HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava124.15 50 139.06 0 139.06
148C1W/3HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc137.34 2 0.00 999 139.34
149K1W/30MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov139.95 56 136.66 4 140.66
150K1W/31NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno138.89 2 141.50 0 140.89
151C1M/30POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy135.10 6 138.77 10 141.10
152C2M/8FILIPI Viktorie
FILIPI Robert
1920
2002
2 Č.Lípa
Č.Lípa
148.73 54 137.24 4 141.24
153K1M/81ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště143.44 52 145.46 0 145.46
154C1M/31BOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.144.30 4 166.55 56 148.30
155C1W/4PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.144.08 8 144.31 6 150.31
156C1W/5VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn151.90 0 147.40 6 151.90
157C1M/32HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník148.19 4 147.82 6 152.19
158K1M/82ELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha146.35 6 155.13 260 152.35
159K1W/32BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava146.61 6 0.00 999 152.61
160C1M/33SKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.140.69 12 146.35 58 152.69
161K1M/83STRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky149.78 102 146.87 10 156.87
162K1M/84FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand159.72 58 142.79 16 158.79
163C2M/9PARANIAK Jan
KUNA Alois
1919
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
143.84 62 155.07 4 159.07
164C2M/10ŠRÁMEK Jaroslav
MINAŘÍK Miroslav
1919
1957
2 Č.Lípa
Rakovník
163.52 6 113.16 254 169.52
165C2M/11RAŠKA Tomáš
ELIÁŠ Ondřej
1920
2001
USK Pha
USK Pha
194.56 104 164.34 8 172.34
166K1W/33FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa162.23 252 162.87 10 172.87
167K1M/85PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí157.30 56 172.71 8 180.71
168K1M/86KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.129.02 54 158.03 50 183.02
169K1W/34ŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek130.95 56 149.08 56 186.95
170K1M/87LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov129.83 58 130.71 106 187.83
171C2M/12BERAN Václav
WALLISCH Vít
1920
2000
3 USK Pha
USK Pha
181.76 10 142.28 112 191.76
172K1M/88HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn136.57 56 173.08 52 192.57
173C2M/13PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
USK Pha
USK Pha
192.62 8 0.00 999 200.62
174K1M/89PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus137.87 64 141.45 158 201.87
175K1W/35NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava153.15 58 153.45 156 211.15
176K1W/36KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí164.57 60 149.22 108 224.57
177C1W/6MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov200.16 56 173.05 54 227.05
178K1M/90KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.169.61 164 142.00 102 244.00
179K1M/91CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí207.54 58 0.00 999 265.54
180K1M/92PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice137.35 154 130.74 152 282.74
181K1M/93MAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB129.29 404 142.21 156 298.21
182K1M/94KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice142.51 258 158.56 158 316.56
183K1M/95VEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky164.50 260 160.75 162 322.75
184K1M/96NOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno147.52 258 170.08 164 334.08
185K1W/37HRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava130.62 204 0.00 999 334.62
186K1M/97STANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB168.01 310 175.52 160 335.52
187K1W/38MOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí0.00 999 152.46 210 362.46
188K1M/98MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno0.00 999 138.78 258 396.78
189K1W/39GALISZOVÁ Kateřina 1986 0 Sláv.KV90.42 550 122.88 356 478.88
190K1M/99GÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava131.63 352 0.00 999 483.63
Oddíl